Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
231 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 131181221227228229230231232233234235241 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 3,451 iki 3,465 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai jūs tokie bato aulai, kad ir 3 eilutės jums per daug. Su jumis reikia išvis bendrauti tik vienu žodžiu iš 4 raidžių. Bet gaila - blokuoja.

Kolega: "Kaip LTeam pavadinimas gime, tai su siuo servu - mirs."

Kolega, bus naujas servas, bus naujas ir pavadinimas. Žaidžia ne ally vardas, o realūs žmonės. Pagal tavo logiką tai ir bužės mirė ir zoo mirė... Krūva aljansų mirė. Sakyčiau, kad aljanso mirtis yra tuomet kai kokia tai baisi jėga priverčia visus išsitrinti ir kitame serve jau gėda tampa tą patį pavadinimą naudoti, nes jis jau būna išsitaškymo sinonimas. Jeigu ir mirs, kaip tu sakai, koks pavadinimas tai tik PMS
    Mielas ir gerbiamas Torai,
    tavo era mire su siuo servu . Lauksiu tavo didingos komandos. Ar tu kaip visada rinksi random komanda? Ar prisitrinsi prie kitu, savo protingais zodziais ir ismintingomis frazemis??? Tebunie ta lape tegu bega, o as ziuresiu, kaip tavo eziukai tavo pedsakus dangstys. O paskui susede snekes: kas su lape prasides, tai tik tai bedos tures. Man niekada nepakeliui su zmonemis, kurie neturi savo galvos. O ta galva tu uzdedi kitiems. Tai tebunie jie buna tokie, kaip - TU.

Pagrindinis

Sveiki mano tvarto gyventojai (kreipiuosi i grazuolius baltus zirgus),
    atejo jusu seimininkas. Ar pastebejote mane??? Nes as jus, jau pastebejau. Saunuoliai, augate. Smagu ziureti. Tuoj dar pasaro ipilsiu, o jus kriuksekite, augite. Juk nepjausi jauno parselio. Reikia nors iki 100 sulaukti. Bet 100 negalesiu laukti, teks kojas risti, guldyti ant sono ir atlikti ta bjauru darba. O taip nesinori. Bet jau tokia parseliu dalia. Bet pats baisiausias dalykas - tai kai zviegia. Net graudu klausyti. Bet iki to, dar tolokai. Tai srebkite dabar dar is savo gardo, ir jauskites nors laikinai laimingi. O uz maista man, prasau atsidekoti. Tad visi garsiai...... Laukiu

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nu kolega, malačius tu Aš kai kominis (girtas girtutėlis) postą kokį rėžiu į forumą tai ir jis nebūna toks žiaurus. Kaip suprantu, antras postas iš eilės buvo skirtas užakcentavimui Na, bet už meninę išraišką tai rašau 10.

Ai, dar toks linksmas nutikimas nutiko man paryčiais - pasigirsiu. Paleidau vakar pastiprintą feiką iš suporto link HH ww statytojo. Tai sumąstė, kad reikia man grūdus nuiimti, kol tas baisus offas neatėjo. Kas juokingiausia, kad atakos atėjo iš acc, kuris sėdėjo mano paties aljanse.

Lūžom paskaitę

Siuntėjas:
    vytenisv

sorry ne ten feikus issiunciau*angry**angry**angry*, ten ne tikros atakos eina. jei gali priimk atgal i ally. tokios netycines klaidos nebesikartos*angry**angry**angry**angry*

O štai čia ir netikros atakos. Nesitikėjo matyt,nežinojo, kad aš ir suportus lyg savo vaikus myliu ir saugau. Kai 11-ka teturiu tai negaliu sau leisti švaistyti.

http://travian-reports.net/lt/report...76,1434701a582

Kolega, tavo žiniai tai aš niekam nesitrinsiu, niekur nesiprašysiu, bet kas pakvies su tais ir lošiu. BET VIENĄ AIŠKU - VISUOMET STENGSIUOSI, KAD JŪSŲ MAFIJUKEI NESIBAIGTŲ GERAI. JEIGU REIKĖS TAI IR SU ESTAIS SUSIBROLIAUSIU.

Pagrindinis

[QUOTE=VB88;1060896]

torai atsibusk, sitas zaidejas niekada nebuvo HH zmogus

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Imperionas lokosas avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Classic
    Žinutės
    417

Pagrindinis

Citata VykBal rašė Peržiūrėti žinutę
    o kiek dar į tarpus offo sukišai ?

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

10000 kuokų.

Šiaip iš tikro taip ir jaučiau, kad nereikia į tarpus dėti. Pagal statistiką panašu žmogus nebelabai ir lošė. Bet na atsarga šiokia tokia prideda pasitikėjimo, jog maža ką.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Rimge.lt: "Torai atsibusk, sitas zaidejas niekada nebuvo HH zmogus "

Aš ir nesakau, kad tai žmogus. Čia kažkoks antrinis acc. Pasiunčiau pastiprintą feiką ant Alfo arto tai netrukus pasirodė kardukai iš VytenisV. Tas pilietis jau senai rodė antrinio acc požymius - defo nesiuntė, ally veikloje nedalyvavo. Jeigu tai nebuvo HH acc tai tuomet lieka tik PMS, kurie ne vieną radikalą buvo pas mus įkišę (Renato/storno dėka).

Pagrindinis

Citata kolega rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki mano tvarto gyventojai (kreipiuosi i grazuolius baltus zirgus),
    atejo jusu seimininkas. Ar pastebejote mane??? Nes as jus, jau pastebejau. Saunuoliai, augate. Smagu ziureti. Tuoj dar pasaro ipilsiu, o jus kriuksekite, augite. Juk nepjausi jauno parselio. Reikia nors iki 100 sulaukti. Bet 100 negalesiu laukti, teks kojas risti, guldyti ant sono ir atlikti ta bjauru darba. O taip nesinori. Bet jau tokia parseliu dalia. Bet pats baisiausias dalykas - tai kai zviegia. Net graudu klausyti. Bet iki to, dar tolokai. Tai srebkite dabar dar is savo gardo, ir jauskites nors laikinai laimingi. O uz maista man, prasau atsidekoti. Tad visi garsiai...... Laukiu
    Sveikas didysis vade filma sukure apie tave
    https://m.youtube.com/watch?v=xoKMe7cC9rQ

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Kas čia atsitiko visam servui? Miegančiosios gražuolės atsikandusios apnuodyto BA obuolio prabudo? Griaukit, feikinkit jūs tas mūsų sostines, suportus, atiminėkit artus - mums jau vienodai šviečia jei dar nedašuto. Galėjot visą tai keletą mėnesių anksčiau padaryti, bet kažkodėl visi į krūmus sulindę buvo, o dbr visi 3 regionai ant 1 aljanso užšoko.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

o ko tikejaisi grazuole- skaldyk ir valdyk? kazkur matyt truputi sitas mechanizmas uzstrigo...

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Kas čia atsitiko visam servui? Miegančiosios gražuolės atsikandusios apnuodyto BA obuolio prabudo? Griaukit, feikinkit jūs tas mūsų sostines, suportus, atiminėkit artus - mums jau vienodai šviečia jei dar nedašuto. Galėjot visą tai keletą mėnesių anksčiau padaryti, bet kažkodėl visi į krūmus sulindę buvo, o dbr visi 3 regionai ant 1 aljanso užšoko.
    A nebus taip, kad tie 3 regionai ir pakis jum koja statant ww, nes manau ir patis suprantat, kad jum tas ww bus kazkiek nuleistas, nes per 3 regionius kazkas kazkiek tu katu katu vistiek istrauks, o tik kazi ar jum uzteks tiek off nukalt 2 egionu ww, o gal dar ir toras netycia peades kelt ww tai gautus isvis 3 regionam eiktu off ir manau tokiu atveju jusu politik visa servo butu suniui ant uodegos kaip sakom

Pagrindinis

Bet mums nebus geda ir mes nesmirdesim slapimu ,nes nuo servo pradzios delegavim ko atejom ir namaldavom nei vieno regijono paramos ar kad liautusi mus griove.

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata sauliuzasx rašė Peržiūrėti žinutę
    A nebus taip, kad tie 3 regionai ir pakis jum koja statant ww, nes manau ir patis suprantat, kad jum tas ww bus kazkiek nuleistas, nes per 3 regionius kazkas kazkiek tu katu katu vistiek istrauks, o tik kazi ar jum uzteks tiek off nukalt 2 egionu ww, o gal dar ir toras netycia peades kelt ww tai gautus isvis 3 regionam eiktu off ir manau tokiu atveju jusu politik visa servo butu suniui ant uodegos kaip sakom
    Nemanau, kad HH ar LTeam yra pajėgūs bei turi šansų ir išteklių pastatyti WW. Tad pastatysim arba mes, arba estai. Tiek jie, tiek BA atėjo į servą tuo pačiu tikslu, tik estai forume to nepareiškė. Kiek ir su kuo jie kovojo? Vien tik JG savo regione. Kur lietuviai pešasi, estai laimi.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Citata Egidijus2 rašė Peržiūrėti žinutę
    Bet mums nebus geda ir mes nesmirdesim slapimu ,nes nuo servo pradzios delegavim ko atejom ir namaldavom nei vieno regijono paramos ar kad liautusi mus griove.
    idomu tik kam tie ivairus NAP buvo, jei nereikejo paramos-apsaugos...

Del smirdejimo manau cia kita istorija siame serve..

231 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 131181221227228229230231232233234235241 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •