46 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 364243444546474849505696 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 676 iki 690 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Citata Maxximus rašė Peržiūrėti žinutę
    Esu mates kelis servus, kur paskui tokiu sajungu oferiai arba trynesi prakeike vadovybe uz zaidimo sugadinima, arba baige serva taip ir nerade kur savo mega ofus palaidot. Buvo liudnas vaizdas.
    Pabandau spet, kad pavasario pradzioj PK sajungos didieji oferiai karstiigiskai serve ieskos defo, nes jau siai dienai net nelabai jums su kuo kariaut like
    Gerbiu optimistus

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Čia man primena vieną servą, kur lygiai taip pat šūkavai apie super duper mega sąjungas. :P Nu nieko nepadarysi, kad mūsų daug ir mes patys sau faini. O atika tai seniai mūsų ***** ally buvo.
    o kas priekaistauja jusu narcicizmui? kaip ir negirdejau.jus cia truputi papykstat tyliai.mums gerai kaip yra mes irgi patenkinti situacija pilnumoje visi ir visaip.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata rimge lt rašė Peržiūrėti žinutę
    pasiklausk vaidos kas ten do cetas buvo jei nezinai jis rugsejo 26 buvo isardytas.
    2 savaitės praėjo ir dabar tik atsibudo, kad kažkas kažką bandė sutarti. Nežino nei kas buvo tartasi, nežino kas tokie tarėsi nei, ką sutarė. Kaip sakai, kad chatas buvo išardytas tai peršasi išvada, jog susitarimas nebuvo pasiektas ir kažkuri pusė, kaip įskaudinta mergaitė, dabar skalambija varpais. Ar pataikiau? (Nenoriu nieko įžeisti, nes tikrai nežinau kas ten ir kokiu reikalu tarėsi ir išvis ar toks chatas aplamai buvo kada nors) Bet tokia "svarbi info" man mažų mažiausiai juokinga. Tokia info vadinama - VBS. ("viena boba sakė"). Reziumuojant tą situaciją būtų vienas prašymas nuo visos traviano bendruomenės - nesvaigti į eterį nesąmonių.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    2 savaitės praėjo ir dabar tik atsibudo, kad kažkas kažką bandė sutarti. Nežino nei kas buvo tartasi, nežino kas tokie tarėsi nei, ką sutarė. Kaip sakai, kad chatas buvo išardytas tai peršasi išvada, jog susitarimas nebuvo pasiektas ir kažkuri pusė, kaip įskaudinta mergaitė, dabar skalambija varpais. Ar pataikiau? (Nenoriu nieko įžeisti, nes tikrai nežinau kas ten ir kokiu reikalu tarėsi ir išvis ar toks chatas aplamai buvo kada nors) Bet tokia "svarbi info" man mažų mažiausiai juokinga. Tokia info vadinama - VBS. ("viena boba sakė"). Reziumuojant tą situaciją būtų vienas prašymas nuo visos traviano bendruomenės - nesvaigti į eterį nesąmonių.
    torai, ten taretes tame cete kaip su pk kariausit ir sita ceta kure sitas zmogus DOBRA - Piktas Dėdė ! Naktibalda&Alkoholikas , tik kaip taves ten nepakviete o tik tuka.

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Citata rimge lt rašė Peržiūrėti žinutę
    DOBRA - Piktas Dėdė ! Naktibalda&Alkoholikas
    čia tas kur "Dievas" buvo?
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pagrindinis

Citata Hadas rašė Peržiūrėti žinutę
    -/- regione randies?
    Radai mane? Koks nick?

Citata VykBal rašė Peržiūrėti žinutę
    čia tas kur "Dievas" buvo?
    Tas pats DIEVAS :P
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    politika ju tokia-kuo daugiau laimeti laiko tyliam popsui.kariauti nereikia,gintis nereikia pasukausim koki kiti susivienytojai,o po to uzsiaugine lasini ''garsiai''ateisim ir parodysim ''koki kieti''.manau nereikia cia ir daug logikos,kad suprastum tokio tipo zaidejus.
    Tik vieno nesupratau.. Jei tu nemegsti uzaugintu geru lietuvisku lasiniu, tai kas maiso ateiti ir pradeti trugdyti PK? panulint pora sostiniu ir tt ? O jei sedi pats ramiai po lapais tai kokio tipo zaidejas esi tu ? kuom tu skiriesi nuo musu ?
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Pagrindinis

[QUOTE=NojusB;1064824]Radai mane? Koks nick?

gi ne minusuose sedi, tai ko tiek pergyveni del to regiono?

Pagrindinis

[QUOTE=Hadas;1064827]
    Citata NojusB rašė Peržiūrėti žinutę
    Radai mane? Koks nick?

gi ne minusuose sedi, tai ko tiek pergyveni del to regiono?
    Kur aš dėl ko nors pergyvenu? :P
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Gerai, rišam tą temą, jau nebeįdomu.
    Geriau kokį logą mestelkite. Aš kažko gražaus parodyti neturiu, pas mane visi tokie tik...

http://travian-reports.net/lt/report/31165e9c071

Pagrindinis

[QUOTE=NojusB;1064828]
    Citata Hadas rašė Peržiūrėti žinutę

Kur aš dėl ko nors pergyvenu? :P
    del Toro ir co

Pagrindinis

Citata Abuenas rašė Peržiūrėti žinutę
    Tik vieno nesupratau.. Jei tu nemegsti uzaugintu geru lietuvisku lasiniu, tai kas maiso ateiti ir pradeti trugdyti PK? panulint pora sostiniu ir tt ? O jei sedi pats ramiai po lapais tai kokio tipo zaidejas esi tu ? kuom tu skiriesi nuo musu ?
    kodel nemegstu? man skirtumo jokio,todel ir nesuprantu ka cia kritikuoti ir ka kalbeti garsiai kas su kuo sajungas daro ar dare ir kas ka susitare ar kokiuose chatuose? maziau kritikos daugiau tolerancijos,nes kritikuodami patys del susitarimu,pirmiausia paziurekit i save ir tiek.cia nieko stebuklingo turbut-visi derinasi prie zaidimo.sekmes

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

kodel nemegstu? man skirtumo jokio,todel ir nesuprantu ka cia kritikuoti ir ka kalbeti garsiai kas su kuo sajungas daro ar dare ir kas ka susitare ar kokiuose chatuose? maziau kritikos daugiau tolerancijos,nes kritikuodami patys del susitarimu,pirmiausia paziurekit i save ir tiek.
    Aš tau to paties palinkėsiu - prieš baksnodamas pirštu į kitus, pasiskaityk kartais, ką pats rašai.

bet kokie jie darbstus visi.ruosiasi turbut rimtai visi regionai vieni pries kitus; atika pajunge PK ir su sunim napa seniai turi,BH diskusijas veda tiesiog darbstus kaip bitutes,tad pasiimam popkornu ir ziurim toliau
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Aš tau to paties palinkėsiu - prieš baksnodamas pirštu į kitus, pasiskaityk kartais, ką pats rašai.
    smalsumo delei,paziurek auksciau vienu posto,ka citavau as atsakydamas ir kas cia pirmas pirstais rodyti pradejo,rimge ar as? nors ka cia gilintis.smulkmena juk gal perskaitei tik uzmetusi aki ir nepaziurejusi kas pradejo tema sia gvildenti,o galbut as nerisliai ir issireiskiau http://prntscr.com/8q9oxh - pades suvokti galvoje turima situacija.
    Paskutinį kartą redagavo nesaliskas : 2015-10-12 02:02

Pagrindinis

Chebra sudare NAP su THE. Bent viena fronta uzsidare. Belieka su BH susitart ir gal iki artu atsilaikys neuzdauzyti.

46 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 364243444546474849505696 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •