Rodomi rezultatai 1 iki 6 iš 6

Tema: kariai

Pagrindinis kariai

sveiki, reikia info - kas nutinka su kariais, kurie yra pasiusti i ataka, bet miestas, kuri jie turejo uzpulti yra sugriaunamas iki ju atejimo?

Pagrindinis

Nieko neatsitinka tiesiog tavo kariai dar karta uzpuola ta miesta tik jeigu pries tave puoles isplese jo resursus tu praktiskai nieko negausi

Pagrindinis

parasysiu kitaip, mano kariai su ataka eina i miesta koordinatem 0/0, man jo nedaejus kiti zaidejei ta miesta pilnai nugriauna ir jis isnyksta is zemelapio. kas nutinka su mano kariais?

Pagrindinis

Ai žinau man buvo kad kolonistus nusunčiau įkurt naują gyv, ryte prisijungiu kolonistai kaime sedi kitas čiuvas ten kaima įkuręs tai speju tavo kariai gryš atgal ir fsio.

Pagrindinis

jie dings, hammerio kaimas sugriaunamas ar paimamas kariai mirsta ir ju niekada nesusigrazinsi.

Pagrindinis

Citata žaidėjas38926 rašė Peržiūrėti žinutę
    parasysiu kitaip, mano kariai su ataka eina i miesta koordinatem 0/0, man jo nedaejus kiti zaidejei ta miesta pilnai nugriauna ir jis isnyksta is zemelapio. kas nutinka su mano kariais?
    Jei sugriaus miestą, iš kurio kariai eina - kariai dings ir puolimas neįvyks. Jei turite minty puolamą gyvenvietę - kariai grįš namo.

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •