Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kuri naršyklė jums geriausia?

Balsavo
57. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Google Chrome

15 26.32%
  • Mozilla Firefox

30 52.63%
  • Opera

8 14.04%
  • Safari

2 3.51%
  • Kita (parašykite žinutėje)

2 3.51%
2 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 37

Tema: Naršyklės

Karžygys Rokas 2000 avataras
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    Lietuvos širdis ♥
    Žinutės
    1,226

Pagrindinis

Citata Pjautuvas12 rašė Peržiūrėti žinutę
    nu netikiu. Arba kaip ant kurio kompiuterio. Bet aš kiek išmėginau, tai Opera greičiausiai man krauna, pažiūrėk testus internete, ir pamatysi.
    Na nežinau, turiu ir operą ir ff, ir chrome tai man opera lėčiausia.

Imperionas
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Blyninė 57
    Žinutės
    416

Pagrindinis

Aš ką vienintelis Internet explorerį (8) naudoju?
    Turiu ir Mozilą bet kažkaip man ten funkcijos nlb tai tik retkarčiais pajungiu

Kad naršyklės greičiau ar lėčiau veikia išvis nesu pastebėjęs, koks skirtumas ar puslapį atidaro per 2.0sec ar per 2.1sec?
    Irako sukilėliai dažnai naudoja asilus kaip raketas
    Vienas iš trijų žmonių kuriam įkanda gyvatė būna girtas
    Riešutai yra viena iš dinamitą sudarančių medžiagų

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Citata gugis rašė Peržiūrėti žinutę
    Turiu ir Mozilą bet kažkaip man ten funkcijos nlb tai tik retkarčiais pajungiu

Kad naršyklės greičiau ar lėčiau veikia išvis nesu pastebėjęs, koks skirtumas ar puslapį atidaro per 2.0sec ar per 2.1sec?
    Ne, ne vienintelis, Internet axploreri naudoja visi lameriai Juo labiau 8 ... ziauru ... Na kadangi lameriu grupe tarp kompiuteriu naudotoju didziausia - tai ir tu priklausai prie daugumos ... Ir kaip bebutu keista, tas internet exploreris, ko gero prasciausia is mano matytu narsykliu - kyla daugiausiai problemu, sunkiausia is jos ispesti ko nori ... visiskai nevaldomas irankis, gremezdas, sugebantis kartais sugadinti visa OS. Gal cia Microsofto sukurtas virusas patiems sau Nors kazkur maciau palyginima kuo skiriasi virusai nuo Windos ... ir patikekite skirtumu ne tiek jau daug
    Siaip labiausiai patinka ta pati mozila ... apie greiti nekalbu, pas mane optika, tai keblumu del keliu papildomu baitu nekyla. Visvien pats kompiuteris tada stabdo labiau nei internetas O siaip suprantamiausia ir maziausiai uzgaidi narsykle. Ir - gana populiari. Opera daug kas giria, bet man asmeniskai ji visiskai nepatinka, net negaleciau logiskai paaiskinti del ko. Chromas - irgi nelabai patiko, netgi maziau patiko negu opera.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Dabar pastebėjau, kad užmiršau prie pagrindinių pridėti Internet Explorer

Pagrindinis

"Mizilla Firefox" man geriausia

Imperionas serveris avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2011
    Vieta
    Nesakysiu
    Žinutės
    489

Pagrindinis

Mozilla Firefox geriausias, galit sakyt ka norit, bet jis geriausias Parsisiunciau chrome tai man 3x leciau krauna nei firefox. Tai va

Karžygys HAVAJAI avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    vodka
    Žinutės
    1,134

Pagrindinis

Citata Pjautuvas12 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tikrai Opera greičiausia. Palygink naujausią opera ir naujausią Firefox. Skritumas akivaizdus
    Nes naujausia firefox gerai dar nesutvarkyta ir daugeliui zmoniu labai daznai uzluzta. Bet manau kai susitvarkys tikrai turetu neatsilikti nuo operos

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Citata Heinrich rašė Peržiūrėti žinutę
    Aš jiem parodžiau darytą interneto testą, o jie toliau savo dainuoja. Nežinau gal dabar pastebėsit:
    Va, dar nebandyk įrodinėt.
    O ka cia irodinet? Jei nezinai kaip tokie testai atliekami esi naivesnis negu maniau ... Cia tas pats kas tiketi reklama ... Taip kad ner ko cia tusciai apie tai kalbetis. Beje, cia klausiama, kuri narsykle jums atrodo geriausia ... Tai gali ir skirtis nuo reklamos normos. Kiek girdejau masaju batai geriausi Bet man jie nepatinka, gal todel, kad as ne masajus Taip ir cia, klausiama kuri narsykle konkreciai zmogui geresne, o ne klausiama ar zinote ka teikia reklamos agenturos

Pagrindinis

Citata gugis rašė Peržiūrėti žinutę
    Ne tu vienas... Kol seno kompo nesutaisys aš irgi naudosiu Internet Explorer (8)... ;/

Buvęs komandos narys
    Prisiregistravo
    Aug 2010
    Vieta
    Vilnius, Lietuva
    Žinutės
    189

Pagrindinis

Firefox, be abejo geriausia, ją ir naudoju. O apie IE tai net nekalbu... ir taip viskas išdiskutuota, ir aišku.

Pagrindinis

Mozilla ftw

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Citata ElvinasMew rašė Peržiūrėti žinutę
    Ne tu vienas... Kol seno kompo nesutaisys aš irgi naudosiu Internet Explorer (8)... ;/
    Tai suku atsisiųst normalią naršyklę? Siųskis kitą, nes IE gaidys ir kuo daugiau naršai, tuo labiau lėtėja PC.

Pagrindinis

Na šitą pc su systra dalinuosi ir sakė nieko nesiųst... Ir nesisiunčiu nieko. Žinau, kad Internet Explorer naršyklė numeris 1 atsisiųst kitai naršyklei.

Pagrindinis

Citata Elmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Ne, ne vienintelis, Internet axploreri naudoja visi lameriai Juo labiau 8 ... ziauru ... Na kadangi lameriu grupe tarp kompiuteriu naudotoju didziausia - tai ir tu priklausai prie daugumos ... Ir kaip bebutu keista, tas internet exploreris, ko gero prasciausia is mano matytu narsykliu - kyla daugiausiai problemu, sunkiausia is jos ispesti ko nori ... visiskai nevaldomas irankis, gremezdas, sugebantis kartais sugadinti visa OS. Gal cia Microsofto sukurtas virusas patiems sau Nors kazkur maciau palyginima kuo skiriasi virusai nuo Windos ... ir patikekite skirtumu ne tiek jau daug
    Siaip labiausiai patinka ta pati mozila ... apie greiti nekalbu, pas mane optika, tai keblumu del keliu papildomu baitu nekyla. Visvien pats kompiuteris tada stabdo labiau nei internetas O siaip suprantamiausia ir maziausiai uzgaidi narsykle. Ir - gana populiari. Opera daug kas giria, bet man asmeniskai ji visiskai nepatinka, net negaleciau logiskai paaiskinti del ko. Chromas - irgi nelabai patiko, netgi maziau patiko negu opera.
    Iš tavęs to mažiausiai tikėjausi... Smukai mano akyse...
    Dvi sėkmės paslaptys:
    1. Niekada visko neatskleisk iki galo.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Citata SO4 rašė Peržiūrėti žinutę
    Iš tavęs to mažiausiai tikėjausi... Smukai mano akyse...
    Šiaip gal ir kaip modas nelabai puikiai atrodo taip pasakęs bet tai gryna tiesa. IE brudas lameriams.

2 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •