3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123
Rodomi rezultatai 31 iki 37 iš 37

Tema: Regiono apzvalga(+/-)

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Tu cia rimtai toks ar tik apsimeti ,bet as istikro klausiu? Klause kaip mano karzygys greitai is vieno gyv y kita patenka, as jam ir atsakiau ,nuemu su knyga jega nuo karzygio ,visus itemus, tada lieka 100jegos, nueinu y oaze jis mirsta, ir su kibiru prikeliu kitoje gyv, atstatau visus jegos taskus ir itemus uzdedu atgal ,tada valau oazes kurias reikia,o pries einant miegot perstatau ant resu, jasna ar nlb?

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

vistiek nesuprantu - aplink starta tiek oaziu kuriose galima karzygi uzmusinet su nauda - t.y. pravalant diduma ir damust su kuokom, o tu be naudos uzmusineji su 100jegos....gal tu geriau skaityk knygas, o ne vien karzygio arkliui serk...

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Tuu zluges..... As aiskinu ,uzmusu tada kai man reikia permesti hero y kita gyv, uzmusu ir kitoje gyv su kibiru prikeliu. Tai arba tu istikro kazkoks netoks arba bendai mane erzinti, jei kazko nesupranti tai pasistenk suprast nes atsibodai tu man.

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Tiek aukso taškydamas ir taip aktyviai per 2 kaimus lošdamas tikiuosi ir artams kokį 5mln taškų offą turėsi.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Kodel tik 5mln ? as sakau ,kad uz auksa nemokejau Jei papasakociau ,kokia matematine programos klaida radau sitoje versijoje nepatiketumete Kaip jums atrodo kaip tas ubagkas vaikas 12metis spirgius gauna aukso ,jei s1 vos sukrapste per menesy 250 jo ?

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Kodel tik 5mln ? as sakau ,kad uz auksa nemokejau Jei papasakociau ,kokia matematine programos klaida radau sitoje versijoje nepatiketumete Kaip jums atrodo kaip tas ubagkas vaikas 12metis spirgius gauna aukso ,jei s1 vos sukrapste per menesy 250 jo ?
    Pasakyčiau, kad anksčiau ar vėliau ban gausi tokiu atveju.

Karžygys Skirgaila avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    klp apskritis
    Žinutės
    1,792

Pagrindinis

Tema užrakinu, nes ji beprasmė. Diskusijai užtenka ir esamos temos per akis.
    S1(1) SKirgaila/Yakuza II, S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL , s5(1) Orangutangas/OBA-Q , S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO , S6(3) Kortesas/Buožės , S5 (baltic) Kortesas/ PPN,

3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •