108 puslapis iš 140 PirmasPirmas ... 85898104105106107108109110111112118 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,606 iki 1,620 iš 2092

Tema: Ltx 2014

Pagrindinis

Citata Paradox12 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai aisku idomus offai suleisti i 1 zaideja soske ten bileka kiek jo vartyta dabar nenumuse .Jau ne 1 syki ta dimsa tik musa ir musa.Visa SK ally veikla si raunda.

Žaidėjai Gyv. skaičius Miestai Taškai
    1. Dimsas 6354 13 967845
    2. xxxxcxcxxxx 9695 14 341424
    Koks tu man įdomus, kas toks busi ? Kad tiek kalbi

Pagrindinis

Citata Defukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Koks tu man įdomus, kas toks busi ? Kad tiek kalbi
    Kuom idomus ? Tau nicka ar kaip
    Citata Skirgaila rašė Peržiūrėti žinutę
    Paskirtu mane i modus ,visą O'T užblokičiau , taip tylu ramu būtų,savaite kokia ... Kol iš modų išmestų
    Bet geriau tokio žveries neskirt

Pagrindinis

Kuom idomus ? Tau nicka ar kaip
    Ir nicka ir kaip

Pagrindinis

Ir nicka ir kaip
    Pagal ankstesnius logus gali suprast kosmonautas. O kitaip ,tai zmogus gyvenantys vilniuje platesnes info reik kuo uzsiemu su kuo drauguju pries ka drauguju?
    Paskirtu mane i modus ,visą O'T užblokičiau , taip tylu ramu būtų,savaite kokia ... Kol iš modų išmestų

Pagrindinis

Pagal ankstesnius logus gali suprast kosmonautas. O kitaip ,tai zmogus gyvenantys vilniuje platesnes info reik kuo uzsiemu su kuo drauguju pries ka drauguju?
    DDD Ne nereikia

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Tai aisku idomus offai suleisti i 1 zaideja soske ten bileka kiek jo vartyta dabar nenumuse .Jau ne 1 syki ta dimsa tik musa ir musa.Visa SK ally veikla si raunda.

1. Dimsas 6354 13 967845
    koks skirtumas kiek offu suleista? Svarbu darbas padarytas, ar ne taip? tai kam tie offai tada yra kepami? kad namie trunytu. Keistas jusu mastymas, atemem 2 artus is to pacio zaidejo, tai cia pasigirti nori kad kiek deff tasku jis turi oi oi oi, graudus jus esat geriau pripazinkit kad ziopliai esat neissaugojot 2 artu pas ta paty zaideja, zmogus nepasimoke is pirmo karto, gal dabar pasimokys ir nebus 3 karto?
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Pagrindinis

1. Dimsas 6354 13 967845

O ka mums daugiau veikt? savas regijonas svarus. Nuobodziavom kol patys neuzkabino. O del tu offu buvo ir bus ju.. vienas offas didesnis nei savaites. kiti savaitinukai. Tai negi juos namuos laikysi? O nauda manau tu ne tokia supranti. Dzin kiek mes pasidarysim offo. Pgr kiek musu priesai jo maziau pasidarys. Ir kiek jo suleis ateidami artu pasimt. Cia ir slypi visas zaidimo idomumas, nei sedet ir popsint..
    Goldenboys, Es-Uk, Es-Uk-Lt

Pagrindinis

DDD Ne nereikia
    Tada tvarka.

Pagrindinis

Citata Pirmas rašė Peržiūrėti žinutę
    koks skirtumas kiek offu suleista? Svarbu darbas padarytas, ar ne taip? tai kam tie offai tada yra kepami? kad namie trunytu. Keistas jusu mastymas, atemem 2 artus is to pacio zaidejo, tai cia pasigirti nori kad kiek deff tasku jis turi oi oi oi, graudus jus esat geriau pripazinkit kad ziopliai esat neissaugojot 2 artu pas ta paty zaideja, zmogus nepasimoke is pirmo karto, gal dabar pasimokys ir nebus 3 karto?
    Man nei sita ,nei salta nuo arto ten Aurimo artas as turiu savo .Tai ko man verkti ar dar ka tesiog karas pries dimsa kuris 930k deff tasku is jusu turi vien.

Pagrindinis

Citata Loch modan rašė Peržiūrėti žinutę
    O ka mums daugiau veikt? savas regijonas svarus. Nuobodziavom kol patys neuzkabino. O del tu offu buvo ir bus ju.. vienas offas didesnis nei savaites. kiti savaitinukai. Tai negi juos namuos laikysi? O nauda manau tu ne tokia supranti. Dzin kiek mes pasidarysim offo. Pgr kiek musu priesai jo maziau pasidarys. Ir kiek jo suleis ateidami artu pasimt. Cia ir slypi visas zaidimo idomumas, nei sedet ir popsint..
    Tai zinoma ,kad geriau nei popsint as gi nesakau ,bet musat ir musat ta dimsa ,o iki galo damust negalit 1 arta pamenu is jusu nusvilpe unikalu atsiemet ir dabar dar sita kuri gavo is MMG sakykim +1 artas ir 930k tasku deff gal as kazka praleidau ,bet kiek supratau tiek

Pagrindinis

Tai zinoma ,kad geriau nei popsint as gi nesakau ,bet musat ir musat ta dimsa ,o iki galo damust negalit 1 arta pamenu is jusu nusvilpe unikalu atsiemet ir dabar dar sita kuri gavo is MMG sakykim +1 artas ir 930k tasku deff gal as kazka praleidau ,bet kiek supratau tiek
    Eik eik skaiciuoklis atsirado. Paskaiciuok geriau kiek jie offu prarado pas mus? Sita pamirsti. Tokius kaip mitybos artus is veteranu atimtu ir pamirsti Matai tik ta ka nori matyti. Dzin tie taskai pas dimsa. Jis savanaudiskai zaidzia visas deff tik pas ji per tai ir taskai. Kitur sausai suportai soskes tysta
    Goldenboys, Es-Uk, Es-Uk-Lt

Pagrindinis

Citata Loch modan rašė Peržiūrėti žinutę
    Eik eik skaiciuoklis atsirado. Paskaiciuok geriau kiek jie offu prarado pas mus? Sita pamirsti. Tokius kaip mitybos artus is veteranu atimtu ir pamirsti Matai tik ta ka nori matyti. Dzin tie taskai pas dimsa. Jis savanaudiskai zaidzia visas deff tik pas ji per tai ir taskai. Kitur sausai suportai soskes tysta
    Isgyvent kazkaip gi reikia.O del mitybos ten tikrai nedaug offo paaukojot.

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

nepamirskit sandeliu atimto arto visi apsistate buvo,davem defferms statytis, ir patys veteranai savo offus suleido jau i nereikalinga arta, pats dimsas juk pasimove su savo 100k kuoku, ir dar 2 offukus kiti padejo, o taip dziugavo kai ateme o dabar matai mes atemam arta, tai jau raso kad jus ***** esat kiek offu pas mane suleidot apsispreskit viena syki... cia juk travianas, tam ir zaidziam kad taskytumemes, tam ir darom offus kad kazur nueiti ir padaryti kazka, o ne pasimauti ant kokios nenaudingos fermos...
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Pagrindinis

Bandyk, čia įrodinėt kaip nori, bet šita eilutė kalba pati apie save.

1. SK 19 185379 3522196

Pagrindinis

Citata Fanax rašė Peržiūrėti žinutę
    beveik 2x padaugink sita skaiciu.
    tai duok loga kad pamatytume, o tai kazkaip keistai atrodo, sakai jog 2x o man nenesa galva kaip gali 2x but

108 puslapis iš 140 PirmasPirmas ... 85898104105106107108109110111112118 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •