67 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 175763646566676869707177117 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 991 iki 1,005 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata NojusB rašė Peržiūrėti žinutę
    Kai Pagausi Kampa gal kartu sulosim zinau kaip nori
    Ne, lokit jūs vieni aš ne šuo - neloju. O ir kokia nauda iš to vieno sulojimo man būtų?... Keistuoliai jūs.
    Aplamai man jau jokio noro nėra kažką bendro turėti su jumis. Ne, ne todėl, kad aš pasikėlęs koks būčiau, paprasčiausiai nebeliko pas jus man artimų žmonių. (2 žaidėjai sėdi su, kuriais norėčiau lošti) Tai kokia čia komanda būtų iš 3-jų žaidėjų. Nors, realiai tai galėčiau su jumis lošti, bet tuomet jūs visi būtumėt mano kekšės. Verskit savo vadus, ateisiu pavadovauti pas jus. Nors, galit ir neversti, aš kai ateisiu jie patys išnyks, kaip tamsūs šešėliai saulei patekėjus.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Ne, lokit jūs vieni aš ne šuo - neloju. O ir kokia nauda iš to vieno sulojimo man būtų?... Keistuoliai jūs.
    Aplamai man jau jokio noro nėra kažką bendro turėti su jumis. Ne, ne todėl, kad aš pasikėlęs koks būčiau, paprasčiausiai nebeliko pas jus man artimų žmonių. (2 žaidėjai sėdi su, kuriais norėčiau lošti) Tai kokia čia komanda būtų iš 3-jų žaidėjų. Nors, realiai tai galėčiau su jumis lošti, bet tuomet jūs visi būtumėt mano kekšės. Verskit savo vadus, ateisiu pavadovauti pas jus. Nors, galit ir neversti, aš kai ateisiu jie patys išnyks, kaip tamsūs šešėliai saulei patekėjus.
    Tikras poetas

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Aga, man mama pasakojo, kai akušerė mane ištraukė tai ir mano pirmas klyksmas rimuotas buvo.

Pagrindinis

Aga, man mama pasakojo, kai akušerė mane ištraukė tai ir mano pirmas klyksmas rimuotas buvo.
    idomu per kuri gala trauke tave, greiciausiai ne per ta vieta kur iprastai.

Pagrindinis

Nors, galit ir neversti, aš kai ateisiu jie patys išnyks, kaip tamsūs šešėliai saulei patekėjus.
    Grazus tusti zodziai Torai, nes tavo sukurtuos Sakaluos pradzioj vaduos isnykai kaip seselis,o paskui ir is komandos. Tokiu pavizdziu turbut ir daugiau butu galima pacituot.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Egidijau, man gaila tavęs, nes esi tuščias ir pagiežos pritvinkęs žmogiūkštis. Man niekuomet nerūpėjo aš vadas ar eilinis komandos narys. Niekuomet to ir nesiekiau. Tu įsiviepęs tik stebėjai mane su didžiausiu pavydu kažkokiu ir purkštavai prieš bet kokį sprendimą, degutą už nugaros man pylei. Deja, ne aš esu garbėtroška, o tu pats. Aš daugelį raundų esu sužaidęs už eilinį narį. Vos ne porą metų kartu mes pražaidę, bet taip ir nesugebėjai manęs pažinti, o aš tave perpratau puikiai. Esi prisitaikėlis, pilkas mažas peliukas, kuris tik už akių gali du geltonus dantis iššiepti. Atvirai pasakysiu - nusivyliau kai kuriais, kuriuose kažką įžvelgiau. bet iš kitos pusės buvo įdomu stebėti iš šalies žmones, kuriuose dygsta kažkokia tai ambicijų sėkla, kažkoks juodas kirminas. Aišku, blogas kareivis, kuris nesvajoja būti generolu, bet ir aš niekuomet nebuvau generolas, manyje nebuvo nieko, ko galima būtų pavydėti. Todėl ir nesiardžiau kai sakalų paskutinius mėnesius tempė Indrė. (aš negalėjau, ji galėjo ir norėjo) Tikrai nebuvo gaila, tikrai neįžvelgiau kažkokios tai grėsmės savo autoritetui. Bet mielasis, susitaikyk su tuo, kad SAKALAI buvo TORO aljansas ir po vieno gražiausių servo mano surinkta komanda mirė. (tapo kažkuo kitu). Ar tapote geresni? Ne, susijungę tapote tik didesni. Kaip sužaidėte? Puponautai patyrė gėdingą fiasko - trynėsi masiškai acc, ėdėsi tarpusavyje, susivarė su diplomatija. Sekančiam raunde mano išsakytos pastabos dėl diplomatijos buvo išgirstos ir BA pastatė WW. Ar būtų pastatę jeigu nuo pat pradžios gana stiprios sudėties LTeam'as būtų suvienyjęs jėgas su PMS? Būtumėt žlugę. Ar man kas pasakė ačiū. Gavau spjūvį į veidą, kaip padėką. Pažiūrėsime kaip seksis šiame serve. Juokinga stebėti dabartinę PK komandą, kuri išsipūtė iki 100 acc. Kažkodėl prisiminiau vieną žuvį, kuri 7 kartus gali padidinti savo kūno tūrį. Bet ji tai daro tik grėsmės akivaizdoje, iš baimės. Jūs save laikote naujuoju traviano elitu ir bijote nepateisinti šio vardo. Bet žinote, senasis traviano elitas man patinko labiau nei jūs, nes jie visuomet buvo savimi. (kokie jie bebūtų). TEMA UŽDARYTA.

Pagrindinis

Torai, parodyk nors viena citata, nors kazkokia kropelyte, jog mes skaitome save elitu ar kazkokia didelia jega???? Cia tik Tu taip sakai, Jus sakote dauguma taip. Mes ne vieno zodzio apie tai neuzsiminem, nes paprasciausiai mes taip negalvojame, nes taip ir nera
    Siam servui neprasidejus, komanda jau buvo surinkta, kaip jau minejo Abuenas. Kodel? Ogi todel, kad buvo labai daug kalbu, kad susirinks rimtos komandos, kad bus daug stipriu komandu. Todel ir mes cia atejome. Jei ne tos kalbos apie stiprias komandas, manau puse PK KP net nebutu cia uzsiregine, tame tarpe ir as... Tad nustok myzes i bata ir geriau kazka eik pratirt is Tavo vadinamu, pabreziu- Tavo vadinamu, elitiniu zaideju Gal biski nusleisi gaza, nes jau uzkniso tos kalbos, kokie PK dideli, kokie jie bailiai ar kaip neidomu zaisti kai tokia diplomatija ir pan.... Ateikit sudauzykit ir pasibaigs viskas. Asmeniskai as, dar aciu pasakyciau ir buteli pastatyciau dar kartu ir isgertumem jei aisku nepamoina....
    Too Old for This...

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Bercai, su tavimi išgerti ne pomoina, nes aš neturiu žinių, kad būtum prisitaikėlis. Citatos, kad laikote save elitu ir nereikia, nes visą tai parodo kai kurių jūsų žaidėjų bendravimo tonas (tame tarpe ir tos pačios Indrės laikysena) bei požiūris į priešininkus (jų menkinimas ir nuvertinimas). Visa ši jūsų pozicija susiklijavo per tuos 2 jūsų komandos gyvavimo metus iš smulkių gabalėlių ir vienu pareiškimu, kad "MES NE TOKIE" jau nieko nepakeisti. Beje, ir tavo pačio kalba savaime išduoda. (labiau patvirtina mano žodžius).

"Todel ir mes cia atejome."

Šitą sakinį reikėjo užbaigti taip: "Todel ir mes cia atejome bet kokia kaina laimėti."

Nes jeigu būtumėte tiesiog tik atėję tai tikrai ne su 100 acc. Kai eini tiesiog smagiai praleisti laiką tai užtenka ir 30 acc, kad pasitaškyti ir pakonkuruoti su lyderiais. Kai eini su tokia krūva acc tai eini tik dėl vienos priežasties - pastatyti WW.
    Tokie jūs esate ir nėra visiškai reikalo kažką neigti. Gal kaip tik tokia jūsų pozicija bus priežastis jūsų varžovams suvienyti jėgas ir suteikti jums to, ko sakai atėjęs čia - daug adrenalino ir rimtų smūgių. . Beje, kas liečia Šunų aljansą tai esu nusivylęs jais. 2s nesukalė SeSos , o čia pabijojo atsidurti opozicijoje. Seniau galvojau, kad ta kompanija turi kiaušinius. Dabar supratau, kad turi, bet labai mažyčius... permatomus tokius, beveik nematomus. Dar aprašyme rašydavo: "mes laukiniai šunys"... Kokie laukiniai jeigu už pavadėlio vedami ir su antsnukiais?

Pagrindinis

Bet mielasis, susitaikyk su tuo, kad SAKALAI buvo TORO aljansas ir po vieno gražiausių servo mano surinkta komanda mirė. (tapo kažkuo kitu). Ar tapote geresni? Ne, susijungę tapote tik didesni. Kaip sužaidėte? Puponautai patyrė gėdingą fiasko - trynėsi masiškai acc, ėdėsi tarpusavyje, susivarė su diplomatija. Sekančiam raunde mano išsakytos pastabos dėl diplomatijos buvo išgirstos ir BA pastatė WW. Ar būtų pastatę jeigu nuo pat pradžios gana stiprios sudėties LTeam'as būtų suvienyjęs jėgas su PMS? Būtumėt žlugę. Ar man kas pasakė ačiū. Gavau spjūvį į veidą, kaip padėką. Pažiūrėsime kaip seksis šiame serve. Juokinga stebėti dabartinę PK komandą, kuri išsipūtė iki 100 acc. Kažkodėl prisiminiau vieną žuvį, kuri 7 kartus gali padidinti savo kūno tūrį. Bet ji tai daro tik grėsmės akivaizdoje, iš baimės. Jūs save laikote naujuoju traviano elitu ir bijote nepateisinti šio vardo. Bet žinote, senasis traviano elitas man patinko labiau nei jūs, nes jie visuomet buvo savimi. (kokie jie bebūtų). TEMA UŽDARYTA.
    mano, man, mano deka, as, sutriausias kieciausias as as as... ir tiesu perskaiciau ir sustojau pasitikrint ar tikrai cia tu torai rasai nes galiu ranka prie sirdies pridet ir pasakyt kad visa sita esu girdejes... is spirgiaus Lukai ar cia man vaidenas ar is tiesu zodis i zodi ?
    ps.
    Keista vadinti zmones nauju travian elitu kai jie losia jau nezinia kiek serveriu esam seni traviano pirdunai ir bijot kazko... taip mes renkam jegas, ir suksim artus ratuku, vien del to kad 3 ketvirciai bus pries mus ir tai nereiskia, kad mes bijom.. mes to cia ir atejom nesuprantu zmoniu kurie ateina zaisti karines online strategijos ir bijo kariaut ir taip mes atejom istaskyt tiek priesininku kiek tik mums leis tai daryt. Taigi tame ir yra visas travian malonumas.
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Pagrindinis

Egidijau, man gaila tavęs, nes esi tuščias ir pagiežos pritvinkęs žmogiūkštis. Man niekuomet nerūpėjo aš vadas ar eilinis komandos narys. Niekuomet to ir nesiekiau. Tu įsiviepęs tik stebėjai mane su didžiausiu pavydu kažkokiu ir purkštavai prieš bet kokį sprendimą, degutą už nugaros man pylei. Deja, ne aš esu garbėtroška, o tu pats. Aš daugelį raundų esu sužaidęs už eilinį narį. Vos ne porą metų kartu mes pražaidę, bet taip ir nesugebėjai manęs pažinti, o aš tave perpratau puikiai. Esi prisitaikėlis, pilkas mažas peliukas, kuris tik už akių gali du geltonus dantis iššiepti. Atvirai pasakysiu - nusivyliau kai kuriais, kuriuose kažką įžvelgiau. bet iš kitos pusės buvo įdomu stebėti iš šalies žmones, kuriuose dygsta kažkokia tai ambicijų sėkla, kažkoks juodas kirminas. Aišku, blogas kareivis, kuris nesvajoja būti generolu, bet ir aš niekuomet nebuvau generolas, manyje nebuvo nieko, ko galima būtų pavydėti. Todėl ir nesiardžiau kai sakalų paskutinius mėnesius tempė Indrė. (aš negalėjau, ji galėjo ir norėjo) Tikrai nebuvo gaila, tikrai neįžvelgiau kažkokios tai grėsmės savo autoritetui. Bet mielasis, susitaikyk su tuo, kad SAKALAI buvo TORO aljansas ir po vieno gražiausių servo mano surinkta komanda mirė. (tapo kažkuo kitu). Ar tapote geresni? Ne, susijungę tapote tik didesni. Kaip sužaidėte? Puponautai patyrė gėdingą fiasko - trynėsi masiškai acc, ėdėsi tarpusavyje, susivarė su diplomatija. Sekančiam raunde mano išsakytos pastabos dėl diplomatijos buvo išgirstos ir BA pastatė WW. Ar būtų pastatę jeigu nuo pat pradžios gana stiprios sudėties LTeam'as būtų suvienyjęs jėgas su PMS? Būtumėt žlugę. Ar man kas pasakė ačiū. Gavau spjūvį į veidą, kaip padėką. Pažiūrėsime kaip seksis šiame serve. Juokinga stebėti dabartinę PK komandą, kuri išsipūtė iki 100 acc. Kažkodėl prisiminiau vieną žuvį, kuri 7 kartus gali padidinti savo kūno tūrį. Bet ji tai daro tik grėsmės akivaizdoje, iš baimės. Jūs save laikote naujuoju traviano elitu ir bijote nepateisinti šio vardo. Bet žinote, senasis traviano elitas man patinko labiau nei jūs, nes jie visuomet buvo savimi. (kokie jie bebūtų). TEMA UŽDARYTA.
    Ka tu izvelgi lunatikas tu didziausias is visu, cia esanciu, kai sakai kad blogas vada tu atsakai as buvau eiliniu nariu, kai sakai kad tu niekinis zaidejas tu atsakai koks as geras vadas ir kaip ka sustrategavau, deje tu nieko nesustrategavai nuo to laiko kai as tave zinau. absoliuciai nieko. tik lojai kaip pats sakai ne po mazai o po daug forume, ir verkiai kokie visi alink blogi ir kaip tau kenkia: tai pavagia acc tai isduoda, tai spauna, tu pasiskaityk zmogeli savo postus nors karta ir apibendrink juos ir prieik isvadu, nes dabar lauksim paryskintu tavo atsakymu visi. tik reiketu ne vb888 pasivadinti o GIMP ar panasiai, arciau tiesos butu. Juokonga jei nebutu graudu. Jei kas nors atsizvelge i tavo nuomone tai turetum jaustis kaip lamees jack pot. Nemanau kad taip jauties. Ir siaip pats pries daug laiko esi minejes kad cia esi tam kad pasidergtum forume. tai tau tik idomu ne zaidimas. tai ko kisies i zaidimo reikalus? Melagiai turetu turet gera atminti. kuo tu nepasizymi. ir ant indres tu pradejai vaziuot ne ji ant taves. neiskreipinek faktu istorijos mokytojeli. nes vaizdas toks kad paabalu dar nesi gaves nuo mokiniu. cia siaip uzuomina kas tau nutiks is tavo aukletiniu, kuriu travoj tu net neturi.
    Paskutinį kartą redagavo Stovintis : 2015-12-05 00:41

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

nu ir radot ko cia gincytis ir dar su kuo.
    Jau faktiskai Nauji metai ant nosies, tai is tu senu prisiminimu darzelio/mokyklos turiu viena minti ...

Visi draugiskai sushukime forume, taip kad nuaidetu per kokius 15 puslapiu...

as pradesiu, kiti prisijunkit... trys keturi:

TORAI, tu geriausias, buk mano vadas kitais metais!
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

TORAI, tu geriausias, buk mano vadas kitais metais!!!
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

TRANAI, tu geriausias, buk mano vadas kitais metais!!!

Pagrindinis

Intrigos intrigeles verda jau kelinta serva is eiles su tuo paciu prieskoniu vardu Toras

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Sam, nežinau ar pastebėjai, bet "jau kelintą servą iš eilės" lošia tie patys žaidėjai. Kodėl turėtų keistis prieskonių turinys jeigu žmonės tie patys? Beje, savo nuomonės išreiškimas nėra intriga.

67 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 175763646566676869707177117 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •