129 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 2979119125126127128129130131132133 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,921 iki 1,935 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Statistiškai paėmus, tai tavo postas šioje forumo skiltyje kas antras ir troliniesi su kiekvienu santykinai protingu žmogum

TORAS
    X
    TORAS
    X
    Y
    TORAS
    TORAS
    X
    TORAS
    X
    Y
    Z
    TORAS
    TORAS

Tavo logas pas mane išsaugotas, jei būsi geras berniukas, tai per kitas Kalėdas gausi
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

tylu, lyg niekas nevyktu

Pagrindinis

Gerb. Torai, ruoskit kalba
    Ataskaitu nereikia, paziuri i ww lygius ir planu savininkus. Ir apibendrink Toriskai

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę

Nojau, čia tikrai ne gilus sibiras. -155\-125 Va, čia gilus sibiras -310\-114
    Kuo toliau kūriesi nuo centro tuo mažesnis offas išsikepa. (prarandi laiką, kol nueina kolonistai, prarandi laiką siunčiant res. Į cropą + netenki galimybės ferminti, nes kariai daugiau suėda negu parneša, o taškyti auksą NPC karių maitinimui, o ne gamybai tai yra gana prabangu gaunant lietuvišką atlyginimą). Esmė yra tame, kada pajėgi pilnai užkrauti didžiąsias kareivines. Mano pirmas blynas čia buvo. Sekantį kartą jeigu dar kaža žaisiu tai stengsiuosi apsistoti kuo arčiau centro. Tuomet ir off išsikeps tiek, kiek pas cobrą.
    Torai, padarei daug neteisingu isvadu, tai va kazkiek pasikoreguok jas pagal save.
    Trumpai:
    1. Sibiras mano supratimu yra ten kur nera ko ferminti, o 100 laukeliu i viena ar kita puse nieko nekeicia, kepant hama. Kaip tik kuo toliau i miska tuo mazesnis oponentu noras pas tave keliauti.
    2. losiant uz romena, pirmoje servo puseje maitint kariu naudojant npc tikrai nereikia VEliau irgi geriau pasirupinti garazu, o ne auksu serti
    3. Didziausiais stabdys kepant hama yra jo ir arto definimas. Todėl cia diziaja dalim priklauso nuo tavo oponentu, kaip jie tau leis kvepuoti. As labai abejoju, kad kepdamas hama centre sugebesi pasiekti geresniu rezultatu.
    Nieko asmenisko, bet sibiras tam labiau tinkamas

p.s. musu startas 2 ar 3 savaite buvo labdarai atiduotas(gal siek tiek per anksti ) ir dar iki artu maitinamos crope badaujancios Afrikos kuokos

p.p.s. starte oazes didziausias resu donoras buna, o sibire su niekuo dalintis jomis nereikia

Pagrindinis

IR, KĄ ČIA NORĖJAI PASAKYTI? PANEIGTI, KAD MANO OFAS MAŽAS? Ar įrodyti, kad su artu daugiau išsikepa? Supratai pats, ką norėjai pasakyti?
    as tikrai nenorejau paneigti to fakto kad visa serva keptas ofas yra mazas. nereikia ant manes del to saukti ta prasme ofas yra tikrai normalus. Su ta salyga kad nebuvo auginamas visa serva vieninteliam uzejimui..

O jei jau paliekant torta ramybeje tai gerbiami priesininkai... KABOOM !
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Pagrindinis

Laukiam logu manau parodem kaip reikia skaudziai bakstelt

Pagrindinis

Citata Akela rašė Peržiūrėti žinutę
    Torai, padarei daug neteisingu isvadu, tai va kazkiek pasikoreguok jas pagal save.
    Trumpai:
    1. Sibiras mano supratimu yra ten kur nera ko ferminti, o 100 laukeliu i viena ar kita puse nieko nekeicia, kepant hama. Kaip tik kuo toliau i miska tuo mazesnis oponentu noras pas tave keliauti.
    2. losiant uz romena, pirmoje servo puseje maitint kariu naudojant npc tikrai nereikia VEliau irgi geriau pasirupinti garazu, o ne auksu serti
    3. Didziausiais stabdys kepant hama yra jo ir arto definimas. Todėl cia diziaja dalim priklauso nuo tavo oponentu, kaip jie tau leis kvepuoti. As labai abejoju, kad kepdamas hama centre sugebesi pasiekti geresniu rezultatu.
    Nieko asmenisko, bet sibiras tam labiau tinkamas

p.s. musu startas 2 ar 3 savaite buvo labdarai atiduotas(gal siek tiek per anksti ) ir dar iki artu maitinamos crope badaujancios Afrikos kuokos

p.p.s. starte oazes didziausias resu donoras buna, o sibire su niekuo dalintis jomis nereikia
    Starte jam prioritetas buvo pirmam serve uzsiveisti katu. Ir tureti kuom didziuotis pries visus kitus

Pagrindinis

Teisas atėmė artefaktą iš kesiukas. šiandien 17:05
    Lašeliai atėmė artefaktą iš -arejas-. šiandien 17:00
    AnasKonda atėmė artefaktą iš Kappa. šiandien 17:00
    Rango atėmė artefaktą iš Chilli Pepper. šiandien 17:00

*** ?

Imperionas lokosas avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Classic
    Žinutės
    417

Pagrindinis

Citata Maxximus rašė Peržiūrėti žinutę

*** ?
    taigi iš natarų dar porą planų paims, dzin

Pagrindinis

Citata lokosas rašė Peržiūrėti žinutę
    taigi iš natarų dar porą planų paims, dzin
    Reik iki jo nueit dar turi aktyvuotis skaiciuok

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Maxximus rašė Peržiūrėti žinutę

*** ?
    Tu šiaip trenktas ar tik tokiu apsimeti?... Rado kuo girtis kai artai jau geras mėnuo, kaip neginami praktiškai.

http://travian-reports.net/lt/report/556328218c4
    http://travian-reports.net/lt/report/5563723054f

Citata Waikiukstis rašė Peržiūrėti žinutę
    Starte jam prioritetas buvo pirmam serve uzsiveisti katu. Ir tureti kuom didziuotis pries visus kitus
    Taip, starte prioritetas buvo užkelti offą ir pirmam katų užveisti, kad nunulinčiau kuo daugiau oponentų. (kol nunulins mane). Bet tikrai ne todėl katas gaminau, kad didžiuotis. Didžiavimuisi tiesiog kėliau pop

Citata Akela rašė Peržiūrėti žinutę
    Matai, aš gal nemoku ferminti oazių. Kai pradedu lakstyti per oazes, net jei padarau farm listą su itin dideliais karių kiekiais, vis tiek daugiau karių žūva dėl atsinaujinančios gyvūnijos nei gaunu iš to naudos. Vienintelis variantas su karžygiu valyti ir iš paskos nešti res. Bet čia kaip irkline valtimi per Atlanto vandenyną...

Dėl hamo kepimo centre tai yra vienas privalumas, ko nėra sibire - tai visuomet laiku atbėgantis defas. Jeigu su normalia komanda žaidi ir turi 2 rimtus deferius bei 2 m-u-l-t-u-s tai gali sau ramiai sėdėti su tuo hameriu ir centre.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2016-03-29 19:21

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata strele rašė Peržiūrėti žinutę
    Laukiam logu manau parodem kaip reikia skaudziai bakstelt
    Hm, aš vietoje PMS tikrai pagalvočiau ar duoti, nes ne pagarbiai paprašyta. Kaip ten vienas iš PK rašė: reikia labai labai gražiai mokėti paprašyti. O, čia su tokiu subtilia ironija paprašei - gali neduoti. Man PK tai nedavė kai paprašiau ne itin mandagiai.

Bliamba, vėl netyčia iš eilės antrą postą parašiau... Susigadinau statistiką prieš Nojų eilinį kartą... š...das.....

Pagrindinis

Hm, aš vietoje PMS tikrai pagalvočiau ar duoti, nes ne pagarbiai paprašyta. Kaip ten vienas iš PK rašė: reikia labai labai gražiai mokėti paprašyti. O, čia su tokiu subtilia ironija paprašei - gali neduoti. Man PK tai nedavė kai paprašiau ne itin mandagiai.

Bliamba, vėl netyčia iš eilės antrą postą parašiau... Susigadinau statistiką prieš Nojų eilinį kartą... š...das.....
    Pochui ma su deff matyt logus gi istirta soandie bet kad prasileido viska i vienus vartus,torai pats turbut dar logu nematei

Pagrindinis

Tu šiaip trenktas ar tik tokiu apsimeti?... Rado kuo girtis kai artai jau geras mėnuo, kaip neginami praktiškai.

http://travian-reports.net/lt/report/556328218c4
    http://travian-reports.net/lt/report/5563723054f
    Zaidimo, Genijau, koks tikslas tada WW statyt, i ji tiek deff suvaryt, bet planu negint?
    p.s. prie ko cia tie du logai kur idejai???

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata strele rašė Peržiūrėti žinutę
    Pochui ma su deff matyt logus gi istirta soandie bet kad prasileido viska i vienus vartus,torai pats turbut dar logu nematei
    Mačiau logus. Visiškai nieko keisto - pas PK daugiau žaidėjų buvo, kurie hamus galėjo kepti. (pvz Baronas and co).
    Tai defą ir aš mačiau PK prieš nusileidžiant, bet nededa PK jo - matyt tai paslaptis kažkokia yra.

129 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 2979119125126127128129130131132133 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •