118 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 1868108114115116117118119120121122128 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,756 iki 1,770 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Paskatino apsispręsti, kad po šito servo su travu bus galutinai baigta!
    Panasu, kad nors karta daugumos forumo dalyviu nuomones sutaps

Pagrindinis

Citata PadlaDVD rašė Peržiūrėti žinutę
    Panasu, kad nors karta daugumos forumo dalyviu nuomones sutaps
    Ko jau čia taip iš karto... Gal padės ta reklama pakelt WW kaimą greičiau, kol planai atsiras.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Paskatino apsispręsti, kad po šito servo su travu bus galutinai baigta!
    Aš irgi gal kokius 4-turis kartus sakiau, kad "šis servas paskutinis". Niekada nesakyk niekada. Nuo pirmos versijos atsirado daug visokių pribumbasų už pinigus. Ir pastoviai žaidėjai burbėjo dėl jų, daugelis prognozavo traviano mirtį, kiti pyko, kad didinama nelygybė žaidžiančių sąlygose. Bet nemirė travas - kas serga tai ta manija serga ir toliau. Naivu manyti, kad komercinis projektas, mažėjant žaidėjų skaičiui, nesiimtų papildomų priemonių pelnui pasiekti. Klausimas ar jų sprendimai kardinaliai iškreipia konkurenciją tarp žaidėjų? Manau, kad ne. Kas žaidžia su auksu ir taip perka momentines statybas. Reklamų žiūrėjimas (nebūtina gi žiūrėti jas) bus didesnė pagalba tiems, kas nelošia su auksu. Iš pirmo žvilgsnio aš nematau nieko blogo tame, kad vokiečiai nukopijavo androidinių programų taktiką. Nepatinka tokia politika, tai rinkis įprastą statybų režimą - niekas gi neverčia. Pvz, artėja puolimas ir neturi aukso, tai gal pagelbės ir ta nauja galimybė, kad dar vienu lygiu sukelti gynybinį pylimą. Taigi, nereikia pykti ant komercinio žaidimo, kad mažėjantį žaidėjų skaičių bando kompensuoti reklamos integravimu. Gal būtent ta reklama šiam projektui leis nenumirti dar artimiausius 5-erius metelius.

Vienintelis dalykas dėl, ko galima pykti tai yra sąlygų keitimas raundo viduryje. Registracija jau yra tam tikra sutartis ir ji tampa automatiškai dvišalė nuo pirmų sumokėtų eurų. Žaidimas gali raundo viduryje tik pataisyti kažkokius techninius trūkumus ar klaidas. Keisti žaidimo parametrų kai žaidėjai sukišę po kelis šimtus € negalima. Tuo labiau negalima jeigu kažkokios reklamos pažiūrėjimas leis daug greičiau kelti WW lygius. Va šitas dalykas mane piktina, nes tai yra ne kas kitas, kaip kompanijos nesiskaitymas su savo klientais. (net suknistos apklausos dėl to nebuvo). Tik dėl to galima mesti žaidimą, bet tikrai ne dėl to, kad iškreipiamos žaidimo sąlygos.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę

Vienintelis dalykas dėl, ko galima pykti tai yra sąlygų keitimas raundo viduryje. Registracija jau yra tam tikra sutartis ir ji tampa automatiškai dvišalė nuo pirmų sumokėtų eurų. Žaidimas gali raundo viduryje tik pataisyti kažkokius techninius trūkumus ar klaidas. Keisti žaidimo parametrų kai žaidėjai sukišę po kelis šimtus € negalima. Tuo labiau negalima jeigu kažkokios reklamos pažiūrėjimas leis daug greičiau kelti WW lygius. Va šitas dalykas mane piktina, nes tai yra ne kas kitas, kaip kompanijos nesiskaitymas su savo klientais. (net suknistos apklausos dėl to nebuvo). Tik dėl to galima mesti žaidimą, bet tikrai ne dėl to, kad iškreipiamos žaidimo sąlygos.
    visiskai pritariu tau, man rodos tos reklamos negreitina ww kaimo statybu, nes ten su auksu negalima statyti, nes rezidencijom ir valdovu rumam neduoda sitos funkcijos, cia sitie islosia kas be aukso losia,devynis grudlaukius aukstesnio lygio statant naudojant sia funkcija, tai po para sutaupo laiko.

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Bent jau statant sandėlius WW kaime galioja šita funkcija (nors aukso naudoti ir negalima). Supportas atrašė, kad WW (kaip ir rezidencijos bei VR) statybos nepagreitins. O gaila.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Aga, aš irgi apie sandėlius pagalvojau. Aišku, sandėlius greičiau gali statyti ir konkurentų komanda taip, kad šioje situacijoje nuskriausti lieka tik natarai

Pagrindinis

Tik dėl to galima mesti žaidimą, bet tikrai ne dėl to, kad iškreipiamos žaidimo sąlygos.
    Zaidima daug kas meta vien del to, kad igriso tas travianas iki gyvo kaulo. Ir nei reklamu ziurejimas, ar akcijos 'ciulpk pipi laimek buta' daug nauju rimtu zaideju nebepritrauks.

Humoras ww

Bent jau statant sandėlius WW kaime galioja šita funkcija (nors aukso naudoti ir negalima). Supportas atrašė, kad WW (kaip ir rezidencijos bei VR) statybos nepagreitins. O gaila.
    taip greit nepabegsi is cia

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata -arejas- rašė Peržiūrėti žinutę
    taip greit nepabegsi is cia
    Realiai tai čia forume turėtų būti dar viena skiltis: "Kaip mesti travianą". Kažkas panašaus į anoniminių alkoholokų klubą.
    "Sveiki, aš Gintaras... Nuo traviano priklausomas jau 6-tus metus... Paskutinį kartą vartojau travianą prieš 2 valandas..."
    Jeigu būtų kažkokia bendruomenė, kur rinktųsi metę travianą žmonės tai gal ir man pavyktų. Ech, daug kartų sakiau, kad šis raundas paskutinis ir dar daugiau sutikau tokių žmonių, kurie teigė tą patį...

Pagrindinis

Realiai tai čia forume turėtų būti dar viena skiltis: "Kaip mesti travianą". Kažkas panašaus į anoniminių alkoholokų klubą.
    "Sveiki, aš Gintaras... Nuo traviano priklausomas jau 6-tus metus... Paskutinį kartą vartojau travianą prieš 2 valandas..."
    Jeigu būtų kažkokia bendruomenė, kur rinktųsi metę travianą žmonės tai gal ir man pavyktų. Ech, daug kartų sakiau, kad šis raundas paskutinis ir dar daugiau sutikau tokių žmonių, kurie teigė tą patį...
    Bijau, kad sambūris nuo traviano priklausančių veikėjų kartu pabendravęs tik naują servą išsirinktų, kurį kartu pradėtų

Pagrindinis

toks vaiszdas kad nuo pirmo prisiloginimo ir varai isvarvejusiom akim nebent kartais mama nuveja nuo pc ar kompa atima.. nebutina kasmet sedet cia, gal ir vel po keliu metu suzaisiu neaisku kokios aplinkybes bus.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Pinavija rašė Peržiūrėti žinutę
    Bijau, kad sambūris nuo traviano priklausančių veikėjų kartu pabendravęs tik naują servą išsirinktų, kurį kartu pradėtų
    Aga, kaip filme su Haizenbergu kai narkomanas atėjo į anoniminių narkomanų klubą, kad galėtų jiems dozes stumdyti.

Beje, ko taip užtilo forumas ir niekas logų nebeįmeta? Kas vyksta?

Savaitės geriausiai besiginantys
    1. CHEBRA 306730
    2. ATV 87018
    3. PK 52603
    4. TV 18095
    5. KP 8741

Savaitės geriausiai atakuojantys
    1. PK 329815
    2. KP 99418
    3. ATV 51479
    4. PMS 40041
    5. Chebryte 21699
    6. CHEBRA 16089
    7. TV 14000

Chėbra PK offus nurinko?
    O, KP ant ATV išsiliejo?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nu nieko ofiukas toks. Bet ir defo neblogai užmetėt. Abi pusės šaunuoliai - gražu.

Pagrindinis

Sako nk ofiukas. Nu ateinu cia kartais paskaityt, bet jau pamates situos 2 paskutinius postus susinervinau kad net uzsireginau sita taikini kad atspejot buvo mano paties klaida. O seip jei jau dedat kad buvo ateje tai gal ir pries tai jog buvo idekit. Ar cia gaunasi kad va tik atejo ir prisiplojo? O pries tai pas kuriuos eita ismesti is ally arba issitryne. Grysiu namo, paieskosiu logu imesiu

118 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 1868108114115116117118119120121122128 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •