1 puslapis iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 37

Tema: Regiono apzvalga(+/-)

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis Regiono apzvalga(+/-)

Diskutuojame apie šį regioną.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Diskutuojame apie šį regioną.
    jei jau esi a la vienas kieciausiu regione, ally vadas ir panasiai tai dek kokia prognoze, uzvesk kalba, planais pasidalink arkazkatais.
    O dabar ka ? regionas su -+ dalijasi 3-4vieta pagal zaideju skaiciu. iki rugpjucio(veliauisia iki zoliniu) Mtoy sudarys sajunga su UAB.... kuri gyvuos iki pirmo meeto... meete spirgius irklu apkuls monilite, tas issikvies chebra ir ... toliau neprognozuosiu

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Manau būtų galima padaryti kiekvieno regiono apžvalga ,bet ja turėtų užsiimti to regiono atstovas(po šių žodžių neabejotinai sulauksiu Bromo kritikos ,kas leidžia vadintis atstovu ir t.t...) ,kad būtų galima pakalbėti šiek tiek smulkiau apie kiekvieną regioną, o ne visą mėsmalę daryt bendram forume, nes gaunasi vienas apie myltus ,kitas apie tyltus.
    Laukiam komentarų ,pasvarstymų, prognozių ,bei nuomonių apie šį regioną

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Manau būtų galima padaryti kiekvieno regiono apžvalga ,bet ja turėtų užsiimti to regiono atstovas(po šių žodžių neabejotinai sulauksiu Bromo kritikos ,kas leidžia vadintis atstovu ir t.t...)
    bet kas gali vadintis regiono atstovu, nu tai varyk - smulkiau, stambiau ar kaip iseina - nepradesi tai niekas neprades

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Griūsit.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Na jei jau sakai ,tai pabandysiu pasidalinti mintimis. Kaip ir minėta pagal žaidėjų skaičių regionas nėra didelis ir mase nusileidzia ++ ir -- regionams, mano manymu , tai bus bandoma kompencuoti kokybe ,bei geru susižaidimu , neprisirinkti random žaidėjų pradžioje (kaip daro pvž JG) renka visus iš eilės, kad manau nko gero neduos ,o tik bardąką sukels. Vieni regionai atsovai UAB bandys ygauti pranašumą isikeldami toleliau nuo sienų ,bei susirinkti kokybiškiausius cropsus, būdami toliau nuo sienos turėdami daugiau laiko pasiruoši ir suorganizuoti ginyba nuo kitų regionų išpuolių ,bei mažiau lysime į sienines kovas , kas leis netrugdomai kurt kaimus ir auginti didesnius offus ,jų nešvaistant bereikalingai. Taip pat yra ir kitų ydomių aljansų pvz Mtoy , ten yra keli asmenys matyti is ankstesnių servų kaip s4(dzin) , Ltx7(Patria) ,kuriuose jiems išties sekėsi neblogai,žiūresime kaip jiems seksis atrasti sekmingo žaidimo receptą šitam regione. Iki vakar vakaro buvo dar ir LK aljansas (didžiausias pagal narių skaičiu) ,bet kiek žinau atsibodo patys sau , ir vienas vadas išmetę visus iš aljanso(dėl betvarkės), tai pasipyle prašymai į ally kitoms regiono komandoms. +- regiono neturi pranašumo skaičiumi ,bet yra išties gerų meistrų ,kurie turėtų sukurti pranašuma taktiškai(nickų neminėsiu,savęs prie jų nepriskiriu), tuo labiau kad nėra pats stipriausias servas ir stebūklų kiti neturėtų prigalvoti. Ką dar būtų galima paminėti , bent jau UAB aljanse žmonės rodo išties didelį norą žaisti ,bei negaili pinigų auksui ,kas taipat pranašumas plėtojant sostines ,bei žaidžia nepirmą raundą kartu ,kas prideda šiokį tokį tarpusavio pažinimą ,bei geresnį organizuotumą. Analize nepavadinčiau ,tiesiog pasidalinau keliom savo mintim ir tiek ,kad pramušt ledus

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

s4 dzin? ne per daug matyti? nieko nepainioji? tokiu aplamai s4 nebuvo niekad
    mtoy is s6(1)

siaip noretusi paklaust keliu dalyku pas gerb.temos sukureja:
    -kokio velnio staiga persimetet i sibira, kai toks puikus kropas salia buvo,visai kaip s1
    -kokio velnio i sibira isejus taip gint nereikalinga starta kai kropas sibire...ar cia is iprocio narvus supirkineji? taip gyreis s1 kad starta nusigriovei, o cia jau reik?
    -kokio velnio pirkt paveikslus dabar, kai jie brangus, jei ruosies pirma uzsikelt kropa, o poto su auksu stampuot miestus po 3 per diena?(tavo paties zodziai)

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Labai ribotai mastai , s1 ekspermentas buvo , iš jo pasimokiau daug dalykų. Jei tau klausimų dar kyla, tai tau išvis nereikėtu žaisti šio žaidimo, man tokie klausimai kaip tavo ,kai svarbu prie kažko prikibti ,nors net nežinai kodėl to klausi ,tai nelabai ydomūs. S1 buvau su romėnu ,čia su germanu ,va čia bromai ir esmė dėl pirmo kaimo , turėtum suprasti kame šaknys(unikalus artas) s1 cropas buvo šone centro ,todėl pirmo kaimo nereikėjo arto ėmimui, o dėl narvų ,tai kas tau sakė ,kad aš ginu? Nepagalvojai kad pagrindinė užduotis ferminti oazes ? išvalai oazė su narvais ir ištempi po 8k resų ,juos siunti y cropa. Dėl paveikslų irgi mane nuvertini kaip ir visur, jei būtųm akilesnis pamatytum ,kad aš permušinėju tuos paveikslus ,kuriuos nori paimti kiti regionai, taip bet iš dalies lėtinu jų vystimasi, o kaiina man nėra svarbi O dėl cropo štampavimo ,tai čia bus gedučio žodziai ,nors jie yra tikrai teisingi.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Labai ribotai mastai , s1 ekspermentas buvo , iš jo pasimokiau daug dalykų. Jei tau klausimų dar kyla, tai tau išvis nereikėtu žaisti šio žaidimo, man tokie klausimai kaip tavo ,kai svarbu prie kažko prikibti ,nors net nežinai kodėl to klausi ,tai nelabai ydomūs. S1 buvau su romėnu ,čia su germanu ,va čia bromai ir esmė dėl pirmo kaimo , turėtum suprasti kame šaknys(unikalus artas) s1 cropas buvo šone centro ,todėl pirmo kaimo nereikėjo arto ėmimui, o dėl narvų ,tai kas tau sakė ,kad aš ginu? Nepagalvojai kad pagrindinė užduotis ferminti oazes ? išvalai oazė su narvais ir ištempi po 8k resų ,juos siunti y cropa. Dėl paveikslų irgi mane nuvertini kaip ir visur, jei būtųm akilesnis pamatytum ,kad aš permušinėju tuos paveikslus ,kuriuos nori paimti kiti regionai, taip bet iš dalies lėtinu jų vystimasi, o kaiina man nėra svarbi O dėl cropo štampavimo ,tai čia bus gedučio žodziai ,nors jie yra tikrai teisingi.
    prikibt gerai kai yra prie ko.
    nesuprantu kuo tau romenas nuo germano skirias sioj vietoj - kur esme?
    del starto tai apsispresk - gini ar negini?
    apie tai kaip is starto su narvais oazes valai-farmini, jei vakar gyreis kad karzygys krope dirba? negali nemeluot?
    ir del paveikslu ir del narvu pakankamai akylai stebiu jau ne pirma diena - nieko tu nepersaukineji, tiesiog ant visu uzmeti vienodai niekam dar neuzsakius.

Zodziu startuodamas sudominai, pastangas ivertinau, o toliau kaip visad - nesamones ir melagystes.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

+- regiono neturi pranašumo skaičiumi ,bet yra išties gerų meistrų, kurie turėtų sukurti pranašuma taktiškai
    Nu ka cia galima pakomentuoti ;] Tie patys meistrai kure taktini pranasuma s1 ? ir isvis kas yra meistras traviane ? ;]

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Tranai paiskinsiu isamiau ,nes sitam serve as nusiteikes rimtai ir be jokiu nesamoniu : pirmoje gyv ispradziu apsaugos reikejo, taip pat geriausias budas su narvais rinkt gyvunus ir fermint oazes, bet dabar kai visas aplinkines oazes isvaliau aplink pirma kaima kuriose yra 50prc ir 8k resu, kol ten atsistatys, permeciau hero y cropsa ten visi resai permesti ant resu gamybs ir prideda +400grudu y valanda kas nera mazai ,kai prie pirmo kaimo atsinaujins resai oazese ,greit nuzudysiu hero prie crropo ir atgaivinsiu su kibiru pirmam kaime kad ir toliau su narvais valyt oazes ir pasimt is ju po 8k resu Manau turejai suprast , saadamai tu man esi zmogus ,kuris mane pralinksmindavo s1 ,bet cia as nenustikeis prikolams, atejau zaist rimtai ,todel nezadu nei gincytis nei kalbet su tavim girtu. Tranai ,mano manymu, esu kadangi su germanu daug daugiau gali priferminti ir kariai pigesni ,todel germanas ir skiriasi nuo romeno ,kad pigiau padarysiu offa grynai arto pravalymui. Jei ir dabar manai ,kad kalbu nesamones ir meluoju ,tai net neturiu ka ir prikist ,nes isvis praktiskai su niekuo nei sneku is nepazystamu nei kalbu, o forume jokios melagingos info ar nesamoniu kaip ir nekeliau nevertink mano s3 pagal s1

Pagrindinis

ne nu kazkoks pravalas
    zinau kad is keistuoliu nevalia juoktis, bet nesusilaikiau

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Tokiems neturiu ,ka atsakyti, čia dikusija apie regioną , o ne apie mane

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

turbut taip linksma buvo tam s1, kad i s3 atejai ;] Linksmuoli, jeigu ten kas nors ka nors ir linksmino tai tik tu visus. O siaip teisingiai nera ko cia sneketi nei tau su manim nei man su tavim ;]
    Kad nelinksminutm sito forumo, tai nors nedaryk prognoziu po pirmos savaites, dar apklausa padaryk kas laimes, bus labai rimta ;]

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Manau turejai suprast , saadamai tu man esi zmogus ,kuris mane pralinksmindavo s1 ,bet cia as nenustikeis prikolams, atejau zaist rimtai ,todel nezadu nei gincytis nei kalbet su tavim girtu.
    Nemanai, kad tau šitam serve nebus su kuo rimtai žaisti, nes man tai toks vaizdas, jog nebus. O ir šiaip kokio velnio į sibirą varyti kai esi rimtai nusiteikęs žaisti? Eitum prie centro, tikrai daugiau veiksmo būtų, pasidaužytum, o vėliau kokį 500k defo surinkęs WW pastatytum.

Aš tai pavyzdžiui visiškai nerimtai nusiteikęs žaisti. Gal visai prie pat pirmo kaimo imsiu cropą, gal varysiu į sibirą ir sau ten bandysiuosi kaip šventės švenčiamos ir 15c su 150 be aukso keliamas.

1 puslapis iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •