128 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 2878118124125126127128129130131132138 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,906 iki 1,920 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Matai Torai nelabai aišku, kada tu tortini, o kada rimtai kalbi, tai nusprendėm patortinti mes tave dabar ir neįkelti tavo logo ;D o tiek čia nesamonių rašai, kad dabar net linksmiau, jog to logo nėra.

P.S. jei rimčiau, tai buvau logą įkėlęs originaliam variante ir išėmiau, nes pamačiau, kad Egis yra įkėlęs. Aš nelabai žiūrėjau ten tuos niuansus, ko trūksta, maniau, kad pilnas normalus logas... įkėliau iš vakaro kitus logus ir nuėjau miegot... bet kai tu čia savo sąmokslo teorijas kelt pradėjai kaip paskutinis TORTAS, tai tas logas ir neatsirado jei būtum normalus, tai būtum ir parašęs: "Gal galėtumėte įkelti ir mano logą"

O parašei kažkokią nesamonė:
    Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Kažkodėl nesimato logo, kaip tie 3 lygiai nuo jūsų ww nukrito. Ar nuoskaudą kažkokią didelę dėl to jaučiate, kad vengiate paviešinti?
    P.S.S.
    Mano versija:
    Tavo logą išskyriau, nes dėl tavęs jaučiu gėda, todėl offo ir neįkėliau.

Argumentas:
    cobra11-Akella, kurį gerbiu iškepė 3,5x tokių offų per roundą giliam sibire. Su 2x artefaktu ok būtų tarkim 2 tokie kaip tavo , bet buvo 3,5x ) taip, kad buvo gėda ir nėįkėliau. D
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

[QUOTE=VB88;1067966] Taigi, mielieji PK, aš sėkmingai užsikabinau 2-ros vietos medaliuką puolime

looser number one medali uzsikabinai, o krutines nereikejo platint kap breznevui, kad tas medalis tilptu?

Pagrindinis

nebutu torto butu liudnas serveris is kur daugiau toki sapninyka rastume, nebent reiktu lepolda pasikviest kad kortas mestu

Pagrindinis

Atrodo, kad Torui didesnis smūgis buvo pilno logo nepamatymas, nei PK nariams 3levų sumažinimas Negailestingi tie PK, vaikui nedavė pačiupinėti saldainio dėl, kurio visą servą žaidė
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Neadekvatūs: Ki7o , polytlopatologas (nevarkite, jūsų postus ignoruoju lygiai taip pat, kaip sveiki žmonės ignoruoja psichiškai nesveikų žmonių neadekvačius veiksmus).

„Tavo logą išskyriau, nes dėl tavęs jaučiu gėda, todėl offo ir neįkėliau.“
    O man atrodo, kad gėdą dėl savęs jauti.
    Šiaip, man to logo nereikėjo visai, bet kai neįkėlėt tai, kaip sakai, nusprendžiau patortinti jus
    Reikėjo įdėti ir būčiau praradęs tam pretekstą. Bet, kaip suprantu, ww lipdyti yra nuobodus užsiėmimas ir lieka daug laisvo laiko tai tortinkite, aš prisijungsiu. (bet tik taip, kad įdomu būtų )

Nojau, čia tikrai ne gilus sibiras. -155\-125 Va, čia gilus sibiras -310\-114
    Kuo toliau kūriesi nuo centro tuo mažesnis offas išsikepa. (prarandi laiką, kol nueina kolonistai, prarandi laiką siunčiant res. Į cropą + netenki galimybės ferminti, nes kariai daugiau suėda negu parneša, o taškyti auksą NPC karių maitinimui, o ne gamybai tai yra gana prabangu gaunant lietuvišką atlyginimą). Esmė yra tame, kada pajėgi pilnai užkrauti didžiąsias kareivines. Mano pirmas blynas čia buvo. Sekantį kartą jeigu dar kaža žaisiu tai stengsiuosi apsistoti kuo arčiau centro. Tuomet ir off išsikeps tiek, kiek pas cobrą.

Spirgiau, aš visą servą žaidžiau ne tam, kad ww pagriaučiau, o tam, kad galėčiau pasižiūrėti, kokį offą esu pajėgus užkepti. Taip, kad įsitikinau, esu pajėgus sibire pagaminti 100k imperionų ir 60k cezarių ir apie 11k katų. Jeigu centre su ferminimu tai dar daugiau. O, kad logo neįkėlė tai man tik pretekstas buvo patrolinti.

Pagrindinis

Kuo tolyn, tuo labiau zala daroma. Dar diena ar dvi neimes niekas, visai paciuos stogas.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Aš kai teršiuosi tai normalu, nes Toras yra trolinimo dievas
    pasirašyčiau patrolinti ilgiau nuoboduliui užmušti
    Šiaip, man to logo nereikėjo visai, bet kai neįkėlėt tai, kaip sakai, nusprendžiau patortinti jus
    .....
    O, kad logo neįkėlė tai man tik pretekstas buvo patrolinti.
    ne nu jus zmones ziaurus, velykos, svente o jus uzsipuolet zmogu, be priezasties negi nesuprantat - jis trolinimo dievas... taip uzspaudet kad nieko nebeliko kaip tik primininet kiekvienam poste kas jis toks, jus kvailiai kokie ar ka kad nesuprante tokiu akivaizdziu dalyku?

...
    .
    .
    .
    .
    .
    nors mano supratimu, tai trolis pasiekes tiksla tyliai juokiasi is kitu nesupratingumo, o kai atvirksciai.... tai tiesiog trukes sudvamzdis kulinarijos skyriuje t.y. tortas su de
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Tranai, svarbiausia, kad trūkusio vamzdžio kai kas nepastebi ir su pasigardžiavimu valgo rudu galjumi padengtus tortus.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Tranai, svarbiausia, kad trūkusio vamzdžio kai kas nepastebi ir su pasigardžiavimu valgo rudu galjumi padengtus tortus.
    ane?
    jei nepastebi tiek, kad reik pirstu baksnot ir vistiek nepastebi - tai ar cia "trolinimas"?
    jei i bana pastoviai seda "trolis", o ne taikiniai, tai kas ka trolina?

sekmes itikinejant save.
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Man regis kažks jau taip susitrolinęs su savo troliniu personažu, kad jau nebėra žmonių, kurie atsimintų netrolinantį tortą, o ir pats jau turbūt nebepamena, kaip atrodytų, jei netrolintų...Darykis išvadas. Antro tokio nesveikai susireikšminusio čia ir su žiburiu nerasi.

Pagrindinis

Nu už logą, tai tikrai kažiek pakilai akyse, nemanė niekas, kad gali tokį pastatyti(nors ir hamu nepavadinsi). Dėl trolinimų, tai tiek daug ir visus trolini, kad neina atskirti kur trolinimas kur ne. Kai sakei, kad esi PPN pilkasis kardinolas trolinai ar ne?
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Pagrindinis

Manau uztektu pasakyt jog apie trolinima patvirtins tranas,Kortesas,sadam ar indre

Pagrindinis

3. Mano logą išskyrė iš kitų, nes PK buvo itin skaudu gauti niuksą nuo Toro. (šita versija atrodo labiausiai įtikinama).

sėkmingai sau ir kitiems įrodžiau, kad iškepti gražų offą nėra, kas veikti.
    cia gal geriausias atsakymas.. iskopinu is skypes kalba eina apie zmogaus ofa..

[20:50:06] YYYY: neblogai
    [20:50:51] YYYY: bet galvojau daugiau iskepti per velai pradejau
    [20:51:12] XXX: nieko normaliai
    [20:51:26] XXX: tortas per visą round panasiai iskepe
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pasididžiavimas

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    ane?
    jei nepastebi tiek, kad reik pirstu baksnot ir vistiek nepastebi - tai ar cia "trolinimas"?
    jei i bana pastoviai seda "trolis", o ne taikiniai, tai kas ka trolina?

sekmes itikinejant save.

Transai, atmink, kad trolių visokių yra:
    1. Subtilieji troliai (rašo "protingai", bet sąmoningai nusišneka ir kaifuoja kai į tokią "diskusiją" įsitraukia garsūs, protingi žmonės.)
    2. Troliai melagiai (kurie skleidžia apgauilingas žinias)
    3. Piktieji troliai (kurie menkina ir įžeidinėja išprovokuodami oponentų pyktį ir viešą drabstymąsį putomis)
    4. Troliai teršėjai (flūderiai ir faktų iškraipytojai)
    5. Trolia - klonai (trolį pamegdžiojantys oponentai. Dažniausiai jie nepagauna minties ir talkina troliui užteršdami eterį).

Dabar man pasakyk atvirai, kas yra tikrosios trolinimo aukos jeigu po kiekvieno mano posto atsiranda 5-7 santykinai protingų žaidėjų postai?

Beje, sakydami, kad neskiriate, kur aš rimtai rašau, o kur tiesiog jus trolinu, Jūs patys pripažįstate, kad neturite elementaraus sąmoningumo ir nelabai orientuojatės šioje virtualioje tikrovėje. Vasaros skaitiniams, mielieji, rekomenduoju Romano Plečkaičio knygą - "Logikos pagrindai". Būtinai perskaitykite, gal kitais metais padės su manimi susikalbėti.

P.S. ČIA BUVO RIMTAS POSTAS (matau, kad reikia po kiekvieno savo posto rašyti, KAD SUPRASTUMĖTE).

Tai logas bus?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Abuenas rašė Peržiūrėti žinutę
    cia gal geriausias atsakymas.. iskopinu is skypes kalba eina apie zmogaus ofa..

[20:50:06] YYYY: neblogai
    [20:50:51] YYYY: bet galvojau daugiau iskepti per velai pradejau
    [20:51:12] XXX: nieko normaliai
    [20:51:26] XXX: tortas per visą round panasiai iskepe
    IR, KĄ ČIA NORĖJAI PASAKYTI? PANEIGTI, KAD MANO OFAS MAŽAS? Ar įrodyti, kad su artu daugiau išsikepa? Supratai pats, ką norėjai pasakyti?
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2016-03-29 19:13

128 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 2878118124125126127128129130131132138 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •