Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
109 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 95999105106107108109110111112113119159209 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,621 iki 1,635 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Pagrindinis

Citata ShvarcNigeris rašė Peržiūrėti žinutę
    Na taip, nesąmonių rašinėjime tai tu su Sam tikrai panašaus kalibro, bet su juo man nusibodo aptarinėt tuos klausimus, o ir nuspėjamas jis pasidarė... Tai va, aptarinėsiu su tavim, tu tokia nenuspėjama... Nu neskaitant tų užstrigusių plokštelių, nuo kurių jau net vemt verčia kai jas paleidi...

Manau frau jau nieks nepades nei kalbos, nei irodinejimai. Nebent medikamentinis gydymas ir is kart paciais stipriausiais.

Pretorionas LTeam[STT] avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2015
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    34

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    o bazuotis kartu su ltteam tai cia ka reiskia. papasakok ;]] Ir kokioj cia ateity ? ;]] Kaip is tavo to kosnminio laivo tai matosi ? ;]]
    Prasyvalyk eliuminatoriu nes uzrasojes. Varai jau tokiu paciu stiliuku su isprotejusia jeigu tau po du kartus reikia tokius paprastus dalykus aiskinti. Jeigu neisnesa smegenys ar nezinai kazko tai nors apsimesk protingesniu ir patylek.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Nu siaip as rasau tyledamas ;] Bet man visitiek neisnesa smegenys, tai ka man daryti ? ;]]

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2013
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    235

Pagrindinis

Citata LTeam[STT] rašė Peržiūrėti žinutę
    Prasyvalyk eliuminatoriu nes uzrasojes. Varai jau tokiu paciu stiliuku su isprotejusia jeigu tau po du kartus reikia tokius paprastus dalykus aiskinti. Jeigu neisnesa smegenys ar nezinai kazko tai nors apsimesk protingesniu ir patylek.
    truputi teamas prese? savi savus griauna? ex,tie jusu genijai cia kur gyreisi...kazin ko verti,ka? nesijaucia ,kad prigenijauta?

Imperionas lokosas avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Classic
    Žinutės
    417

Pagrindinis

Citata Isprotejus rašė Peržiūrėti žinutę
    truputi teamas prese? savi savus griauna? ex,tie jusu genijai cia kur gyreisi...kazin ko verti,ka? nesijaucia ,kad prigenijauta?
    teamui per mažai išorės priešų, tai reikia ir su savais išsiryškint

Buvęs komandos narys
    Prisiregistravo
    Oct 2013
    Žinutės
    31

Pagrindinis

Noriu jums priminti forumo taisykles:
    http://forum.travian.lt/showthread.php?t=5924

Jei tiksliau, šį taisyklių skirsnį:

4.3. Forume yra draudžiami:

- įžeidimai, šmeižimas, nepagarba religijai, kalbai, tautybei, lyčiai, amžiui, nacionalistiniai pasisakymai, diskriminacija, nesantaikos kurstymas, politinė propaganda, šantažas, grasinimai, keiksmažodžių ir necenzūrinės leksikos naudojimas;

- aiškiai nukrypstantys nuo temos, beprasmiai pranešimai

Tikiuosi supratimo ir mandagaus bendravimo

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Nu ka forumo genijai dar gyvi kaip matau ( Isprotejus, saadamas )

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

http://travian-reports.net/lt/report/2791bf5d2a8 Bristol vs Avadonas (defo nematė)
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pagrindinis

Gerai padirbejot �� tik klausimas pasistojo, ar pamatet kada paleido ar tik ryte? Nes kaip ir kelias artimas buvo, atrodo kad vos ne iskart rinkot ir tikejotes puolimo
    Too Old for This...

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Man rodosi, kad pas mus artai saugomi. Bent jau svarbesni aljansui.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pagrindinis

Citata bercas rašė Peržiūrėti žinutę
    Gerai padirbejot �� tik klausimas pasistojo, ar pamatet kada paleido ar tik ryte? Nes kaip ir kelias artimas buvo, atrodo kad vos ne iskart rinkot ir tikejotes puolimo
    Nu jeigu tu tikiesi cia tikslaus atsakymo, tai biski naivu is tavo puses bercai

Pagrindinis

Su zvalgais nedraugaujam ?

Pagrindinis

Na atrodo paprasta klausima uzdaviau artas katik perkeltas, ataka nakti paleista, trumpas atstumas ir bac betonas tai ir idomu o del zvalgu tai net nekomentuosiu, nes manau visiem aisku kas or kaip...
    Too Old for This...

Pagrindinis

Įžvelgiu korupciją, šnipavimą, raganavimą, fortūną, juodąją magiją, išdavystę, paprastai neįmanoma taip uždeffinti :|

Pagrindinis

http://travian-reports.net/lt/report/4491070c3b8 Baltik1 serveris. eita po artu atsiradimu taip pat

109 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 95999105106107108109110111112113119159209 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •