89 puslapis iš 89 PirmasPirmas ... 39798586878889
Rodomi rezultatai 1,321 iki 1,326 iš 1326

Tema: S1 Roundo pradzia

Pagrindinis

Dekoju visiem uz rounda. Šunys ir Amsiai puikiai sudirbo, The_SimpsonS puikiai suvadovavo. Pagrindiniai WW statytojai buvo babuinas ir sinkusm, pagarba jiem.

Pagrindinis

Citata The_SimsonS rašė Peržiūrėti žinutę
    Daug nick turiu :-) Pagrindinis one_way, kitas LasT, trecias Googa, dar veliau gavau Gaska nu ir dar keli:-D :-D
    neblogai tu cia

Pagrindinis

o ką žmogui palikti acc nenaudojamus Linksmų naujų metų!

Pagrindinis

Visų pirma norių pasveikinti VISUS su artejančiais.

Atskirai norių padėkoti WW statytojų komandai. Kaip ir esu forume sakęs, pradžioje netikėjau jog WW pavyks pastatyt. Su Babuinu WW statymo pradžioj juokavom, kad Duok Dieve baigtume iki vasario 14. Apie naujus metus tai čia net kalbos nebuvo.
    Dėl WW statymo. Čia buvo visai neplanuota Viena diena Boom sako ko WW nestatom, sakau nėra norinčiu, jei nori statyk Nuo to ir prasidėjo.Tuomet pasiųliau statyt Babuinui, Sinkusm prisidėjo. Nei su vienu neesu žaidęs kartu niekad, nei vienas iš jų nebuvo irgi kartu žaidęs. Kaip sakant šnipas galėjo būt bet kuris, žinant šių laikų travian.
    Taip pat norių padėkoti Visiems Amsių ir Šunų žaidėjam, kurie beveik be išimčių dirbo dėl ally. WW grūdų siuntimas mane pribloškė, anot WW statytojų nemirė nei vienas karys. Tai maloniai stebino net ant galo praradus artą.

Ir pabaigai norėčiau padėkot priešam, nes be jų žaisti būtų neidomu. Žinoma tikėjomes didesnio pasipriešinimo,bet kaip šio raundo patirtis mane pamokė (nors anksčiau taip negalvojau) WW statymas motyvuoja to nedariusius žaidėjus, o žaidėjai kurie sakė WW nereikia, stengiasi dėl bendro tikslo ne ką mažiau.

Dar karteli VISUS su Artėjančiais ir Pergalių 2015- tais tiek traviane tiek realiame gyvenime.

Amsiu ir Šunų vadas Mantas.
    N&M TEAM, Inspirate, The_SimsonS, King LiOn.

Pagrindinis

Su Naujaisiais! Lošiau pirmą kartą normaliai travian ir iš tikrųjų su tokia komanda buvo labai smagu ir įdomu žaist, skype chate visi draugiški ir t.t. Kaip net pats Babuinas sakė, su tokia gera komanda dar neteko lošt (atsiprašau, kad paviešinau tavo žodžius ). Skaitau ir kyla net šiokia tokia nostalgija, kad nebelošiu travian, nes tai atima labai daug laiko ir yra svarbesnių dalykų, nei travian. Pats pradėjau lošti gerokai po serverio pradžios, pradžioje pora mėnesių be aukso klubo ir išvis be aukso, o vėliau įtraukė. ) Buvo smagu pagriauti fermomis tapusius PrN, o Ronnin buvo tolokai nuo manęs, bet irgi teko apsilankyt. Svarbiausia lošėm kaip komanda, strategavom ir buvo įdomu. Ačiū visiems žaidėjams, tiek ally nariams, tiek priešams.

Pagrindinis

Citata Maxximus rašė Peržiūrėti žinutę
    http://travian-reports.net/lt/report/698e0bff38a
    Labai prasmingai "panaudotas" Meskiaus offas (http://travian-reports.net/lt/report/62565ce01c5).
    Galėjo bent gyntis su offu kaip Dakteris, tai bent šiokia tokia nauda būtų.
    Del meskiaus offo, gaila kad negalejau prisidet prie dakterio nuverst ir antra ww lygi bet Jau senokai pasijungiu karta per diena isleist resursu, kariai pas mane buvo uzmesti po 2000h.. esme net ir budamas neaktyvus nedaleisciau simsonams visokiems nunulinti mano sostines, retas yra ta padares. Kitaip tariant gerai uztaiket pult, ta diena buvau vidury baltijos juros, kuciu isvakarese ir realiai pamaciau kad soskes nera tik pries naujus (maniau taikos visi bajeriai) deffo daugiau buciau neprases, uzteko savo, bet nebuciau leides nunulint soskes , o kaip Jau yra taip visiems sveikinimai tiek praejusiu svenciu, nauju metu bei serverio pabaigos proga sekmes

O del Ronnin, neapsigaukit, akys apgauna jus didziaja dali nors informacijos tikrai turit tad nesuprantu jusu pezejimu cia tam forume. Esme seima buvo gera, is sono tvirta, bet deja nors ir zaidejai buvo neprasti , komanda visa serva praruseno, koordinacijos ir aktivumo nebuvo, aktyvesni offai tebuvo 5-6 . Aktyviai griaudami galejom tenugriaut po sostine per diena kas kaip kad patys suprantat jokio karo nelaimesi, kitu sudofiu judinimui buvo jusu supoortai. Tad jei kas irbuvo verti pergales - tai aktyviausi.

89 puslapis iš 89 PirmasPirmas ... 39798586878889

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •