3 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 63

Tema: Skandinaviaaa femaa klubaas

Imperionas
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Lietuva, -;-
    Žinutės
    399

Pagrindinis

Apie puolimus nekalbekit, ir ten ir ten zaidziau, puolimai abieju ally gana rimtai organizuoti Tai tiek o ten i Daivos ir Ingos kovas nuo pirmo ltx net nesigilinu nes cia tiesiog yra neismastomas dalykas paprastiems mirtingiesiems
    lt'x - by.Swyturys pl'x2 - Swyturys com'x2 Swyturys

Pagrindinis

vitkau taisyk savo mena nes senai zinom meno zmogus esi net is avataro matos jai ten tu

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Bet surado vienas kita, vitaki ir daivos, isduokit kur zole perkat ? pagal kuri protokola veikiat ?
    Ziurekit neprisizaiskit nes istosit i nuskriaustu nukentejusiu kluba, nepades ir info pasiekiamumas ;]

Pagrindinis

swu rimtesnio game netureja nuo kokio 5-6 raundo.o paskui sajungos ir suportu griovimai arba nustekentu alijansu musimas turint sajunga su kitais alijansais kurie gali uzmest per snargli va turejo ydomesni game lenkuose bet va nepatika dabar mega giga sajunga come su rusais man tik ydomiu kaip vietas issidalin nes 2k tokem kiekui rusu per mazai gaus rusam duot nauja kvota kokius 5k sadam meninkai savo zoles tiekeju neisduoda arba pats turi tapti meninku nusisnekedamas

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Vieta
    Marsas
    Žinutės
    83

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    Bet surado vienas kita, vitaki ir daivos, isduokit kur zole perkat ? pagal kuri protokola veikiat ?
    Ziurekit neprisizaiskit nes istosit i nuskriaustu nukentejusiu kluba, nepades ir info pasiekiamumas ;]
    O kas jame yra?

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

o ar ne pofik ? ;]

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jun 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    340

Pagrindinis

Citata Gaja rašė Peržiūrėti žinutę
    Ne TU pastatei , o kolektyvas - visa šeima(graži ta žvaigždžių liga pas tave ).
    Kaip "savo rankom statei" pasakok ne man , girdėjau kaip tai darei miegodama ...
    Verkėt kaip pas geltonus krito jūsų katos , o ne MES verkėm, todėl savo mitinių istorijų pasaulį pasilik sau. Tryniaus iš liūdesio , kad 20 ally iš 4 regionų nesugeba nunešt 2 žaidėjų. Išėjau žaist į rimtesnį servą (ši info buvo pateikta iškart) . Jau nekalbu, kad tu ne SK ally...
    Kai netingėsiu ir turėsiu laiko bei noro , surinksiu įrodymus, kaip tu prieš mus LAIMĖJAI
    P.S. Pavėluotos pasakos ir svajonės manęs nedomina , tai net skaityt tingiu.

Kas susijęs su LIV pavadinimu ir aš žinau , todėl laikas būtų skirt fantazijas nuo realybės ir savo melą skleist kaip "absoliutaus gėrio" sugalvotą tiesą.

EILINĮ kart tenka pastebėt, kad kūrybos vakarėlį pradėjau ne aš , aš tik komentuoju erezijas

Būtent, kad tu pradėjai ir dar įrodyk, kad Toks ir Toks WW stačiau ne aš, ir ne tie žmonės, kurie buvo išvardinti (dabar jų paklausk, kas daugiausiai sėdėjo prie WW), apie karius ir grūdą WW aš nekalbu, prisidėjo visi, bet WW prižiūrėjau daugiausiai būtent aš ir tai TIESA, kaip tau bebūtų gaila

LIV reikalus jau nuo ltx2 taip pat tvarkiau aš, Vako, eigoje prisidėjo ir Hadas susitvarkyt su vienu iš aljansų, kai aš išvažiavau atostogauti, taip kad neskleis erezijų

Ir šiaip sakiau, kad tu čia esi nelaukiama, bet kadangi NESUPRANTI, tai ką gi, pradėsiu reikštis ir aš pas jus temoje

Pagrindinis

Edita, yra meniškos sielos, yra menkavertės tuščios sielos ...na ką dabar padarysi ? Toks jau tas gyvenimas

Citata [kuku] rašė Peržiūrėti žinutę
    Būtent, kad tu pradėjai ir dar įrodyk, kad Toks ir Toks WW stačiau ne aš, ir ne tie žmonės, kurie buvo išvardinti (dabar jų paklausk, kas daugiausiai sėdėjo prie WW), apie karius ir grūdą WW aš nekalbu, prisidėjo visi, bet WW prižiūrėjau daugiausiai būtent aš ir tai TIESA, kaip tau bebūtų gaila :
    LIV reikalus jau nuo ltx2 taip pat tvarkiau aš, Vako, eigoje prisidėjo ir Hadas susitvarkyt su vienu iš aljansų, kai aš išvažiavau atostogauti, taip kad neskleis erezijų
    Ir šiaip sakiau, kad tu čia esi nelaukiama, bet kadangi NESUPRANTI, tai ką gi, pradėsiu reikštis ir aš pas jus temoje
    Man nereikia nieko įrodynėt , nes Toks ir Toks - Audrius , o ne Inga (nebent Audrius pakeitė lytį, bet kiek žinau to nebuvo)
    Toliau tu pati ką tik patvirtinai tai, ką ir aš sakiau. Nesugebėjai statyt savo WW, tai lindai pas Audrių , nes mes su Audrium gerai sutariam, o aš draugų nepuolu. Tai silpnumo pripažinimas , kurį aš tą raundą įvertinau
    LIV , kaip man sakė vienas rimtas žaidėjas, kūrė 2 žmonės , bet tavęs tame tarpe deja deja nebuvo

SVARBIAUSIA. Trumpa atmintis neleidžia prisimint savų kalbų? Lapai tik 3 , pasižiūrėk.
    Kai baigsi rašinėt melagystes apie mane , tai nereikės ir atsakymo čia laukti. Gyvenimas juda bumerango principu - kai tik prisidirbi, taip atgal parjuda ir atsakymas ...
    Paskutinį kartą redagavo Gaja : 2013-04-13 18:04
    Genijus atpažįstamas pagal tai, kad prieš jį vienijasi visi kvailiai ir netikėliai...Dž. Sviftas
    http://byaki.net/uploads/posts/2013-..._qoutes_06.jpg

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Sitas tai matosi, kaip galvoji ar labai mum del to liudna ? ;]]

Pagrindinis

o dabar del toks ir toks zinai del ko nepuolei nes nenorejai karo dar ir su sk ir tai tavo zodziai kai andrius ir maiselis ejo ant toks ir toks isterijs sukeliai kad deff nera off nera... tu nepuoli kai bijai gaut per smurga trave esi BAILE,melage ir pliotkininke....o del meno ne as eilerscius rasineju per mm ir visur kur galiueik vel palot y skype apie mane ar inga ar koki geda parodysi KULTURA

Pagrindinis

Citata alio rašė Peržiūrėti žinutę
    o dabar del toks ir toks zinai del ko nepuolei nes nenorejai karo dar ir su sk ir tai tavo zodziai kai andrius ir maiselis ejo ant toks ir toks isterijs sukeliai kad deff nera off nera... tu nepuoli kai bijai gaut per smurga trave esi BAILE,melage ir pliotkininke....o del meno ne as eilerscius rasineju per mm ir visur kur galiueik vel palot y skype apie mane ar inga ar koki geda parodysi KULTURA
    Lieja ašaras eilinė mano nuskriausta mergytė
    Paprašyk inga pagailės , nes aš tai labai bloga
    Genijus atpažįstamas pagal tai, kad prieš jį vienijasi visi kvailiai ir netikėliai...Dž. Sviftas

Pagrindinis

SWU kūrė ne Gaja (Daiva),

ir to alijanso pamatus paklojo visai kiti žaidėjai, tai ar vadinti savais žaidėjais ji įgali, abejočiau.

Seniai SWU pagrindas išsibarstęs ir dauguma nebežaidžia...taigi SWU kaip tokį pavadinimą naudoti reikėjo baigti jau senokai.

Išvis Gajos vaidmuo atsirado tik dėl vieno žmogaus... ir dažnai kartodami jos asmenį labiau reklamuojame to ko tiesiog nėra.

Žaiskime žaidimus savuose servuose... o forumų karai atrodo juokingai.

Pagrindinis

Citata taika333 rašė Peržiūrėti žinutę
    SWU kūrė ne Gaja (Daiva),

ir to alijanso pamatus paklojo visai kiti žaidėjai, tai ar vadinti savais žaidėjais ji įgali, abejočiau.

Seniai SWU pagrindas išsibarstęs ir dauguma nebežaidžia...taigi SWU kaip tokį pavadinimą naudoti reikėjo baigti jau senokai.
    Pavadinimas senai nenaudojamas, o ally pavadinimą kūrė ne Daiva, o Donatas su Nija bei Remigijus. Aš tik vadovavau kartu su Renata, Giedrium ir Alvydu. Todėl negaliu atsakyt , kodėl linksniuojama esu šia tema. Galiu tik sudaryt prielaidą,kad kai kas labai pasiilgsta manęs

Pagrindinis

gerai kad nepasakiai kad nugrioviai siaip nenuskriaudziai ne tavo nosei bent savo rankom tai padaryt

Senatorius
    Prisiregistravo
    Nov 2012
    Vieta
    o kur as nebuvau?
    Žinutės
    845

Pagrindinis

jeeetau, kiek klaidu, zinau kad ne musu tema. bet jetau, sorry. baisu kiek klaidu. net pasimeciau beskaitydamas

3 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •