106 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 65696102103104105106107108109110116 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,576 iki 1,590 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Hm įdomi pozicija. Pagal tave tai tik turintis gerą offą žaidėjas gali pypauti forume? Nesutinku - traviano bendruomenės forumui svarbus kiekvienas plačiagerklis laido riteris. Na, aš gal ne visiškai laido riteris, nes visuomet už savo žodžius esu pasirengęs atsakyti... Labiau gal būt aš panašus į trolį, nes labai jau mėgstu drumsti ramybę. O dėl pasipūtimo vėl esi neteisus. Nesu pasipūtęs - aš tik kategoriškais dažnai būnu. O teisybių įrodymas tai yra ne kas kitą, kaip idėjos. Tamsuoliai visuomet bijojo ir nesuprato tų, kurie turėjo idėjų ir kovojo už jas. (tarkime - Gitleris) Taigi, manau, kad tu tiesiog pavydi man :P
    Beje, ne 3k žvalgų parodžiau, o 12k (nes 4 kartus jie žuvo kai jų nosys buvo privertos sunkių šarvo durų)
    Be to, gal aš iš sibiro atvarysiu 100k žvalgų ir vaikščiosiu su jais į PK ww kiekvieną dieną braižydamas grafiką, kaip jame keičiasi def kiekiai. Viskas prieš akis dar - neburbėk waikeli.
    Tu niekada nepriimi tai kas issakyta. Visad rasi kaip issivartyti. Tu viska zn, uz visus esi geresnis. Dauguma ziuriu pasipute cia. Db va, vel kritikuoji kad ataskaitose defo nera. Pats nk nedarai, o tik prie stalo atsisedes krusi cia prota. Man gaila taves ir dar keliu, kurie cia atsiskleidzia, islieja per dienas susikaupusias mintis

Pagrindinis

Bercai, kai užeisi pas kokį aktyvų žaidėją, tada galėsi drąsiai reikšt savo nuomonę.
    O dabar slėpkis, o tai koks neaktyvus žaidėjas dar ištirs už ilgą liežuvį ir įdės logą čia.

Pagrindinis

Citata Varnass rašė Peržiūrėti žinutę
    Bercai, kai užeisi pas kokį aktyvų žaidėją, tada galėsi drąsiai reikšt savo nuomonę.
    O dabar slėpkis, o tai koks neaktyvus žaidėjas dar ištirs už ilgą liežuvį ir įdės logą čia.
    Ir apskritai ko cia mes kaip kokie survagiai rasinejam teisinames. Baliai, Toras pasake, Toras zino, gal pagaliau suvogsim savo klaidas ir didziojo traviano dievo Toro minciu seka. Klaupkites visi ant keliu, gal tada didziavyrio Toro sirdis suminkstes ir jis atleis uz musu bailuma. Nes tik didziojo Toro hameriai eina visada i tiksla ir aktyvius zaidejos griauna (jei speja katu pagamint), o sitam serveriu tokiu nera tai tik ir sugeba kept zvalgus. Gailekites nevidonai

Pagrindinis

Ėėė, necituok čia manęs, Otai blin. Aš nesiteisinu. Aš Torui visiškai pritariu. Neduok Dieve dar užsitrauksiu Toro rūstybę, nemalonę...

Pagrindinis

Tu nepritarinek o gailekis ir atsiprasymo prasyk, nes jau rustybe uzsitraukiai, jau per velu. Tuoj pamatysi kokia triada tik jam suprantamais filosofiniais isvedziojimais parasys

Pagrindinis

dekui uz logus,viskas normaliai.reikia griauti visokius ir viska,nes sitam kraste nera nereikalingu sostiniu ar kazkokiu nereikalingu acc,geriau pripazinti tiesiai,kad ginames prasciau,nei isvartineti tokias *****ystes kaip jusu maxima isvartineja

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    dekui uz logus,viskas normaliai.reikia griauti visokius ir viska,nes sitam kraste nera nereikalingu sostiniu ar kazkokiu nereikalingu acc,geriau pripazinti tiesiai,kad ginames prasciau,nei isvartineti tokias *****ystes kaip jusu maxima isvartineja
    Griaukit griaukit, bet juokingai atrodo kai feikinami rimti žaidėjai, o nugriaunami trečiaplaniai elementai. Čia tas pats, kad į kiškių medžioklę su kulkosvaidžiu eitum ir prieš medžiodamas tuziną granatų į mišką sumestum. O paskui girtumeis, kad koks triušelis iš baimės pasimirė ir fotografuotumeis su juo. Jūsų vakarykštė off operacija apibūdinama vienu žodžiu – FIASKO.

Citata otas rašė Peržiūrėti žinutę
    Tik idomu, ko tie neaktyvus zaidejai su zvalgais lakste pas mus i sostines ir ziurejo ar off namie
    O aš ar nelaksčiau? Kodėl manęs nepamokėt už tą naglumą?
    Mažiukų skriaudėjai esate.

Citata rimge lt rašė Peržiūrėti žinutę
    sito torui nesuprast per trumpos smegeneles
    ir beje torai galetum sudaryt servo aktyviu ir neaktyviu zaideju sarasus, kad zinotumem, kad daugiau pas neaktyvius neitumem.
    Man pofik ką jūs mušat - reidinkit, kad ir oazes, bet tik būkit padorūs - nedėkit beprasmių logų į eterį.
    Beje, dėl visą ko įmetu info apie smegenis, nes matau, kad kai per biologijos pamoką dėstė tą temą tu sirgai meningitu. Smegenėlės yra ovalo formos – jos ir neturi būti ilgos.

https://upload.wikimedia.org/wikiped...j%C5%ABvis.jpg

Citata bercas rašė Peržiūrėti žinutę
    Torai,tai nori pasakyt kad trecdalis chebros aljanso yra neaktyvus???
    Chėbra tai dar suprantu, bet kai ATV mažiukai žadėjai daužomi tai belieka tik šypsotis. ļŠ
    Ant sakalų dar feikų suderintų į laikus užpylėt. Man rašo vienas: „sveikas, vade, šnd ryte pastebėjau, kad mane feikino PK“
    Likome nesupratę, ko siekta tuo.

Citata Waikiukstis rašė Peržiūrėti žinutę
    Man gaila taves ir dar keliu, kurie cia atsiskleidzia, islieja per dienas susikaupusias mintis
    O man gaila tokių, kurie per visą dieną nei vienos minties nesugeneruoja Beje, neverk, varnai – snapas pūti pradės nuo kasdienių ašarų.

Pagrindinis

Tenka pripazint, kad sio servo forumas visiskai nevykes. Cia ar det logus, ar nedet ner skirtumo, visvien bus viskas nuleista iki asmeniskumu. Tora dar suprantu, jo ir zaidimo lygis islikes pradinuko stadijoj. Bet is rimtu priesininku norejosi daugiau. Kita vertus jei tikrai tam visam paradui vadovauja Ta moteriske, tai ir diskusija gavosi Tokio lygio.

Pagrindinis

"O aš ar nelaksčiau? Kodėl manęs nepamokėt už tą naglumą?
    Mažiukų skriaudėjai esate. "

Pyk ne pyk Torai bet su suvokimui tau kaip karvei su ipodu , zvalge tie neaktyvus kai atakas pamate, patikslino "dle asobina tupych". O kas liecia tave tai pats i savo klausima atsakiai"tu nevertas ne tu neaktyviu ir bereiksmiu zaideju" tai kurioj herarchijos vietoj esi siam servery viskas aisku. Tai ir lieka kaip tu sakai per foruma zavesio inest i zaidima.

Pagrindinis

Skaitau, skaitau... Ir galvoju... Negi manęs nepaminės??
    Ačiū, Torai, kad neužmiršai!
    Bet whaaat? Paaiškink, kur tu ašaras įžvelgi?

Šiaip, žiūrėk, nezysk dėl logų, gerai? Koks skirtumas aktyvų griauna ar ne? Gerai, kad logais pasidalina ir vaizdų kažkokių įmeta. Aš suprantu, kad tu nori būti dėmesio centre, na bet leisk ir kitais dalykais pasigrožėti kartais...

Kodėl tavęs nepamokome? Ką ten mokysi tave blin, kai katos porą parų eina. Ir čia tik mano. Ką jau kalbėt apie tuos, kurie šiek tiek į sibirą nusikėlę... Bet nesigraužk. Ateis ir tavo eilė. Leisk pirma susitvarkyt su artimesniais.

Mažiukų skriaudėjai? Aha, apie mažiukus kalbi. O ko, pavyzdžiui, tokio Pinokio nepamini? Šitas, žiūrėk, net už tave didesnis.

„ATV - mažiukai, bereikšmiai, belieka tik šypsotis...“ Ai, neknisk proto. Kažkodėl tie mažiukai kuria supportus prie WW ir eina link pagalbos mūsų priešams.

O tu pasidaryk išvadas dėl tokių žaidėjų pas save. Kam tokie iš vis reikalingi? Mažiukai ir nereikšmingi.

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    geriau pripazinti tiesiai,kad ginames prasciau
    Kada Toras pripažino ką nors, kas jam nenaudinga? Svajone, lik sveika..
    Paskutinį kartą redagavo Varnass : 2016-02-01 19:38

Pagrindinis

Citata Maxximus rašė Peržiūrėti žinutę
    Tenka pripazint, kad sio servo forumas visiskai nevykes. Cia ar det logus, ar nedet ner skirtumo, visvien bus viskas nuleista iki asmeniskumu. Tora dar suprantu, jo ir zaidimo lygis islikes pradinuko stadijoj. Bet is rimtu priesininku norejosi daugiau. Kita vertus jei tikrai tam visam paradui vadovauja Ta moteriske, tai ir diskusija gavosi Tokio lygio.
    O tu irgi nekliedėk. Kur kokius asmeniškumus čia įžvelgi? Aš tai matau visai normalią, paprastą diskusiją dėl silpnesnių žaidėjų, kurie visgi atlieka taip pat nemažą rolę žaidime, nors Toras stengiasi paneigti tai.
    Ir ko tau daugiau iš priešininkų norėjosi? Nežinau. Man viskas čiki piki. Eina normaliai ir padiskutuot, ir žaidime pasispardyt. Sakyčiau net gera ta moteriškė. Kaip ir pats sakai - „paradui vadovauja“. Ir kas gi leistų vadovaut durnam ir nepatikimam žmogui? Ne, apie tokius lyderius dar negirdėjau.

Pagrindinis

Citata Varnass rašė Peržiūrėti žinutę
    Kur kokius asmeniškumus čia įžvelgi?
    Cia vien per siandien neisskiriant nei savu, nei svetimu:
    1) "sito torui nesuprast per trumpos smegeneles"
    2) "Man gaila taves ir dar keliu, kurie cia atsiskleidzia, islieja per dienas susikaupusias mintis"
    3) "nei isvartineti tokias *****ystes kaip jusu maxima isvartineja"
    4) "kai per biologijos pamoką dėstė tą temą tu sirgai meningitu"
    5) "O man gaila tokių, kurie per visą dieną nei vienos minties nesugeneruoja"
    6) Tau asmeniskai: "Beje, neverk, varnai – snapas pūti pradės nuo kasdienių ašarų. "
    7) "Torai bet su suvokimui tau kaip karvei su ipodu"

Diskusiju apie zaidima manau procentaliai maksimum 10%, visa kita shudo pylimas vieniems ant kitu.
    Na bet turbut toks LT travian lygis. Gerai, kad po sio servo jau i pensija

Pagrindinis

Teisybė. Dabar argumentuotai pakalbėjai. Pro pirštus pats pažiūrėjau. Išties būtų kiek maloniau, jog žmonės bendrautų subrendusiai. Bet negi pyksi dabar... Koks subrendimo lygis, tokios ir kalbos. Ar galima žmogų kaltint, jei šis nesugeba bendrauti? Nežinau. Gal ir galima...

Kalbėjau abstrakčiai, niekas asmeniškai nepriimkit. Ne auklėti atėjom. Visi suaugę, visi gyvena kaip nori.

Pagrindinis

Apie koki tu zaidima tu tikiesi diskusiju, jei dauguma forume jau kelinti metai metai vienas i kita sudukus meto. Seniai jau tie laikai praejo kai zmones info ar patarimais dalinosi. Bande dar tranas cia kazkuri serva, bet kur tau... Kam tie patarimai. Gi svarbiau pastumti ant priesininko.
    Jei mano komandos offai praeina tai sakau: 10 balu. Puikiai organizuota, Verta Napoleono skrybeles ir t.t.
    Jei mano komandos narius taip pat pagriauna.... turiu pilna atsisaudymu: l.o.p.i.n.i.iai. pulti nemoka, tik neaktyvius/mazus puola. kaip bailiai nakti eina (nenoriu daug pasakyti, po to nusiziuresite)
    Po tiekos servu nori nenori atsiranda kazkokios simpatijos/antipatijos ir asmeniskumai. Is to ir seka bandymai izeisti (cia jau kas kaip moka) Kaip kad rap battle (8 mile su Eminem matei?) Nebutinai turi jausti kazka. Svarbiau kazka uzstumti
    Na o logai grazus. O ir offinis kaimas graziai nunestas. Si karta operacijos autorius tikrai aplodismentu nusipelno

Pagrindinis

TORO MASHUP'as
    Man pofik ką jūs mušat - reidinkit, kad ir oazes, bet tik būkit padorūs - nedėkit beprasmių logų į eterį.
    Man asmeniškai būtų gėda dėti tokius logus kur kiaurai einama per neaktyvių žaidėjų sostines. Pas mane į centrinį miestą užsukite - tada jau bus stipru.
    http://travian-reports.net/lt/report/434137f80e7 TORO centrinis kaimas Sausio 12d.
    TORO STARTE MESTI LOGAI:
    http://travian-reports.net/lt/report/2986252e311 TORAS
    http://travian-reports.net/lt/report/3021088dcd7 TORAS
    http://travian-reports.net/lt/report/301788dcb97 TORAS
    http://travian-reports.net/lt/report/3024513b442 TORAS
    http://travian-reports.net/lt/report/302675eaf21 TORAS
    http://travian-reports.net/lt/report/302987df64e TORAS
    http://travian-reports.net/lt/report/303668138cb TORAS
    http://travian-reports.net/lt/report/30707a3dcfa TORAS

Ir dar šiek tiek:
    , nes ir PK gerai per silpniausias Chėbros grandis prasiėjo su offais. Kodėl PMS to neturėtų daryti? Aš irgi visuomet laikausi nuostatos, kad prieš kertant į galvą reikia sudaužyti kojas.
    kai PMS ėjo per PK/KP mažesnius žaidėjus.
    bet juokingai atrodo kai feikinami rimti žaidėjai, o nugriaunami trečiaplaniai elementai.
    Kurie yra aljanse SAKALAI, kuriame sėdi TORAS.
    Kitą vertus, aš nenorėčiau sėdėti PK aljanse, kur žaidėjai nurašomi, kaip nereikšmingi...
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

106 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 65696102103104105106107108109110116 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •