Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
108 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 85898104105106107108109110111112118158208 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,606 iki 1,620 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata Isprotejus rašė Peržiūrėti žinutę
    ir veeeel ji teisi.ypac,jeigu tavo nikas yra ''lietuviskas'' dar jums nenusibodo gryba pjauti? ar manai,kad db LTteamo lietuvisko paprasem zinute parasyti? ups...nusivylimas..paziurek kada ji parasyta
    Man kolegos sakė nebesigilinti, bet aš vis tiek nesuprantu, kaip ši pateikta nuotrauka įrodo, kad čia buvo visam aljansui skirta žinutė? Nes nei data, nei nick'as man tikrai nieko nesako... Panašu, kad išdūrė keletą jūsų žiurkikių, o jūs to iki šiol nesuprantat ar nenorit pripažinti.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Dėkoju už patarimą. Tyliu. Niekas mm nerašė. Pas jus alyje mm rašoma tik išskirtiniams žaidėjams, norint juos patikrinti. Tų išskirtinių yra tiek daug, nes kai tu pasisakai, kad
    Citata LTeam[STT] rašė Peržiūrėti žinutę
    "Nes nei as nei mano pavaduojami zaidejai tokios zinutes negavo. Nebuvo jos nei pagrindiniam nei B nei C aljansuose. Sveikinu zinutes autorius su svariai atliktu darbu"

O mano abu pavaduojami žaidėjai gavo. Dar gavo ir kolegos ABU pavaduojami žaidėjai... Tai nejaugi tiek daug įtarimų ir tiek daug griauti reikės? Siaubas juk pavargsit tada ...

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2013
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    235

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Man kolegos sakė nebesigilinti, bet aš vis tiek nesuprantu, kaip ši pateikta nuotrauka įrodo, kad čia buvo visam aljansui skirta žinutė? Nes nei data, nei nick'as man tikrai nieko nesako... Panašu, kad išdūrė keletą jūsų žiurkikių, o jūs to iki šiol nesuprantat ar nenorit pripažinti.
    yra toks pasakymas: paziuresim kaip dugna desim kas,ka,kodel ir kaip.ankstoka juk isvadas daryti.ypac jei tai tikru tikriausia MM tik bandoma issiginti.paslydote ir tiek tik nenorite pripazinti. tas posukis''keleta ziurkiukiu'' netinkamas.ne keletas.

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

paslydote ir tiek tik nenorite pripazinti.
    O mes čia prie ko?

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    O mes čia prie ko?
    Ie aš nesuprantu kodėl taip asmeniškai sureagavote, lyg jus būtų lietę. Rašyta LTeam šeimos. Nei tu žinai ką jie rašė, kaip rašė ir kam rašė. Nebent žinai.
    Jeigu rašė netiesą - reikėjo geriau nusistebėti, o ne pulti aklai ginti, kad ne mm ir t.t. Nes teisingai sakai - Jūsų tai kaip ir turėtų neliesti. Juk tai vieno žmogaus išsigalvojimai, ar žaidėjų patikrinimai, galima traktuoti kaip tik nori.

O vistik kažkaip suregavote.... Kodel?

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

O buože... Na jūs, merginos, tikrai nemirtingos.

Kaip Einšteinas sakė: "Begaliniai yra tik du dalykai: Visata ir žmonių kvailumas. Bet dėl Visatos nesu tikras."

Tai tuo savo diskusiją ir baigsiu...

Pretorionas LTeam[STT] avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2015
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    34

Pagrindinis

yra toks pasakymas: paziuresim kaip dugna desim kas,ka,kodel ir kaip.ankstoka juk isvadas daryti.ypac jei tai tikru tikriausia MM tik bandoma issiginti.paslydote ir tiek tik nenorite pripazinti. tas posukis''keleta ziurkiukiu'' netinkamas.ne keletas.
    Dieve mano brangus... Jums dienos metu rodai i saule o jus purtot galva ir rekiat kad cia menulis...
    As nezadu jusu mokinti zaisti. Dziaugiuosi kad losiu uz puse kurioje yra be galo genialiu ir mastanciu vadu. O kas teisus kas klysta tai duodu kepure pridrebti, mes greitai pamatysime. Atvirai pasakius mane glumina jusu naivumas. Nebent jis apsimestinis...

Pagrindinis

Baigiam šitą temą. Einam griauti visus kurie gavo mm. Jeigu reikės pagalbos - nesidrovėk, mes naivios - gali mums rašyti.

Prisiregistravo
    Jan 2015
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    34

Pagrindinis

Gal negriaus is vis jo/ju. As tai laikyciau ziurkiuka aljanse ir dezinformacija per ji pumpuociau jums nes naivumo tai jau tikrai turite per akis. Ziuresim kaip cia viskas pasisuks tikrai atsirado intriga. O jus neramiai laukite to kruvinojo pirmadienio

Pagrindinis

o is kur cia pirmadieni istrauket,pagal planus turejom pries 4 dienas uzlipt ant pms ,bet del aplinkibiu atideta

Prisiregistravo
    Jan 2015
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    34

Pagrindinis

Stabilei orine cia zinute buvo su bile kokia informacija kad prigauti snipa. Tai prigavo Zaidejas Mindosa pmsui info plove pasirodo. Mano nuomone tai kas rinko LTeam komanda ateityje zadejo bazuotis su PMS. Kaip deliojasi visi ivykiai tai panasu kad ar tai vadovybe pasikeite ar dar kazkas bet islydo LTeamo kontrole is ranku PMS. Traukiama seima i dvi skirtingas puses. Ech, tures dabar seima nukraujuoti normaliai kol issikoses visas britvas. Tokiais atvejais buna kad ir skyla bei prakariauja paskui tarpusavyje. PMS toks cenarijus butu palankiausias, nes matematiškai dabar jiems ne kas. Gal cia nusisnekejau kazkur bet kiek turiu informacijos tai man atrodo viskas taip.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

o bazuotis kartu su ltteam tai cia ka reiskia. papasakok ;]] Ir kokioj cia ateity ? ;]] Kaip is tavo to kosnminio laivo tai matosi ? ;]]

Pagrindinis

Uoj artistai o kur jusu kiti dalyviai ? padlai jau atsibodo durnium but ?

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2013
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    235

Pagrindinis

Citata LTeam[STT] rašė Peržiūrėti žinutę
    Stabilei orine cia zinute buvo su bile kokia informacija kad prigauti snipa. Tai prigavo Zaidejas Mindosa pmsui info plove pasirodo. Mano nuomone tai kas rinko LTeam komanda ateityje zadejo bazuotis su PMS. Kaip deliojasi visi ivykiai tai panasu kad ar tai vadovybe pasikeite ar dar kazkas bet islydo LTeamo kontrole is ranku PMS. Traukiama seima i dvi skirtingas puses. Ech, tures dabar seima nukraujuoti normaliai kol issikoses visas britvas. Tokiais atvejais buna kad ir skyla bei prakariauja paskui tarpusavyje. PMS toks cenarijus butu palankiausias, nes matematiškai dabar jiems ne kas. Gal cia nusisnekejau kazkur bet kiek turiu informacijos tai man atrodo viskas taip.
    DDD reikia jums tikrai dar mokytis.tiesa,nieko nepadarysi,ir zaidi tam,kad ismoktum zaisti.isivaizduojate save raganu medziokliais saunuoliai-dirbkit o mes kaip visada prikolinsim ziuredamiDD

Pretorionas ShvarcNigeris avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2013
    Vieta
    Čigonynas
    Žinutės
    89

Pagrindinis

siulyciau tokius klausimus apsitarti su Sam,nes ten panasus kalibras.as pasuoju si karta.
    Na taip, nesąmonių rašinėjime tai tu su Sam tikrai panašaus kalibro, bet su juo man nusibodo aptarinėt tuos klausimus, o ir nuspėjamas jis pasidarė... Tai va, aptarinėsiu su tavim, tu tokia nenuspėjama... Nu neskaitant tų užstrigusių plokštelių, nuo kurių jau net vemt verčia kai jas paleidi...

108 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 85898104105106107108109110111112118158208 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •