301 puslapis iš 310 PirmasPirmas ... 201251291297298299300301302303304305 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 4,501 iki 4,515 iš 4650

Tema: Įdomūs klausimai-atsakymai

Imperionas Vardenis. avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2011
    Vieta
    Medikoniai. (:
    Žinutės
    264

Pagrindinis

Citata demoxz rašė Peržiūrėti žinutę
    Kuri puolančioji, kuri besiginančioji ir kuri subalansuota?
    Manau, kad: Subalansuota - Romėnai.
    Puolančioji - Germanai.
    Besiginanti - Galai.
    Pasiekimai: Klanų Karai I: 1 vieta, Bankininkai IV: 3 vieta.

Karžygys greta339 avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    4,637

Pagrindinis

Citata Venner rašė Peržiūrėti žinutę
    O kodėl nuėmė tą dalyką,kad jei žaidžiate dviese pvz. su savo broliu ant to pačio pc negalima kurt dviejų acc,o seniau reikėdavo nustatymuose parašyti vardą kurį naudoji ant to pačio pc.Ir skaitydavosi,kad tai yra legalu žaisti dviese?
    Nežinau kodėl nuėmė. Toks buvo žaidimo kūrėjų sprendimas. Galiu tik spėti, jog dėl to, kad tokiu būdu, kaip dviejų žmonių žaidimas ant to paties PC viename serveryje, piknaudžiaudavo žmonės, kurie apsimetinėdavo, jog be jų dar žaidžia "brolis" ir etc., ir patys valdydavo daugiau nei 1 acc'ą.
    Citata Vardenis. rašė Peržiūrėti žinutę
    Manau, kad: Subalansuota - Romėnai.
    Puolančioji - Germanai.
    Besiginanti - Galai.
    Manai teisingai.

Pagrindinis

Klausimai apie T4 narvus: turint narvų galima pulti oazę ir parsivesti gyvulių. Ar galima tai daryti, kai dar nepasibaigus taikos laikotarpis? Kas būna jeigu oazėje yra tarkim 10 gyvūnų, o aš puolu su 6iais narvais, kuriuos gyvūlius pasiimsiu ar čia random? Ir kas nutiks su gyvūliais, kurių nepaimsiu, tiksliau ar bus, kad mano karžygys vs tuos gyvulius kovos? Ir ar taip užpuolus oazę mano naujoko apsauga automatiškai pasibaigs?

Gavau narvų iš pirmo nuotykio, todėl tiek daug kl ir iškilo, dėkui iš anksto už ats.

Edit: jau ats gavau iš protingo žmogaus, pasirodo, ne toks žlogęs reikalas ta IRC pagalba, info nebereik
    Paskutinį kartą redagavo Keiktis negrazu : 2011-03-07 15:05

Pagrindinis

T4: Kaip greitai ir kokiais kiekiais oazėje atsiranda gyvūnų?
    Dvi sėkmės paslaptys:
    1. Niekada visko neatskleisk iki galo.

Pagrindinis

sveiki noreciau paklaust: pvz jei turiu 2 gyvenvietes ir vienoje uzsikeliau karzygio namus 10 lvl ir uzsiemiau oaze tada kitojei gyvenvieteje irgi uzsikeliau karzygio namus 10 lvl tai kaip man db reiketu uzsiimt ta oaze? uzmust karzygi ir ji atgaivint toje gyvenvieteje kurioje noriu uzsiimt oaze ar galima kazkaip kitaip neuzmusant karzygio?

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Citata sariux50 rašė Peržiūrėti žinutę
    sveiki noreciau paklaust: pvz jei turiu 2 gyvenvietes ir vienoje uzsikeliau karzygio namus 10 lvl ir uzsiemiau oaze tada kitojei gyvenvieteje irgi uzsikeliau karzygio namus 10 lvl tai kaip man db reiketu uzsiimt ta oaze? uzmust karzygi ir ji atgaivint toje gyvenvieteje kurioje noriu uzsiimt oaze ar galima kazkaip kitaip neuzmusant karzygio?
    Galimas būdas - panaikink pirmoje gyvenvietėje per Karžygio namus tą oazę ir siųsk karžygį iš antrosios gyvenvietės, kad iš karto ją perimtų...

Citata BfmSurfMAN rašė Peržiūrėti žinutę
    Jeigu abidvi gyvenvietes yra arčiau negu 3 langeliai tuomet eik į karžygio namus apačioje turėtu buti atsisakyti oazes pasaudi ten ant x jeigu neklistu ir per ateinančias 24 val. busi galutinai atsisakes oazes ir tada galėsi užimti su kita savo gyvenviete.
    Gali būti, kad reikia palaukti 24 valandų, niekad to nedariau, tad nežinau.

Pagrindinis

Travian 4 versija. Norėjau paklausti, ar gynibinė siena prideda deff'o taškų (%) jeigu gyvenvietėja yra tik gyvūnų?

Citata mapsai rašė Peržiūrėti žinutę
    Taip, prideda, net jei gyvenvietėje visai nieko nėra.
    Ačiū.
    ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ raise your dongers ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Citata BfmSurfMAN rašė Peržiūrėti žinutę
    Travian 4 versija. Norėjau paklausti, ar gynibinė siena prideda deff'o taškų (%) jeigu gyvenvietėja yra tik gyvūnų?
    Taip, prideda, net jei gyvenvietėje visai nieko nėra.

Pagrindinis

Citata mapsai rašė Peržiūrėti žinutę
    Galimas būdas - panaikink pirmoje gyvenvietėje per Karžygio namus tą oazę ir siųsk karžygį iš antrosios gyvenvietės, kad iš karto ją perimtų...

Gali būti, kad reikia palaukti 24 valandų, niekad to nedariau, tad nežinau.

as norejau pasakyt kad noriu uzsiimt ne ta pacia oaze tai yra vienoje gyvenvieteje pvz noriu turet + 25% medzio o kitoje gyvenvieteje +25% molio tai ar ymanoma kaip nors taip padaryt ar ne?

Pagrindinis

as norejau pasakyt kad noriu uzsiimt ne ta pacia oaze tai yra vienoje gyvenvieteje pvz noriu turet + 25% medzio o kitoje gyvenvieteje +25% molio tai ar ymanoma kaip nors taip padaryt ar ne?
    Įmanoma, hero siųsk į antrą kaimą kaip pastiprinimą ir jį galėsi valdyt kaip ir pirmoje gyvenvietėje.

Pagrindinis

Citata ElvinasMew rašė Peržiūrėti žinutę
    Įmanoma, hero siųsk į antrą kaimą kaip pastiprinimą ir jį galėsi valdyt kaip ir pirmoje gyvenvietėje.
    Elvinai, eilini kart man padejai! aciu labai (bow)

Pagrindinis

Elvinai, eilini kart man padejai! aciu labai (bow)
    Visada malonu padėt.

Pretorionas MrscEK avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    trg
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Norėčiau paklausti pas mane gyvenvietėja yra vieno zaidejo 250 karių jis man parašė, kad yra grėsmė , kad gyvenvietę iš kurios siūstas pastiprinimas siugriaus ar užgrobs, o kas nutiks tiem 250 kareiviam kai gyvnevienė bus nugriauta ar užgrobta ? Serveris speedas abu turim po dvi gyvenvietes pastiprinimas siustas ne iš sostinės.

Pagrindinis

Jei tą gyvenvietę sunaikins arba užgrobs, tai kariai išnyks.

Pretorionas MrscEK avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    trg
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Dėkui už atsakymą

301 puslapis iš 310 PirmasPirmas ... 201251291297298299300301302303304305 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •