25 puslapis iš 38 PirmasPirmas ... 1521222324252627282935 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 361 iki 375 iš 556

Tema: lt4.kasvyksta.lt

Pagrindinis

Mano manymu viskas cia tesis tol kol bus neistrintos sostines, visi tos kalbos apie vasara tik banalus zodziai nuvertinant save, tam ,kad pergale butu saldesne

Pagrindinis

Citata pajacas78 rašė Peržiūrėti žinutę
    Mano manymu viskas cia tesis tol kol bus neistrintos sostines, visi tos kalbos apie vasara tik banalus zodziai nuvertinant save, tam ,kad pergale butu saldesne
    Kas be ko, sostiniu nugriovai ar offu praradimai tik palengvintu viska, tada negaila ir uzstatyti accounta delete
    GRANDS9 Vilku Brolija T.ARTA S4(1), Zerg Darrrius S2(2)
    -|- 9L tresbas S1(3), SSD Adrikas (dual) S4(3), Valhala Teismas S3(5)

Pagrindinis

Citata pajacas78 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai nulink, ar trink ta sostine, kita atsiras, ir nesunku betkada pasikeist sostine kaip popsinau taip ir popsinu, nors belekiek griautas. http://ts4.travian.lt/berichte.php?i...6d60e0a&t=&s=0

Pagrindinis

Ant tiek niekas nevyksta kad zmones pradejo kelt supportu griovimo logus
    #Ervis #Invisible #Legalize It #Restless

//DK - Draugų Kompanija

Pagrindinis

O tai suportu griovimas pasak taves Neveiksmas?

Pagrindinis

Citata Hadas rašė Peržiūrėti žinutę
    O tai suportu griovimas pasak taves Neveiksmas?
    Jei tu veiksmo noretum ir laiko turetum, tai jau visa regiona skersai ir isilgaibutum isares,Arejau

Pagrindinis

50/50 veiksmas vyksta/ laiko nera

Pagrindinis

jei nezinai kaip nuo tokiu offiuku gintis geriau nesigink isviso

sianakt nupute off kaima lasinei su 70k kuoku ir 15k germanu bei 3k katu tai manau vasaros atostogos man jau atejo

//DK - Draugų Kompanija

Pagrindinis

Uhu gaila, kita savaite butu buve 80k kuoku

Pagrindinis

kitos sav gale butu buve 98k

//DK - Draugų Kompanija

Pagrindinis

Citata Restless rašė Peržiūrėti žinutę

sianakt nupute off kaima lasinei su 70k kuoku ir 15k germanu bei 3k katu tai manau vasaros atostogos man jau atejo
    Ar nebuvau to zadejas asmeniskai ? Tiek STM(ypac saadam) ir tave nuskausmint juk reikejo uz zodelius :P

Pagrindinis

Kaip jau rašiau, kažkas juk turėjo anksčiau ar vėliau žengt tą pirmą žingsnį. Ir pagarba už saltakraujiškumą po tokios netekties, kitam būtų pradėjusios putos dribt. Tikrai lenkiu savo žilą galvą.

Citata Retribution rašė Peržiūrėti žinutę
    Ar nebuvau to zadejas asmeniskai ? Tiek STM(ypac saadam) ir tave nuskausmint juk reikejo uz zodelius :P
    O kas tamsta per paukštis? Visiškai ne vietoje ir ne laiku kiši savo trigrašį. Juo lab, kad Restlesso ofo nunešimas neturi absoliučiai nieko bendro nei su tavimi, nei su tavo pažadais, nei su tuo ką Restlesas yra ar nėra kalbėjęs.

Pagrindinis

Na kaip sakoma gera pamoka, kad maziau serve "sim city"int reikia, toki offa nuolatos reikia naudoti. Sitas servas pilnas tokiu, inkisa laiko ir aukso belekiek , o galiausiai offus isvis betiksliam WW griovimui palieka arba net tokia ***** kaip tu gauna. Gaila, potencialo ir tu, ir visas VMI turejo, daug neblogu offeriu, bet jau taip miegantis losia. Viena kas tau gerai, kad jau gali ramiai trintis ir vasarot eit
    GRANDS9 Vilku Brolija T.ARTA S4(1), Zerg Darrrius S2(2)
    -|- 9L tresbas S1(3), SSD Adrikas (dual) S4(3), Valhala Teismas S3(5)

25 puslapis iš 38 PirmasPirmas ... 1521222324252627282935 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •