43 puslapis iš 150 PirmasPirmas ... 333940414243444546475393143 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 631 iki 645 iš 2245

Tema: Pirmojo Baltijos serverio atidarymas - aptarimas

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata Molbis rašė Peržiūrėti žinutę
    PPN turejo bent isivalyt nuo latviu regiona...bet jie pasitrauke toliau uzleisdami dali regiono....
    ir kariauti su jais nesiruosia....
    neivieno zodzio nebuvo del strategijos....
    visiems nepaslaptis, kad mums teks kovoti pries visa regiona ir jau tapo viesa paslaptim, kad mes vedam dar su vienu ally derybas, del pergales sitam serve...jei domina tiksliau...tai taip derybos vyksta.
    dabar myzat i bata uzkibe ant kabliuko, kai imeciau anti del derybu su kitu ally...
    Tamstele, pats savo žodžiuose pasiklydai.

Imperionas
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    292

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    taip ir neradai Sandrutes...

o jei rimtai tai geriau daugiskaitoj paasmenuosiu kito Lino nesenai PPN atzvilgiu vartota zodi:
    Mes nupuolam
    Jūs nupuolat
    Jie, jos nupuola
    Aš tiek daug ne citavau. Kitą, mes ne dedam i forumą jūsų MM (nededat ir Jūsų dauguma), bet negalite teikti, kad dedantis asmuo, nėra Jūsų ally narys. Sakyčiau Jums garbės tai nesuteikia.

P.S. Dėl Lino citatos (Dėl derybų). Derbos vyksta su PPN Ally, jei kam klausimų kyla
    Jie gi visi individualūs ir nepakartojami .
    Paskutinį kartą redagavo Sanil : 2013-11-29 07:48

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata Sanil rašė Peržiūrėti žinutę
    Aš tiek daug ne citavau. Kitą, mes ne dedam i forumą jūsų MM (nededat ir Jūsų dauguma), bet negalite teikti, kad dedantis asmuo, nėra Jūsų ally narys. Sakyčiau Jums garbės tai nesuteikia.
    Konflikto su Jumis, norisi mažiausia, bet sutik, kad tiek šiukšlių pilti nėra jokio tikslo, kai viena močiutė tyliai į ausį pasakė, o Jūsų ally narys nubėgo ir visam Pasauliui paskelbė
    gal kam pasirodys siaurokas mano poziuris, bet istakose iziuriu tai ka jau minejau:
    saadamo didzios meiles melinai (ir is dalies Linui)
    ir todel nematau reikalo kistis i tas asmenines nesantaikas is praejusio servo - jei saadamas neteisus tai gali pats uz savo zodzius atsakyt.

Ir netinka Tamstai (kaip tiesiogiai uzkabintam konflikto, ar mociuciu) perkelinet problemos ant PPN.

Sorry, kad nurodineju kaip mano manymu reiktu elgtis, bet kokio velnio mum aiskina ka daryt su musu silke? Kiekvienam neitiksi, va skandinavai kokia tai pudyta valgo... baisu net pagalvot, o delikatesas
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Nu ir duodat Jus... smagu rytine spauda pasiskaityti, bet tik vieno nesuprantu, kam ta PPN kisat? Uzgavo jie Jus, padare kazka..? Man nepazystat saadamo ir nezinot koks jis yra priekaistai jam turi buti adresuoti o ne mum, mes tai zinom ji ir pries vartodami perskaitem instrukcija
    Ir apskritai- gyvenkime draugiskai
    Too Old for This...

Imperionas
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    292

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    bet as apie serva cia va man tokia parode zinute jinai masine, cia turbut to servo mh ir sito adminui skirta labiau, mm - masine zinute, ne privati cia kad dabegtu greiciau ir googlinti nereiketu stipriai ;]
    tai va hubo ssd ir tt nu is tos puses skirta labiau

patiem negeda kai ofa reugliuoja patyrusi ofere is -1254|2265 koordinaciu ? ;]]]
    Gėda mums visiems .

Nereikia nurašinėti į asmeniškumus, ar emocijas. Pasakykit, kad ne PPN atstovas pradėjo stumdyti malkas ant hub, ssd ir t.t.
    Tuomet turbūt nekils klausimų, kodėl ir mes vartojam jie, jos, PPN.

P.S. tranai, jei manai, kad visa tai dėl asmeniškumų, nesantaikų - tuomet tikrai siaurai pažiūrėjai.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

man biski uzkniso sitos pievos tiesa sakant, vienintelis slow supranta. Kad travianas yra karinis zaidimas nereikia pradeti ar ieskoti kazkokiu kabliuku. jus stipresni faktas, mes silpnesni irgi faktas. Tai va pakariauti galima ir del idomumo ne tik del kazkokiu pykciu ar tt.
    Jeigu as buciau ppn vadas parasyciau taip: nu ka seni pazystami nenaudeliai gedas, combo, vykis, taip jau atsitiko kad skirtinguose mes pusese sitam serve, veiksmo norisi visiem, taigi statau jacko buteli tam, kuris is jusu pirmas paims mano mergaites i nelaisve, is sotines ;], arba graziausiai suzais. Ir jeigu sutinkat jus stato man, jeigu as-mes, padarysiu(m) ta pati Nesvarbu kas laimes ar pralaimes, svarbu kaip tai padarys, jeigu pbus gudresnis, greitesnis ir protingesnis tikro traviano atzvilgiu, pagarba sekmes strateguojant

va taip va parasyciau as jeigu buciau ppn ar kokio kito aljanso vadas
    mano atveju turbut situacija galima taip apibudinti, geriau greita mirtis, negu ilgas jos laukimas

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

man biski uzkniso sitos pievos tiesa sakant, vienintelis slow supranta. Kad travianas yra karinis zaidimas nereikia pradeti ar ieskoti kazkokiu kabliuku. jus stipresni faktas, mes silpnesni irgi faktas. Tai va pakariauti galima ir del idomumo ne tik del kazkokiu pykciu ar tt.
    Jeigu as buciau ppn vadas parasyciau taip: nu ka seni pazystami nenaudeliai gedas, combo, vykis, taip jau atsitiko kad skirtinguose mes pusese sitam serve, veiksmo norisi visiem, taigi statau jacko buteli tam, kuris is jusu pirmas paims mano mergaites i nelaisve, is sotines ;], arba graziausiai suzais. Ir jeigu sutinkat jus stato man, jeigu as-mes, padarysiu(m) ta pati Nesvarbu kas laimes ar pralaimes, svarbu kaip tai padarys, jeigu pbus gudresnis, greitesnis ir protingesnis tikro traviano atzvilgiu, pagarba sekmes strateguojant
    wo wo, teisingai sakai. Tik jei savaitgali ilindes pasakysi bent kazka priestaraujancio savo paties auksciau isdestytom mintim tai mesim is ally.
    Ir pries priimant atgal lauksim tris dienas kad visi galetu pretenzijas ishsakyt.
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

nutent seni kad kaikurie nemoka be servetweliu zausutu cia faktas , bet yra iur noraliu zmoniu ;] labai stipriai dziaugtumeisi [ires akla krepsini laimees ?;]

Pagrindinis

va taip va parasyciau as jeigu buciau ppn ar kokio kito aljanso vadas
    mano atveju turbut situacija galima taip apibudinti, geriau greita mirtis, negu ilgas jos laukimas
    o davai,del jacko pakariaujam nes jau toks nuobodus tas servas,net tingisi kartais pasijunkt,resursus isleist

Pagrindinis

Visi kalba kaip latviu ir estu jau nera ,siap estai pirmi eura isivede letapadziai gal mes ju strategijos nezinom?Tai pries kalbam persimusimus tarp pusavi reiktu padaryt darba kad pribaltikos svetimu neliktu ,o tada jau galima bus mastyt kas kaip kur pasidauzys.

Imperionas No_Name avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    LT - UK
    Žinutės
    437

Pagrindinis

Nu juoks pro ašaras Taip seniai forumo neskaičiau, o čia tokia santa barbara vyksta.

Nors jau nuo servo pradžios žinojau, kad anksčiau ar vėliau taip baigsis. Ale, kai kurie pasisakymai vis tiek stebina.
    S6 - No_Name, &|Wanted; S7 - Woodoo, Seniai
    TS2 - Deleted, - ZOO; TS6, TS5(baltic) - Šarlatanė, Ragai, PPN
    << The truth is hard to swallow when you're choking on your pride >>

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Citata Sanil rašė Peržiūrėti žinutę

P.S. Dėl Lino citatos (Dėl derybų). Derbos vyksta su PPN Ally, jei kam klausimų kyla
    Jie gi visi individualūs ir nepakartojami .
    girdi apie garbe snekantis ;]] paciam nejuokinga ;] pire ko cia ta garbe ? paie metalafona is alisos filmo snekam ar apie plaktuka ? paaiskink sitam viesam foruke pire ko cia garbe ? ;] kad butu lengviau paklausyk
    http://www.youtube.com/watch?v=i4qQ4dYNK6M
    as siaip snekejau kad tik klounaui taip parasyti gali, tu kazkuriuoj vieto pripliusuoji garbe. nu gal estai ant tiek stiriai ir greitai isveria ir ragai nuo to lietuviam .
    tu molbertui ar vykiui ....pievas poasakok jis tiki ;]] kiti ne tokie adurneliai kaip pats galvoji ;]
    o finakui rask mm ir kopink mano bet kokia kuri sugarbe cia pakopint galetum, ar bet kokio eilinio ,, dar ne paskutini karto zaidziancio. ir nesvaik apie uzsienio servus tolau nikur tu neeisi pats zinai del ko, nezinai pats , galiu padeti parasius sitam forume ;]

Pagrindinis

nu koks tu ziaurus,sadamai..net baisu..as jau bijau...vsio...rimtai bijau...

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Liux bajeris, turiu pripazinti, tu tikras pokshtininkas ;]

43 puslapis iš 150 PirmasPirmas ... 333940414243444546475393143 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •