17 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 7131415161718192021 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 241 iki 255 iš 360

Tema: Labas rytas vasara

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Gražus traukinukas PMS. Šaunuoliai žaidėjai, kad taip rimtai į tai pažiūrėjo ir netgi feikai buvo gana padoriai paderinti.

Rezultatai: pustantro offo ir nunulinta sostinė. Va, jau senai apie tokius traukinukus kalbu. Sūdykit po 1-3 offus ir nebeliks tų sostinių pas mus. O tai nugrūdina, o už 3-5 dienų vėl stovi pas mus 14-16 lygio grūdai. Čia konkrečiai atėjo ir nunulino. Žinoma, kažkokios pagarbos pareikšti negaliu, nes tai 3-jų regionų offai kala randominį muštą ir skersai permuštą aljansėlį.

http://travian-reports.net/lt/report/67060431798
    http://travian-reports.net/lt/report/6706181e1ae

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Gynėt du taškus (Paulytis ir BsN), gulėt visi kūnu... Reikėjo ginti vieną tašką pasinaudojant protu... Dar nesitrinsi, pasimėgausi sadomazo?

http://travian-reports.net/lt/report/6704408ff31 BsN defas
    http://travian-reports.net/lt/report/67048dce5c9 Paulytis defas
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nemačiau aš MODO bangų laikų. Kai pamačiau (kitą rytą) tai jau buvo per vėlu kažką daryti. Taip, kad protas čia niekuo dėtas - feikai išsaugojo jūsų šikniukus. Aišku, viena bemiegė naktis buvo jūsų oferiams, nes taip feikus sudėlioti tai čia kas valandą būtų reikėję keltis naktį. Puiku, kad vardan mūsų aljansėlio paaukojote ramų miegą. Dėl sadomazo tai pats atsakei į savo klausimą - jeigu skausmo kėlimas ir jo pajautimas yra malonus abiems pusėms ir abi pusės lieka patenkintos tai kam trintis?
    Aš jau sakiau ne kartą, kad mūsų tikslas ir misija - sunaikinti kiek įmanoma daugiau SS/SS2/PA/PAA offų. Kaip matome, nors ir patirdami didelius nuostolius, vis nugnybiam vieną kitą. Reiškiasi einame teisingu keliu.
    Beje, norėjau paklausti, kodėl savo WW nepavadinote SS/PA/PAA/MH ? Nejaugi MH statys savo WW ir nepadės jums? Tai, kam tuomet sąjunga su jais? (beje, mes sergame šį servą už MH).

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Nemačiau aš MODO bangų laikų. Kai pamačiau (kitą rytą) tai jau buvo per vėlu kažką daryti. Taip, kad protas čia niekuo dėtas - feikai išsaugojo jūsų šikniukus. Aišku, viena bemiegė naktis buvo jūsų oferiams, nes taip feikus sudėlioti tai čia kas valandą būtų reikėję keltis naktį. Puiku, kad vardan mūsų aljansėlio paaukojote ramų miegą. Dėl sadomazo tai pats atsakei į savo klausimą - jeigu skausmo kėlimas ir jo pajautimas yra malonus abiems pusėms ir abi pusės lieka patenkintos tai kam trintis?
    Aš jau sakiau ne kartą, kad mūsų tikslas ir misija - sunaikinti kiek įmanoma daugiau SS/SS2/PA/PAA offų. Kaip matome, nors ir patirdami didelius nuostolius, vis nugnybiam vieną kitą. Reiškiasi einame teisingu keliu.
    Beje, norėjau paklausti, kodėl savo WW nepavadinote SS/PA/PAA/MH ? Nejaugi MH statys savo WW ir nepadės jums? Tai, kam tuomet sąjunga su jais? (beje, mes sergame šį servą už MH).
    PMS WW nestato, zaidima jie moka idomesni pasidaryti . Pastebejom tendensija "Graziausiuju" ally, kad tie kas gauna per sostine ar isvis jos netenka, gauna pareigas. Visai smagu butu jei visi pavadovautu, mes pasistengsim

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata kirminatorius rašė Peržiūrėti žinutę
    PMS WW nestato, zaidima jie moka idomesni pasidaryti . Pastebejom tendensija "Graziausiuju" ally, kad tie kas gauna per sostine ar isvis jos netenka, gauna pareigas. Visai smagu butu jei visi pavadovautu, mes pasistengsim
    Graudu kai 4 aljansai turi dar pasistengti kovodami prieš vieną. Tai kai ką pasako apie jus ir jūsų žaidimo lygį.

Pagrindinis

taip,taip,PMS nemoka zaisti,o toras moka nei pristatineti to PMS reikia,nei cia kam abejoniu del ju sugebejimu kyla,o tavo kaip "zaidejo" sugebejimus irgi visi senokai zino

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Iustus, rezultatai šiame serve kalba už save. Jeigu PMS kietesni už mane tai, ko nepadaro traukinuko ant mano soskės?
    Tokius offus valdo, o kažkokio Toro (kurio, kaip "zaidėjo" sugebėjimus visi žino) tiek mėnesių neprisiruošia patvarkyti. Padarytų traukinuką, kaip ant MODO padarė ir būtų baigta. Nu, nukalčiau 2-3 offus, bet visas ally liktų be defo, o aš be sostinės. Tai, ko nepaaukoja tos poros savo šūdofių ant tokio šūdino žaidėjo, kaip aš? Juk nebūtų manęs, nebeliktų ir GARBĖS ally. Ko nepatvarkot? Ko kaip išgąsdinti zuikučiai už feikų slepiatės? Nesibaigiantis PMS ar čia tiesiog nuolatinė Vaidutės būsena tokia?

Pagrindinis

Iustus, rezultatai šiame serve kalba už save. Jeigu PMS kietesni už mane tai, ko nepadaro traukinuko ant mano soskės?
    Tokius offus valdo, o kažkokio Toro (kurio, kaip "zaidėjo" sugebėjimus visi žino) tiek mėnesių neprisiruošia patvarkyti. Padarytų traukinuką, kaip ant MODO padarė ir būtų baigta. Nu, nukalčiau 2-3 offus, bet visas ally liktų be defo, o aš be sostinės. Tai, ko nepaaukoja tos poros savo šūdofių ant tokio šūdino žaidėjo, kaip aš? Juk nebūtų manęs, nebeliktų ir GARBĖS ally. Ko nepatvarkot? Ko kaip išgąsdinti zuikučiai už feikų slepiatės? Nesibaigiantis PMS ar čia tiesiog nuolatinė Vaidutės būsena tokia?
    Modo yra zaidejas,investuojantis valiuta i zaidima,turintis du ofus jeigu tau per 10meteliu nedaeina,kad idomu zaisti pries tokius kaip modo,kuris visa serva buvo pirmas,tai net nezinau ka dar aiskinti tau tu kaip buvai taip esi tik liulanti ir liezuviu malanti drebuciu kruva,todel ir demesio tau pagal nuopelnus ir svarba skiriama

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Prie ko čia modo? Lyg ir kalba ėjo apie mane, o tu apie modo čia kažką vapi.
    Taigi, apie tą dėmesį man. Sakai, kad esu per mažas paukštelis, kad mane griauti? Tuomet kyla pagrįstas klausimas, kodėl buvo griaunamos net 3 miestus turinčių žaidėjų sostinės? Kodėl german perėmė natarų kaimelį šalia manęs ir mėgino ten užkepti katų? (o gal ir senukus bandė ten kepti). Aš irgi galiu sakyti, kad Maikas Taisonas yra nevertas dėmesio senis, kurį aš vienu smūgiu į kapines pasiųsčiau. Jis net nevertas, kad ranką pakelčiau prieš jį, nes jam dar toli iki boksininko vardo. Įdomi jūsų logika. Šiaip, įdomus german manevras buvo. Paimmti miestą, įkišti į jį aukso pakeliant daugiau nei 200 pop... Ir kam?

Perimta german.JPG

Pagrindinis

Prie ko čia modo? Lyg ir kalba ėjo apie mane, o tu apie modo čia kažką vapi.
    Taigi, apie tą dėmesį man. Sakai, kad esu per mažas paukštelis, kad mane griauti? Tuomet kyla pagrįstas klausimas, kodėl buvo griaunamos net 3 miestus turinčių žaidėjų sostinės? Kodėl german perėmė natarų kaimelį šalia manęs ir mėgino ten užkepti katų? (o gal ir senukus bandė ten kepti). Aš irgi galiu sakyti, kad Maikas Taisonas yra nevertas dėmesio senis, kurį aš vienu smūgiu į kapines pasiųsčiau. Jis net nevertas, kad ranką pakelčiau prieš jį, nes jam dar toli iki boksininko vardo. Įdomi jūsų logika. Šiaip, įdomus german manevras buvo. Paimmti miestą, įkišti į jį aukso pakeliant daugiau nei 200 pop... Ir kam?

Perimta german.JPG
    nes is taves prikolina visi tik tu to nesuvoki ir susireiksmini manydamas,kad esi svarbus ir pavojingas tu ne baisesnis uz kaimo dvarneska parista prie tvoros

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Iustai, jeigu ant prikolo žmogus ima kaimą ir per kelias dienas sukelia 200 pop ten, kepa katas ir gimdo senius tai gal vardan prikolo galėtumėte man šiaip kokius 160 auksinių mestelti? Paklausk German, kiek jam tas "prikolas" kainavo aukso? O kai po kokio pravalymo ant manęs iš to kaimo būtų pradėjusios slysti katos tai jos irgi būtų buvusios prikolinės? (tokios prikolinės, kurios negriauna pastatų?). Prikole tu prikole...

http://travian-reports.net/lt/report/67169a76773

Mielasis kiauksiau, jeigu aš ir esu šuo tai pažiūrėjus į mano gynybos reitingą peršasi vienintelė išvada, kad labai piktas ir didelis.
    Įdomus požiūris tavo. Kai jūs ištaškot offus tai švenčiant pergalę. Prikolai čia jums būna. Kai prasileidžiat mūsų offus irgi prikolai - nes juk per "pusdienį viską atsistatote". Taigi, man jau senai kirba jūsų paklausti:

AR TIK NEBŪSITE JŪS P-R-I-K-O-L-I-S-T-A-I?

P.S. Jeigu aš jau toks nebaisus tai ko taip bijote ir 4-ri aljansai puolat masiškai GARBĖS ally? Tai jeigu nekeliam jokios grėsmės, esam prie tvoros pririšti dvarniaškos - palikite mus ramybėje mėnesiukui. Kam jūs tą mažą šunelį pririštą prie tvoros baladojate basliais jau antras mėnuo? A?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nu tikrai prikolistai. Į sostinę (paprastą 6-tuką) bijo traukinuką padaryti su katomis tai per suportus daužys.
    Nu, tikrai vasaros servai parolimpiniai kažkokie, nes čia ryškiai reikalų turiu su invalidais. Tokių cirkų jau senai besu matęs. Pats chemistas suportus eina daužyti Klykiu balsu į kumštį įsikandęs.

cha.JPG

Pagrindinis

Nu tikrai prikolistai. Į sostinę (paprastą 6-tuką) bijo traukinuką padaryti su katomis tai per suportus daužys.
    Nu, tikrai vasaros servai parolimpiniai kažkokie, nes čia ryškiai reikalų turiu su invalidais. Tokių cirkų jau senai besu matęs. Pats chemistas suportus eina daužyti Klykiu balsu į kumštį įsikandęs.

cha.JPG
    ui kaip tave nunese,atvaryk pas mane i rusy uzeisim,seip apie realu gyvenima pakalbesim o ne apie kazkoki virtualu adresas lexus acc aprasyme

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Mielasis kiauksiau, jeigu aš ir esu šuo tai pažiūrėjus į mano gynybos reitingą peršasi vienintelė išvada, kad labai piktas ir didelis.
    O tai ne estai ar latviai pas tave ten egzekuciją surengė?
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata VykBal rašė Peržiūrėti žinutę
    O tai ne estai ar latviai pas tave ten egzekuciją surengė?
    Egzekuciją, kaip tu vadini, surengė SS sąjungininkai MH. Žinoma, prisidėjo ir PA kažkiek.
    Nelabai supratau, ką tuo norėjai pasakyti.

Citata Vienuolis. rašė Peržiūrėti žinutę
    ui kaip tave nunese,atvaryk pas mane i rusy uzeisim,seip apie realu gyvenima pakalbesim o ne apie kazkoki virtualu adresas lexus acc aprasyme
    Kurioje vietoje čia mane nunešė? Kad kelių suportų grūdlaukius nuvertė ir penktadalį defo iškapojo? Nu, grūdlaukiai jau 5-to lygio visur, kur nuversti buvo, o rytoj jau ir 10-to lygio bus. Taip, kad jokio įspūdžio man nepaliko chemisto "meistriškumas". Aš priešams suportus griaudavau tik tuomet kai jau nieko nebegalėdavau jiems įkasti. (na, arba pačioje žaidimo pradžioje kai žaidėjas tik 3-4 suportus teturi). O dabar net nesupratau, koks tokio užpuolimo tikslas buvo? Savo off apsidaužyti dalimis siunčiant?

http://travian-reports.net/lt/report/67216cd6364

Labiausiai man patiko šis momentas.

hemio prikolai.JPG

Nu bliamba, galvoju, ateina chemis su tikra. (ką aš jau čia ginsiuosi - nėra šansų...) Nusigrioviau iždinę, galvoju - tegul ima žmogus tą erelio akį, kad tik grįžtų jam motyvacija toliau tęsti žaidimą. Laukiu kol tą artą pasiims ir tik pyst.... NEIMA...

Prikolai 2.JPG

Čia irgi daug pasakantis logas. Žino, kad erelio akis stovi, bet vis tiek 20 karių sąžiningai į feik bangą sukrauna.
    Matosi, kad 8 metus lošia žmogus.

http://travian-reports.net/lt/report/67219dfba67

Reziumuojant belieka pasakyti: лошара
    O, kas yra lošara, galima susirasti youtubėje Žvengiau iki ašarų
    https://www.youtube.com/watch?v=_TbO8lIOFbY
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2016-09-18 20:55

17 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 7131415161718192021 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių