Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
173 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 73123163169170171172173174175176177183223 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 2,581 iki 2,595 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Kodėl turėtų?
    Konkurentai matyt yra

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata kolega rašė Peržiūrėti žinutę
    Konkurentai matyt yra
    Lai būna. Nuo to tik įdomiau. O tai buvom sunerimę, kad vieni testatysim.

Prisiminėm senus draugus:
    Smrz vs Shikijo: http://www.travian-reports.net/lt/report/5576d2583d9
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Kolega gal nick zaidime galima suzinot... ar vel vengsi

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Kad jis greičiausiai nežaidžia. Demagogija užsiima ir tiek.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pretorionas ShvarcNigeris avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2013
    Vieta
    Čigonynas
    Žinutės
    89

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Nors viena? paskutinis zaistas Last S8 Warrior - B L&GE http://forum.travian.lt/showthread.php?t=96784 iki galo ir laimetas. Ismokai bazarint ismok ir atsakyt uz zodzius,o ne nusisneket kas antru zodziu ,jau seniai nebuvau gaves malku nuo nieko, s8 tranas sostine nuputu, bet nieks neverke ir toliau zaidziau.
    Man atrodo, kad tame acc buvai tik žiūrovas...

Pagrindinis

http://travian-reports.net/lt/report/56273c16774 LSD vs antiLopas + 3 bangeles
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

Citata Egidijus2 rašė Peržiūrėti žinutę
    Kolega gal nick zaidime galima suzinot... ar vel vengsi
    Tai mano nikas tau nieko nepasakys gero Ir deff pakepu ir paferminu. Zaidziu kazkiek. Bet dideles reiksmes nesudarau. Tiesiog stebiu ivykius. O gal pasiulyma kazkoki duosi ?

Pagrindinis

Tai kiek servu su komanda laimejai, kiek WW pats pastatei ,kiek hamu pastates netokiu vaikisku kaip 80+50? Juokdary ?
    Beje nebeirkluouju ir buvo ne kanoja o kayakas
    Kajake. tau desimt jau kartu pateikiau si klausima sudek savo info kiek kur ka pasiekiai. deje dedi s8 serva visa laika kaip pavyzdi, tai tu siaip buvai eilinis zaidejas, lyginant ka buvo pasiekes arejas, sauloote, ar dar kiti zaidejai, tu parodyk savo panteonus. ir mes visi nuo tavo neeiliniu gabumu atsoksim, dabar tu net nesugebi pateikti faktu. o tai jau tavo probemos ne kitu. nes ka tu cia veiki sitam chate jie nezaidi . man neidomu kas daros siaures korejoje, sa ten negyvenu, man neidomu kas daros donecke as ten nesu, o tu ka cia darai?

Pagrindinis

Kazkodel ,rekordus off as musdavau ir servus laimiu ,o tu ka? forume sugebi pavaryt ? nu achuienas achuienas tu, tik dar reiketu bisky paugt ir pasiconsultuot su ,kokiu tranu pvz kad pamokintu zaist Esi 13kk tasku surinkes off per serva ir hamus pastates 500k pagal mityba speju tik forume... Ka is tavo puses teko matyt ,tai kad su pop daug baigi serva ,kam proto nereikia o tik pinigu daug ismest. Aisku nesakau ,kad visiskas noobas, kazkiek moki, bet tikrai nei puse tiek kiek isivaizduoji. Paklausk to pacio trano kaip losiu ,ka forume sneka kas tai viena, bet rezultatus pripazysta ir pats teiravosi kaip as tiek sugebu ferminti be *****. Tuo ir pabaigsiu tema.
    13kk tasku off tasku parodyk man tokius oferius, , nereikia tik skiesti, geriausi is geriausiu nera surinke, o tu tikrai ne naftos magnato sunus esi kad galetum sau leisti tureti du pilnus aljansus fermu, ir kepti minimum 5 ofus, nereikai musu mokyti vaikeli, kaip ofai kepami, uzdusk su savo nesamonem, tu nesi nieko pasiekes niekur, tu nesi net speedo zaideju sau savo ofai nerealiais aplenkes, kiliroido nuotraukasd susukelti gali bet kuris zaidejas, ir pakoreguotas statytojau kiek pastatei ww? nei vieno, nes tu ju nestatei

Pagrindinis

Zmones gyvenkime draugiskai :*

Pagrindinis

Citata AAA rašė Peržiūrėti žinutę
    13kk tasku off tasku parodyk man tokius oferius,
    nereikia rodyt, spirgius ne tiek yra surinkes, kartais geriau paklausyk pro zaidejo, nes jis 50 diena kepa offus kuriu nesurenka zaidejai 100 diena

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Klauniukai, jei nesate mate kazko ir neisivaizduojate kaip daryti,nes perminksta galva,tai jussu problemos AAA teigia viska lyg mane visa gyvenima pazysta ir seke viska ka dariau, parodo jo sugebijimus? Arejas? Tai vat tavo zinaii su Hadu ta serva ir dualinom tuo nicku ltx Tema baigta.

Pagrindinis

Klauniukai, jei nesate mate kazko ir neisivaizduojate kaip daryti,nes perminksta galva,tai jussu problemos AAA teigia viska lyg mane visa gyvenima pazysta ir seke viska ka dariau, parodo jo sugebijimus? Arejas? Tai vat tavo zinaii su Hadu ta serva ir dualinom tuo nicku ltx Tema baigta.
    temos neuzdarom. nes tu pripazinai kad ne pats zaidei o dualinai, vadinas tu esi ne pagrindinis kiausas traviano veikloje.
    Pagiedok

Pagrindinis

smagiai galima pasijuokti is myrevenge tik nebezinau ar jau gailetis jo del jo ligos ar ne hmm:/.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

[kažkoks laikas. Taip jau nusikopino, kaižkaip be laiko, bet bile kokio laiko daugiau nebeįrašinėsiu, o tai vėl apkaltins, kad postus padirbinėju.] Tai va, tokia būtų preliminari filosofija. Žinoma, jinai koreguotina.
    [30/01/2015 18:05:16] TORAS: Parašyk dabar kaip situaciją regi tu pati.
    [30/01/2015 18:07:59] TORAS: Beje, būtų gerai, kad neplatintum tų laiškų, kaip koks sadamas, nes kas vylsta forumo karuose ir, kas vyksta traviane yra mažai vienas su kitu susiję dalykai.

Taigi, kaip minėjau - SITUACIJA KOREGUOTINA
    Vėliau situaciją aprašė Merkel. (aš ne koks boba - neviešinsiu )
    Kalbėta buvo žinant, kad laiškai bus paviešinti 200% (kaip matau, BA priėmė siųstą signalą ir susitvarkė kariotiškių savartyną nuo kurio buvo bepradedąs sklisti negeras kvapelis.)
    Galų gale, kas vyksta forume, kas vyksta traviane, kas vyksta aplamai gyvenime - mažai vienas su kitu tesusiję dalykai.

Jazzinstarė: "Ooo, konkurentai. Ilgai delsė. Turbūt Toro paramą užsitikrino?"

Dar nežinau. Kol kas dar neaptartas WW pavadinimas. Jeigu chėbra, kaip buvo sutarta, pavadins WW "TORAS" tai gaus mano paramą iki raundo pabaigos.

Tautvelis: "estu parama turi tai sake musu nereikia"
    Blyn... demaskavo velniūkštis... Nu jo, HH ww bus tik offams surinkti, o su estais startuosiu už mėnesiuko. Kaip sakant, HH labai tinka feikiniui WW statyti. O estai jau rimti žmonės - lėti, bet stabilūs.

Rimge.lt: "ne estu, o nataru"
    Nu jo, realiai tai taip. Jeigu du tie pirmi projektai nepaeis tai vystysiu trečią. Tik nežinau, kaip reikia padaryti, kad natarų WW vadintųsį "TORAS". Esttai jau pasirašė del pavadinimo, bet sakė, kad "TORAS" rašys estiškai: - TOooooRrrrr.... aaaaa.....sssssssssssssssssssss.

Tai, va, mieli konkurentai, kaip ir žinote visus mano planus užvaldyti pasaulį. Belieka mane sustabdyti

Pabaigai... Visuomet maniau, kad tik aš vienas sugebu geriausiai priteršti forumą ir užflūdinti nesąmonėm (na, girtas sadamas dar kartais perspjaudavo mane), bet šis 3s viską pakeitė... Esu tiesiog priverstas surimtėti, nes spirgiaus nepavyti man... Spirgiau, ką vartoji ir iš, kur gauni? Aš irgi to paties noriu...

P.S. Edga, aš irgi užpykęs (gal nusivylęs labiau) buvau. Bet, kaip Indrė pasakė: čia tik žaidimas, nereikia asmeniškai priimti.

173 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 73123163169170171172173174175176177183223 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •