Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
99 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 49899596979899100101102103109149199 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,471 iki 1,485 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Pagrindinis

Renaldai ir kam tas sarkazmas? Man atrodo normaliai paklausiau, nes idomu... Dabar galvoju geriau buciau ir neklauses, nes matau kazkaip bendravimas pasikeites Tavo...
    Too Old for This...

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    Apie vieninteli atoveiksmi kuris liko jau rasiau ;]
    Ar čia pirmas kartas būtų kai nebaigęs servo pabėgtum? s6 žaidėm - metei. s5 žaidėm - metei. s3 žaidžiam - grasini mesti. Būk vyras, sužaisk iki galo. O jei jau kyla toks nepasitenkinimas komandomis ir diplomatijomis, tai gal tada geriau išvis susirasti naują veiklą?
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Duok dešimčiai žmonių paskaityti savo postus ir manau visi tą patį pasakys. Trinsiuos - atoveiksmis. Tuo atoveiksmiu save bandai išgąsdinti ar vietinę publiką sugraudinti? Suprantu, kad neturit ką veikt.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Ar čia pirmas kartas būtų kai nebaigęs servo pabėgtum? s6 žaidėm - metei. s5 žaidėm - metei. s3 žaidžiam - grasini mesti. Būk vyras, sužaisk iki galo. O jei jau kyla toks nepasitenkinimas komandomis ir diplomatijomis, tai gal tada geriau išvis susirasti naują veiklą?
    Nieko as negrasinu mesti, kas vcia per isireiskimas, kas busi mergaite kad reguliuoji ka kam daryt,i tu savo draugu rateli reguliuok, as pats nuspresiu, nereikia padejeju ;] ka padarysi kad mane visada nugriauna, nelikimas taip ir nesimoksiu zaisti, nepasieksiu zvagdziu lygio, neismokau suprasti kodel ww yra pergale, taip ir nesuprasiu kodel kariniame zaidime laimetoju skaitosi tas kuris turi daugiau draugu, gal neinkubatoriskas mastymas mano, net nzn, net nzn ;]
    beje s6 su tavim niekas nezaide atsipeikek ;]

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

O tave jau nugriovė kažkas ar čia įžvalgom į priekį daliniesi?

Laimi stipriausias. O stipriausias pastato ww. Tokios taisyklės. Nereikia išradinėti dviračio. Gali "mutinti" vandenį kiek nori, pūsti prieš vėją, vis tiek Olimpe bus įrašytas tas, kieno ww iškilo, o ne tas, kuris jo nugriauti nesugebėjo.

beje s6 su tavim niekas nezaide atsipeikek ;]
    Na taip, tu nežaidei, nes tavęs tuo metu raguose tiesiog nebebuvo.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Na taip, tu nežaidei, nes tavęs tuo metu raguose tiesiog nebebuvo.
    Nei tu zinai kaip ten buvo nei ka ;]

Pagrindinis

Sadamai aik tu na....ui.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Jiegu ziuredamas i vedrodi ta sakytum ir garsiai juoktumeisi, kaip atrodytum ? ;]]

Pagrindinis

Jiegu ziuredamas i vedrodi ta sakytum ir garsiai juoktumeisi, kaip atrodytum ? ;]]
    ligiai taip pat kaip tu atrodai kiekviena diena

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

kad sunku tau atsilikusiam butu ;] eik geriau pasijuok is krentancio sniego, gal pagailes isgydys nemokamai ;]

Pagrindinis

kam zet krentanti sniega ,kai matai kiekviena diena luzusi sadama snaiges ir pavasario ziedai jau nepades

Pagrindinis

kad sunku tau atsilikusiam butu ;] eik geriau pasijuok is krentancio sniego, gal pagailes isgydys nemokamai ;]
    rinaldai nupirk is pradziu strelei viskio bonka kuria zadejei per trana perduot, tai bus tavo pirmas zingsnis i rimto zmogaus busena, kol kas tai tik laido dievas esi

Pagrindinis

Auč... Toks mažas, o toks skaudus. BAM! 20 levelio arenos nebėra...

.
    ne toks ir mazas, nes pirma ataka ejo su jo likusiu offu, tiksliai nepamenu bet buvo 15k+3k man atrodo, bet vistiek nuostolis didelis ..

Pagrindinis

Citata AAA rašė Peržiūrėti žinutę
    rinaldai nupirk is pradziu strelei viskio bonka kuria zadejei per trana perduot, tai bus tavo pirmas zingsnis i rimto zmogaus busena, kol kas tai tik laido dievas esi
    Rimto žmogaus iš laido riterio nesitikėk. Žingsnių nebent tik atgal, tik atgal. Matei, žada trintis in game, dar jei dėl wiskio butelio užlauši, forume tikriausiai irgi išsitrins.

Pretorionas ShvarcNigeris avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2013
    Vieta
    Čigonynas
    Žinutės
    89

Pagrindinis

Citata woliter rašė Peržiūrėti žinutę
    Rimto žmogaus iš laido riterio nesitikėk. Žingsnių nebent tik atgal, tik atgal. Matei, žada trintis in game, dar jei dėl wiskio butelio užlauši, forume tikriausiai irgi išsitrins.
    Forume tai jau tikrai neišsitrins, nes tada jau tikrai nebus jo gyvenime ką veikti...

99 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 49899596979899100101102103109149199 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •