Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
152 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 52102142148149150151152153154155156162202252 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 2,266 iki 2,280 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Kaip pirstu y aky Nesisaipyk is BA jie ir taip bent 6 frontais kariauja patys, diena nakty atakos pas juos eina sio servo ir visu kitu regionu. Girdejau juos dar puola is 2011metu ltx pora komandu bei 2008 LT-K. Respects atlaikot visus frontus, bet kadangi veiksmo megejai, tai maza dar nebutu ,bet ir tarpusavy vienas kita griauna, kad bent kiek idomiau butu. JUk tiek saikos pries serva nerinks, kad ramiai sedet
    Paskutinį kartą redagavo myrevenge721 : 2015-01-24 22:55

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Isprotejus rašė Peržiūrėti žinutę
    matai,atsakysiu as is savosios puses,tau leidus.Kolega zodelis nera taikomas visiems su kuo zaidi.Tai cia visu pirma.kartais losi priesingose barikadu pusese,ir tokiu yra fainu zmoniu,kad nori nenori kolegomis laikai,nes gerbi uz zaidima ju,uz sugebejimus,uz tai,kad jie geresni galbut uz tave cia.O tu..nei yra uz ka ant taves pykti,nei yra uz ka taves gerbti.Pasikoliojai,parodei arogancija,savo supratima apie zaidima,savo sugebejimus,tai ties cia ir sustokim.nei tu man draugas nei tu man priesas,kaip buvai nulinis variantas mano atminti taip ir esi,todel nezinau kodel cia reikia taip susireiksminti ir bandyti kazka parodyti geriau nei yra o kalbant,kad tavo akyse Renaldas apgailetinas,tai,Indre,uztat Toras tau zmogus fainas.Tuo viskas ir pasakyta
    Mieloji, realiai tai man ir Indrė labai faina ir Edgą su Toma primčiau bet kada pas save pernakvoti bei gero vyno butelį atkimščiau. Ir Dogas vertas pagarbos, labai šaunus vyras. Kaip žmogus ir tas pats raspyzdiajus Švarcas yra maladec bičas ir daugelis kitų sakaliečių yra man brangūs. Net ir tiems žmonėms, kurie dėl kažkokių, tik jiems suprantamų priežasčių, man atsuko nugaras (Giedrius ir Egidijus) jaučiu pagarbą ir niekuomet neisiu prieš juos... Niekuomet nešmeišiu šių žmonių ir jeigu tik ko reikės, jie visi gali kreiptis į mane dėl pagalbos (tiek žaidime, tiek realiame gyvenime). O Rimvydui linkiu dar kartą pervertinti savo vertybių skalę, nes ir jis man jau porą metų reiškia daugiau nei eilinis narys... Kaip matai, mieloji išprotėjele, aš nemanau, kad tiems tavo koneveiktiems žmonės aš esu viename lygmenyje su prasigėreliu saadamu.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Net ir tiems žmonėms, kurie dėl kažkokių, tik jiems suprantamų priežasčių, man atsuko nugaras (Giedrius ir Egidijus)
    Cia jau visiskai nuzudeiDD Tik jiems tik tau gal nesuprantamu vienam ir darkokiam gal medziotojui ar kitiems LTeam durneliams Cia turbut tie du normalus,kuriems geda kartu but su tavim, nes jei dar nesupratai su savo postais darai visiems kas su tavim didziule geda , sau jau nebedarai, nes labiau zemintis nei dabar neymanoma turbut...
    Ir apskritai tau jau laukas butu pradet nuo to,kad ismot zaist kazkiek bent su savo acc,koks vadas jei neturi jokio supratimo apie vystimasi ar panasius dalykus? Nekalbu jau apie kazkokias atakas ar kitus organizavimus. Per 8metus zinai ,tai acc bent galejai pasimokint kelt... Zinodamas kaip ferminti produktyviai ,kelt gamyba ar off non stopu gamint galesi duot naudos komandai daugiau tiek savo pajegomis bei suprasi kas ir kaip gimsta.
    Paskutinį kartą redagavo myrevenge721 : 2015-01-25 00:50

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Eik, spirgiau, į s4. Tau čia nebėra ką veikti. Ir kartu Renaldą su Vaida pasiimk. Elitinis squad būrys bus.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Eik, spirgiau, į s4. Tau čia nebėra ką veikti. Ir kartu Renaldą su Vaida pasiimk. Elitinis squad būrys bus.
    Kaip trūksta čia "like" mygtuko šiam forume,dievaži...

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Mieloji, realiai tai man ir Indrė labai faina ir Edgą su Toma primčiau bet kada pas save pernakvoti bei gero vyno butelį atkimščiau. Ir Dogas vertas pagarbos, labai šaunus vyras. Kaip žmogus ir tas pats raspyzdiajus Švarcas yra maladec bičas ir daugelis kitų sakaliečių yra man brangūs. Net ir tiems žmonėms, kurie dėl kažkokių, tik jiems suprantamų priežasčių, man atsuko nugaras (Giedrius ir Egidijus) jaučiu pagarbą ir niekuomet neisiu prieš juos... Niekuomet nešmeišiu šių žmonių ir jeigu tik ko reikės, jie visi gali kreiptis į mane dėl pagalbos (tiek žaidime, tiek realiame gyvenime). O Rimvydui linkiu dar kartą pervertinti savo vertybių skalę, nes ir jis man jau porą metų reiškia daugiau nei eilinis narys... Kaip matai, mieloji išprotėjele, aš nemanau, kad tiems tavo koneveiktiems žmonės aš esu viename lygmenyje su prasigėreliu saadamu.
    Vai vai vai. Tokia citata daugiau kaip uzpakalis isteptas medum kvepia. Mintis labai paprasta: "atskriskite bitutes pas mane, ir as jums parodysiu gelynus pilnus nektaro" Cia kaip virsininkas darbininkui: pakelsiu tau atlyginima, bet uz kitu duru pareiskima tiesia, kad esi atleistas is darbo". Na jaunimui tas limpa, ir jie pasiraso tam dalykui.
    Saunuolis tu Torai, visada tu mane stebindavai savo rasliava (cia nuosirdziai sakau). Tavo zodzius slaitydamas musulmonas krikscioniu galetu tapti. Bet as isaugau, ir man mamos nereikia, kuri laikytu mane uz rankos.

Pagrindinis

Torai buisiu lt butinai sugersim .O del situ visu nesamaniu ner ko cia kazkam ka irodinet ,cia tik zaidimas Lai loja ka nori ,jem tu nieko neirodysi.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata strele rašė Peržiūrėti žinutę
    Torai buisiu lt butinai sugersim .O del situ visu nesamaniu ner ko cia kazkam ka irodinet ,cia tik zaidimas Lai loja ka nori ,jem tu nieko neirodysi.
    Kaip nko neirodys? Jau irode, kad adaptuotas is peties yra Indre ,eisiu eisiu,o saadam pati pasimk,primokesiu dar

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Cia jau visiskai nuzudeiDD Tik jiems tik tau gal nesuprantamu vienam ir darkokiam gal medziotojui ar kitiems LTeam durneliams Cia turbut tie du normalus,kuriems geda kartu but su tavim, nes jei dar nesupratai su savo postais darai visiems kas su tavim didziule geda , sau jau nebedarai, nes labiau zemintis nei dabar neymanoma turbut...
    Ir apskritai tau jau laukas butu pradet nuo to,kad ismot zaist kazkiek bent su savo acc,koks vadas jei neturi jokio supratimo apie vystimasi ar panasius dalykus? Nekalbu jau apie kazkokias atakas ar kitus organizavimus. Per 8metus zinai ,tai acc bent galejai pasimokint kelt... Zinodamas kaip ferminti produktyviai ,kelt gamyba ar off non stopu gamint galesi duot naudos komandai daugiau tiek savo pajegomis bei suprasi kas ir kaip gimsta.
    nu o ka tu ismokai nezinau per kiek metu, pafarmini menesi, visus likusius desimt, uz tavo acc zaidzia kiti zmones. Ai atsiprasau tu renki komanda likusi laika, del to uz tave turi zaisti tavo prigauti zmones. O tu ju garbe prisikiri forume sau. Siam serve nesirinko komanda taves tai kam tu cia komentuoji? nu neidomu mums tavo skiedalai! As Tora zinau nuo tu laiku kai mes Olimpus nesiojom, asmeniskai nepazystu! Nemanau kad butu problema man su juo ir alaus isgerti! O su tavim butu! Nes nepilnameciu girdymas alkocholliniais gerimais yra nelegalus. Ir siaip didysis skaiciuotojau, gal gali pasakyti man baigtini skaiciu iki begalybes?

Pagrindinis

PMS tik suportus bereidina,suprantu,bijo isostines eit.
    Bet ir suportu nemoka griaut

http://travian-reports.net/lt/report...20,4913cf13dc4

http://travian-reports.net/lt/report/4916989a3cd

Renatai pasiimk spirgiu ir eikit i 4s, busit saunus duetas,gi abu esat laido riteriai.Galesit is sirdies s4 forume pirmi pakariaut.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata Medziotojas rašė Peržiūrėti žinutę
    PMS tik suportus bereidina,suprantu,bijo isostines eit.
    jei teisingai issifruoju kas forume prirasyta, tai cia ne tamstos, o BA nuopelnas?
    jei taip, tada ner ko pustis paciam.
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    jei teisingai issifruoju kas forume prirasyta, tai cia ne tamstos, o BA nuopelnas?
    jei taip, tada ner ko pustis paciam.
    maziau forumus skaityk, ypac tu is PMS ka rasineja, o bijo eit nes pas mus ally yra deffo pakankamai. ir beje jei taip sakai kad BA nuopelnas , tai koks? kad puole PMSus?

Pagrindinis

visu kas dalyvavo nuopelnai dideli, vieni gynesi geriau kiti puole sekmingiau, ner cia kruciausiausio ir visokio kito iausio. Cia tik vienas Dievas yra trave - jo didenybe spirgius o mes cia pabukim kuklesniais visi, nes tik vienas Dievas sako tera

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata tautvelis rašė Peržiūrėti žinutę
    maziau forumus skaityk, ypac tu is PMS ka rasineja, o bijo eit nes pas mus ally yra deffo pakankamai. ir beje jei taip sakai kad BA nuopelnas , tai koks? kad puole PMSus?
    Jei teisingai suprantu Lteam atstova(?), tai padaret PMS i vienus vartus, kad net bijo i sostines uzsukt?

Beje, kodel PMS neskaityt, o kitus skaityt?
    gal konkreciau butu galima isvardyt? pageidautina nickais - sarasiuka skaitomu ir neskaitomu.
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    Jei teisingai suprantu Lteam atstova(?), tai padaret PMS i vienus vartus, kad net bijo i sostines uzsukt?

Beje, kodel PMS neskaityt, o kitus skaityt?
    gal konkreciau butu galima isvardyt? pageidautina nickais - sarasiuka skaitomu ir neskaitomu.
    nei BA vieni padare nei Lteamas, cia abieju darbas ir protingiem nereiktu besiaiskint tame ir ieskot slieku, na bet jei kam yra noro rauskites kovokit zodziu karus, negi cia bus kada forumas liudnas, reik purvu pastoviai kazkokiu, jei ne vieni tai kiti atranda. Laimejo tai estai siaip islaike savo deffa ir offus, na bent cia gal kolkas.

152 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 52102142148149150151152153154155156162202252 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •