126 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 2676116122123124125126127128129130136 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,876 iki 1,890 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Matosi, kad PK didele nuoskauda pajuto po tokios atakos Geriau nesiparine pripažinkit, kad sudavė skaudų smūgį, o ne paniatkes savo rodykit.

Pagrindinis

Citata Matuzajus rašė Peržiūrėti žinutę
    Matosi, kad PK didele nuoskauda pajuto po tokios atakos Geriau nesiparine pripažinkit, kad sudavė skaudų smūgį, o ne paniatkes savo rodykit.
    Kuom tas skaudumas pasireiske?
    kad nugriove 2lvl tvoros ir 3lvl WW??
    Tu cia rimtai ???

Pagrindinis

Citata Matuzajus rašė Peržiūrėti žinutę
    taip tu visiskai teisus, nesinori mums cia ilgiau gaisti nei minutes. o tavo korisu korisas dabar iki gyvenimo galo arba savo arba sito zaidimo gales girtis visiems kaip jis numuse net tris lygius ww. nes nuoskauda kilo kad pats zioplas ir nemato per savo idioto prizme kas juodu ant balto surasyta

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nenoriu Jūsų piktinti, bet aš tikrai niekur nematau savo logo... Na, 2 kartus perverčiau puslapius - nematau nors tu ką...
    Galit papostinti citatą, kuriame puslapyje mano logas su esamu WW defu?

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Nenoriu Jūsų piktinti, bet aš tikrai niekur nematau savo logo... Na, 2 kartus perverčiau puslapius - nematau nors tu ką...
    Su esamu WW defu? Čia jau naujas pageidavimas buvo kitoks:

"Kažkodėl nesimato logo, kaip tie 3 lygiai nuo jūsų ww nukrito" Logas buvo 22:48 vakar.
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

Bet tai koks tu susireiksmines. P**c. Per 200d uzkepe ofiuka, 3 levelius nugriove ir sedi davolnas. Vel gali komentuot ir kitiems pist prota. Is vis, is pk galejo niekas nekelti tavo logo. Nieko neiprasto nenutiko. Nesi geras zaidejas, kad sulauktum kazkieno demesio.
    Vat, pries PMS lenkiu galva. Gerai varo tiek jie, tiek kiti sedintis kituose ally (nors manau jie pms'ams priklauso). Tai mano antras raundas ir tiktai galiu pasakyt - vau!! Saunuoliai.
    O tu.... nu visi zn kas tu. Nors taves nepazystu, bet man per ~200d uzteko tave pazint ir jausti ta geda...
    Nieko asmenisko (kvailai db atrodo), bet tu idiotas

Pagrindinis

Citata Waikiukstis rašė Peržiūrėti žinutę
    Bet tai koks tu susireiksmines. P**c. Per 200d uzkepe ofiuka, 3 levelius nugriove ir sedi davolnas. Vel gali komentuot ir kitiems pist prota. Is vis, is pk galejo niekas nekelti tavo logo. Nieko neiprasto nenutiko. Nesi geras zaidejas, kad sulauktum kazkieno demesio.
    Vat, pries PMS lenkiu galva. Gerai varo tiek jie, tiek kiti sedintis kituose ally (nors manau jie pms'ams priklauso). Tai mano antras raundas ir tiktai galiu pasakyt - vau!! Saunuoliai.
    O tu.... nu visi zn kas tu. Nors taves nepazystu, bet man per ~200d uzteko tave pazint ir jausti ta geda...
    Nieko asmenisko (kvailai db atrodo), bet tu idiotas
    jis ne idiotas yra filmukas apie jo galia ir visus kitus protinius sugebejimus
    https://www.youtube.com/watch?v=zvfo1_oAT1I

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata NojusB rašė Peržiūrėti žinutę
    Su esamu WW defu? Čia jau naujas pageidavimas buvo kitoks:

"Kažkodėl nesimato logo, kaip tie 3 lygiai nuo jūsų ww nukrito" Logas buvo 22:48 vakar.
    Jūs nesveiki gal??? Aš gi logą ir pats mačiau - juk pats puoliau. Nafik man vienpusis logas reikalingas? Įdėjote visus puolėjus su defu, o mane praleidote. Taigi, pagrįstai paklausiau, kodėl mano logo neįdėjote (turėjau omenyje su defu, o ne tokį, kokį ir pats matau, obuolmušiai blyn). Ar jūs čia trolinate ar rimtai trūksta poros šulų galvose?

Va, kur mano logas su defu?Juk tuo pačiu kaiku nusileidau,kaipir glass. Ką man manyti? Ogi tik vieną - tie trys lygiai kaip šlapiu skuduru per snukius jums, nes jeigu būtų nulis emocijų tai būtumėte įdėję tą logą.

Pagrindinis

O tu pats supranti kad nepaisant kad turi iskalba tau poros stumimu truksta.. del vadovavimo ir atstovavimo spaudai tai prisimink kaip PPN atstovu buvai..
    kaip BA pagal tavo dudele soko,neturiu kantrybes surinkt visu tamsteles pacitavimu ar pokalbiu ir verkslenimu is skype pokalbiu kaip jums ragai... kas tas nuoskaudos pradejo liet? Ant indres,giedriaus,manes. Ne mes rezgem intrigos o pati tavo rinkta komanda atsuko tau nugara,per tiek metu dar nesupranti kodel? Tada Pasiskaityk ka pradzioj parasiau.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Visai jau su nervais negerai, tau, Egidėli. Nežinau, kas kaltas: ar smegenis pragėrei Plungės kabakus šiurpindamas ar šiaip nuo traviano perdžiūvo, bet nepamenu aš, kad BA pagal mano dudelę būtų kada šokę ir PPN nepamenu. Čia puponautai ar ne? Nei aš jiems vadovavęs nei atstovavęs esu. Kas liečia komandą tai tokios niekuomet nesu turėjęs. Jeigu prieš raundą perbėgi kontaktus ir sukvieti kažkiek pažintus žaidėjus (kad ir tuos pačius randominius, kurie pusę velnio raundą atpylė kartu) tai čia aš nelaikau tokio sanbūrio komanda. Komanda tai yra 8-12 žmonių branduolys, kuris bent 2-4 metus lošia kartu po tuo pačiu ally pavadinimu. (va, PMS, kirviai tokie buvo ir pan.) Kas liečia Sakalų komandą tai buvo tik bandymas pagimdyti komandą, kuri prigytų traviane (ji buvo kuriama tam, kad atsirastų atsvara kažkokia visokiems kortesams, kurie tiesiog siautėjo tuo metu traviane ir skundėsi, kad nėra prieš ką kovoti). Tą raundą sužaidėme labai gražų ir kokybišką žaidimą kovodami prieš Korteso komandą. (Buožės lyg ir vadinosi jie). Daug metų jau praėjo, dabar nebeatkursiu visų aplinkybių, kaip kas buvo, bet tavo ar tai Giedriaus iniciatyva kilo mintis padaryti mix'ą su buvusiais priešais. Nieko man nepranešę sukvietėt mano kolegas į Balticą. Kas svarbiausia, tai ne komanda man atsuko nugarą, o tik du žmonės, kurie dėl manęs jautė kažkokius tai kompleksus. Giedrius šnypšdavo man už nugaros pastoviai, nuodus pildavai ir tu. Aišku, nors puponautai pasikrovė nuo SSD malkų, bet metus pražaidus su kita komanda atsiranda ryšys, atsiranda bendravimas, susižaidimas. Jau ne taip lengva viską mesti. Tai naivu tikėtis, kad susižaidę žaidėjai viską mestų ir pultų Torui į glėbį atgal. Nafik tas Toras bereikalingas kai jau žaidimas atidirbtas, kontaktai užmegzti, gal net vienas kitas alaus bokalas išgertas su naujai bendražygiais. Taip, kad nereikia postringauti apie komandos nusisukimus kažkokius. Travianas tai ne 10-ties minučių kėlinys, o žaidimas, kuriame formuojasi įpročiai, pscihologinis ryšys ir t.t. Galų gale, porą raundų pažaidus su "patogia" kompanija jau nebesinori banguojančio žaidimo. Tuo labiau koks mulkis paliktų stiprią komandą ir eitų į silpnesnę. Vardan ko? Taip, kad netauzyk, kad nuo manęs nusisuko komanda. ŽAIDĖJAI PASIRINKO PATOGESNĮ ŽAIDIMO SCENARIJŲ. Ir tai visiškai natūralu ir suprantama. Man toks jausmas, kad tau pačiam gal sąžinė graužia dėl to, kad man vis prikiši tai. Taigi, gali būti ramus, aš viską suprantu ir ant nieko nepykstu - susitaikyk su tuo ir tu, pamatysi, kaip ir sveikata geresnė pasidarys ir plikti nustosi gal ir stovės ilgiau. Anyway...
    Šiaip, tik tau vienam atrodo, kad man reikia būti kažkokiu tai NR.1 didžiuoju vadu iš didžiosios raidės. Ir tu pastoviai tą vis pabrėži, nors man visiškai pofik, aš vadas ar paprastas narys, aš deferis ar eilinis torpeda - patikėk, mano ant tiek laki vaizduotė ir aš ant tiek kūrybingas,kad ir uždarytas į mažytį tamsų kambarėlį susirasčiau, kur realizuoti save ir jaustis laimingas. O ar tu pats esi laimingas tai aš labai abejoju. Kiek teko, Egiduk, tave pažinti tai esi iš tų pilkų žmogeliukų, kuris visada viskuo nepatenkintas. Visuomet kritikuoji kitus, bet retai kada surandi savyje stiprybės, kad padaryti kažką svarbaus ir bravūriško. (kad pradėti irkluoti prieš srovę) Įtariu, kad mokykloje tave tiesiog mušė... Tokia užguita ir savyje įkalinta asmenybė esi. Man tavęs gaila. Ir savo asmenybės aplikaciją pats pateiki: "kaip BA pagal tavo dudele soko,neturiu kantrybes surinkt visu tamsteles pacitavimu ar pokalbiu ir verkslenimu is skype pokalbiu kaip jums ragai". Pas tave yra juoda arba balta. Įsikali kažkokius principus, nusistatai klišes ir kaip bukas avinas laikaisi jų. Aš nepamenu, ką kelintais metais esu sakęs, ką trolinau, kam, ką rimtai sakiau. Aš tik žinau, kad gyvenimas eina į priekį. Tuo mes ir skiriamės, kad tu esi statiškas ir užstrigęs. (kam čia labiau tų pastūmimų trūksta?). Mąstymas, saviraiška, aplinkos suvokimas nuolat keičiasi pas sveiką žmogų. Kaip meilėje. Kai esi jaunas myli savo merginą vienaip - aistringai, gal net gaivališkai. Kai pradedi kartu gyventi myli dar kitaip. Kai susilauki vaikų ir atsiranda pilnatvė tai ta meilė dar kitokia pasidaro. Kai kartu nusensti ir vaikštai susikabinus rankomis parke tai vėlgi jau kitokia meilė... O tu, Egiduk, jeigu prilyginti tavo aplinkos suvokimą meilės sąvokai, myli visuomet vienodai. (gal net liguistai kažkaip tai, nesveikai...) Jeigu kam nepatinka per ilgi mano postai tai galiu rašyti iškart trumpus (iš 4 raidžių). Gero vakaro, nuskriaustieji.

Pagrindinis

turbut lietuvisko tarviano padangej ner zmogaus kuris butu dugiau suvienijes regijonu ir sukures ,,komandu,, Torai auuu kur tos tavo ,,komandos,, siandien? Gero vakaro toliau buciuojant s...a

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Egidėli, o tu nepagalvoji, kad įvardindamas žodelį "komandos" kabutėse, pats atsakai į savo užduotą klausimą? Aš tuos randominius aljansus pavadinčiau tiesiog projektėliais. (išskyrus LTeam'o komandą su kurią kelis metus iš eilės žaidžiau).
    Ką ten bučiuoti siūlai? Taip ir nesupratau. Žinai, jeigu iš filosofinės pusės tai bučiuoti (kad ir užpakalinę dalį kažkam) yra daug geriau nei slapčia įsivaizduoti (svajoti) tai darant. Nes bučiuoti pasturgalį kažkam gali tekti iš reikalo ar per prievartą, o juk svajoti apie tai niekas neverčia. Dar niekam gyvenime nesu pasiūlęs bučiuoti "s...a" (nors net nežinau, kas tai...) Matomai tau ši tema labai aktuali. Papasakok apie tai? Ar senai tavęs neapleidžia tos mintys?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

http://travian-reports.net/lt/report/55274401eba

Nu, ką, nesitikėjote antro offo?
    Dabar visur ant aprašymo dėsiu šitą logą, tegul būna čia jūsų gėda

Pagrindinis

[QUOTE=VB88;1067936]Egidėli, o tu nepagalvoji, kad įvardindamas žodelį "komandos" kabutėse, pats atsakai į savo užduotą klausimą? Aš tuos randominius aljansus pavadinčiau tiesiog projektėliais. (išskyrus LTeam'o komandą su kurią kelis metus iš eilės žaidžiau).
    Ką ten bučiuoti siūlai? Taip ir nesupratau. Žinai, jeigu iš filosofinės pusės tai bučiuoti (kad ir užpakalinę dalį kažkam) yra daug geriau nei slapčia įsivaizduoti (svajoti) tai darant. Nes bučiuoti pasturgalį kažkam gali tekti iš reikalo ar per prievartą, o juk svajoti apie tai niekas neverčia. Dar niekam gyvenime nesu pasiūlęs bučiuoti "s...a" (nors net nežinau, kas tai...) Matomai tau ši tema labai aktuali. Papasakok apie tai? Ar senai tavęs neapleidžia tos mintys?[/

kunigaiksti vilgaudai vienas jau amzinatilsi ir tu patausok sveikata, nusiramink nenervink liaudies sparingo torte :d
    Paskutinį kartą redagavo AAA : 2016-03-26 02:36

Pagrindinis

http://travian-reports.net/lt/report/55274401eba

Nu, ką, nesitikėjote antro offo?
    Dabar visur ant aprašymo dėsiu šitą logą, tegul būna čia jūsų gėda
    jie butu bent pasikeite taskai tai gal ir butum suintrigaves su situo postu dabar esi totalus ********** kuri prisimins visi nes tokio net nebuvo ofo o tai tavo isgalvotos nesamones taip kad sparingo dieve slepkis kol laikas ir eik is eterioo nes atvaziuos kudi ir su*****ns kaip torta
    Paskutinį kartą redagavo AAA : 2016-03-26 02:35

126 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 2676116122123124125126127128129130136 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •