5 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345
Rodomi rezultatai 61 iki 63 iš 63

Tema: Skandinaviaaa femaa klubaas

Pagrindinis

Net ironijos nesupratai, juk avimis tai tu laikai tiek draugus, tiek kitus žaidėjus

tavo rezultatai? tavo žaidimas? tavo didis asmuo... gal laikas šią skilti tau palikt?

Pagrindinis

Citata taika333 rašė Peržiūrėti žinutę
    Net ironijos nesupratai, juk avimis tai tu laikai tiek draugus, tiek kitus žaidėjus

tavo rezultatai? tavo žaidimas? tavo didis asmuo... gal laikas šią skilti tau palikt?
    Net atsakymo su ironija nesupratai ... Avimis vadini tu ir tam įrodymas yra - aukščiau pateiktas tavo postas .
    Jau buvau palikus ir vėl su didžiuliu malonumu palikčiau , jei neverktumėt čia be manęs ir nelinksniuotumėt kasdien Postų dažnumas parodo, kad Daiva - tai ašis , apie kurią sukas visas jūsų internetinis ir net realus pasaulis Jei nesireikštumėt, pagalvočiau , kad mane pamiršot , šiuo metu matau kaip bijot ... Negalvojau, kad yra ko bijot, bet negaliu teigt, kad nemalonu
    Genijus atpažįstamas pagal tai, kad prieš jį vienijasi visi kvailiai ir netikėliai...Dž. Sviftas
    http://byaki.net/uploads/posts/2013-..._qoutes_06.jpg

Pagrindinis

Noriu pasakyti viena dalyka valinkit jus iš čia su savo nesąmonėm, nes kalbat nesusijusius dalykus... Žodžiu Daiva čia tau, tau buvo sakyta, kad čia kalbėsim apie tai kas susija su pusfinaliu ir tau bei tavo komandai buvo duotas leidimas čia ateiti, jei kalba eis apie skandinavu pusfinali, bet tu juk siauro proto moterys, kuri niekaip negali suprasti, kad reikia kalbėti apie tai apie ka reikia, o nesigirti, kad nesigirti, kad mano krūtys stangrios, o tavo nukarusios

5 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •