103 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3539399100101102103104105106107113 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,531 iki 1,545 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

kur toki dideli maisa siuvote,kad visi tilpo?DDD

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    kur toki dideli maisa siuvote,kad visi tilpo?DDD
    Kaledu senelis nebrangiai nuomoja (po kaledu su nuolaida)..!
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

tai nieko, gal PMS ir co istrauks ofu dar is kojines
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Jau traukiu. Geros nakties.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pagrindinis

Citata VykBal rašė Peržiūrėti žinutę
    Jau traukiu. Geros nakties.
    http://travian-reports.net/lt/report/45148490ac1

jei jau tikrai trinates tai iseitumet geriau iskelta galva o ne atsiklaupe ant keliu.. eita i zvalgu dideli arta... Kazkaip dziugu, kad ofas pagautas, bet neramu, kad likes serverio galas bus neidomus
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Pagrindinis

Citata Abuenas rašė Peržiūrėti žinutę

jei jau tikrai trinates tai iseitumet geriau iskelta galva o ne atsiklaupe ant keliu.. eita i zvalgu dideli arta... Kazkaip dziugu, kad ofas pagautas, bet neramu, kad likes serverio galas bus neidomus
    Tai dar gi Tora reikia damusti (beje kur tas riteris dinges, kur jo komentarai ir lindimas PMS i uzpakali?), dar ATV nejudinti, hadas cia baisiai reiskias, reik sujudint
    Na ir liks tada sena gera CHEBRA.
    Netikejau, kad tiek isgyvens, o dar net nelavai ir basiai griauti (bent pagrindiniai zaidejai).

Pagrindinis

Citata Maxximus rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai dar gi Tora reikia damusti (beje kur tas riteris dinges, kur jo komentarai ir lindimas PMS i uzpakali?), dar ATV nejudinti, hadas cia baisiai reiskias, reik sujudint
    Netikejau, kad tiek isgyvens, o dar net nelavai ir basiai griauti (bent pagrindiniai zaidejai).
    Tu gal Birutė Vėsaitė būsi ?

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Citata Abuenas rašė Peržiūrėti žinutę

Aš jau kelis mėnesius trinuosi. Dabar bent jau ramu.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pagrindinis

Citata Mandaugas rašė Peržiūrėti žinutę
    Tu gal Birutė Vėsaitė būsi ?
    Prie ko cia s6 servas ir ponia Birute?

Pagrindinis

ponia Birute?
    Šiaip panašumų logikoje matau.

Pagrindinis

Esu naujokas. Bet PMS esu nusivyles. Suduzo beveik visi per nakti ir trinasi. Taip, jus geri zaidejai (nusiimu kepure), bet toks ankstyvus pasisalinimas pliuso neuzdeda.
    Servo pabaiga db tikrai bus nuobodi. Xebra net nebesidefina....

Pagrindinis

cia,kad kazkas vienas pakvarksejo,kad pms trinasi,tai nereiskia,kad tai tiesa.

Pagrindinis

gamasieku abrazelis ce- galeciau net pederastus ivardint- buvo uzblokave many nes gomikam lygesniu teisiu reik
    Paskutinį kartą redagavo polytlopatologas : 2016-01-28 13:17

Pagrindinis

Dievazi tikrai nesitikejau, kad mano toks lengvas papezejimas, sukels tokia klausimu lavina. Kas per servas jei offo 3 kartus nesu3.14si

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata PadlaDVD rašė Peržiūrėti žinutę
    Dievazi tikrai nesitikejau, kad mano toks lengvas papezejimas, sukels tokia klausimu lavina. Kas per servas jei offo 3 kartus nesu3.14si
    Tu matai, kokį autoritetą turi: papezi ką ant juoko ir jau tiki visi. Oi, kiek diskusijų PK skype čiate PMS išsitrynimo klausimu Čia, kaip pasakoje "katinėliui dangus griūva"

Maxximus, tau gal blogai su teksto suvokimu? "Damušti" reiškiasi kai žmogus yra sumuštas ir belieka pribaigti. Kada PK čia jau mušė mane? Nepastebėjau matomai...
    Dėl lindimo į ***** tai irgi ne teisus esi. Niekur nereikia lįsti kai jau esi ten. Pažiūrėk į mano koordinates ir dašils pagaliau, kad ir taip šiknoje esu. O jeigu jau nuspręsite judėti ant manęs tai tuo nei kiek neišgąsdinsite, nes kol jūsų offai iki manęs ateis aš spėsiu ir defo išsikepti pirmai atakai atmušti. Beje, jeigu pultumėte mane tai man būtų didelis komplimentas ir įvertinimas iš jūsų pusės, nes dar ne taip senai jūsų vadė sakė, kad aš nulinis žaidėjas esu.

Pabaigai tau apie judinimą pasakėčią papasakosiu.
    Pakliuvo baltasis ryklys į gėlavandenę upę. Plaukioja laimingas: vanduo šiltas, gražu, visos žuvytės mažos, jokios konkurencijos žodžiu. Priplaukia prie kokios mažos žuvytės, duoda peleku per galvą ir patenkintas plaukia toliau. Žiūrii: didžiulis būrys mažų žuvyčių... Įsibėgėjo ryklys ir kai duos į tą būrį... Žuvytės tik sujudo, apsuko kelis ratus apie ryklį, o nusileido ant dugno jo balti, apgraužti kaulai... Va, taip būna kai ryklys pervertina jėgas kovoje su amazonės juodosiomis piranijomis... Taip, kad atsargiai, "damušėjai" didieji. :P
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2016-01-28 17:35

103 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3539399100101102103104105106107113 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •