Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
234 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 134184224230231232233234235236237238244 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 3,496 iki 3,510 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Vis laukiu, kada savo pažadą išpildysi ir nubausi BA.
    Kai atblokuos, nepamirsk ir savo zodziu pagristi

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tranai, tau visi, kas kultivuoja kovos menus yra marozai? Įdomi logika.
    Kolega, ne tau kalbėti apie mano pasiekimus. Kai parodysi kažką geriau tuomet įgysi teisę tarti žodį. Vis laukiu, kada savo pažadą išpildysi ir nubausi BA.
    As per daug protingas, kad kazka irodyti - kvailam. Ir tu man ne vadas ir nei mama, o jei nori kazka nurodyneti, eik i savo vaiku darzelio ally ir ten reguliuok. As uzaugau, ir vaikams per anksti kazka mekenti. Kai pienas nuo lupu nudzius, tada leisiu i mane kreiptis . Tad sodink zole, pavasaris jau arteja Cezari Torai

Pagrindinis

Aciu jums,
    mielieji mano tvarto gyventojai.
    Ne veltui tiek laiko kasiau duobe ir mokiau kariauna. Grudo truksta??? kad susuleidote savo off? Daugiau klausykite Toro, tai toli ir keliausite . Buckis jums mano augintiniai. Kelkite kelkite savo WW. Laukiu beveik centnerinio svorio parselio, kad galeciau isitraukti durkla, uzdegti lietlempe, o atlikes visus darbus, isipilti silto kraujo, pakeldamas sosta uz jus ir istarti:,- Drakonas mire - tegyvuoja Drakonas

Pagrindinis

Citata kolega rašė Peržiūrėti žinutę
    Aciu jums,
    Ne veltui tiek laiko kasiau duobe ir mokiau kariauna. Grudo truksta??? kad susuleidote savo off? Daugiau klausykite Toro, tai toli ir keliausite . Buckis jums mano augintiniai. Kelkite kelkite savo WW. Laukiu beveik centnerinio svorio parselio, kad galeciau isitraukti durkla, uzdegti lietlempe, o atlikes visus darbus, isipilti silto kraujo, pakeldamas sosta uz jus ir istarti:,- Drakonas mire - tegyvuoja Drakonas
    LOPU gimes poetu netapsi. Gali tik pagiedoti tai tau igimta

Pagrindinis

Citata kolega rašė Peržiūrėti žinutę
    Aciu jums,
    Dar reikėjo išdidžiai sušukti Hail Hydra ! Kodėl nustojote statyti WW, gal resursų pasiųsti ?

Imperionas lokosas avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Classic
    Žinutės
    417

Pagrindinis

ataskaitų neįmesit

Pagrindinis

neber kada,visa serva tylejo,veiksmo tik paskutinem dienom.Apibendrinant BA suleido kelis off i HH WW ismusdami didelius sandelius ir kletis. Siryt 3 HH i atsparuma sulipo,2LT team offai plane pasimove,vykiaus 3,7k katu nurinko,veiksmo daug,gal puolantys labiau tures kuom pasidziaut,visgi 3vs1 .

Pagrindinis

glifas http://travian-reports.net/lt/report/15130d2a490
    cia as http://travian-reports.net/lt/report/15131d0b22f
    mamutc http://travian-reports.net/lt/report/15132ef52d1

Cia turbut didysis forumo karys hama istrauke http://travian-reports.net/lt/report/151590f5c57

Unikalius batus padovanojom,negaila mums kaip ir suportu kuriuos dauzo ,karts nurenkam katas kai padaline ateina offus.

Pagrindinis

Citata Egidijus2 rašė Peržiūrėti žinutę
    neber kada,visa serva tylejo,veiksmo tik paskutinem dienom.Apibendrinant BA suleido kelis off i HH WW ismusdami didelius sandelius ir kletis. Siryt 3 HH i atsparuma sulipo,2LT team offai plane pasimove,vykiaus 3,7k katu nurinko,veiksmo daug,gal puolantys labiau tures kuom pasidziaut,visgi 3vs1 .
    ar girdziu skundus del nelygybes serveryje? kaip plokstele verciasi pas zaidejus kaip pacius paklibina keliese

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    ar girdziu skundus del nelygybes serveryje? kaip plokstele verciasi pas zaidejus kaip pacius paklibina keliese
    Aha, tikrai kad keliese. 3 regionai - 5 aljansai ir dar krūva šūdofių. Bet mes nesiskundžiam, nebyram, nesitrinam, toliau sau sukandę dantis WW keliam. Ah, koks gražus vaizdas.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Aha, tikrai kad keliese. 3 regionai - 5 aljansai ir dar krūva šūdofių. Bet mes nesiskundžiam, nebyram, nesitrinam, toliau sau sukandę dantis WW keliam. Ah, koks gražus vaizdas.
    uztat ir startavote kaip iskastruoti sitam serveryje eunuchai agresyviau zaistu turbut nei BA parode savo zaidimo stiliu.paktai nepuolimo su visais kas imanoma bet laukiam dar pabaigos.tereikia susitarti kaip leis didziuosius ofus zmones ir viskas.

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Žiūrėk tik nepažaliuok iš pykčio (o gal pavydo?).
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    uztat ir startavote kaip iskastruoti sitam serveryje eunuchai agresyviau zaistu turbut nei BA parode savo zaidimo stiliu.paktai nepuolimo su visais kas imanoma bet laukiam dar pabaigos.tereikia susitarti kaip leis didziuosius ofus zmones ir viskas.
    Vau laukiam nesulaukiam jau nuo servo pradzios lojat bet kaip ner tu ofu didziuju taip ner

Pagrindinis

Mes nesiskundziam,bet apgailetini visi kiti atrodo,kad bijojot visa serva kaska daryt pries mus,o gale visi islindot kartu. Sulaukiam tu jusu didziuju offu ir kaip pasibaiks,mes BA si serva iseisim iskelta galva.

234 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 134184224230231232233234235236237238244 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •