21 puslapis iš 52 PirmasPirmas ... 1117181920212223242531 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 301 iki 315 iš 775

Tema: Vasario 9!!

Pagrindinis

Citata hola rašė Peržiūrėti žinutę
    mazasis http://gyazo.com/250363494da110dc58a415bee328f22f
    didisis http://gyazo.com/6b75e3cbb2f2321d0a8b9b921c038f1f
    unikalus http://gyazo.com/5e6c5923dce6e22b20d67e7d82931d3a

tai va mazajam artui iskept per didzeses jai kepant viska 2 paros , na per paprastas 4 paros ir to ju nereik
    didzejam 4 paros per didzeses apie 7 paprastai ,,,
    ir unikalejam plius minus 6 paru per didzeses ir atitinkamai paprastai per 11-12
    kas ten sauke kad dabar viskas sunkiau neva lost nei ankciau tai pamastykyt ar reik dabar kazko stenktis , ir kur cia artu emimas cia varzibos like kas pirmesnis
    Ir vėl Anksčiau irgi varžybos kas pirmiau, nes artai savaite vėliau atsirasdavo Kaip pats pastebėjai 7 dienos nemažai duoda, na gal tik šalmų nebuvo, tai iš tų 7 papildomomų dienų lieka kokios 5

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    uk
    Žinutės
    330

Pagrindinis

Citata Fanas14 rašė Peržiūrėti žinutę
    Ir vėl Anksčiau irgi varžybos kas pirmiau, nes artai savaite vėliau atsirasdavo Kaip pats pastebėjai 7 dienos nemažai duoda, na gal tik šalmų nebuvo, tai iš tų 7 papildomomų dienų lieka kokios 5
    mano visi skaiciavimai be salmu , ankciau nebuvo tokiu varzibu bei zmoniu budavo daugiau , db zmoniu 3x maziau o artus surenka per pirmas 6h

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    uk
    Žinutės
    330

Pagrindinis

tik vieno daliko nesuprantu kodel artai nekrenta toliau nei 200 kordinatese kadanors reiks pasidoemt

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Vaidai,tu cia tiek mastai mastai,filosofuoji... Kas kur sunkiau lengviau, nuo t3 versijos travianas issigime, vis labiau ir labiau auksas leme, jau ir moketi zaisti gali nemoketi,svarbu aukso kalnus turek... Tad cia ir filosofuoti nebereikia,visi taskai veda i zodi AUKSAS
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Pagrindinis

Citata seklys morka rašė Peržiūrėti žinutę
    ilsiesi? reikejo ateiti i 2x su mumis,ten neblogai..su kaziuku dar sueini?
    Kazkaip db uz deff losiau su skeriais. Sita rr vienas usireginau y tavo regijona gavau malku☺ db sibire sedziu kersto planus kuriu kitam rr☺ bandau germana dar , kazkaip nekazka man jis...
    IsIkunIjIMas -NemunoKrantai

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    uk
    Žinutės
    330

Pagrindinis

Citata Pirmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Vaidai,tu cia tiek mastai mastai,filosofuoji... Kas kur sunkiau lengviau, nuo t3 versijos travianas issigime, vis labiau ir labiau auksas leme, jau ir moketi zaisti gali nemoketi,svarbu aukso kalnus turek... Tad cia ir filosofuoti nebereikia,visi taskai veda i zodi AUKSAS
    va va del situ as tave gerbiu ir palaikau na verslas juk

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jul 2014
    Žinutės
    35

Pagrindinis

Prasidejo judesiukas
    007 VS LN
    http://travian-reports.net/lt/report/10759a13ebc

grudu mazas atimtas

Pagrindinis

pirmas logas isvis nesuprantua :d kas per *****..as zmogus ten ji paleido arba kazkas ne pagal plana ten pas juos gavosi,arba nesuprantu kur ritasi travas
    WiRus I.O,AW,SWU,-|-

Pagrindinis

Citata seklys morka rašė Peržiūrėti žinutę
    pirmas logas isvis nesuprantua :d kas per *****..as zmogus ten ji paleido arba kazkas ne pagal plana ten pas juos gavosi,arba nesuprantu kur ritasi travas
    po tos atakos ejo 25 bangos po 100 germanu raitu ir 10 katu :-D

Pagrindinis

Citata b K t rašė Peržiūrėti žinutę
    po tos atakos ejo 25 bangos po 100 germanu raitu ir 10 katu :-D
    protingas zmogus leido atakas nieko cia ir nepridursi daugiau
    WiRus I.O,AW,SWU,-|-

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Nov 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    43

Pagrindinis

Aš visada praleisdavau replikas į frico pusę.
    Kažkaip galvodavau, gal žmonės klysta. Nes asmeniškai neteko susidurti.
    Na, bet dabar supratau.. Ne veltui kalba.
    Frico logika: išėjo į kiemą (kaip mergaitė) berniukai priėjo sako: nusimauk kelnaites.
    Pyst ir nusimovė.

Nueis pas mamą. Pasiskųs. Tada mama sakys:
    kodėl tu nusimovei?
    Nes taip pasakė.

Aš nesuprantu, kaip jis turi žmonių kartu su juo žaidžiančių. Turbūt dėl to, kad acc palaiko ne tik jis, bet ir geri žaidėjai. O ne liežunmaliai.

Ką padarysi. Visokių reikia. Bet travas praranda žaidimo prasmę, kai tokie "servo karaliai" kaip fricimundas skleidžia savo absoliučiai dužusią demagogiją. Ji paremta tik tuo: tai man pasakė.
    O kai paprašai, parodyk kur kas.
    Sunku.
    Na nieko.. Mes neverksim, juokas tik ima iš tokių.

P.S.
    Nei vienas 007 šeimos narys nėra liečiamas, tik fricas. Čia tik su juo pabendravau ir užteko suvokti. Kad aš iš antros klasės senai išėjęs )))

JA VOLL FRICAS

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    uk
    Žinutės
    330

Pagrindinis

Citata Reabilitacija rašė Peržiūrėti žinutę
    Aš visada praleisdavau replikas į frico pusę.
    Kažkaip galvodavau, gal žmonės klysta. Nes asmeniškai neteko susidurti.
    Na, bet dabar supratau.. Ne veltui kalba.
    Frico logika: išėjo į kiemą (kaip mergaitė) berniukai priėjo sako: nusimauk kelnaites.
    Pyst ir nusimovė.

Nueis pas mamą. Pasiskųs. Tada mama sakys:
    kodėl tu nusimovei?
    Nes taip pasakė.

Aš nesuprantu, kaip jis turi žmonių kartu su juo žaidžiančių. Turbūt dėl to, kad acc palaiko ne tik jis, bet ir geri žaidėjai. O ne liežunmaliai.

Ką padarysi. Visokių reikia. Bet travas praranda žaidimo prasmę, kai tokie "servo karaliai" kaip fricimundas skleidžia savo absoliučiai dužusią demagogiją. Ji paremta tik tuo: tai man pasakė.
    O kai paprašai, parodyk kur kas.
    Sunku.
    Na nieko.. Mes neverksim, juokas tik ima iš tokių.

P.S.
    Nei vienas 007 šeimos narys nėra liečiamas, tik fricas. Čia tik su juo pabendravau ir užteko suvokti. Kad aš iš antros klasės senai išėjęs )))

JA VOLL FRICAS
    toke depresija uzsigaudziau per paskutinius du menesius bet ne nuo travo bet kas tas fricas nezinau gal kita nika ?

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Nov 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    43

Pagrindinis

vokietuks.... )))
    pirma karta gyvenime bendravau. antra karta siusiu na**** ir net nesakysiu krypties

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    uk
    Žinutės
    330

Pagrindinis

Citata Reabilitacija rašė Peržiūrėti žinutę
    vokietuks.... )))
    pirma karta gyvenime bendravau. antra karta siusiu na**** ir net nesakysiu krypties
    geras zmogus jis mano draugelis kai miega aisku

21 puslapis iš 52 PirmasPirmas ... 1117181920212223242531 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •