5 puslapis iš 24 PirmasPirmas 12345678915 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 61 iki 75 iš 357

Tema: rudeninis ltx

Pagrindinis

Citata Vokietis rašė Peržiūrėti žinutę
    PDM pats atejai ir kazka bandai primest, nors nei vienas nieko nepasake man atrodo atejas nuo puse serverio gausi lupt, nes visi tik ir laukia ziuriu tave isvyst
    100 kart geriau, nei su visais sajungoi sedet

Pagrindinis

PDM pats atejai ir kazka bandai primest, nors nei vienas nieko nepasake man atrodo atejas nuo puse serverio gausi lupt, nes visi tik ir laukia ziuriu tave isvyst
    netikiu, kad ateis per didelis bailys, bijo jis manes :-D

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

mhm idomu ka tu cia tuo nurejai pasakyti nuo puse servo? aiskiau paaiskink. as nei pries rokete neturiu tik nemegstu dviveidziu zmoniu zaidimas lieka zaidimu zaidi uz komanda o ne uztai kad tik kaip sniputis ilendi ir zaidi ir snipineji viska ir tik lauki kol tavo tipo komanda praras viska. tai va tiek man kas zaidzia ir zino kaip cia viskas viksta

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

o antra pasiskaiyik labiau nuo pradzios as roketes neklibinau pats uzklibino ir nereikia iskart su grasinimais ir panasiai baigiam tuos vaikiskus kalbejimus ir tiek davai sekmes visiems

Pagrindinis

Citata P.D.M rašė Peržiūrėti žinutę
    mhm idomu ka tu cia tuo nurejai pasakyti nuo puse servo? aiskiau paaiskink. as nei pries rokete neturiu tik nemegstu dviveidziu zmoniu zaidimas lieka zaidimu zaidi uz komanda o ne uztai kad tik kaip sniputis ilendi ir zaidi ir snipineji viska ir tik lauki kol tavo tipo komanda praras viska. tai va tiek man kas zaidzia ir zino kaip cia viskas viksta
    as taip su visais darau, apipisineju ir pabegu, tave labiausiai tada nuskausminau ir jokio atkircio negavau atgal, nes bijojai manes ir db dar bijai :-D as dievas :-D

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

Citata rokete nl rašė Peržiūrėti žinutę
    as taip su visais darau, apipisineju ir pabegu, tave labiausiai tada nuskausminau ir jokio atkircio negavau atgal, nes bijojai manes ir db dar bijai :-D as dievas :-D
    mhm nu cia ne mane apipisai bet tiek to nors prisipazinai kad snipukas esi tai pagirtina is tavo puses��������

Pagrindinis

Citata P.D.M rašė Peržiūrėti žinutę
    mhm nu cia ne mane apipisai bet tiek to nors prisipazinai kad snipukas esi tai pagirtina is tavo pusesļæ½ļæ½ļæ½ļæ½ļæ½ļæ½ļæ½ļæ½
    tave ismaudziau kaip vaika, koks man skirtumas snipas ne snipas, esme tame, kad manes bijai ir nieko man nepadariai net feiko nesulaukiau :-D tikiuos sy raunda ateisi ir pamokysi mane uz nuoskaudas :-D

Pagrindinis

PDM esme tik tokia kad kazkokias senienas nuoskaudas laikai.. kas buvo prazuvo, zaidimas tesiasi toliau per ta laiko cia visiems priesai, draugai ir visa kita pasikeite N kartu
    Dzony,Diurandalis,Puponautai,Candy Crush,Bad Boys - NE - SE - 007 - ULV
    http://www.travian-reports.net/lt/report/3931810c5c0
    http://travian-reports.net/ee/report/53793eddd07

Pagrindinis

Zaidimas tesiasi , bet tas pats sudas vyksta Vokietis su Lietuva.ltu visus roundus vienas kito nepuola , ir pyzdina tik silpnesnius tai buvo ir bus. Sutinku su jo nuomone , kad esat nevykeliai , nes net pries vidutiniokus , kurie net negoldina , lendat su snipais i ally ir verbuojat zmones is ten , na , kaip ir be mega sajungu kurias padarot. Man tiesiog juokingi jus esat. Nepamenu nei vieno roundo , kad Vokietis su savo saika kada nors normaliai kapotus pries lietuva.ltu , nu niekad Todel nepasakok pasaku apie kad N kartu keicias priesai , gal kitiems jo , bet ne jums

Pagrindinis

Citata Knors rašė Peržiūrėti žinutę
    Zaidimas tesiasi , bet tas pats sudas vyksta Vokietis su Lietuva.ltu visus roundus vienas kito nepuola , ir pyzdina tik silpnesnius tai buvo ir bus. Sutinku su jo nuomone , kad esat nevykeliai , nes net pries vidutiniokus , kurie net negoldina , lendat su snipais i ally ir verbuojat zmones is ten , na , kaip ir be mega sajungu kurias padarot. Man tiesiog juokingi jus esat. Nepamenu nei vieno roundo , kad Vokietis su savo saika kada nors normaliai kapotus pries lietuva.ltu , nu niekad Todel nepasakok pasaku apie kad N kartu keicias priesai , gal kitiems jo , bet ne jums
    Raso zmogus, katras pastoviai bubintas buvo tarp tu "vidutinioku"?

Pagrindinis

Nereikia cia asmenint , tiesiog sakau kaip yra , ir visi zino kad taip yra , tik niekas to pripazint nenori. Toks kaip Vokietis ir Lietuva.ltu gali tik pries vidutiniokus ir losti

Pagrindinis

is kur tokiu atsiranda

Pagrindinis

Nereikia cia asmenint , tiesiog sakau kaip yra , ir visi zino kad taip yra , tik niekas to pripazint nenori. Toks kaip Vokietis ir Lietuva.ltu gali tik pries vidutiniokus ir losti
    Ateik, sužaisim masteri

Pagrindinis

O koks pointas ?

Pagrindinis

Ka tu cia supezaliojai? :| mes isvis si rounda po puses metu pertraukos for fun atejom pasibut, be jokiu tikslu, prie ko aurimas dar? Atejo pezalas kazkoks ir dabar visi turim jo klausyt? Surink komanda galesi kariaut su kuom panorejas, kas kaip nori tas taip ir zaidzia, matei bent per roundus kad aurimas su latviais taskesi, kad mes su estais? Ar tik liezuviu malt moki
    Dzony,Diurandalis,Puponautai,Candy Crush,Bad Boys - NE - SE - 007 - ULV
    http://www.travian-reports.net/lt/report/3931810c5c0
    http://travian-reports.net/ee/report/53793eddd07

5 puslapis iš 24 PirmasPirmas 12345678915 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •