Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
251 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 151201241247248249250251252253254255261 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 3,751 iki 3,765 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Kaip nedefinsi, jei su kario batais ėjo jau antrą kartą (pirmą kartą į startinį kaimą) ir bangos per 4 val atsiliko? Dar be to karžygiui prie offo druido kardas prisegtas. Kažkaip sąžinė neleido. Nors pamatėm likus tik 2 val. iki nusileidimo (kadangi nelabai kreipiam dėmesį, kas į tuos "suportus" eina), kitaip būtų buvęs betonas.

Išvis ten visus tuos jūsų "oferius" kaip muses barščiuose sugaudytume, bet kad turim svarbesnių reikalų ir šiaip kur defą dėti.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Tai tu kepk kepk deff . Tu - deff, as - katas . Laukiu, kad didesnes asaros butu . O kas cia zino, gal ir planas nepamaisytu . LTeam gi mano pirmine eile. Medalius - sau kabinsiu

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata kolega rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai tu kepk kepk deff . Tu - deff, as - katas . Laukiu, kad didesnes asaros butu . O kas cia zino, gal ir planas nepamaisytu . LTeam gi mano pirmine eile. Medalius - sau kabinsiu
    Kolega, tu apsispręsk, kur eisi. Jei eisi ant LTeamo tai kitam užėjimui ant BA nebeužteks offo.
    Kitą vertus, tau tik ant LTeamo ww ir belieka eiti, nes jei patrauksi ant BA tai net logo nepamatysi. Ant LTeamo ww einant nors turėsi šansą kažką pagriauti.

Tranai, nesupratau, ką čia neišmanėliu pavadinai dėl keityklų? Mane?
    Be to, tau klausimas - KAS SUNKIAU: GAUTI 2 MILIJONUS DEFO AR JUS IŠLAIKYTI?

Tranas: "greiciausia Toras isivaizduoja, kad apgriovus tas kletis stabdoma deff-gamyba"

Ne, Toras galvoja, kad turint įvairių kranelių ir sklendžių, talpyklų, baseinėlių ir kitų rezervuarų (net ir už 70 langelių nuo ww) galima sureguliuoti nenutrūkstamą resursų srautą. Taigi, kuo daugiau kranelių užrudys, kuo daugiau įvairių talpyklų bus išmušta tuo daugiau kils problemų tiekiant resursus į ww. Manau, kad užtikrinti res. srautą iš kitų acc yra sudėtingiau nei iš savų 22 suportų. Kiekvienas sandėlys, kiekvienas pastato lygis prisideda prie def ww kiekio. Chaoso teorija teigia, kad vienas drūgio mostas gali kitame vandenyno krante sukelti taifūną - traviane irgi tas pats. Juk ne vienam teko matyti logų kai pramušamas defas vos vieno kario skirtumu. Sakyti, kad suportų - keityklų griovimas visiškai nekeičia situacijos yra trumparegiška. Ir kvailam aišku, kad keičia. Klausimas tik ant kiek keičia. To apskaičiuoti neįmanoma. Būtumėm pradėję anksčiau tai tikrai būtų pavykę sumažinti ww def kiekį ant milijono. (kapojant donorinius suportus aplink WW). Bet, kaip jazzinstars sakė - ww statyboms buvo ruošiamasi. Kolega jau pabruko uodegą ir tenkinsis planu arba LTeam WW. Taip, kad panašu, jog ww griovimams niekas nesiruošė nuo servo pradžios. Greit galėsime visi išeiti atostogų nuo traviano.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata kolega rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai tu kepk kepk deff . Tu - deff, as - katas . Laukiu, kad didesnes asaros butu .
    Kazkoks MM mane pasieke, gal net is ally KOLEGOS.

- Parašyta pavaduotojo Alfas -
    Sveiki,
    Serveris jau visai arti pabaigos, smagu buvo su jumis visais žaisti , o dabar beliko tik trinktelėt paskutinį kartą kol dar nesibaigė serveris. Taigi:

1. Visi gaminat vien tik off: pėstininkus, arklius ir techniką (1/3 taranai, 2/3 katapultos). Jei spėja daugiau nei viena gyvenvietė, gaminkit per dvi ar tris... Daugiau jokio def!

2. Nuo rytojaus pradedam netikras atakas. Dalyvauja visi! Pirmos atakos leidžiasi 04:00 2015-05-04. Ir po to kiekvieną rytą tuo pačiu laiku. Geriausiai def siųskit į netikras atakas , bent linksma būs. Pareina ataka, jie pasiruošia gintis, o ten 19 falų ir 1 katapulta . Neturit katapultų, siųskit feikus be jų svarbu, kad leistųsi numatytu laiku. Laikas orientacinis, neišeina tuo laiku, leiskities kitu laiku, svarbu paleiskit atakas!

3. Kiekvienas man parašot kiek savaitės pabaigoje turėsit off.

labai idomu pasidare, kaip galima trinktelt savaites ofais....o Alfui pasiulyciau kiriloida - taip lengviau suzinos kiek offo bus savaites pabaigoj, nebent svarbu kiek per visus miestus iskeps

Tranai, nesupratau, ką čia neišmanėliu pavadinai dėl keityklų? Mane?

.................................................
    Tranas: "greiciausia Toras isivaizduoja, kad apgriovus tas kletis stabdoma deff-gamyba"
    Ne, Toras galvoja, kad turint įvairių kranelių ir sklendžių, talpyklų, baseinėlių ir kitų rezervuarų (net ir už 70 langelių nuo ww) galima sureguliuoti nenutrūkstamą resursų srautą. Taigi, kuo daugiau kranelių užrudys, kuo daugiau įvairių talpyklų bus išmušta tuo daugiau kils problemų tiekiant resursus į ww. Manau, kad užtikrinti res. srautą iš kitų acc yra sudėtingiau nei iš savų 22 suportų. Kiekvienas sandėlys, kiekvienas pastato lygis prisideda prie def ww kiekio. Chaoso teorija teigia, kad vienas drūgio mostas gali kitame vandenyno krante sukelti taifūną - traviane irgi tas pats. Juk ne vienam teko matyti logų kai pramušamas defas vos vieno kario skirtumu. Sakyti, kad suportų - keityklų griovimas visiškai nekeičia situacijos yra trumparegiška. Ir kvailam aišku, kad keičia. Klausimas tik ant kiek keičia. To apskaičiuoti neįmanoma. Būtumėm pradėję anksčiau tai tikrai būtų pavykę sumažinti ww def kiekį ant milijono. (kapojant donorinius suportus aplink WW). Bet, kaip jazzinstars sakė - ww statyboms buvo ruošiamasi. Kolega jau pabruko uodegą ir tenkinsis planu arba LTeam WW. Taip, kad panašu, jog ww griovimams niekas nesiruošė nuo servo pradžios. Greit galėsime visi išeiti atostogų nuo traviano.
    1.taip
    2.negrybauk, ir paaiskink kaip susije didziuju kleciu 2 lvl numusimas suporte su WW ginyba? butum idejes loga kaip turgu ar kareivines griaunat - va tada butu bent pretenzijos i trukdyma ir nieko nesakyciau. Bet logas ir komentarai tavo.

Is principo tai teisybes yra, bet kiek? Kiek 22 miestai gamina resu? 160k/h ir sostine 100k/h is kurios nieko neisnesi bo deff stovi.. ir kiek reik WW maitint? 2,5mln/h + 300k/h statybom....tai jei visa infrastruktura isgriautmet tada WW netektu max 5proc. resu... bet kad jus saudot dievui i langus..t.y. Torui
    Paskutinį kartą redagavo tranas : 2015-05-04 18:07
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Torai nors gal galeciau kreiptis ir Vilmi... paasikinsiu tau didis stratege.tik tu atsakyk,kodel ankstciau nedrysot pas mus lyst,nes butume jums siknas issparde ir surinke jusu sudofius be taranu,pajudejot kai musu deff WW sedi o gal ikvepti kad HH ir Selts WW nuleidom,tikites mus museles nuleist vieniems ir tokiom priemonem tikrai nepavyks,dabar speju vieniji visa serva pries mus,nors atakos pastoviai is visu regijonu eina jau kelios savaites,mums jau dzin,sulaukiam tu hamu kurie pajudejo pas mus, o tada gal ir jus sulauksit musu paskutinio suvio. Na sian estai pereme 2 kaimus ir...niekas nesikeicia,nesikeis jei paliksit kaip cia reiskeis ir su 3,kaip indre minejo,mes tam ruosemes nuo servo pradzios ir tavo putimas pries veja jau nieko nebekeis,tik apgailetinai atrodai kai prasai servo vidury pagalbos nes jusu gali nebelikti,o pabaigoi kaip suo be dantu bandai ikast,tas kaimas kuri pereme su diedelm kletim buvo paruostas off kaimas,kuriuo neteko pasinaudot,nes nebebuvo istaskytas off,galiu paguost,off ten nebuvo. Aciu tau torai kad kaskada atvedei i komada kurioj losiu iki siol,deja taves cia neber,zinai kodel ? nes visems pabodo(anekdotu pasilgstam ,kad pasijuokt).

Pagrindinis

Vienas dalykas ko nesupratau is BA puses, tai kokio pipio griovet tuos vargsus HH, kurie ir taip buvo musta korta ir buvo aisku, kad ww nepastatys. Galejot, kad ir i tuos pacius estus viska suleisti, taip issiverziant i prieki.
    Istasket offus vos ne veltui, po to kai uzejo noras estus griauti (nors ir tebepirmavot) patys offu nebeturit, siunciat berazumi

Imperionas lokosas avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Classic
    Žinutės
    417

Pagrindinis

Savaitės geriausiai atakuojantys
    Nr. Žaidėjai Taškai
    1. batista69 624434

BA vieno wc kaimo neužtenka ar kaip

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata PadlaDVD rašė Peržiūrėti žinutę
    Vienas dalykas ko nesupratau is BA puses, tai kokio pipio griovet tuos vargsus HH, kurie ir taip buvo musta korta ir buvo aisku, kad ww nepastatys. Galejot, kad ir i tuos pacius estus viska suleisti, taip issiverziant i prieki.
    Istasket offus vos ne veltui, po to kai uzejo noras estus griauti (nors ir tebepirmavot) patys offu nebeturit, siunciat berazumi
    Pas HH suleidom šūdofius su keliais k katų ir taranų, tokie estų ww nebūtų įkandę. Buvo kad ir 5k katų ar 6k taranų pas estus nieko nepramušė. Estus griovėm kada buvo laikas, nes vėliau būtų buvę ir defo daugiau ir sunkiau numušti kai WW levelis aukštesnis. O apie kokį berazumį kalbi, nelabai suprantu.

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata lokosas rašė Peržiūrėti žinutę
    Savaitės geriausiai atakuojantys
    Nr. Žaidėjai Taškai
    1. batista69 624434

BA vieno wc kaimo neužtenka ar kaip
    Čia jau jo reiktų klausti...

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Pas HH suleidom šūdofius su keliais k katų ir taranų, tokie estų ww nebūtų įkandę. Buvo kad ir 5k katų ar 6k taranų pas estus nieko nepramušė. Estus griovėm kada buvo laikas, nes vėliau būtų buvę ir defo daugiau ir sunkiau numušti kai WW levelis aukštesnis.
    Trumpai ir aiskiai. Aciu

Pagrindinis

Indre,jai nepastebejai as skype pasijungiu duok dieve i savaite du kartus, tat tipo Rimvis to nemato? bebejo kad mato bet vistiek i skype raso,butu rases i pm butu situacija kitokia,o db yra kaip yra,pykit jus an manes,varykit bet tik jum geriau,jus apsizioplinot man ne i pm rasydami...o as si ofa laikyti ir saugoti pavargau,neturiu laiko,ir t.t. tat taip ir pasielgiau.ismetet,puiku,bet tik jum nuo to sirdziai geriau,man realiai nei silta nei salta delto,ress kaip siunciau taip ir siusiu i ww def taipogi...man gerai jum dar geriau,tat kaip ir issisprende viskas

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Tranai, suportus – keityklas nuvertinau ne aš, jazzinstars todėl atsiimk žodžius pasiųstus mano adresu. Jeigu keityklos būtų ne keityklos, o tik paprasti suportai tai niekas net nebūtų jų lietęs.
    Aplamai, nematau priežasties su tavimi ginčytis, nes tu nematai vaizdo iš viršaus. Tu esi geras matematikas, geras def/off vadas, puikiai moki su kiloroidu paskaičiuoti (kaip ir spirgius), bet kas liečia ilgalaikes prognozes, globalesnį matymą tai tiesiog nematai viso vaizdo ir tiek. Vieni žmonės sutveri vykdyti siauras funkcijas (ir jie nepakeičiami tame), o kiti žmonės niekada nesivelia į smulkmenas ir bando aprėpti plačiau. Tai tuo ir skiriamės, todėl mūsų požiūriai niekuomet gyvenime ir nesutaps. (jokiais klausimais) Net jei būtum mano boba, o aš tavo diedas, nes nesutartumėm, kaip reikia indus išsiplauti.

Egi, tu pats atsakei į savo klausimą. Taip, mes pajudėjom todėl, kad jūsų defas sėdi WW. Tai yra logiška. O, ką? Mes neturėjome pajudėti? Tu gal nepastebėjai, bet ir Lteamas stato WW ir visai nieko prieš būtų laimėti raundą (jei servo vilkai praleistų) Beje, ne aš servą vienyju prieš jus - o jūs patys keldami WW. Paprastai po 95-96 lygio išjuda visi servo offai. Kitas dalykas tas, kad argi "anekdotų pasakotojas ir klounas" Toras galėtų ką nors suvienyti? Juk niekada rimtai į mane nežiūrėjai, o dabar mėtaisi tokiais rimtais kaltinimais? Argi aš pajėgus užsiundyti visus servo ofus ant jūsų WW? ŽINOMA, KAD NE!

„apgailetinai atrodai kai prasai servo vidury pagalbos nes jusu gali nebelikti,o pabaigoi“

Hm, nežinau iš, kur tokia informacija pas tamsta, gal iš PMS? Kiek atsimenu tai Rimvis išbraukė mane iš draugų sąrašo kai iš Lteamo nutekėjo info, apie mūsų „vieningą užėjimą ant PMS“. Mol čia per mane nutekinta buvo. Indrė irgi aiškiai parašiusi man buvo, kad jokių sąjungų čia nebus tarp Lteamo ir BA. Buvo aiškiai duota suprasti, kad kiekvienas už save. Tai patvirtino ir paties atakos ant Lteamo. Ir feikų ir atakų iš BA buvo. Taip, kad nesuprantu tavo priekaištų, kokio velnio mes turėjome nejudinti BA? Suprasčiau, kad dar nor koks nors bendravimas būtų vykęs. Gėdyjotės manęs, kaip raupsuoto, Lteamo chėbrą antrarūšiais laikėte (ir lakote). Kad ir šitas tavo pasakymas tai patvirtina: „nes butume jums siknas issparde ir surinke jusu sudofius be taranu“. Man protu nesuvkiama, koks pagrindas dabar tiems priekaištams? Aplamai, kam priekaištauti kai patys sakote, jog prieš jus nukreipti veiksmai tėra nieko nereiškianti fikcija ir jau nieko nebepakeis? Na, likau nesupratęs, Egi... Sakėt, kad juokiatės už pilvų susiėmę – juokinga, o dabar tokia pykčio banga plūstelėjo... Egiduk, esi pykčio pritvinkęs žmogeliukas. Tau reiktų atsisėsti, papūsti ramiai ir atsipūsti. Tuo labiau jeigu manai, kad aš veržiuosi atgal į BA. Būk ramus, aš puikiai suprantu, kad BA nėra Sakalai. Va, su Sakalais loščiau. Bet tai jau neįmanoma – komandos sudėtis smarkiai pasikeitusi, o ir kai kurie žmonės labai pasikeitė. (atsirado pasipūtimas, sužvaigždėjo). Taip, kad gali būti ramus – būti vienoje komandoje su manimi tau tikrai negręsia. Tau tik su saadamu kartu žaisti, nes abu esate žiauriai panašūs.

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Bet tavęs gi prašė pabandyti atimti planą... Pas kokį Pirn defo irgi būtum radęs. Mes čia kamuojamės, o tu lengva ranka nuėjai ir ištaškei ofą... Kai susės ofai rytoj naktį, tada bus galima kalbėti, ar pabaiga aiški, ar ne, o kol kas tai čia dar nieko aiškaus... Na mes labai nusivylėm. Taraninis ofas, kuris buvo paliktas atsargai, ištaškytas ant natarų.
    Gal būtų galima logą pamatyti?

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata voverius rašė Peržiūrėti žinutę
    Gal būtų galima logą pamatyti?
    http://travian-reports.net/lt/report/17046ba6ff1

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Tranai, suportus – keityklas nuvertinau ne aš, jazzinstars todėl atsiimk žodžius pasiųstus mano adresu. Jeigu keityklos būtų ne keityklos, o tik paprasti suportai tai niekas net nebūtų jų lietęs.
    Aplamai, nematau priežasties su tavimi ginčytis, nes tu nematai vaizdo iš viršaus.
    Neatsiimsiu, butent patsai pradejai girtis remdamasis vienu tolimo suporto su nereiksmingais griovimais logu kaip didziule pergale ir tik poto perejai prie reiksmingesniu "suportu" ir ju gynimo... ir dar klausimas ar suvoktum skirtuma tarp miestu ir ju reiksmes jei ant deffo neuzsirautum.

pries tai rasiau - is principo teisybes yra tavo zodziuose kad reik judet ir bla bla...

bet kaip cia geriau apibudinus... zygiuojant yra komandos lygiuot, ramiai, zengte mars ir dar viena tokia idomi - issivaikstom... tai va panasiai ir su tamstos snekom - kryptingom nepavadinsi
    Arba - girdejau kad varpais skambina, bet kur...?
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

251 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 151201241247248249250251252253254255261 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •