105 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 55595101102103104105106107108109115 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,561 iki 1,575 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Bla Bla Bla............ Kaip ir kiekviena serva matavimasis kieno ilgesnis, kieno grazesnis, kieno storesnis, kuris protingesnis, kuris didesnis travo asas ir t.t. Is to retorinis klausimas: Ar dar nepabodo tas pats per ta pati?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Varnass rašė Peržiūrėti žinutę
    Matai, ką aš pastebėjau... Tu teigi, jog mes esame ryklys, o visi kiti žaidėjai tai tos mažos žuvytės? Bet gi sakėt, kad mes čia žiauriai daug turime paskyrų prisikūrę. Tai dabar galvoju, ką atstojame mes. Vieną ryklį (??), o gal atvirkščiai? Piranijų būrelį? Ar ryklių bandą?

Ar jau dabar mūsų liko tik keli, bet labai baisūs, dideli ir pasipūtę?
    Krokodilai jūs... krokodilai...

Citata otas rašė Peržiūrėti žinutę
    Bla Bla Bla............ Kaip ir kiekviena serva matavimasis kieno ilgesnis, kieno grazesnis, kieno storesnis, kuris protingesnis, kuris didesnis travo asas ir t.t. Is to retorinis klausimas: Ar dar nepabodo tas pats per ta pati?
    Ne, nepabodo. Tai suteikia žaidimui žavesio.

P.S. Mano ir didesnis ir gražesnis už visų jūsų.

Imperionas lokosas avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Classic
    Žinutės
    417

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Krokodilai jūs... krokodilai...

P.S. Mano ir didesnis ir gražesnis už visų jūsų.
    parodyk

Pagrindinis

[QUOTE=VB88;1066871]Krokodilai jūs... krokodilai...

P.S. Mano ir didesnis ir gražesnis už visų jūsų. [/QUOTE

Kazkuom esi panasus i manta pertuskeviciu, jis irgi zavisi savimi

Pagrindinis

Citata Maxximus rašė Peržiūrėti žinutę
    Kvailiuke, o kam ta sostine nulint, jei jau ji nebefunkcionuojanti?
    Tik laiko gaisimas.
    Taip...pamirsau,kad pas jus zaidejai neaktyvus,kad nebuna nuostoliu,kad nereikalingos sostines

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    Taip...pamirsau,kad pas jus zaidejai neaktyvus,kad nebuna nuostoliu,kad nereikalingos sostines
    Nebūtum kvailiukė - nepamirštum. :*

Pagrindinis

Citata Mandaugas rašė Peržiūrėti žinutę
    Nebūtum kvailiukė - nepamirštum. :*
    DD unikalai

Pagrindinis

Kol PK Žvalgėsi ir lankėsi mūsų sostinėse Kp kuokos pas kaimyną baliavojo, ot smagus balius buvo Tikuosi PK ykels logus apsilankymo http://travian-reports.net/lt/report/45609a51b05

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Gal PK duoti kelis geltonų žaidėjų adresus, kad užtvirtinti savo vyriškumą? Man asmeniškai būtų gėda dėti tokius logus kur kiaurai einama per neaktyvių žaidėjų sostines. Pas mane į centrinį miestą užsukite - tada jau bus stipru. O čia krūvos feikų ant žaidėjų, kurie pasijungia į parą po kartą ir mažiukų griovimai. Man negaila - tegul griauna, nes naudos iš tokių žaidėjų vis tiek jokios, tiesiog pikta, kad logai pateikiami, kaip kažkoks tai rezultatas. Čia ne rezultatas, o bejėgiškumo ir bailumo demonstravimas.

Pagrindinis

Tu man siulai ateit ir susibetonuot pas tave? Bus laikas ir uzeisim, jei ne pas tave tai pas kita.

Ofini perimti su dideliu offu matyt ir nepasiekimas. O kad negyne - vel mes kalti?

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Gal PK duoti kelis geltonų žaidėjų adresus, kad užtvirtinti savo vyriškumą? Man asmeniškai būtų gėda dėti tokius logus kur kiaurai einama per neaktyvių žaidėjų sostines. Pas mane į centrinį miestą užsukite - tada jau bus stipru. O čia krūvos feikų ant žaidėjų, kurie pasijungia į parą po kartą ir mažiukų griovimai. Man negaila - tegul griauna, nes naudos iš tokių žaidėjų vis tiek jokios, tiesiog pikta, kad logai pateikiami, kaip kažkoks tai rezultatas. Čia ne rezultatas, o bejėgiškumo ir bailumo demonstravimas.
    Tik idomu, ko tie neaktyvus zaidejai su zvalgais lakste pas mus i sostines ir ziurejo ar off namie

Pagrindinis

Citata otas rašė Peržiūrėti žinutę
    Tik idomu, ko tie neaktyvus zaidejai su zvalgais lakste pas mus i sostines ir ziurejo ar off namie
    sito torui nesuprast per trumpos smegeneles
    ir beje torai galetum sudaryt servo aktyviu ir neaktyviu zaideju sarasus, kad zinotumem, kad daugiau pas neaktyvius neitumem.

Pagrindinis

Pofik. Prase logu isvakar idet - idejo. Dabar ko tokie lievi. Isvis nedet tada. Neitiksi.

Pagrindinis

Torai,tai nori pasakyt kad trecdalis chebros aljanso yra neaktyvus???
    Nepatyngejau ir paskaiciavau pas ka buvom uzsuke I svecius. Tai is dabartiniu 41 nario pas puse buvom sveciuose ir 80% ejom kiaurai... Nepamirskim kad ju buvo 60 nariu.... Kur jie dingo??? Torai,kada nors pripazinsi kad saule.sviecia diena ar vis irodinesi kad saules isvis nera..? Cia retorinis klausimas,gali neatsakyt vistiek zinau tavo atsakyma....
    Too Old for This...

105 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 55595101102103104105106107108109115 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •