19 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 9151617181920212223 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 271 iki 285 iš 360

Tema: Labas rytas vasara

Pagrindinis

na jau taip ir bus ,bet nuo mazu dalyku prasideda dideli ,nieks nezino kur riba 1939 taip atidave LT rusams dabar kazkas nori estams?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nu tai, kas kaltas? Ko jūs sąjungoje su estais? Pas mane sąjunga su jais yra? Nėra. O jus, kas verčia dabar su MH draugauti? Mes puolam jus ar ką darom? Galiu pasakyti, kas verčia - vienos bobos noras mano galvą ant padėklo matyti. Taip, kad viena PMS'inė boba šokdina visą SS aljansą mano garbei. Krūvai suaugusių diedų reguliuoja 9-nių klasių nebaigusi asaba. Nu, kaip aš galiu nesišaipyti iš jūsų kai tiek juoko manyje susikaupę. Juk suplyšiu iš juoko dujų jeigu nežvengsiu
    Garbės ally savo tikslu laiko MH pergalę (bet ne todėl, kad jie mums patinka labiau nei jūs, bet todėl, kad jūs per silpni laimėti raundą tiek fiziškai tiek dvasiškai). Mes šiame raunde jau iš savo regiono nebeišeisime su offais, nes iki žaidimo galo turėsime ką veikti su PMS'ų valdomais acc. Taip, kad kyla klausimas, kodėl jūs nežinote, kur yra riba ir, kaip 1939 metais neprotingi žmonės atidavė LT rusams, jūs ruošiatės servą padovanoti estams? Juk aš estų defu neremsiu, kartu su jais į puolimus neisiu. Atsakykit, parašau. Kodėl mano galva yra svarbesnė negu SS pergalė? Kuom aš toks ypatingas esu? Paskui sakot, kad Toras susireikšminęs. Kaip aš galiu nesužvaigždėti kai man toks dėmesys ir tokia pagarba rodoma? Top 1 aljansas atsisako pergalės dėl manęs Šakis. Muha ha ha ha

Pagrindinis

del tos bobos pas mus dauguma nezino apie ka tu ce? ir kas te pas jus buvo ?razmierai lytiniu organu neatitiko?
    o as kaip ir dauguma ss surinkti randomu ,esam samdomi kareiveliai zaidziantis sau gal ten kai kas ir domisi politika ,bet tik iki tam tikros ribos

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nu, vienuoli, matau, kad matęs gyvenimo tu - tiesiai į dešimtuką pataikei. Nėra baisesnio daikto už seksualiai nepatenkintą moterį. Va, tokia ir buvo Vaida iš PMS. (Arčio vadė). Žinoma, seksualiai mes ją patenkinti galėjome (yra ir dabar kandidatas jau nusimovęs kelnes, kuris laukia tik komandos), bet Vaida pasitenkina valdydama kitus. Kaip sakant, kuo didesnis kaimietis ir mužikas tuo labiau kaifuoja nuo savo turimos valdžios. O, kaip 9-nias klases baigusi moteriškė tos valdžios turi daugiau nei pakankamai. Tai va, tame ir konfliktas visas, kad Toras niekuomet netarnavo kvailesniems už jį patį. O, Vaida, būdama primityvi būtybė, visko, ko negali paminti po savimi stengiasi sutrypti. Kadangi Gausipergalva yra puikus jos kareivis, o Arčis taip pat tampomas už virvučių, SS uoliai tarnauja Vaidutės interesams ir eina ten, kur ji savo pasiuntinukus siunčia. O prioritetas Nr 1 yra TORAS. (aš). Todėl SS geriau jau atiduos pergalę estams (o gal net susikergs su jais), bet visomis išgalėmis vykdys tai, ką neišsilavinusi bobelė liepia. Kad būtų visiems paprasčiau, toliau ją vadinsiu skylute. (jau nuo seno ji taip vadinama LT servuose, jeigu kam tai naujiena). Noriu padėkoti SS už tokią parodytą garbę mano asmeniui. Per 10 metų dar nei vienas aljansas neaukojo savo pergalės vardan manęs. Aš ekstazėje. Bus tikra garbė kristi nuo 3-jų regionų. (žinoma, krisiu tikrai ne greit)

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Kas jums pasidarė, ko sužvėrėjote? Vėl visi 3 regionai važiuoja....
    http://travian-reports.net/lt/report/67600e341b6

Net suportus puola...
    http://travian-reports.net/lt/report/675877e3aad

Pilnatis gal?

Bet latviams tai jokių pretenzijų neturiu. Kaip ir sutarėm, mus griauna švelniai... Be katų.
    http://travian-reports.net/lt/report/676018303fd

Pokšt... dar vienas PMS pokštelėjo
    http://travian-reports.net/lt/report/67644649bac

Kas off operaciją organizavo? Dar 2-dvi tokios operacijos ir nebeturės SS kuo estų gąsdinti. Ne be reikalio Maris dėjęs skerstą ant tų SS gasdinimų.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2016-09-27 16:56

Pagrindinis

Ziuriu Torai, tu cia bandai jau net pats save su postais perspjauti ir atrodo karts nuo karto pavyksta. Tik beda, kad tokiu balsas i dangu neina ir kai ikasti neiseina, belieka loti.
    Nepagalvok , kad cia kazkoks nevykes bandymas izeisti. Mano pagarba tokiam zaidejui, dar greitai nedings

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    jeigu aš ir esu šuo tai pažiūrėjus į mano gynybos reitingą peršasi vienintelė išvada, kad labai piktas ir didelis.
    D
    Tiesiog dar siek tiek patobulinus tavo citata, galetum net ant ally aprasymo uzdeti, atrodytu tikrai baiginanciai.

ATSARGIAI !!! Garbe ir oruma saugo piktas suo TORAS !!! Be dantu... bet uzciulpia negyvai...

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

nieko nesuprantu i Toro logus pažiūrėjęs... kažkas nesigauna. Jei logai 4, tai kodėl sako kad regionai tik 3? turėtų būt irgi 4.
    Info 100proc.

Kitas klausimas, pažiūrėjus į logų laikus - kas organizavo paskutines pravalnas 4 off-operacijas?
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Ačiū už pataisymą - puola mus 4 regionai. Dėl logų tai nesigilinam. Galiu sudėti visus, kad įrodyti, jog visas servas mus daužo, bet nekyla rankos tokius logus kelti.

http://travian-reports.net/lt/report/67701971311

Mario, kaip ir žadėjo - neskriaudžia smarkiai maniškių

MH/SS/PAA puolimo taškai
    375149

GARBĖS gynybos taškai
    304113

Išvada: griūva Garbės sostinės, dega SS ir PAA offai.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2016-09-29 10:05

Pagrindinis

nu as paskaiciau ir isvis nzn ar juoktis ar tau psichologo konsultaciju reikia Torai

jei nemoki pripazinti pralaimejimo slepkis, visu pirma atgamink kaip SS iskilo, buvom 1 aljansas regione kuris kariavo savo regione, kol jus mulkiai suvienijot 3 regionus, ten bedoj skoloj auditas antstoliai, poto prijungta galija b-a akademija ir dar ten kalnai jusu, tai ten buvo tokia situacija, kad mes vieni patys kariavom savo regione su RV, sudauzem juos, o jau poto sudarius sajunga su MH ejom vienas aljansas pries visus 3 regionus, ir zinai ka? davem jums i straubli taip kad puse jusu issitryne, puse atidave acc, ir stai tau random alliukas, laimejom savo regione, ir dar sugriovem sajunga tarp 3 regionu ir visiems i kaulus davem, ir tu cia necypauk kas kam acc atidave ar ka padare, esme tame kad siuntineji MM pas save ally nesamoningas, skleidi forume propaganda kazkokia, dar ir aiskini kitiems kas kur.

tai vat, prisimink jusu didybes laikus kai skoloj ally buvo #1 bedoj #2 ir visi like topose sedejo, o mes buvo 4 vietoj ir tai sugebejom irodyti savo, taigi dar karta sakau, jei neturi kazko protingo pasakyti o ne lojimo apie vaidas ar "estus"(latviai jie ismok viena karta neuzauga tu), latviai mums nieko nepadejo griaunant jus, jie pasislepe uz musu nugaru gaminosi deff, statesi off, mes jus atkalem be latviu pagalbos, o tavo PMS sakomas vadovavimas, cia jau musu ally vidinis reikalas, as uz PMS niekada nezaidziau ir nei vieno is ju nepazystu is ankstesniu servu, ir man niekada niekas nebuvo nurodes daryti taip ar anaip, mes kartu tariames ir darom ally naudai. taigi sekmes tau ten aljanse kepant deff, galesit buti latviu defferiai

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Ne, man sunku Lietuvoje darosi susirasti gerą psichologą. Jie visi po pirmų seansų su manimi pasikaria. Ko tu toks užsiparinęs, juk laimit. Džiaugtis reikia - GARBĖ sudaužyta, kiaurai einat visur. Kas liečia istoriją tai nereikia girtis, kad jūs tokie mažučiai nekaltučiai nuskriaustieji iš 4-tos vietos pakilot į pirmą. Neatsimenu, kad 4-ti buvote. Kvailiui buvo aišku, kad pas jus daug stipresnis "randomas" susirinkęs (bet nepanašu man į randomą nuo pat pradžių buvo, o ir SoulScar aljanso pavadinimas su chemistu priešaky tai patvirtina tik). Kiek atmenu, mes sudaužėm jūsų sąjungininkus GOW. Ir kiek atmenu, jūs niekuomet nebuvote 1 regionas prieš 3 regionus, nes SS2 stumdėsi su auditu, o SS lipo ant Bėdoje ally. Taip, kad jeigu būti nešališkam, reiktų pripažinti faktą, kad kova dėl įtakos vyko visuose 4-riuose regionuose. Pas mus pačius jūsiškių keletas netgi buvo. Taip, kad nereikia čia šūkauti, kad musė užsikačialino grūdaką ir dramblį sudaužė. Esu ne kartą skaičiavęs acc ir jūsų visuomet priskaičiuodavome daugiau.

Šito sakinio nelabai supratau.... Aš gi savo acc dar neatidaviau. Ar atidaviau?... EInu pasikeisiu slaptažodį.
    "davem jums i straubli taip kad puse jusu issitryne, puse atidave acc"
    Šiaip, nereikia nurašyti vasarai savo nuopelnų. Dauguma kas išsitrynė ar pametė acc tai tikrai ne dėl SS baimės. Tiesiog vasaros sindromas. Pas jus lygiai tiek pat išsitrynė, bet aš nekabinu to prie GARBĖS nuopelnų.

Nežinau, ką su kuo jūs tariatės, bet viskas vyksta pagal 9-nių klasių nebaigusios Vaidos iš PMS komandas.
    Pofik, kad estai už jūsų nugarų jus patiems fakus rodo, bet vis tiek jūs norit tą GARBĘ sunaikinti (nes to nori Vaida ir ji man pati pasakė, kad negrius Estai (red. past. Aš latvius ir estus vadinu vienu vardu - Estais. Man taip gražiau) kol bus nors vienas žaidėjas GARBĖS aljanse. Taip, kad galiu užtikrinti - GARBĖ išliks iki galo. Galima sudaužyti mūsų sostines (prarandant krūvą offų), bet garbės mūsų nepaminsite, PMS marionetės.

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Ne, man sunku Lietuvoje darosi susirasti gerą psichologą. Jie visi po pirmų seansų su manimi pasikaria. Ko tu toks užsiparinęs, juk laimit. Džiaugtis reikia - GARBĖ sudaužyta, kiaurai einat visur. Kas liečia istoriją tai nereikia girtis, kad jūs tokie mažučiai nekaltučiai nuskriaustieji iš 4-tos vietos pakilot į pirmą. Neatsimenu, kad 4-ti buvote. Kvailiui buvo aišku, kad pas jus daug stipresnis "randomas" susirinkęs (bet nepanašu man į randomą nuo pat pradžių buvo, o ir SoulScar aljanso pavadinimas su chemistu priešaky tai patvirtina tik). Kiek atmenu, mes sudaužėm jūsų sąjungininkus GOW. Ir kiek atmenu, jūs niekuomet nebuvote 1 regionas prieš 3 regionus, nes SS2 stumdėsi su auditu, o SS lipo ant Bėdoje ally. Taip, kad jeigu būti nešališkam, reiktų pripažinti faktą, kad kova dėl įtakos vyko visuose 4-riuose regionuose. Pas mus pačius jūsiškių keletas netgi buvo. Taip, kad nereikia čia šūkauti, kad musė užsikačialino grūdaką ir dramblį sudaužė. Esu ne kartą skaičiavęs acc ir jūsų visuomet priskaičiuodavome daugiau.
    SS2 nebuvo. Visu pirma. atsuk laika atgal ss2 tai yra RV like stipriausi zaidejei, kuriuos pasiemem, kai jau jie kristi pradejo. o pradzia buvo jog buvom vieni.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Reiškiasi, aš ne kompetetingas kalbėti apie tai, ko nežinau. Manęs tuo metu nebuvo Antstoliuose. Aš vienas pats lošiau. Kaip sakant, ėjau pro šalį, bet mane pastebėjo ir pakvietė Se7ev. Net pats nepajutau, kaip vadu paskyrė. O tikslas mano buvo sulošti maximum 2 mėn. Su 6-tuku lošti, išdaužyti visus aplinkui ir išsitrinti. Kaip matote, Vaidos iš PMS dėka užsilikau čia ilgėliau nei buvo planuota. (ačiū tau, Vaida, už nuostabų raundą.) Nesvarbu, kaip jis baigsis, bet tokių raundų pasitaiko tik kartą per 10 metų. GARBĖS nariai galės girtis vėliau ateinančioms kartoms, kad randominis aljansiukas, atlaikęs išdavystę, du skilimus, išgyvenęs 3 karus, išliko ant kojų iki pat raundo galo. Jau senai belošiau tokį kietą raundą. Afigienas raundas.

Pagrindinis

Reiškiasi, aš ne kompetetingas kalbėti apie tai, ko nežinau. Manęs tuo metu nebuvo Antstoliuose. Aš vienas pats lošiau. Kaip sakant, ėjau pro šalį, bet mane pastebėjo ir pakvietė Se7ev. Net pats nepajutau, kaip vadu paskyrė. O tikslas mano buvo sulošti maximum 2 mėn. Su 6-tuku lošti, išdaužyti visus aplinkui ir išsitrinti. Kaip matote, Vaidos iš PMS dėka užsilikau čia ilgėliau nei buvo planuota. (ačiū tau, Vaida, už nuostabų raundą.) Nesvarbu, kaip jis baigsis, bet tokių raundų pasitaiko tik kartą per 10 metų. GARBĖS nariai galės girtis vėliau ateinančioms kartoms, kad randominis aljansiukas, atlaikęs išdavystę, du skilimus, išgyvenęs 3 karus, išliko ant kojų iki pat raundo galo. Jau senai belošiau tokį kietą raundą. Afigienas raundas.
    maniau preitas roundas buvo pats nuostabiausias.
    Nu zaidi ir tobuleji akyse

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Praeitas raundas buvo pats nuobodžiausias man, bet pats kaltas dėl to - užsibrėžiau tikslą nueiti į sibirą ir hamerį išsikepti.
    Tą įvykdžiau - nušluosčiau durniukams nosis, kurie vis šaipydavosi, kad Toras offo per 10 metų nėra normalaus užkepęs. Įrodžiau, kad offo labai didelio nekepu ne todėl, kad nemoku, o todėl, kad mėgstu daug aktyvesnį žaidimą. Man pats fainiausias žaidimas tai pirmi 4 mėnesiai, paskui monotonija... Kiekvienam savo.

Tiesa, pažiūrėkim, kaip savo WW kaimus saugo SS ir MH.

SS silpnokai... Atsipalaidavę chėbra
    http://travian-reports.net/lt/report/678681b519b

Na, o MH tai šaltakraujai. Labai stipru.
    http://travian-reports.net/lt/report/6786910f58b

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

19 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 9151617181920212223 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose