104 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 45494100101102103104105106107108114 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,546 iki 1,560 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

O, kas grįžo! Pasiilgome! Patiko atostogos Amazonės džiunglėse? Nemanau, kad vertėtų tau apie save kaip apie ryklį kalbėt... Nesi jau toks didelis ir stiprus.

Pagrindinis

Citata Varnass rašė Peržiūrėti žinutę
    O, kas grįžo! Pasiilgome! Patiko atostogos Amazonės džiunglėse? Nemanau, kad vertėtų tau apie save kaip apie ryklį kalbėt... Nesi jau toks didelis ir stiprus.
    Kodel ir ne "pezejame"jis tikras banginis. Ir jau 6-7 servai kai kartu losia tas pats per ta pati. Nors siaip cia sutrikimas, del to pykt negalima

Pagrindinis

Na papasakosiu ir as pasaka. Toro trileriui gal neprilygs, na bet pabandysiu paveiksliukais paivairinti.
    Gyveno karta berniukas. Paprastas, neturintis jokiu galiu ir niekuo neissiskiriantis is kitu. Gatveje buvo pilna tokiu kaip ir jis. Gyveno visi sau draugiskai, nepritekliaus nejausdami. Kas malku atsiveza, visi draugiskai sukapoja, kam bulviu derlius, visi bendrai kasa. Iki kol viena diena uzejo KRIZE....
    Visi galvojo, kad krize kaip atejo taip ir praeis, bet ji uzsispyrele niekaip nesitrauke.
    Neramu paliko Pakampiu gatveje. Niekas nebesoka, nebedainuoja, nebeskamba skardus juokas.
    Sunerimo visi, nubego pagalbos ir patarimo ieskoti pas gatves seniuna ieskoti. Isklause juos senolis rimtu veidu (galvoje tai tuscia) ir jaucia, kad nori nenori reikia kazka pasakyti, kad autoriteto neprarasti....
    Ka daryti, ka sakyti - sukasi mintys tuscioje galvoje. Ir staiga sugalvojo .... en den du mintyse padeliojo ir bede pirstu i musu pasakos heroju:
    - Va visu nelaimiu kaltininkas. Per ji visos bedos. Issiuskite ji is musu gatves ir vel busite laimingi...
    Bandos jausmas kaip zinote baisus dalykas, ne isimtis ir Pakampiu gatves gyventojai. Pradejo badyti pirstais, apkalbeti, salintis kaip kad niekada nebutu pazinoje.
    Pagusciojo peciais berniukas: na ka padarysi. Teks kraustytis.
    Kraunasi daiktelius i nuosava mikriuka. Keletas kaimynu atsisveikinti isejo, rankomis skescioja ir kiekvienas ta pacia dainele suokia:
    - O tu matai kaip negerai isejo, as sakiau visiems, kad cia kazkokia klaida, bet kur tau.
    Atsiglebesciavo berniukas su visais, atsisveikino, jau ses vaziuoti, bet, zvilgt uzpakalines mikriukos durys praviros. Nueina uzdaryt, o varge vargeli puse daiktu isvogta ir pas artimiausia kaimyna i garaza isnesta. Bego berniukas dar teisybes ieskoti, bet kur tau. Meitelis perauges tik pasijuoke ir duris uztrenke.
    - Tau ju vistiek nebereikes- kvatojasi.
    Dauguma istoriju sitaip ir baigiasi, (kai blogieciai ilgai ir laimingai gyvena) bet sita ne tokia.
    Nezinojo piktasis kaimynas, kad berniukas gal ir nedidukas, bet greitas.
    Sukilo, sukunkuliavo inirsis jo viduje.
    Isspyre kaimyno duris
    http://travian-reports.net/lt/report/453310f577f
    Tada i ausi i ausi
    http://travian-reports.net/lt/report/4533251e14e
    Na ir galiausiai sluota i uodega sukiso (kad kelnes nenusmuktu)
    http://travian-reports.net/lt/report/453331a4d29
    http://travian-reports.net/lt/report/45359c67eaf
    Paskutinį kartą redagavo PadlaDVD : 2016-01-28 22:48

Pagrindinis

be komentaru

Pagrindinis

Citata otas rašė Peržiūrėti žinutę
    Kodel ir ne "pezejame"jis tikras banginis. Ir jau 6-7 servai kai kartu losia tas pats per ta pati. Nors siaip cia sutrikimas, del to pykt negalima
    Gal ir tavo tiesa. Pezėjime tai grynas banginis. Matyt atlėkė ten, o tie, kurie tyliai ramiai sėdi, jį ir sudraskė.
    ---
    Na ką, graži istorija, Padla. Įtariu, jog begalę diskusijų sulauks tavo kūrinys. Laukiam, kas toliau.

Pagrindinis

Liuks istorija,logai irgi geri,negražu buvusi aly nari skriausti ,viskas apsiverte atgal. skriaudžiamsis nuskriaude skriaudeja ,.pamokanti istorija .dar šioje istorijoje dalyvavo Padla DVD jisai ta berniuka užpuole apgriove jam grudlaukius ,berniukas buvo pamiršes katas ir murdaužius patraukti juos sekmingai sunaikino,bet berniukas pykčio nejaute juk čia tokia kova karas,kas kietesnis.Istorija manau pabaigsime rašyti veliau nors nebutina visiems ja žinoti iki galo

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Dainiau, o tai jokio pastato nenugriovė su ta paskutine ataka apart tvoros?

Varnai, ryklys tai PK. Juk tai jūs čia didieji damušinėtojai ir tai jūs čia kalbate, ką ir kada damušti.
    Aš niekuomet apie save nekalbėjau, kaip apie ryklį - esu vidutinis žaidėjas sibire be jokio arto, savo malonumui, kepantis kareivėlius. Nei aš popsu kažką galiu išgąsdinti nei offu. ČIa jūs monstrai baisiausi serve. Tik reikia nepamiršti, kad net ir didžiausią grobuonį gali suplėšyti į gabalus vieningai veikiantys miško žvėreliai. :P

Pagrindinis

Citata PadlaDVD rašė Peržiūrėti žinutę
    Na papasakosiu ir as pasaka.
    Va per tokius pasakotojus eilines ziurkes tampa didvyriais.
    Pasakotojas tu geras, bet nuo to Azu netampa "vargsu nuskriaustuoju, uzpultu is pasalu".
    Jis tik eiline traviano ziurke, sedinti puse servo pasislepus kampe ir laukianti kol gales kam ikast.
    Kita vertus sitas ziurkinejimas tai yra neatsiejama ir gan idomi travian dalis.

Pagrindinis

Nesigilinsiu i tas peripetijas, nes abi puses vistiek tai traktuoja is savo varpines.
    Mano durna galva atsakymo ieskok ne kazkurio is zaideju veiksmuose, o vadu. Kiek kartu esu klauses: kokio pipio sukuriami ally ir prirenkama zaideju, jei po to per visus 6-8 menesius tesugebama parasyti mm, kad reikia defo.
    Jei ally kuriami, kad patenkinti keliu zmoniu asmeninius poreikius, tad kam stebetis, kad eiliniai zaidejai tampo adijala kiekvienas i save

Pagrindinis

Kaip vidutinis zaidejas, tu lb daug ir garsiai kalbi. Issikraustei i sibira ramiai pagyventi ir papypauti forume. As pries tave nk neturiu, nes nei zaidziau su tavim, tik skaioe teko su tavim ir tuku bendraut. Tavo pasiputimas ir teisybiu irodymas vemti vercia. Visus tik kritikuoji, nors dar pats nk neparodei, apart 3k zvalgu...

Pagrindinis

Citata Maxximus rašė Peržiūrėti žinutę
    Va per tokius pasakotojus eilines ziurkes tampa didvyriais.
    Pasakotojas tu geras, bet nuo to Azu netampa "vargsu nuskriaustuoju, uzpultu is pasalu".
    Jis tik eiline traviano ziurke, sedinti puse servo pasislepus kampe ir laukianti kol gales kam ikast.
    Kita vertus sitas ziurkinejimas tai yra neatsiejama ir gan idomi travian dalis.
    jei butu ziurke sostines jau nebutu.truputi galvele pasinaudok,nes db ji tik tam,kad i pilva neprilytu

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Waikiukstis rašė Peržiūrėti žinutę
    Kaip vidutinis zaidejas, tu lb daug ir garsiai kalbi. Issikraustei i sibira ramiai pagyventi ir papypauti forume. As pries tave nk neturiu, nes nei zaidziau su tavim, tik skaioe teko su tavim ir tuku bendraut. Tavo pasiputimas ir teisybiu irodymas vemti vercia. Visus tik kritikuoji, nors dar pats nk neparodei, apart 3k zvalgu...
    Hm įdomi pozicija. Pagal tave tai tik turintis gerą offą žaidėjas gali pypauti forume? Nesutinku - traviano bendruomenės forumui svarbus kiekvienas plačiagerklis laido riteris. Na, aš gal ne visiškai laido riteris, nes visuomet už savo žodžius esu pasirengęs atsakyti... Labiau gal būt aš panašus į trolį, nes labai jau mėgstu drumsti ramybę. O dėl pasipūtimo vėl esi neteisus. Nesu pasipūtęs - aš tik kategoriškais dažnai būnu. O teisybių įrodymas tai yra ne kas kitą, kaip idėjos. Tamsuoliai visuomet bijojo ir nesuprato tų, kurie turėjo idėjų ir kovojo už jas. (tarkime - Gitleris) Taigi, manau, kad tu tiesiog pavydi man :P
    Beje, ne 3k žvalgų parodžiau, o 12k (nes 4 kartus jie žuvo kai jų nosys buvo privertos sunkių šarvo durų)
    Be to, gal aš iš sibiro atvarysiu 100k žvalgų ir vaikščiosiu su jais į PK ww kiekvieną dieną braižydamas grafiką, kaip jame keičiasi def kiekiai. Viskas prieš akis dar - neburbėk waikeli.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Varnai, ryklys tai PK. Juk tai jūs čia didieji damušinėtojai ir tai jūs čia kalbate, ką ir kada damušti.
    Aš niekuomet apie save nekalbėjau, kaip apie ryklį - esu vidutinis žaidėjas sibire be jokio arto, savo malonumui, kepantis kareivėlius. Nei aš popsu kažką galiu išgąsdinti nei offu. ČIa jūs monstrai baisiausi serve. Tik reikia nepamiršti, kad net ir didžiausią grobuonį gali suplėšyti į gabalus vieningai veikiantys miško žvėreliai. :P
    Matai, ką aš pastebėjau... Tu teigi, jog mes esame ryklys, o visi kiti žaidėjai tai tos mažos žuvytės? Bet gi sakėt, kad mes čia žiauriai daug turime paskyrų prisikūrę. Tai dabar galvoju, ką atstojame mes. Vieną ryklį (??), o gal atvirkščiai? Piranijų būrelį? Ar ryklių bandą?

Ar jau dabar mūsų liko tik keli, bet labai baisūs, dideli ir pasipūtę?

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    jei butu ziurke sostines jau nebutu.truputi galvele pasinaudok,nes db ji tik tam,kad i pilva neprilytu
    Kvailiuke, o kam ta sostine nulint, jei jau ji nebefunkcionuojanti?
    Tik laiko gaisimas.

104 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 45494100101102103104105106107108114 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •