Rodomi rezultatai 1 iki 4 iš 4

Tema: Labai keistai dirba HDD įdėjus diską į CD Rom

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis Labai keistai dirba HDD įdėjus diską į CD Rom

Tai va, katik norėjau įrašyti failus į diską, susikėliau viską per nero, pasirinkau burn ir rado "Burning failed" ar pan. Norėjau išimti diską, bet nėjo, spaudinėjau mygtuką, bet neatsidarė. Perkroviau PC, pavyko išimt diską, bet po to kai jį vėl įdėjau pradėjo toks tylus garsas sklisti iš hardo ir PC vibruoti. Iš pradžių nesupratau, galvoju cdikui kažkas, paskui pastebėjau, kad tas hardas vibruoja ir keistai dirba. Išėmiau diską ir vėl normaliai, - įdedu hardas pradeda garsą kažkokį skleist ir vibruoja. Čia harduj gal mirtis ar koks laidas nekontaktuoja ar kas?

EDIT : Dabar jau nebezyzia, bet vistiek vibruoja

Imperionas Brownas avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2010
    Vieta
    Plungė
    Žinutės
    140

Pagrindinis

Gal antraip diską idėjai? xD

Imperionas Aurimasak avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Zarasai
    Žinutės
    231

Pagrindinis

Ne, čia čj hardas nepalaiko CDRom'o or smth., nes pas mane kai 2 Rom'ai tai Hardas kartais visai nieko nepakrauna. Pažiūrėk atjungęs cdromą pažiūrėt.
    "šikau tualete, pamačiau, kad toletinis popierius baigės - ženklas, kad reik eit į bažnyčią, melstis už dievą, kad popieriaus nepradangintų daugiau" - Chew

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Citata Brownas rašė Peržiūrėti žinutę
    Gal antraip diską idėjai? xD
    Ne.
    Citata Aurimasak rašė Peržiūrėti žinutę
    Ne, čia čj hardas nepalaiko CDRom'o or smth., nes pas mane kai 2 Rom'ai tai Hardas kartais visai nieko nepakrauna. Pažiūrėk atjungęs cdromą pažiūrėt.
    Kaip aš pažiūrėsiu, jeigu cd romas atjungtas? Gi tas hardas kaistai pradeda dirbt, tik kai diską įdedu į cd-rom. Viskas viską palaiko, visada buvo viskas normaliai, tik dabar kažkas užėjo.

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •