2 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 63

Tema: Skandinaviaaa femaa klubaas

Pagrindinis

Citata Gaja rašė Peržiūrėti žinutę
    O vaikulis Gedas žino , kad ne YRA , o BUVO...ir buvo tą raundą, kai aš vėlgi nežaidžiau.
    O kai žaidžiau, Audrius turėjo savo WW, Inga 2 savo WW...

Kaip matau pasakorių vakarėlis tęsias Sėkmės
    Hmm... nežinau apie ka tu kalbi, va praeita raunda irgi Inga su Audreliu dual žaidė... Užpraeita berods irgi, tai nežinau iš kur ištraukiai kad buvu, o ne yra Nors šį raunda gal ne, nes Inga nežaidžia ltx

Pagrindinis

Citata AšIrTu rašė Peržiūrėti žinutę
    Hmm... nežinau apie ka tu kalbi, va praeita raunda irgi Inga su Audreliu dual žaidė... Užpraeita berods irgi, tai nežinau iš kur ištraukiai kad buvu, o ne yra Nors šį raunda gal ne, nes Inga nežaidžia ltx
    nežinau ...berods...nežinau...gal...
    Va va , tiksliau net aš nebūčiau sugebėjus pasakyt
    Genijus atpažįstamas pagal tai, kad prieš jį vienijasi visi kvailiai ir netikėliai...Dž. Sviftas
    http://byaki.net/uploads/posts/2013-..._qoutes_06.jpg

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

o as zinau, zinau zinau, kad visus tiesos link nuvesi, ar atleisi man ? ;]]]

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jun 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    340

Pagrindinis

Citata Gaja rašė Peržiūrėti žinutę
    Juokingai atrinkti raundai , kur :
    1. Laimėjo LTU , jie žaidė atskirai, todėl nereikia trintis dabar po laiko ...
    2. Kur žaidėm vienoje pusėje kažkada .
    3. Kur mes net nežaidėm , nes žaidėm kituose servuose .
    4. Ir tas raundas , kai laimėjo Toks ir Toks, su kuriuo mes senai pažįstami, todėl niekad vienas kito neliečiam. Ši sutartis buvo gerai visiems žinoma. Todėl vėl gi trintis prie svetimos pergalės moka tik KAI KURIOS..., nes savi WW taip ir liko tik paimti
    Prieš mus nelaimėtas nė vienas , čia pasaka ir baigias.

Geriau praneškit , kai baigsis eilinis fantastinės kūrybos vakarėlis

ltx2 Kad ir tu zaidei sajungoje, bet PASTATEM MES WW, O ne tu.

beje, ar tu supranti, ar ne, jei ne tai paskaityk dar karta ltx11 rounda SK ir SAVI griove SWU, kad tu brangioji net issitrynei, verket per MM, kai katas sugaudydavau pvz pas epistooo.
    ir ta WW pastaciau as SAVO rankom )) kaip tau bebutu skaudu )) tie patys SK ir toliau griove SWU, o ant WW kaip tik ir ejo tavo draugeliai is Kostial aljanso - RUDUO (lygtais) )) tai nepasakok man apie jokias sajungas ))

beje nelaimetas nei vienas roundas, kai didzioji vade issitrina, nebegaledama ziuret kaip griuva aljansas???? DDDD oho kokia tu, nusileisk ant zemes ))

beje, del Aurimo tai paklausk ar jis atskirai state nuo musu ww, kad ir praeita rounda. Esme, tokia, kad musu defas ir grudai ten tikrai ejo, taip, kad nereikia lia lia lia lia.

O parodyk, kur bent karta laimejo SWU?

P.S beje zinai del ko savu ww nestatem, nes Audrelis su Fanu juos isvale, tik tam, kad isvalyt, tai as pasiemiau, kad nepaimtu SWU, Ruduo, ar Oo. O pagrindinis WW buvo vienas, ir taip buvo is anksto nuspresta, tai kai skleisi savo kazkokias erezijas, tai pirma pagalvok, nes yra daug zmoniu, kurie ZINO, kas buvo is tikruju, ir aiskiai dabar mato, kad tau vaidenas jau.
    Paskutinį kartą redagavo [kuku] : 2013-04-13 15:21

Pagrindinis

Sveiki,
    Kariaujat is peties?

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jun 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    340

Pagrindinis

Citata Hadas rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki,
    Kariaujat is peties?
    kaip ir visada

Pagrindinis

LTX 10 ltx11 ir t.t. manau jau niekam nebera idomus,nes tikrai nebuvo stiprus servai Iki ltx 10 dar buvo pajegus servas,o po to laiko jau nieko gero nebeliko
    O kas laimejo ar pralaimejo su ww,tai jau butu pats laikas pamirsti..Reikia ziureti i ateiti,o ne kas praeiti pries 2-4 metus nutiko Tik labai didelis pliusas SWU,kad visada islaike savo varda,kuri dabar visi zino ir dar ilgai zinos...O kiti ally keicia kaip kojnes vardus ir nedgi nezinai kaip juos vadinti..SE,NTA ir pan..
    WiRus I.O,AW,SWU,-|-

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

o kas tas SWU ?

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jun 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    340

Pagrindinis

Citata seklys morka rašė Peržiūrėti žinutę
    LTX 10 ltx11 ir t.t. manau jau niekam nebera idomus,nes tikrai nebuvo stiprus servai Iki ltx 10 dar buvo pajegus servas,o po to laiko jau nieko gero nebeliko
    O kas laimejo ar pralaimejo su ww,tai jau butu pats laikas pamirsti..Reikia ziureti i ateiti,o ne kas praeiti pries 2-4 metus nutiko Tik labai didelis pliusas SWU,kad visada islaike savo varda,kuri dabar visi zino ir dar ilgai zinos...O kiti ally keicia kaip kojnes vardus ir nedgi nezinai kaip juos vadinti..SE,NTA ir pan..
    kam reikia tas zinot, kas slepiasi uz NTA, SE, Patinka? 20 min, Netinka?, LIV, VIL, LQV, NMetai, Kaledos ir tt jei nezino ir nebeda, vadinasi jiems to nereikia, ir jie nieko bendro su LTX neturejo

matai, kai TAVO VADE, dezinformuoja visus, tai reikia prisiminti ir jai priminti tuo paciu, kaip viskas is tiesu buvo ta rounda, nes tiesa, skiriasi nuo jos fantaziju ir isvis ji sitoje forumo temoje nelaukiama, lai savo issigalvojimus raso pas save, o netersia vel musu temos senaja kaip tik del jos ir Vitkaus teko uzrakint, nes dar jos vienas pasisakymas, ir as pradesiu komentuoti, viska, kas yra anoje temoje, nes tam tikru vietu ir maciau, kurios neatitinka realybes

Pagrindinis

Citata [kuku] rašė Peržiūrėti žinutę
    ltx2 Kad ir tu zaidei sajungoje, bet PASTATEM MES WW, O ne tu.
    Ne TU pastatei , o kolektyvas - visa šeima(graži ta žvaigždžių liga pas tave ).
    Kaip "savo rankom statei" pasakok ne man , girdėjau kaip tai darei miegodama ...
    Verkėt kaip pas geltonus krito jūsų katos , o ne MES verkėm, todėl savo mitinių istorijų pasaulį pasilik sau. Tryniaus iš liūdesio , kad 20 ally iš 4 regionų nesugeba nunešt 2 žaidėjų. Išėjau žaist į rimtesnį servą (ši info buvo pateikta iškart) . Jau nekalbu, kad tu ne SK ally...
    Kai netingėsiu ir turėsiu laiko bei noro , surinksiu įrodymus, kaip tu prieš mus LAIMĖJAI
    P.S. Pavėluotos pasakos ir svajonės manęs nedomina , tai net skaityt tingiu.

kam reikia tas zinot, kas slepiasi uz NTA, SE, Patinka? 20 min, Netinka?, LIV, VIL, LQV, NMetai, Kaledos ir tt jei nezino ir nebeda, vadinasi jiems to nereikia, ir jie nieko bendro su LTX neturejo
    Kas susijęs su LIV pavadinimu ir aš žinau , todėl laikas būtų skirt fantazijas nuo realybės ir savo melą skleist kaip "absoliutaus gėrio" sugalvotą tiesą.

ir isvis ji sitoje forumo temoje nelaukiama, lai savo issigalvojimus raso pas save, o netersia vel musu temos senaja kaip tik del jos ir Vitkaus teko uzrakint, nes dar jos vienas pasisakymas, ir as pradesiu komentuoti, viska, kas yra anoje temoje, nes tam tikru vietu ir maciau, kurios neatitinka realybes
    EILINĮ kart tenka pastebėt, kad kūrybos vakarėlį pradėjau ne aš , aš tik komentuoju erezijas
    Genijus atpažįstamas pagal tai, kad prieš jį vienijasi visi kvailiai ir netikėliai...Dž. Sviftas

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Vieta
    Marsas
    Žinutės
    83

Pagrindinis

Vitkaus
    Kadangi as noriu buti toks protingas, kaip kai kurie travian didizuju alijansu vadai, as ketinu stoti i Vytauto Didziojo universiteta, informatikos fakulteta, taikomosios informatikos katedra ir baigiamaji darba rasyti sia tema:
    "Techniniu, gramatiniu, bei stiliaus klaidu analizavimas teigiamai ivertintuose magistriniuose darbuose (remiantis "Sentimentu analize dokumentuose naudojant kalbos technologijas", kaunas, 2012 geguze.)"

Pagrindinis

tu man lyg stok y menu fakulteta ten didesni pasiekima turesi o jai kartu su gaja ystosi busit meno pasaulio zvaigzdes abu galesit rasyt poemas ir pasakas apie travian

Pagrindinis

Citata alio rašė Peržiūrėti žinutę
    tu man lyg stok y menu fakulteta ten didesni pasiekima turesi o jai kartu su gaja ystosi busit meno pasaulio zvaigzdes abu galesit rasyt poemas ir pasakas apie travian
    Kūryba - tavo "duona" , bijau atimt , nes numirsi badu nuo dėmeso stokos

Pagrindinis

demesio tai tu truksta o kuryba tai man iki taves kai pasiskaitai tavo pasakas paglvoji o dieve kiek mn toli iki tokios vaizduotes tu gali cia pasakot bet pati zinai kad 90 procentu melo o apie swu pasiekimus galiu pasakyt ju nera paprsciausiai nera...ir kaip tu gali eit zaist y tuos rimtesnius servus jai tik off vadai ir tu sugebat tik mass ant suportu padaryt

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Vieta
    Marsas
    Žinutės
    83

Pagrindinis

Citata alio rašė Peržiūrėti žinutę
    Demesio, tai tau truksta! O kuryba, tai man iki taves, kai pasiskaitai tavo pasakas, paglvoji: o dieve, kiek man toli iki tokios vaizduotes! Tu gali cia pasakot, bet pati zinai, kad 90 procentu yra melo. O apie SWU pasiekimus galiu pasakyt tiek: ju nera. Paprsciausiai nera... .
    Ir kaip tu gali eit zaist, i tuos rimtesnius servus? Jei, off vadai ir tu, sugebat tik mass ant suportu padaryt
    Va daiva, mazdaug pataisiau klaidas. gal yra keletas klaidu ir panasiai, bet nors stilistika aiski.

2 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •