15 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 5111213141516171819 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 211 iki 225 iš 360

Tema: Labas rytas vasara

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Jo, Woske, aš nuo 2014 metų tokią nesąmonę laikiau archyve, kad 2016 galėčiau tau parodyti. Kas dar į galvą šaus? Ar čia jau tau buria PMS kažką, kad apsiramintum?

Va, RPN acc atiduotas Hosniui, o RPN šalia doctor. Taip, kad čia jokių datų net nereikia - atsidaryk žemėlapį ir pats įsitikinsi, kad viskas čia iš šio servo ir šių metų vasaros.
    RPN salia Doctor.JPG

Va, įdedu dar. Čia Vaidą prašė Gausiperausi, kad atsiųstų du hameriukus ant maniškio BSN, Užsikepė ponia, kad reikia unikalų instruktorių atimti.

BSN unikalus.JPG

o čia Vaida iš PMS atranda vieną vadų - poną Artį. Primirštas draugelis buvo.

SS vadas Artis.JPG

Dar nesusirišo laidai pas tave? Reikia tęsti?

Taip, kad ne SoulScaruose tu loši, o PMS'uose. Nes tiek PA, tiek PAA, tiek SS yra valdomi PMS vadų. Jeigu pas SS ne vien PMS vadovauja tai tas tęsis neilgai. Praktiškai, labai greitai pasimatytų, kas SS vadovauja iškėlus klausimą ar eiti jau ant Estų. PMS bus iki galo užsivedę sunaikinti GARBĖS ally. (5 ally prieš 1). Bet chėbra, maniau, kad bus blogiau... Jeigu 5 aljansai nieko gero neparodot tai aš neįsivaizduoju, kaip estus žadat imti, kur defo tiek žaidėjai turi, kad pajėgūs gintis 1 deferis prieš 1 oferį.

Pagrindinis

^8DF6BAF39B562B1C32D45B2736FCCA486FFDE7781E4FDC219B^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

estam loja apie ss
    o ss loja apie skola
    o skolai loja apie ss

ko tik napadarysi kad savo kaili isnestum

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

tegul griauna jeigu nori, man tai dzin, bet tada suzinosim kas yra kas. kazkaip zinai as taip nesuku kaip tu galvos. as jau gal uzaugau ir man nera sitas zaidimas pirmumas, sunesios, nunulins soske ok, bus idomiau losti nes reikes atisistatyti, nes dabar kaip yra nu patys matom.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata kirminatorius rašė Peržiūrėti žinutę
    ^8DF6BAF39B562B1C32D45B2736FCCA486FFDE7781E4FDC219B^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

estam loja apie ss
    o ss loja apie skola
    o skolai loja apie ss

ko tik napadarysi kad savo kaili isnestum
    Visų pirmą - niekas neloja.
    Visų antrą - mano kailis nulio vertas, nes maniškė sostinė yra 6-tukas su 12-kos lygio grūdų laukais. Neturiu nei offo, nei defo. Taip, kad norint nešti kailį, reikia jį turėti. O aš šiame serve esu be jokių kailinių - su trumpute vasarine "maikute" iš LiDl už 2€
    O trečia - Argi ne tiesą aš parašiau estams?

PA - diriguoja Vaida (dualina su Lape - Daiva) Dar šalia Hosnis lošia, bet jam pofik visos politikos, jis tik, jam atiduotą, offą galanda. O epstalkeris, kaip marionetė (ne, tiksliau būtų apibūdinimui - šunelis ant mašinos panelės, kuris linksi galva).
    PAA - sėdi Pienius iš PMS (Donatas), o šalia Deviso, (kuris tiesiog per gražus, kad mirtų jaunas - todėl visuomet stengiasi papulti į stipresnę pusę).
    Na, o SS žaidžia Artis (tipo senas Vaidos draugelis, puscha iš PMS, gausipergalvą iš PMS ir kiti.)
    Taip, kad realiai paėmus, 4 PMS valdomi aljansai kovoja prieš -|- randomą. (prieš 1 nepilną ally)
    Modeliuojant situaciją - grėsmės kažkokios iš -|- jau ir nebėra, nes jeigu ir vyks kažkoks veiksmas tai jau tik paties regiono ribose. Pagal logiką, nejudinami SS dabar turėtų užlipti ant estų (nes juk ir patys PA parašė mm: "atsiribokite nuo Toro, nes mes visi lietuviai dabar kovosime prieš latvius ir estus"). Kaip suprantu, pirmiausia, kad pradėti karą prieš estus reikia ištaškyti GARBĖS aljansą (nes čia jau Vaidos iš PMS principo reikalas. O kadangi ji diriguoja per savo marionetes visiems aljansams tai tokie veiksmai šiuo metu ir vyksta). Deja, GARBĖS aljansas nebyra ir nebyrės, nes visi žaidėjai nusprendė žaisti iki raundo pabaigos. Nors ir griūsime po 5x, bet kelsimės ir toliau kovosime. Taip, kad panašu, jog reikės atiduoti pergalę estams, nes primetus tai, kad pas mus laužomi SS offai, pas estus tiesiog nebus su kuo eiti. O ir patys suprantate, kad galite labai didelės sarmatos pasidaryti pas juos užėję, nes HM aljansas praktiškai nejudintas nuo servo pradžios ir kepa vien tik defą. O ir WW statyboms jie pasiruošę kapitaliai. (mes sirgsime šį servą už Estus ir stengsimės, kad SS paliktų pas mus kuo daugiau savo offų). Na, o estai tikrai laimės servą, nes jie tam daug geriau pasiruošę. Esu įsitikinęs, kad jau persigalvojote kelti ranką prieš MH (sutikite - pas jus bitsas per mažas tam). Estai gal atsidėkodami SS už paklusnumą gal savo WW pavadins "ESTIA-ss". Galėsite girtis, kad 5 aljansai laimėjote prieš 1 Toro randomą ir beveik patys pastatėt WW. Graudus vaizdialis

P.S. Woske, apie sužinojimą, kas yra kas... Prisimink tą servą kai netekai viso ally kontrolės ir netgi kažkokiu būdu sugebėjai savo asmeninį acc prajoti ir priešams atiduoti. Kas yra kas tu vis sužinai ir sužinai iš naujo. Man, kaip stebėtojui tai be galo žavu.

Pagrindinis

net pavargau skaityti, torai tu ka veiki kai cia sudo nemali? galvociau kad seimo narys ,nors gal ne ,kokio rajono tarybos narys?

Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę

P.S. Woske, apie sužinojimą, kas yra kas... Prisimink tą servą kai netekai viso ally kontrolės ir netgi kažkokiu būdu sugebėjai savo asmeninį acc prajoti ir priešams atiduoti. Kas yra kas tu vis sužinai ir sužinai iš naujo. Man, kaip stebėtojui tai be galo žavu.
    nu as taip nesuku galvos kaip tu Net neturiu laiko tiek sukt galva tegul kala ko tu pergyveni? gi ne tave o mane.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Panašiai, panašiai, vienuoli

Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Kas cia ivyko? susijunge visi alliai ir tylu? :/
    nes kaip matau is top7 alliu kurie normaliai pop turi, tai 5 sajungas mes turim ( iskaitant mus pacius ) is 7 galimu
    sugadintas zaidimas... galiu ramia sazines trintis.
    Registracija bus panaikinta po 71:59:00

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nesitrink, gal dar ateis SS vadai į protą ir pradės karą su MH, kaip buvo žadėję? Garbės ally su PA iki raundo pabaigos galėtų daužytis, nes PA turi pasigrobę gerus acc, veiksmo iki servo galo per akis. O PAA galėtų irgi ant MH eiti. Va, tada būtų įdomu, nes būtų atskiri 2 apylygūs frontai. Bet žinai, kai bobos vadovauja tai lošiama emocijomis... Žinoma, mes bet kokiu atveju už estus :P

Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Nesitrink, gal dar ateis SS vadai į protą ir pradės karą su MH, kaip buvo žadėję? Garbės ally su PA iki raundo pabaigos galėtų daužytis, nes PA turi pasigrobę gerus acc, veiksmo iki servo galo per akis. O PAA galėtų irgi ant MH eiti. Va, tada būtų įdomu, nes būtų atskiri 2 apylygūs frontai. Bet žinai, kai bobos vadovauja tai lošiama emocijomis... Žinoma, mes bet kokiu atveju už estus :P
    Nesamone man jau cia. buvp idomus servas iki pakol sajunu milijonas neatsirado. Nes cia pazintys ir sajungos butinos. nu zodziu svarbu tvirta sajunga turim su MH

Pagrindinis

Torai as ten tik suniukas ant paneles,bet tokiais pareiskimais rizikuoji niekad negrizti i sita zaidima kaip vienas is vadu arba surinkti random komanda ir laimeti bandyk antra varianta kelinta ten karta?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nelabai pagavau minties, Vienuoli. Ar tik nebūsi į vienuolyno vyno rūsį įsisukęs?
    Pateik nors vieną įrodymą, kad aš lošdamas su randomu per 10 žaidimo metų nors kartą esu pretendavęs į pergalę? Dar negirdėjau, kad kas su randomu normalų servą būtų laimėjęs. Tu manęs visai nepažįsti jeigu galvoji, kad mano tikslas kažkur būti vaduose. Mane žavi ne rezultatatas, o pats procesas. Kaip bebūtų, šis vasaros servas labai įdomus. Rugsėjo 01 d. jau turėjau būti išsitrynęs, bet kai pasikeitė aplinkybės, net apsidžiaugiau. Seniai jau po tokiu presu lošęs buvau, kai vieną aljansą vienu metu luptų 4 aljansai. Manau, kad visiems esantiems Garbės aljanse tai neįkainojama patirtis. Beje, gana gražų logą šnd radau grįžęs iš darbo.

http://travian-reports.net/lt/report/66780486abf

Kiek žinau, buvo rinktas defas PA aljanse.

Pagrindinis

seip jo dazniau i rusi vaikstau nei i sita foruma,nuo tada kai buvo didelis noras laimeti sita zaidima ir laimejimo uzteko dvieju servu todel jau buvo forumas kaip ir neidomus
    ,bet po to su ta pacia komanda niekada nezaidziau visada ejau vienas na daugiausia ukr ir ru servuose bet ir lt neaplenkdavau buvau ir pas tave torai ir pas woske veteran jei neklystupries tai KGB, PK ,PMS ir ten visokie tornado na tikrai net jau neatsimenu nes ww man kaip ir neidomus jau statynis buvo ir yra

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Pamenu tave, Vienuoli. Nu, nebuvai ten kažkas tokio. Toks vidutinis žaidėjas. O dėl rūselio tai reikės ir man obuolių sulčių užraugti jame - gal padės rečiau lankytis forume šiame

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Paaiškinkit man durnam. Ar pasikeitė kažkas žaidime ir mūrinė nebeturi įtakos tvorai, ar defas čia turėjo būti visiškai nešarvuotas. Ar kažkas su šarvais pasikeitė? Ar galima tikėti šiuo tinklalapiu ir tokia simuliacija, kas būtų, jei būtų buvęs defas užtobulintas iki 20lvl? Jau antrą panašų logą matau. Pirmas buvo prieš kokią savaitę pas Lapę.

http://travian.kirilloid.ru/log2.php...ZOH_AuTX9PAyAw (mūrinė 20lvl, šarvai 20lvl)
    http://travian.kirilloid.ru/log2.php...N_ZOEfoC9q5qcX (mūrinės nėra, šarvai 20lvl)
    http://travian.kirilloid.ru/log2.php...N_ZOEfgH94l2kW (mūrinė 20lvl, šarvai 0)

Mūrinė stovėjo:
    http://travian-reports.net/lt/report/6679159ab14 - logas
    http://travian.kirilloid.ru/log2.php...OTwOtxbw_EAAAC - simuliacija
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

15 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 5111213141516171819 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių