Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
187 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 87137177183184185186187188189190191197237 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 2,791 iki 2,805 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata lokosas rašė Peržiūrėti žinutę
    beja kokio šviežumo šitas logas?
    Šios nakties.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Buvo WW feikų sąraše, bet kiek defo sėdi, nežiūrėjom. Abejoju, ar labai daug ten jo tilptų, WW neseniai paimtas, o klėčių su auksu nepristatysi.

Čia dar kolegos pasidalino logu, koks pas friedrich'ą offas dingo kartu su sostine: http://travian-reports.net/lt/report/6767df486c2 Upsik...
    Na grazu grazu.. Nieko nepasakysi.. Kai buvo sudaryti nap ir sajungos tai prisirinkote off? As per velai atejau cia. Jei nori Jazzinstars ruosk savo smutkes rudeniui. Tada ir as padalyvausiu. Kaip sakoma rimciau. Ka tu i tai?

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Humoras

Aš žaidžiu s3. Kas bus rudenį, aš nežinau... Kol kas dar tik nauji metai neseniai prasidėjo.

Beje, kolega, offus ne vienas mūsų jau antrą kartą keliam, nes ir pas PMS nemažai palikę buvom. Tiesiog išnaudojam karių artus, o ir visiškas štilis bet tebelinguojantys vėjyje grūdlaukiai offų augimui didelę įtaką daro.
    Paskutinį kartą redagavo jazzinstars : 2015-02-12 23:21

Pagrindinis

Buvo WW feikų sąraše, bet kiek defo sėdi, nežiūrėjom. Abejoju, ar labai daug ten jo tilptų, WW neseniai paimtas, o klėčių su auksu nepristatysi.

Čia dar kolegos pasidalino logu, koks pas friedrich'ą offas dingo kartu su sostine: http://travian-reports.net/lt/report/6767df486c2 Upsik...
    skaudziai

Pagrindinis

Svečiuose pas zuvedra. Sostinės pop liko 360. Turbūt pirma smeklos ir burtininko nenunulinta sostinė. + paimtas mažas sandėlių artefaktas.
    smekla vs zuvedra: http://travian-reports.net/lt/report/66698a3d1cd (po pirmos bangos gavosi 1s tarpas,

Pirma sik gavosi tarpas po valimo ir nurinko zakon podlosti ir minus 1960 katu ,nu bet nieko kita sik tikiuosiu nebebus tarpo.

Pagrindinis

Citata strele rašė Peržiūrėti žinutę
    Svečiuose pas zuvedra. Sostinės pop liko 360. Turbūt pirma smeklos ir burtininko nenunulinta sostinė. + paimtas mažas sandėlių artefaktas.
    smekla vs zuvedra: http://travian-reports.net/lt/report/66698a3d1cd (po pirmos bangos gavosi 1s tarpas,

Pirma sik gavosi tarpas po valimo ir nurinko zakon podlosti ir minus 1960 katu ,nu bet nieko kita sik tikiuosiu nebebus tarpo.
    Lauktuvių nesinešei tai ir nurinko...

Pagrindinis

Tyku ramu..

Pagrindinis

Saadamai, kiek čia rašinėsi iš meilužės acc? Būk vyras, susikurk naują jei jau senas visą mėnesį blokuotas.
    Sveiki visi. Po tikrai didelio laiko tarpo įlindau į forumą pasiskaitinėti, gal kas įdomaus vyksta. Ir .... O siaube... Netgi kelis logus radau (kas iš tiesų nudžiugino).

O toliau – kaip Santa Barbaroje... Gyveno trave jazintars ir Saadam… Gyveno gražiai, už rankų susikabinę. Tačiau vieną naktį Saadamas liko nepatenkintas jazintars. Norėjo su mergina tiesiog pasikalbėti, o jos burna buvo užimta, oi kaip užimta… Supyko jis…. atstūmė merginą, pareikalavo kad iš burnos viską išsiimtų…

Įsižeidė tada jazintars. Gailiai verkė ir raudojo aljanso nariams, forume, ciate, bet prisiekė sau – niekada nedovanoti Sadamui. Tačiau jo iš akių nepaleido (vis stebėjo paslapčia primerktomis akimis). Ir prisistebėjo. Suvokė jazintars, kad jai nebėra šansų, nes šalia Saadamo atsirado Vaida: bjauri, durna, pikta, įžūli ir dar nepatylinti, kandanti jazintars.

Jazintars kaip akmuo ant širdies užsirideno. Saadam išėjo is S3, Vaida – išėjo, o jazintars – liko amžiams apverkti forume dėl sudaužytos širdies. O kaip būtų tęsusi Santa Barbara, jei svetimų daiktų į burną niekas neimtų?
    Paskutinį kartą redagavo Neblogai : 2015-02-14 16:31

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Kas nutiko, Neblogai? Vyras šiandien nepamylėjo? Mano nick šiaip ne latviškas, rašosi jazzinstars - JAZZ IN STARS. Maža anglų kalbos pamokėlė senai ciocei.

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Citata Neblogai rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki visi. Po tikrai didelio laiko tarpo įlindau į forumą pasiskaitinėti, gal kas įdomaus vyksta.
    Kitą kartą prieš lįsdamas gerai pagalvok. Gerai pagalvojęs dar kartelį pagalvok. O kai jau nuspręsi, jog tikrai pagalvojai, vėl pagalvok, nes gali būti, kad nepakankamai galvojai, todėl dar kartą pagalvok ir galiausiai čia nelįsk.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Apr 2014
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    34

Pagrindinis

Citata VykBal rašė Peržiūrėti žinutę
    Kitą kartą prieš lįsdamas gerai pagalvok. Gerai pagalvojęs dar kartelį pagalvok. O kai jau nuspręsi, jog tikrai pagalvojai, vėl pagalvok, nes gali būti, kad nepakankamai galvojai, todėl dar kartą pagalvok ir galiausiai čia nelįsk.
    Taikiliai, oi taikliai

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Kaip ramu... Tik temperatūra lauke nukrito ir traviano forumas numirė? Čia gal susiję su laukinių gyvūnų žiemos miegu?

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Kaip ramu... Tik temperatūra lauke nukrito ir traviano forumas numirė? Čia gal susiję su laukinių gyvūnų žiemos miegu?
    Tavo garsiu ataskaitu truksta

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Oi, nėra šiuo metu pas mane garsių ataskaitų... Tylios tik. Toli esu, neįdomus niekam vegetuoju neliečiamas...
    Hm... nors buvo buvo čia prieš keletą savaičių paklibinęs vienas PMS multas mane. Net du pastatus sugebėjo nugriauti. Tai padalinau savo Toriškąjį hamerį į dvi dalis ir daviau grąžos besarmačiui.

http://travian-reports.net/lt/report/67258eab975
    http://travian-reports.net/lt/report/6750bacd8fa

Pagrindinis

Girdejau ganda BA ateina

187 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 87137177183184185186187188189190191197237 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •