Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
183 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 83133173179180181182183184185186187193233 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 2,731 iki 2,745 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata Isprotejus rašė Peržiūrėti žinutę
    pakomantuociau,bet estiskai nemokuDDDDDDDDDDDD
    Tai geriau ir nekomentuok, nes vėl nepagaunu kampo, apie ką čia kliedi.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Citata trojan rašė Peržiūrėti žinutę
    ir padlaidvd. dar syki perskaiciau tavo viena pastraipa istrigo man. saket galvojot dar lteam paerzinti, kad paliktu pas jus ofus isvada persu arba jus, lb jau didelius kiekius defo turejote kur galejot dengt iki 10 soskiu su 200k grudaedziu, arba jum gamino ir sponsoriavo kazkas gal ir dar sponsoriuoja.3 informacija slapta nagrinejimo taktika dar butu, bet nemanau, kad tokia egzistuotu.rimtai nerasau kaip ir ciortai, kentai kai kurie tai nesistengtike kazka irodynet rimtais uzrasais as servo neseku visai tik karts nuo karto kazka cia paskaitau ir viskas butu.
    Va kaip dazniausiai buna ... jei as nubegu 500 metru, tai del to, kad as daug sportavau, dietos laikiausi ir t.t, bet va jai kaimynas mane aplenke, tai anas jau jeibogu kokio dopingo pririjes.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Jazinstars, tylai iš LTeam pusės turėjo įtakos Egio feikai. + jūs patys padarėt ilgą pauzę.
    O išprotėjusi atliko laiškanešės funkciją. 200% žinojau, kad ji paviešins mūsų susirašinėjimą todėl pasirinkau ją, kad pasiųsčiau jums signalą. Gal tai ir nebuvo labai gražu iš mano pusės, bet tuo metu nesugalvojau jokio kito būdo, kaip privesti jus prie diskusijos aljanso viduje. Džiaugiuosi, kad priėmėt, visiems normaliems žaidėjams, priimtiniausius sprendimus.

Kolegos, tu nei velnio nenutuoki, kas pas mus organizuoja puolimus. Tokiu būdu bandai mane įtikinti, kad neturite šnipo mūsų off grupėje? Kažkaip labai tuo abejoju. Kai aš organizuosiu puolimą tai mano braižą iš karto atpažinsite.
    Vilmantai,
    man nereikia nutuokti, kas ir kaip ten vykdo, ir kas ten reguliuoja Tiesiog tau pasakysiu, galbut tu juos ir snipais laikai, bet man jie draugai . As abejoju ar tu surasi apie 15 zmoniu, kuriuos tu vadini snipais.
    P.S. nezymek savo mm, kad suprastum kas yra snipas Viskas seniai jau perprasta Tiesiog zaisk zaidima, toliau rasyk forume koks esi geriausias, o as tik skaitysiu. Tiesiog nepasiteisino tas zodis - LTeam.

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Jei kam kyla kalusimų, kaip PMS offus gaudo.

ESKTRASENSĖ
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Ne, grybo LTeam vadovybė nepjauna. Vieną dalyką 100% žinau, kad visuose LTeamo aliuose PMS turi po šnipą (gal net po keletą).
    ..................
    Kitas dalykas yra tas, kad žiauriai mažas žaidėjų aktyvumas. Išeini muštis 30, o realiai nueina tik 8-ni. (tie neišėję ir paveda likusius).
    1. susidaro ispudis, kad visiem vienu metu taikinius per MM isdalinat?
    2. kaip cia yr .... toki pasiekimai fronte, PMS faktiskai krenta po kojom, o tokia prasta zaideju morale, uzsidegimas, aktyvumas ir t.t.? turbut viduj seimos ideologinius reikalus apleidai? negerai laika vien forumui skirt
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    1. susidaro ispudis, kad visiem vienu metu taikinius per MM isdalinat?
    2. kaip cia yr .... toki pasiekimai fronte, PMS faktiskai krenta po kojom, o tokia prasta zaideju morale, uzsidegimas, aktyvumas ir t.t.? turbut viduj seimos ideologinius reikalus apleidai? negerai laika vien forumui skirt
    Nu jo, krito truputėli moralė, nes jau aiškus visas žaidimo scenarijus ir žaidėjams tiesiog nuobodu pasidarė. Bet aš savaitgali prisėsiu, iškelsim naujus tikslus ir pabudinsim chėbrą.

Beje, Rokai, nereikia čia Vilmanto vardu šmėžuoti, nes Vilmantas yra rimtas dėdė in real life, o aš tik traviano personažas -ras*****ajus TORAS. Ir tai kas vyksta durnadėžėje ir realiame gyvenime - yra du visiškai skirtingi dalykai. Gaila žaidėjų, kurie savo asmenybę sutapatina su žaidimo personažu. (skiriu išprotėjusioms ir išprotėjusiams) SVEIKITE.

Pagrindinis

Citata VykBal rašė Peržiūrėti žinutę
    Jei kam kyla kalusimų, kaip PMS offus gaudo.

ESKTRASENSĖ
    O jusu ekstrasense kuri numato puolimus uz resursus galetu numatyti kokiu rezultatu suzais Paris SG vs. Chelsea?

Pagrindinis

Citata stornas rašė Peržiūrėti žinutę
    Bet tu man fainas Torai . Aš visada tavo pasakų paskaitysiu prieš miegą
    Dar ir ateinančioms kartoms seksiu jas Tu mirei, bet svarbiausia, kad išliko tavo vardas - Toras. Nekomentuosiu tavo pasisakymu, nes tai padariau jau anksčiau, gerbsiu kitų žmoniu pasisakymus. Bučkis tau už gerą servą. O aš saviems žmonems sakiau, kad ant tavo kapo pastačiau kryžiu. Atgal kelio nera. O uz pakvietima aciu, as turiu savo komanda, kuri gali tik buti pasakoma: " MES ESAME KOMANDA".
    o MM kur parasei, ir zmones kurie mane pasalino, tiesiog juos uzblokavau. Cia jiems rinktis, as ju nekaltinu.
    VISKAS
    3-0 Chelsea laimes
    Too Old for This...

Pagrindinis

Vykis vėl prišnekėjo, Toras iš video išmoko ekstrasenso ir prisicementavau. :}}}

http://travian-reports.net/lt/report/6455b5ddcca

Pagrindinis

Citata Mandaugas rašė Peržiūrėti žinutę
    Vykis vėl prišnekėjo, Toras iš video išmoko ekstrasenso ir prisicementavau. :}}}

http://travian-reports.net/lt/report/6455b5ddcca
    http://travian-reports.net/lt/report/647083d5f54 dar vienas ne tokie prasti ekstrasensai pas mus

Pagrindinis

Citata tautvelis rašė Peržiūrėti žinutę
    http://travian-reports.net/lt/report/647083d5f54 dar vienas ne tokie prasti ekstrasensai pas mus
    imeskit su defu.

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Kam tą deffą užtušavot? Netikiu, kad toks betonas buvo jog nė nesimatė.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

http://travian-reports.net/lt/report/65303db7804 nasas vs Saulės miestas (su defu)
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pagrindinis

O Jus irgi JG deffina ?

183 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 83133173179180181182183184185186187193233 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •