59 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 94955565758596061626369109 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 871 iki 885 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Tai ten Wizardas į deff persimetė, ietis gamina, raitus arto valymui, o katos ar tik pradėtos.
    Daug kaimų - gerai ietys per visur eitų.
    O tie pretai pasaugot iš kitų defferių, kad stabdymo nebūtų.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Ki7o rašė Peržiūrėti žinutę
    Blem Toras mane istyre. Tai deferis ar offeris as? nk nesuprantu is ataskaitos.
    Nevykėlis, Ki70. tu, NEVYKĖLIS

Pagrindinis

Citata Ki7o rašė Peržiūrėti žinutę
    Blem Toras mane istyre. Tai deferis ar offeris as? nk nesuprantu is ataskaitos.
    Is foto,nei offeris, nei deferis, Tikras Raulis.

Imperionas KaBoom! avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Vieta
    Elektrėnai
    Žinutės
    258

Pagrindinis

Citata Varnass rašė Peržiūrėti žinutę
    O jūs kas? Jo gydytojas? Kur tada Spirgių buvote išsiuntęs?
    Aš esu orakulas ir žinau kad jis ten nebuvo

Pagrindinis

Cia avataras uzkliuvo?

Tai pagal nickus galiu sakyt, kad 2 ****** dievus vaizduoja. jei taip tai taip.

Redaguota: Nuo kada l o c h a i cenzuruota? nors ner ko stebetis. Tiek kartu isvadinti buvo, kad cenzura prase uzdet.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Ki7o, ką reiškia "vaizduoja"? Mano supratimu tai vaizduoti reiškia vizualizuoti. Tu tai darai per savo avatarą. Mielasis/mieloji/ono, mes su Hadu nieko nevaizduojame, tiesiog užvadinom taip nikus. Jeigu gilintis į viso to prasmę iš žmogaus psichologinės pusės tai dievo vardu pavadinta paskyra suteikia jai kažkokios stiprybės. Va, pasižiūri, kaip paskyra vadinasi ir tiesiog įsipareigojimą kažkokį pajauti judėti, kelti popsą. Jei užsivadintum kokiu "mėmė" "liuožė" tai paskyros pavadinimas jau viską pateisintų. Sakytum:
    "- Chėbra, o ko jūs iš manęs tikėjotės, negi nematėt, koks nikas pas mane?"
    Beje, Ki7o, tu nelygink, kur žaidėjai dievų nikus paskyrom uždėję, o kur transvestito foto ant avataro užmesta. Juk avataras yra vizualiai perteiktas žmogaus moto. Tu savo avataru parodai savo požiūrį kokiu nors aktualiu klausimu, galų gale - išreiški save per avatarą... Taip, kad rišam šią temą, nes man jau net mąstyti apie tai nemalonu... Manau, jog mano avataras puikiai atspindi tai apie, ką aš kalbu.

Imperionas KaBoom! avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Vieta
    Elektrėnai
    Žinutės
    258

Pagrindinis

Citata Hadas rašė Peržiūrėti žinutę
    Is foto,nei offeris, nei deferis, Tikras Raulis.
    Ne tik is foto, turimais kariais irgi kazkoks Raulis...

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Ne ne, turimais kariais tai končita stabiliai

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Manau, jog mano avataras puikiai atspindi tai apie, ką aš kalbu.
    Na avataras tai toks neigiantis...Sakantis, kad tau nepatinka kažkas, bet nieko nesakantis apie tai, kad tau kažkas patiktų. O vat Ki7o avataras pozityvus - rodo, kad jam patinka moterys...
    Tau pozityvumo daugiau reikėtų - gyvent lengviau pasidarytų, diena šviesesnė ir gražesnė...Ar į viską gyvenime žiūri vien tik iš neigiamos pusės.

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

O man atrodo, kad žiūrėdamas į burtininko avatarą kiekvienas mato, ką nori matyti. Va, Torui patinka transvestitai, tai jis ir mato ten raulius.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

O man atrodo, kad jeigu jazzinstar žiūrėdama į transvestito nuotrauką mato joje moterį tai galima susidaryti išvadą, kad visą tai artima ir jai pačiai. Mieloji, jeigu atidžiau panagrinetumei mano avataro foto tai turėtum suprasti, jog simpatijų iškrypėliams iš mano pusės negalėtų būti net teoriniame lygmenyje. Pinavija, aš žiauriai pozityvus žmogus,bet kai į eterį iškrypėliai pradeda lįsti tuomet pakantumas išgaruoja.

Pagrindinis

''
    O man atrodo, kad jeigu jazzinstar žiūrėdama į transvestito nuotrauką mato joje moterį tai galima susidaryti išvadą, kad visą tai artima ir jai pačiai. Mieloji, jeigu atidžiau panagrinetumei mano avataro foto tai turėtum suprasti, jog simpatijų iškrypėliams iš mano pusės negalėtų būti net teoriniame lygmenyje. Pinavija, aš žiauriai pozityvus žmogus,bet kai į eterį iškrypėliai pradeda lįsti tuomet pakantumas išgaruoja.
    Manau labai daug iskrypeliu pridenge zenklu 'ne" vaiksto, raso, ir galvoja kad jie pozityvus siame pasaulyje. tavo pozicija labai daznai keiciasi. be to garsiausiai saukia kaip tik iskrypeliai ir reikalauja pripazinimo

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

akivaizdu, kad Toras pajuto homoseksualumo pradą savo jausmuose ir dabar veiksmais bando save įtikinti kad taip nera.
    Paziurek filmą Šokoladas, kaip kartais baigiasi tokia "kova su iskrypimais"
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Sustokime, draugai sekundėlei ir pažiūrėkime iš šono kaip viskas atrodo: mane iškrypimu kaltina žaidėjas, kurio nikas - STOVINTIS, o homoseksualumo pradų manyje ieško tas, kuris žiūri filmus skirtus homoseksualams. Pasidomėsiu tuo filmu jeigu jau taip rekomenduoji - reikia pažinti savo priešus, Tranai. Bet šiaip tai, nustebinai... Nemaniau, kad domiesi tokiomis videojuostomis.... Kažkaip žydra... Pabaigai pasakysiu, kad kai Gražulis surengė spektaklį Gedimino prospekte prieš homosekus tai pats pirmasis tuo pasipiktino Rokas Žilinskas. Nieko keisto, kad man pasikeitus avatarą toks sujudimas...

Pagrindinis

Sustokime, draugai sekundėlei ir pažiūrėkime iš šono kaip viskas atrodo: mane iškrypimu kaltina žaidėjas, kurio nikas - STOVINTIS, o homoseksualumo pradų manyje ieško tas, kuris žiūri filmus skirtus homoseksualams. Pasidomėsiu tuo filmu jeigu jau taip rekomenduoji - reikia pažinti savo priešus, Tranai. Bet šiaip tai, nustebinai... Nemaniau, kad domiesi tokiomis videojuostomis.... Kažkaip žydra... Pabaigai pasakysiu, kad kai Gražulis surengė spektaklį Gedimino prospekte prieš homosekus tai pats pirmasis tuo pasipiktino Rokas Žilinskas. Nieko keisto, kad man pasikeitus avatarą toks sujudimas...
    1) tavo avataras tai is tikruju yra liuks
    2) deja del to taves, spirgiaus ar kitu panasiu mes nenustosim laikyti na tais.. vaivorikstiniais...
    3) geros visiems dienos
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

59 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 94955565758596061626369109 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •