Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
136 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 3686126132133134135136137138139140146186236 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 2,026 iki 2,040 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Pagrindinis

Beja xebryte jauciu man neverta i foruma kist savo snapa, nes ziuriu cia daug pazengusiu
    Kazkaip maniau, kad paskirtis forumo kitokia nei meslu drabstytis, ar zemint kitas komandas ir lipdyt etiketes,
    kas loxai kas kieti o kas turejo nykt iki artu.
    Ypac kvailokai tai skamba is zmoniu kurie artu patys nesulauke.

Pagrindinis

Citata VykBal rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai kad man rodosi taip neveikia arena. Kaip paleidai, taip ir eina. Tas pats kas užmetei karių su 1lvl kareivinėmis, pakėlei iki 20lvl, užmesti kariai nepradėjo greičiau gamintis.
    pas ji kiek matau yra zemelapis, nezinau ar tada buvo. Yra teke matyt kaip gaudo offa su mazu zemelapiu( grizimas parasytas 30% ) bet travian serveriai skaiciuoja kad grizta 26.6(6)% greiciau o ne 30%. zaidziau vienam serve tai sake, kad skaiciuodami 26,67% sugavo. sitaip skaiciavai?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Neblogai rašė Peržiūrėti žinutę
    Ramiakas - tai ne stebėtojas Vėl plaukiojam, net ir gerai save išanalizavęs moki išplaukti ...
    Ramekas už bobiką lošė, aš specialiai supainiojau - norėjau pažiūrėti ar tu pažįsti tą bjaurybę Pasirodo, kad pažįsti juos abu, o tai reiškia, kad pataikiau pagal adresą - esi iš Toro nuskriaustųjų grupės. Na ką aš tau galiu pasiūlyti... tik įkalt saują prozako ir giliai kvėpuoti - girdėjau - padeda.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Ramekas už bobiką lošė, aš specialiai supainiojau - norėjau pažiūrėti ar tu pažįsti tą bjaurybę Pasirodo, kad pažįsti juos abu, o tai reiškia, kad pataikiau pagal adresą - esi iš Toro nuskriaustųjų grupės. Na ką aš tau galiu pasiūlyti... tik įkalt saują prozako ir giliai kvėpuoti - girdėjau - padeda.
    Mielasis, tu manęs neskriaudei Tave aš sugrioviau, tad atsiprašom, bet kas čia tas nuskriaustasis? Tu tada bėgai lėkei į teismus. Primesk koks juokingas buvai ar ne? Na gal dar buvai jaunas, nepakartojamai žavus, didikas be prozako...

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Citata tautvelis rašė Peržiūrėti žinutę
    pas ji kiek matau yra zemelapis, nezinau ar tada buvo. Yra teke matyt kaip gaudo offa su mazu zemelapiu( grizimas parasytas 30% ) bet travian serveriai skaiciuoja kad grizta 26.6(6)% greiciau o ne 30%. zaidziau vienam serve tai sake, kad skaiciuodami 26,67% sugavo. sitaip skaiciavai?
    Be žemėlapio buvo, todėl ir gaudžiau.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Torai, tu supranti , kad tu esi visu laiku didziausias traviano klaunas ir to jau nieakda nebepakeisi , kad ir ka berasytum? Kad cia tokio lavono neistryne, tai dekot gali,kad nera stipraus aljanso serve, kuris judetu gerai. Ne ne juokauju, tu visu lauku geriausias zaidejas ir geriausiu aljansu vadas Kaip ir minejai kad SSD laimejo tik tavo deka s5 ,del ttavo sukurtos strategijos

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Torai, tu supranti , kad tu esi visu laiku didziausias traviano klaunas ir to jau nieakda nebepakeisi , kad ir ka berasytum? Kad cia tokio lavono neistryne, tai dekot gali,kad nera stipraus aljanso serve, kuris judetu gerai. Ne ne juokauju, tu visu lauku geriausias zaidejas ir geriausiu aljansu vadas Kaip ir minejai kad SSD laimejo tik tavo deka s5 ,del ttavo sukurtos strategijos
    eikit abu ir aiskinkites, abu kieti iki negalejimo, ner lygiu, kova tik tarp jusu cia,mes cia paprasti zmogeliukai tikrai ne varzovai dievam

Imperionas
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    292

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Ne ne juokauju, tu visu lauku geriausias zaidejas ir geriausiu aljansu vadas Kaip ir minejai kad SSD laimejo tik tavo deka s5 ,del ttavo sukurtos strategijos
    Ogo, va cia tai bent naujiena. Kietai, teks eiti su SSD vadais padiskutuoti kaip ten dabar jie neivardino, pasirodo Toras SSD vadovavo

Jus tik forumo nesumastykit palikti, o tai ziema, saules mazai, C vitaminas pravercia

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata HANIS rašė Peržiūrėti žinutę
    eikit abu ir aiskinkites, abu kieti iki negalejimo, ner lygiu, kova tik tarp jusu cia,mes cia paprasti zmogeliukai tikrai ne varzovai dievam
    Oi ne, aš jau senai nuleidau rankas prieš spirgių - tegul jis būna laimėtojas.
    Spirgiau, aš tikrai esu juodarys, nes mano moto: "TIK HUMORAS GALI IŠGELBĖTI NUO IDIOTŲ"
    Bet tu net ne juokingas esi... Tavo nikas turėtų naujame serve būti GRAUDULYS.
    Kad būti juokingu reikia turėti šiek tiek košės smegenyse. Vieni žmonės šiaip būna juokingi iš savęs, bet jeigu nėra košės tai tuomet tokie žmonės vadinami graudžiai juokingi. Ir kai toks žmogus stengiasi būti labai juokingas tai jam neišeina, nes intelektas neišneša ir jis lieka tik GRAUDŽIAI JUOKINGAS. Na, ar paaiškėjo kas nors tau? Čia klounų universitete kai mokiausi, buvo tokia disciplina "Apsišaukėliai juokdariai". Taip, kad, kaip bajeristas tai tu man ne konkurentas, nes:

1. Nesubtilu, primityvu ir stačiokiška (kaimietiška)
    2. Buka (vietom perspaudžiama, o vietom ir nedaspaudžiama)
    3. Nesudomina... (sukelia šleikštulį ir susierzinimą).

Taigi, kaip klounas, spirgiau tu netinki net liūdno klouno vaidmeniui. Jeigu sugebėtum atsisakyti pasipūtimo ir sarkazmo tai galėtum dirbti tą patį, ką dirba ir kolega su išprotėjusia - raudotoju už pinigus (labai tinka per šermenis). Apmąstyk visą tai.

Pagrindinis

Citata AAA rašė Peržiūrėti žinutę
    tu lunatikas (e) esi net nesugebi apibendrinti savo pozicijos, palaikai viena puse ir esi nepriklausomas. tu jau priklausomas esi, nes ar kazkam pavydi nes komentuoji ar komentuoji tam kad apie savae neturi ka gero pasakyti tik grasini torui ir kitoms pusesm kaip jiems baigsis blogai siam serve. deje tavo kas antras komentaras i dangu neina, karavanas kaip eina taip eina. o su skaliji ir skaliji. raminkis zmogau, dar net vasario nera o pas tave organizme jau vitaminai baiges, nusipirk b grupes vitaminu atsigaus truputi pilkoji mase
    Nu sveikas brolau,
    man atrodo, kad tu niekaip negali suprasti sakiniu reiksmes. Ar kas cia su tavimi darosi? Kas gasdina Tora? Kas stovi PMS puseje? Tiesiog man juokinga. tau sakai kad 2x2=4, bet tu matai 5. Tai as jau nekaltas Dar karta parodoma, kad LTeam tai "tikra ir mastanti kompanija". As zinau, LTeam tikrai yra geru zaideju, bet kai kurie zmones juos gadina. Tai tokie, kaip tu.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Sanil rašė Peržiūrėti žinutę
    Ogo, va cia tai bent naujiena. Kietai, teks eiti su SSD vadais padiskutuoti kaip ten dabar jie neivardino, pasirodo Toras SSD vadovavo

Jus tik forumo nesumastykit palikti, o tai ziema, saules mazai, C vitaminas pravercia
    Opapa... Ko tik iš forumo nesužinai. Pasirodo aš ir SSD vadovavau... Kažkaip neprisimenu, bet jeigu gyvi liudininkai byloja tai reiškiasi, kad buvo toks faktas. Pasirodo, dar ir griovė mane NEBLOGAI. Na, jei griovė tai griovė - visai įmanomas dalykas. Bet tik man nelabai aišku - kodėl aš - kaip įskaudintas ir nuskriaustas žaidėjas nejaučiu jokio pykčio, kodėl man tas faktas, kad kažkas kažkada mane griovė nesukelia jokių emocijų, O VAT, GERB. KOLEGĄ TAI VEDA IŠ PROTO? NEBLOGAI, malonėk paaiškinti, kas čia per tokios neapykantos sėklos tavo širdelėje sudygusios? Tai sugriovei mane - atleisk, nusiramink ir pamiršk. Kam tu tą pyktį 6 metus savyje nešiojiesi? Juk aš tavęs net neprisimenu Tokiems, kaip tu reikėtų, kad traviano adminai sukurtų papildomas funkcijas, nes žiūriu, kad sugriovimo neužtenka. Turėtų būti "knopkės" tokios už papildomus aukso paketus:

1. "Galvos apsisiojimas" Čia nunulinus jau visus miestus. Tai tose vietose turėtų pageltonuoti langeliai žemėlapyje ir užrašikas toks turėtų būti ant langelių "čia buvo apsisiotas Toras"
    2. "Šokinėjimas ant galvos". Kai nugrūdina visus suportus ir užsako tą funkciją tai suportai išsimėto po visus regionus.
    3. "Pimpagalvio medalis". Žodžiu, užsakai tokį medalį ir pastoviai rodo jį žaidėjo aprašyme. Ir jeigu lošiu už Toras acc tai aprašyme automatiškai toks ordinas pasikabina (falo formos) ir visi mato nuo ko įteiktas ir dar linkėjimai parašyti.

Tai va, galvoju, kad tokios funkcijos smarkiai palengvintų tokių žaidėjų, kaip Kolega, Spirgius, Ramiakas, Saadamas dalią. Gal jie tada surastų pagaliau nusiraminimą. Jau savyje žinotų, kad vsio, basta - apkakotas Toras iki galvos O čia dabar gaunasi, kad užmuša, apkakoja, užkasa, bet po 6 metų atkasa ir ieško tuose kakaluose senai pamestų 20 centų.

KITAIP TARIANT, NUSTOKIT GYVENTI PRAEITIMI, O JEIGU NEIŠEINA TAI JAU SIGNALAS, KAD REIKIA REMONTUOTIS GALVĄ.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2015-01-22 00:00

Pagrindinis

Oi ne, aš jau senai nuleidau rankas prieš spirgių - tegul jis būna laimėtojas.
    Spirgiau, aš tikrai esu juodarys, nes mano moto: "TIK HUMORAS GALI IŠGELBĖTI NUO IDIOTŲ"
    Bet tu net ne juokingas esi... Tavo nikas turėtų naujame serve būti GRAUDULYS.
    Kad būti juokingu reikia turėti šiek tiek košės smegenyse. Vieni žmonės šiaip būna juokingi iš savęs, bet jeigu nėra košės tai tuomet tokie žmonės vadinami graudžiai juokingi. Ir kai toks žmogus stengiasi būti labai juokingas tai jam neišeina, nes intelektas neišneša ir jis lieka tik GRAUDŽIAI JUOKINGAS. Na, ar paaiškėjo kas nors tau? Čia klounų universitete kai mokiausi, buvo tokia disciplina "Apsišaukėliai juokdariai". Taip, kad, kaip bajeristas tai tu man ne konkurentas, nes:

1. Nesubtilu, primityvu ir stačiokiška (kaimietiška)
    2. Buka (vietom perspaudžiama, o vietom ir nedaspaudžiama)
    3. Nesudomina... (sukelia šleikštulį ir susierzinimą).

Taigi, kaip klounas, spirgiau tu netinki net liūdno klouno vaidmeniui. Jeigu sugebėtum atsisakyti pasipūtimo ir sarkazmo tai galėtum dirbti tą patį, ką dirba ir kolega su išprotėjusia - raudotoju už pinigus (labai tinka per šermenis). Apmąstyk visą tai.
    Klausyk Didysis SSD ar kaip ten Sakalu ir LTeamB vade ,
    parodyk man kur as verkiau? kur liejau asaras? as ne toks zmogus, jei kas atsitiks griusiu, klaupsiuos ir verksiu beeeee
    As tau dar karta kartoju, kad as nieko nedangstau ir nieko nepalankau. Matau situacija todel ir komentuoju. Eik geriau dar pasigirk ka moki, ka sugebi, imesk ataskaitu cia. Dieve dieve atleisk jam kaltes, nes ir mes atleidziame savo kaltininkams. Zmogus pasaka ir teorija.

Pagrindinis

Opapa... Ko tik iš forumo nesužinai. Pasirodo aš ir SSD vadovavau... Kažkaip neprisimenu, bet jeigu gyvi liudininkai byloja tai reiškiasi, kad buvo toks faktas. Pasirodo, dar ir griovė mane koks tai hermofroditas (nepastebėjau, kad kur nors Kolega įvardintų savo lytį). Na, jei griovė tai griovė - visai įmanomas dalykas. Bet tik man nelabai aišku - kodėl aš - kaip įskaudintas ir nuskriaustas žaidėjas nejaučiu jokio pykčio, kodėl man tas faktas, kad kažkas kažkada mane griovė nesukelia jokių emocijų, O VAT, GERB. KOLEGĄ TAI VEDA IŠ PROTO? Kolega, malonėk paaiškinti, kas čia per tokios neapykantos sėklos tavo širdelėje sudygusios? Tai sugriovei mane - atleisk, nusiramink ir pamiršk. Kam tu tą pyktį 6 metus savyje nešiojiesi? Juk aš tavęs net neprisimenu Tokiems, kaip tu reikėtų, kad traviano adminai sukurtų papildomas funkcijas, nes žiūriu, kad sugriovimo neužtenka. Turėtų būti "knopkės" tokios už papildomus aukso paketus:

1. "Galvos apsisiojimas" Čia nunulinus jau visus miestus. Tai tose vietose turėtų pageltonuoti langeliai žemėlapyje ir užrašikas toks turėtų būti ant langelių "čia buvo apsisiotas Toras"
    2. "Šokinėjimas ant galvos". Kai nugrūdina visus suportus ir užsako tą funkciją tai suportai išsimėto po visus regionus.
    3. "Pimpagalvio medalis". Žodžiu, užsakai tokį medalį ir pastoviai rodo jį žaidėjo aprašyme. Ir jeigu lošiu už Toras acc tai aprašyme automatiškai toks ordinas pasikabina (falo formos) ir visi mato nuo ko įteiktas ir dar linkėjimai parašyti.

Tai va, galvoju, kad tokios funkcijos smarkiai palengvintų tokių žaidėjų, kaip Kolega, Spirgius, Ramiakas, Saadamas dalią. Gal jie tada surastų pagaliau nusiraminimą. Jau savyje žinotų, kad vsio, basta - apkakotas Toras iki galvos O čia dabar gaunasi, kad užmuša, apkakoja, užkasa, bet po 6 metų atkasa ir ieško tuose kakaluose senai pamestų 20 centų.

KITAIP TARIANT, NUSTOKIT GYVENTI PRAEITIMI, O JEIGU NEIŠEINA TAI JAU SIGNALAS, KAD REIKIA REMONTUOTIS GALVĄ.
    Ot artistas, nei as tave grioviau, nei tu mane griovei. Spirgiaus pasaku redaguotojau. Spirgius=Toras. Du asmenys beveik su ta pacia mastysena. Atleistina jums. Zmogus gi nepasiekeis. Jis liks toks pat.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata kolega rašė Peržiūrėti žinutę
    Klausyk Didysis SSD ar kaip ten Sakalu ir LTeamB vade ,
    parodyk man kur as verkiau? kur liejau asaras? as ne toks zmogus, jei kas atsitiks griusiu, klaupsiuos ir verksiu beeeee
    As tau dar karta kartoju, kad as nieko nedangstau ir nieko nepalankau. Matau situacija todel ir komentuoju. Eik geriau dar pasigirk ka moki, ka sugebi, imesk ataskaitu cia. Dieve dieve atleisk jam kaltes, nes ir mes atleidziame savo kaltininkams. Zmogus pasaka ir teorija.
    Na taip, kaip ten tie SSD ar Saklai... Ai, koks skirtumas, nes SSD ir buvo sakalai, kurie ir pražudė PPN. Tai buvo toks slaptas sumanymas, nes aš valdžiau SSD ir jame kartu žaidė PPN antriniai acc. Ir tada mes puolėm PPN. Va, ir atskleidei visą planą tiek metų slėptą... Velnias... Ir dar tą pačią dieną kai mes (kai Sakalai-SSD) pastatė WW, susėdom ant kelmelio pas Saadamą sode (nes ir jis dalyvavo tame sąmoksle) ir prie samagono butelio sutarėm dėl naujo projekto - 3s. Čia iškart sudarėm sąjungas su estais. Ir realiai yra sąjunga su tais pačiais PMS, bet jūs dar to nežinote. Juk atkreipėte dėmesį, kad ne visi PMS žaidėjai yra griaunami. Tai, va, viskas dabar pagal planą vyksta - estai auga, Saadamas pradėjo karą ir dingo, PMS nereikalingi acc eliminuojami ir greitu laiku PMS bus pervadintas į SSD, nes SSD yra mano kraujyje. Spaudžiu tau dešinę ir giriu aštrų tavo protą, kuris pajėgė įminti visas visatos paslaptis ir šį klastingą mano planą...

Pagrindinis

Na taip, kaip ten tie SSD ar Saklai... Ai, koks skirtumas, nes SSD ir buvo sakalai, kurie ir pražudė PPN. Tai buvo toks slaptas sumanymas, nes aš valdžiau SSD ir jame kartu žaidė PPN antriniai acc. Ir tada mes puolėm PPN. Va, ir atskleidei visą planą tiek metų slėptą... Velnias... Ir dar tą pačią dieną kai mes (kai Sakalai-SSD) pastatė WW, susėdom ant kelmelio pas Saadamą sode (nes ir jis dalyvavo tame sąmoksle) ir prie samagono butelio sutarėm dėl naujo projekto - 3s. Čia iškart sudarėm sąjungas su estais. Ir realiai yra sąjunga su tais pačiais PMS, bet jūs dar to nežinote. Juk atkreipėte dėmesį, kad ne visi PMS žaidėjai yra griaunami. Tai, va, viskas dabar pagal planą vyksta - estai auga, Saadamas pradėjo karą ir dingo, PMS nereikalingi acc eliminuojami ir greitu laiku PMS bus pervadintas į SSD, nes SSD yra mano kraujyje. Spaudžiu tau dešinę ir giriu aštrų tavo protą, kuris pajėgė įminti visas visatos paslaptis ir šį klastingą mano planą...
    Tu ir toliau meluok, arba metyk savo juokingas pastraipas ir komentarus. Esi tiesiog ally savanaudis, kuris galvoja daugiau apie save, ir apie artimu ar pazistamu zaideju rata. Jei kas skaitys sia pastraipa, atminkite ateityje, kad Toro travian pasaulis ir tik jo, bet ne jusu. Pas Tora komandoje daugiau matosi individualus zaidimas, bet ne koamdiskas. As juk nekomentuoju kitu Lteam zaideju, kokie jie yra visi kiaules ir melagiai. Tiesiog sakau daugumai zaideju, tegu pamato mano komentara ir zino, koks yra Toras.
    Galeciau cia paplatinti tavo zaideju nepasitenkinimus. Bet tai manau negrazu is mano puses.
    Paskutinį kartą redagavo kolega : 2015-01-22 00:13 Priežastis: Papildymas

136 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 3686126132133134135136137138139140146186236 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •