Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
172 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 72122162168169170171172173174175176182222 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 2,566 iki 2,580 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Imperionas lokosas avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Classic
    Žinutės
    417

Pagrindinis

Citata VykBal rašė Peržiūrėti žinutę
    [url]
    P.S. HH WW kaimą valosi.
    pilkoj zonoj?

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata lokosas rašė Peržiūrėti žinutę
    pilkoj zonoj?
    100|100 spėju.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Ooo, konkurentai. Ilgai delsė. Turbūt Toro paramą užsitikrino?
    estu parama turi tai sake musu nereikia

Pagrindinis

Citata tautvelis rašė Peržiūrėti žinutę
    ne estu, o nataru

Pagrindinis

Citata tautvelis rašė Peržiūrėti žinutę
    Subine dega BA

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tu per 10gyvenimu tiek traviane nenuveiksi ,kiek as )) Forume visi labai sustri cia, bet kas liecia rezulttus, ties forumu ir pasiibaige kiek matau.
    tai cia tik tu forume sugebi lot kaip mazas sunytis,o trave esi visiskas nulis

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata combo rašė Peržiūrėti žinutę
    tai cia tik tu forume sugebi lot kaip mazas sunytis,o trave esi visiskas nulis
    Kazkodel ,rekordus off as musdavau ir servus laimiu ,o tu ka? forume sugebi pavaryt ? nu achuienas achuienas tu, tik dar reiketu bisky paugt ir pasiconsultuot su ,kokiu tranu pvz kad pamokintu zaist Esi 13kk tasku surinkes off per serva ir hamus pastates 500k pagal mityba speju tik forume... Ka is tavo puses teko matyt ,tai kad su pop daug baigi serva ,kam proto nereikia o tik pinigu daug ismest. Aisku nesakau ,kad visiskas noobas, kazkiek moki, bet tikrai nei puse tiek kiek isivaizduoji. Paklausk to pacio trano kaip losiu ,ka forume sneka kas tai viena, bet rezultatus pripazysta ir pats teiravosi kaip as tiek sugebu ferminti be *****. Tuo ir pabaigsiu tema.

Pagrindinis

oi **** gyressi puodas kad katilas juodas kur tie tavo taskai kur tu isvis jai raqsai s3 forume parodyk

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata kolega rašė Peržiūrėti žinutę
    Subine dega BA
    Kodėl turėtų?

Pagrindinis

Kazkodel ,rekordus off as musdavau ir servus laimiu ,o tu ka? forume sugebi pavaryt ? nu achuienas achuienas tu, tik dar reiketu bisky paugt ir pasiconsultuot su ,kokiu tranu pvz kad pamokintu zaist Esi 13kk tasku surinkes off per serva ir hamus pastates 500k pagal mityba speju tik forume... Ka is tavo puses teko matyt ,tai kad su pop daug baigi serva ,kam proto nereikia o tik pinigu daug ismest.
    stanga stumiu 150 kg , bet as nesigiriu , nes yra geresniu. tau tas pats galioja, nes juokingai kalbi juk as tave prisimenu zaidei mano team kai dar nieks nezinojo apie tave ir issitryniai lb jau greitai ir tokiu veju pridares buvai, kad net 15 metu vaikas protingiau pazaistu.atsakymo nereikia i sita mano pasakyma, nes malsi s.... . o kad klausiai kiek servu su komanda laimejau gal kokius 4 ar 5, o gal ir 6 su uzsienio serveriais nepamenu gerai, nes zmogaus atmintis tokia, kad smulkios detales issitryna lb greit , bet tu juk viska prisimeni ane? kompiuteris. negaliu pasakyti kiek hamu prikepiau cia visai bispridelas darai is saves . nes cia strateginis zaidimas karinis kas butu jai visi hamus keptu mm? kaip sakoma karve su ratukais jau pienovezis.

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

myrevenge, ko tu eini per visus forumus besigirdamas? Aš suprasčiau, jei žmonės tave girtų, o dabar yra atvirkščiai - save giri ir visus kitus niekini. Neskanu.

Pagrindinis

Kazkodel ,rekordus off as musdavau ir servus laimiu ,o tu ka? forume sugebi pavaryt ? nu achuienas achuienas tu, tik dar reiketu bisky paugt ir pasiconsultuot su ,kokiu tranu pvz kad pamokintu zaist Esi 13kk tasku surinkes off per serva ir hamus pastates 500k pagal mityba speju tik forume... Ka is tavo puses teko matyt ,tai kad su pop daug baigi serva ,kam proto nereikia o tik pinigu daug ismest. Aisku nesakau ,kad visiskas noobas, kazkiek moki, bet tikrai nei puse tiek kiek isivaizduoji. Paklausk to pacio trano kaip losiu ,ka forume sneka kas tai viena, bet rezultatus pripazysta ir pats teiravosi kaip as tiek sugebu ferminti be *****. Tuo ir pabaigsiu tema.
    oi *** neina nustot juoktis DD rekordininkas atsirado D tu nors viena serva dazaisk iki galiu,o tai gauni malku nuo visu kaimynu ir trini acc per pirma menesy o ko tu cia mane kisi,ir mano rezultatus?? ar kur nors as minejau,kad esu super zaidejas??

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata combo rašė Peržiūrėti žinutę
    oi *** neina nustot juoktis DD rekordininkas atsirado D tu nors viena serva dazaisk iki galiu,o tai gauni malku nuo visu kaimynu ir trini acc per pirma menesy o ko tu cia mane kisi,ir mano rezultatus?? ar kur nors as minejau,kad esu super zaidejas??
    Nors viena? paskutinis zaistas Last S8 Warrior - B L&GE http://forum.travian.lt/showthread.php?t=96784 iki galo ir laimetas. Ismokai bazarint ismok ir atsakyt uz zodzius,o ne nusisneket kas antru zodziu ,jau seniai nebuvau gaves malku nuo nieko, s8 tranas sostine nuputu, bet nieks neverke ir toliau zaidziau.

Pagrindinis

Nors viena? paskutinis zaistas Last S8 Warrior - B L&GE http://forum.travian.lt/showthread.php?t=96784 iki galo ir laimetas. Ismokai bazarint ismok ir atsakyt uz zodzius,o ne nusisneket kas antru zodziu ,jau seniai nebuvau gaves malku nuo nieko, s8 tranas sostine nuputu, bet nieks neverke ir toliau zaidziau.
    paskutinis ligu mano laimetas s3(5) http://*************/2013/01/29/s3end5.html palei pop 7 serve deferis. sekmes toliau girtis myrevenge.

Pagrindinis

Daune tu,tavo indelio pergalei pasiekti 0 tame serve,nyk is cia nevykeli.

172 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 72122162168169170171172173174175176182222 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •