Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
259 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 159209249255256257258259260261262263 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 3,871 iki 3,885 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Pagrindinis

Nu geriausias oferis kad taip sufeikina kad nesurenka isviso off tasku o kiaurai sostine nunesa o ne tas kas dazniau sminga ir daugiau nataru nuzudo

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    ir tave Toras aplenke?
    (speju)
    Spejimas neteisingas.As tai ne prie ko ant off , only deff si serva, kita gal kada ir off sulosiu, jokiu pasleptu ambiciju kas ka aplenke neturiu, tiesiog manau butu teisinga atskirt pas natarus ir realius off gaunamus taskus.

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

angis dar estų WW apgriovė?
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pagrindinis

Citata Afganas rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu geriausias oferis kad taip sufeikina kad nesurenka isviso off tasku o kiaurai sostine nunesa o ne tas kas dazniau sminga ir daugiau nataru nuzudo
    Geras defas ir geriausia offeri sugaudo
    O jei rimtai ... na bent jau man kazkaip vaikiska i topus pirstais badyti ir rodyti savo pasiekimus. Geru zaideju pilna lietuviskuose serveriuose, o va ar besugebam intriga suregzti cia jau kitas klausimas.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata VykBal rašė Peržiūrėti žinutę
    angis dar estų WW apgriovė?
    logas pas angi aprasyme:
    http://travian-reports.net/lt/report/1788051d221

P>S> del oferiu. teko matyt aljanse sudarinejamus reitingus kur duoda taskus:
    uz artus(ne is nataru), uz nulinimus, griovimus, miestu atemimus(atitinkamai uz sostine, offke su atitinkamu offu ir suporta). Va tada ir paaiskeja, kad geriausias oferis ne tas kuris turi daug off tasku. Daznai aktyvus i atakas pasijungiantis deferis yra daug vertingesnis aljansui uz super-duper-oferi
    Paskutinį kartą redagavo tranas : 2015-05-11 13:57
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

cia turbut nauja savoka reikalinga zaidejo efektyvumas.Nes off taskai vel neatsipindes nieko doro tik truputi teisingiau butu atskirt nataru ir grynai off.Nes gausis kad ir padarius pora offu geresniu ir gavus betonus abu kart is pirmos atakos off tasku parinktu, bet ar tai efektyvu efektyvu velniai zino. Na is pms efektyviausias buvo mig29 kol benzas nesibaige Ten skraide ilgai ir sekmingai naktim Batai ir mig nesiderina, bet buvo toks jau idomus reiskinys migas su batais sitam serve Ir labai efektyvus

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Tie Top puolėjo taškai nesąmoningai skaičiuojami kaip ir Top gynėjo (kaip jau minėjau anksčiau). Galima daug kartų praeiti be pasipriešinimo - nugrūdinti, nunulinti, o taškų už tai nieko negausi. Tikrai galėtų būti kokia nors efektyvumo balų sistema. Yra kur tobulėti Travianui, bet jie esminių dalykų kažkodėl netobulina... Šitoj versijoj žaidėjui lakstyti solo yra gana sunku, nes dėl didesnės ress gamybos atitinkamai ir deff kiekis didėja. Tad einant vienam labai lengva užsirauti ant betono. Kiek žaidžiau ankstesniuose serveriuose, tai s6 siautė Magic, s5 siautė slowmax, o šitam serve kažkaip vieno labai smarkiai siautusio oferio, kuriam kabinčiau medalį, negalėčiau išskirti.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pretorionas ShvarcNigeris avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2013
    Vieta
    Čigonynas
    Žinutės
    89

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Kiek žaidžiau ankstesniuose serveriuose, tai s6 siautė Magic, s5 siautė slowmax, o šitam serve kažkaip vieno labai smarkiai siautusio oferio, kuriam kabinčiau medalį, negalėčiau išskirti.
    dėl šventos ramybės išskirkim torą su 10k katų skirtų ne ww griaut o soskes ir suportus nulint

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Švarcai, man ir 3k katų užteko 3 WW lygius nuiimti. Kiek tu numušai?

Citata ShvarcNigeris rašė Peržiūrėti žinutę
    Bėda ta, kad reitingas katų kiekio niekaip neatspindi, sakyčiau kad atspindi tik tai, jog tu rasdavai daugiau deffo nei aš....
    Tai aš ne dėl katų įmečiau tuos skaičius. Įmečiau juos, nes nusistebėjai, kad „netgi aš tiek neprikepiau“. Juk niekuo pranašesnis už mane nebuvai. :P Daugiau popsinai tik.

Citata Sam rašė Peržiūrėti žinutę
    Torai,kaip savo sudofi į natarus suleidęs žmogus,per daug save keliesi. Metai iš metų sugebi tik forume kariauti,o trave tu kaip musė,zirzi,bet ničnieko nepadarai,tad nebejuokink "offeri".
    Kiek atsimenu tai dar į Darucio suleidęs offą esu. O kiek kartų nesuleidau, o praėjau? O, kiek dar visokių niekšelių miestų išdaužiau iš pirmojo miesto, kur pastoviai 400-600 katų stovėjo ir dar koks 6k ofiukas? Taip, kad jaučiuosi gerai pasidaužęs šiame serve – NEPAVYDĖK. :P

Padla, per daug giliai kapstai. Niekas nesako, kad artą apsižiojai ir laikai. Gavai artą, užsimetei karių mėnesiui į priekį ir atiduodi. Be to, nereikia kurtis kažkur toli sibire – nereikės ir deferių acc kelti. + tą hamerį gali kepti 3 miestus turinčiame acc kur netoliese. Daug visokių variantų yra ir nereikia subinės dėl to niekam draskyti. Aš per 8 žaidimo metus išbandęs jau visokių stebuklų. Vienintelis dalykas ko negali nuspėti tai vis besikeičiančios traviano taisyklės. Kaip tik versija kita, taip stebuklai nauji. 

Trojan, galima ginčytis kiek off taškų gauta iš natarų daužymo ir realių karių, bet jau būk geras – nepainiok def taškų. Tie taškai jau visiškai aljanso nuopelnas ir nieko bendro su acc pasiekimais neturi.

Pagrindinis

Vilmi,mes ne del asmeniniu reitingu losem,tokiems cia ir ne vieta BA,cia losiam del tikslu kurie buvo iskelti servo pradzioj,ir vieno ar kito zaidejo nuopelnai diadziaja dalim tai visos seimos nuopelnas ypac ginantis. Jei valdas komandoi o taves nera,vadinas kaska ne taip darai,isvadas turbut pasidarysi pats.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Švarcai, man ir 3k katų užteko 3 WW lygius nuiimti. Kiek tu numušai?

Tai aš ne dėl katų įmečiau tuos skaičius. Įmečiau juos, nes nusistebėjai, kad „netgi aš tiek neprikepiau“. Juk niekuo pranašesnis už mane nebuvai. :P Daugiau popsinai tik.

Kiek atsimenu tai dar į Darucio suleidęs offą esu. O kiek kartų nesuleidau, o praėjau? O, kiek dar visokių niekšelių miestų išdaužiau iš pirmojo miesto, kur pastoviai 400-600 katų stovėjo ir dar koks 6k ofiukas? Taip, kad jaučiuosi gerai pasidaužęs šiame serve – NEPAVYDĖK. :P

Padla, per daug giliai kapstai. Niekas nesako, kad artą apsižiojai ir laikai. Gavai artą, užsimetei karių mėnesiui į priekį ir atiduodi. Be to, nereikia kurtis kažkur toli sibire – nereikės ir deferių acc kelti. + tą hamerį gali kepti 3 miestus turinčiame acc kur netoliese. Daug visokių variantų yra ir nereikia subinės dėl to niekam draskyti. Aš per 8 žaidimo metus išbandęs jau visokių stebuklų. Vienintelis dalykas ko negali nuspėti tai vis besikeičiančios traviano taisyklės. Kaip tik versija kita, taip stebuklai nauji. 

Trojan, galima ginčytis kiek off taškų gauta iš natarų daužymo ir realių karių, bet jau būk geras – nepainiok def taškų. Tie taškai jau visiškai aljanso nuopelnas ir nieko bendro su acc pasiekimais neturi.
    koks visas alianso nuopelnas kiek savo defo as susudziau kad zinotum.fruktas esi
    beje padaryk ateiti galingesni off uz mano.paspausiu ranka ir nupirksiu paketa aukso okey?

Pagrindinis

Citata trojan rašė Peržiūrėti žinutę
    padaryk ateiti galingesni off uz mano.paspausiu ranka ir nupirksiu paketa aukso okey?
    ar tau dar neatsiboda girtis su tuo savo ofu

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Trojan, tai nežinom, kiek tu susūdei to defo. Aš ir def top 10-tuke būdamas servus baigdavau, bet nemanau, kad tai rodiklis. Dėl vieno su jazinstars visiškai sutinku - travian turėtų duoti bonuso taškus už nugriautus pastatus. tarkime - griovimo taškai.

http://travian.ws/analyser.pl?s=lt3&uid=4276

Va, čia būčiau nemažai griovimo taškų gavęs Egi, komandoje nesu todėl, kad tai nėra mano komanda. Nepainiok 6s sakalų su puponautų jungtinėmis pajėgomis (kai sakalai tavo ar tai Giedriaus iniciatyva suėjo kartu žaisti su mano priešais). Dabar esate visiškai kita komanda ir aš nesuprantu, kodėl turėčiau būti su jumis?

Pagrindinis

Asmeniniai pykciai niekam naudos neatnesa,kai turi galimybe zaist su tokiais zaidejais kaip tranas ir kortesas is kuriu galima pasimokyt losiant vienoi komandoi,o ne laikyt pykti iki gyvenimo pabaigos uz nugriauta lauka ar nunulinta sostine ir likt toliau murksliotis tam paciam s..e .

Pagrindinis

Citata rimge lt rašė Peržiūrėti žinutę
    ar tau dar neatsiboda girtis su tuo savo ofu
    ne pries tave giriuosi, ne skareliu reikals.

259 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 159209249255256257258259260261262263 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •