Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
96 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 46869293949596979899100106146196 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,426 iki 1,440 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2013
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    235

Pagrindinis

Citata ShvarcNigeris rašė Peržiūrėti žinutę
    Angele, teko metus su saadamu bendraut, po viena vėliava žaisti... ir per tuos metus jis blaivas nelabai buvo, negi kažkas pasikeitė?
    man matai ne vienus metus teko ir vistiek as nesuprantu,kaip tu ta liezuveli tikrinai? o ar pasikeite kas ar ne,manau spresti tu gali pats,tai geriau uz bet kokius pasakymus

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    O ten rask kur rasei, tingiu as cia kazka iekoti ,tu parasei kad mes kazko bijom nes kazkokiam regione kazka verbuojam, o kazkas po tavo postu parase, kad klounai daugiau nieko ,atmintis pas mane nebloga ;]
    A, nu atsimenu. Samukas kažką panašaus berods leptelėjo. Bet tai kad jo pasisakymų negalima už gryną pinigą priimti.

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    I tariu visi nepraleido porgos suzaisti su siuo metu viena stipriausiu lietuvoj komandu ;] jinai dabar pasidare vien is geriausiu, ar po dipolomaitjos kozeriu atvertimo, va kur klausimas mane kankina ;]]]
    Šekspyro plunksnos vertas klausimas.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pretorionas ShvarcNigeris avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2013
    Vieta
    Čigonynas
    Žinutės
    89

Pagrindinis

Citata Isprotejus rašė Peržiūrėti žinutę
    ...kitom kaledom parasysiu seniui salciui laiskiuka ir paprasysiu vieninteles dovanos-netapti travo profesionalu
    Visad galvojau, kad senis šaltis atneša dovanas, o ne atiminėja....

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2013
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    235

Pagrindinis

Visad galvojau, kad senis šaltis atneša dovanas, o ne atiminėja....
    tu tik savo seni salti atokiau laikyk nuo mano eglutes,gerai nenoriu tokiu dovanu

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

ir vel meluoji.ww kad statysit jau zinojot pries serva.ir laimingai,koks kieno reikalas.ir kad losiat trimis alijansais vel koks kieno reikalas.ir nepatiko ne ww statymas.nes tai vel NIEKENO REIKALAS.as jau cia pabreziu net didziosiomis kad vat DGTL mes tvarkant pagalbos kreipsimes isvis negirdeta neregeta.nesam net kalbeje.ir vel meluoji.ir tas zaidziam kaip mokam...tu jautiesi,kad zaidi? ''priesais mirtinais tapom''-as ne jei tu pyksti-rozes patinka tik baltos spalvos.man net susierzinimo nekelia niekas realiai is jusu ten to..formos zaidimo ir prikolinu todel,kad cia jus kritikai buvot neesamu dalyku,kaip patys skaiciu toki parodet,kad net zagtelejau.kitom kaledom parasysiu seniui salciui laiskiuka ir paprasysiu vieninteles dovanos-netapti travo profesionalu
    Kurioj vietoj aš meluoju? Taigi ir sakau. Surinkom gerą komandą ir pagalvojom, kad gal verta pabandyti statyti ww. O komanda juk buvo surinkta prieš servo pradžią, tad ir kalbos apie ww statymą prasidėjo tada, kai ji buvo surinkta. O dėl pagalbos kovojant prieš DGTL ne su tavim buvo kalbėta, o su saadamu. Argi ne taip, Renaldai? Ant tavęs aš neturiu ko pykti, nes tu nebuvai man nei draugė, nei priešė. Aš apskritai tavęs nepažįstu. O saadamas buvo bendražygis, bet dėl savo pernelyg ilgo liežuvio sugebėjo sukiršinti du aljansus. Jeigu sakai, kad jūsų nekaso, ką mes veikiam ir kaip mes žaidžiam, tai ko čia verkiat dėl tų NAP'ų?

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2013
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    235

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Kurioj vietoj aš meluoju? Taigi ir sakau. Surinkom gerą komandą ir pagalvojom, kad gal verta pabandyti statyti ww. O komanda juk buvo surinkta prieš servo pradžią, tad ir kalbos apie ww statymą prasidėjo tada, kai ji buvo surinkta. O dėl pagalbos kovojant prieš DGTL ne su tavim buvo kalbėta, o su saadamu. Argi ne taip, Renaldai? Ant tavęs aš neturiu ko pykti, nes tu nebuvai man nei draugė, nei priešė. Aš apskritai tavęs nepažįstu. O saadamas buvo bendražygis, bet dėl savo pernelyg ilgo liežuvio sugebėjo sukiršinti du aljansus. Jeigu sakai, kad jūsų nekaso, ką mes veikiam ir kaip mes žaidžiam, tai ko čia verkiat dėl tų NAP'ų?
    nezinau kaip su aplinkos suvokimu net zinok,net suabejojau,kol neatsiverciau 85psl forumo.pasakyk,kur nosineles perki asarelem sluostytis,nes jeigu emus situacijas santykinai jus skaiciukais lenkiat turbut asareliu daugiau pas mane turetu buti? butu cia woske-daunu isvadinciau.o jus...turbut sekmes tik palinketi galiu,koks ten skirtumas kaip tas ww pastatytas juk ww sekmes,liaudis

Prisiregistravo
    Apr 2013
    Vieta
    Čigonynas
    Žinutės
    89

Pagrindinis

tu tik savo seni salti atokiau laikyk nuo mano eglutes,gerai nenoriu tokiu dovanu
    Viskas priklauso, ką tu vadini "mano seniu šalčiu" ir kas yra "tavo eglutė"... Jei tu galvoji, ką ir aš galvoju, tai "dovana" gali būti net labai nebloga

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Sėkmės ir tau "teisingą" travianą žaidžianti Angele.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Kad neverkia niekas ;] ne cia mintis ;]] visada yra atoveiksmis, as pvz pagalvoju trintis (cia kaip atoveiksmis). nes labai bijau, o gal nematau prasmes sitam "traviano" serve zaisti. nes tik nukerti viena superstratega vienytoja, pradedi eiti ant antro, o jau yra trecias ;]tik artai pasibaige, jau nera regiono kuris neturetu draugisku reikalu su kitu ;] aktyviausios diplomatijos servas lietuvoj, per visa istorija ;] Cia xebryte pati tora pespjovet ;]]

Pagrindinis

Lėčiau, blemba nebespėjam skaityti

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Na NAP'as iš esmės nieko nereiškia. Tiesiog -|- regionas paliktas aiškintis santykius tarpusavyje pats. Tie NAP'ai šiaip ar taip bet kada gali nutrūkti, ypač jei chebra kažkada norės daugiau veiksmo ar reikalai pasuks ww linkme. Aš netikiu, kad mes vieni ruošiamės ww statyti. Selts pagal pajėgumą pirmi, negi manai, kad jie ww nestatys? Taip kad čia viskas trapu ir laikina. O be -|- yra dar du regionai kur jokių sąjungų ir nap'ų neturim.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2013
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    235

Pagrindinis

Viskas priklauso, ką tu vadini "mano seniu šalčiu" ir kas yra "tavo eglutė"... Jei tu galvoji, ką ir aš galvoju, tai "dovana" gali būti net labai nebloga
    as netikinti,nu bet apsaugok dieveDDD

Prisiregistravo
    Apr 2013
    Vieta
    Čigonynas
    Žinutės
    89

Pagrindinis

as netikinti,nu bet apsaugok dieveDDD
    http://www.god.lt/

Pagrindinis

nepykit ,bet vaiku darzelis...give me.pop corns.

Pagrindinis

JG nutraukė nepuolimo paktą su BA. šiandien 15:32
    JG nutraukė nepuolimo paktą su BA*. šiandien 15:32

96 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 46869293949596979899100106146196 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •