Rodomi rezultatai 1 iki 8 iš 8

Tema: Dar kartą dėl dviejų windows viename pc

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis Dar kartą dėl dviejų windows viename pc

Sveiki, tai va, anksčiau pas mane PC buvo C ir D diskai, C diske Windows 7 , o D diske failai. Nuspręndžiau D disko neformatuojant (kad failai liktų) į jį isirašyt Windows XP. Tai va, įsirašiau, pradėjo mėtytis errorai, ir nėjo pasirinkti kurią os krauti įjungus PC, tik atomatiškai užkraudavo XP, o xp neveikdavo noramliai, nėjo prisijungt prie interneto, mėtydavo errorus ir neidavo daugelio pragramų įrašyt. Toks jausmas, kad Windows 7 ir XP pjaunasi tarpusavy. O tie patys xp kitam PC veikė kuo puikiausiai. Tai va, susikūriau naują H diską, ir norėčiau paklaust, ar į jį "švariai" rašant XP nebūtų tokių nesąmonių ir eitų pasirinkt, kuriuos winus bootint? (o gal D diske XP nėjo normaliai, kad prieš tai ten buvo Vista?)

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Citata Pjautuvas12 rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki, tai va, anksčiau pas mane PC buvo C ir D diskai, C diske Windows 7 , o D diske failai. Nuspręndžiau D disko neformatuojant (kad failai liktų) į jį isirašyt Windows XP. Tai va, įsirašiau, pradėjo mėtytis errorai, ir nėjo pasirinkti kurią os krauti įjungus PC, tik atomatiškai užkraudavo XP, o xp neveikdavo noramliai, nėjo prisijungt prie interneto, mėtydavo errorus ir neidavo daugelio pragramų įrašyt. Toks jausmas, kad Windows 7 ir XP pjaunasi tarpusavy. O tie patys xp kitam PC veikė kuo puikiausiai. Tai va, susikūriau naują H diską, ir norėčiau paklaust, ar į jį "švariai" rašant XP nebūtų tokių nesąmonių ir eitų pasirinkt, kuriuos winus bootint? (o gal D diske XP nėjo normaliai, kad prieš tai ten buvo Vista?)
    Prieš rašant windowsus reik ištrint senuosius ;D
    I wonder if my pony can fly

Pagrindinis

Norint paleis kelis OS viename PC turi turit kažkokią tai ten programą, neatsimenu pavadinimo paskui pažiūtėsiu. Nes be jos pas mane pjovėsi XP su Ubundu kaip raiausi juos abu.

Karžygys demoxz avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2007
    Vieta
    2,280

Pagrindinis

Pas mane du buvo, be jokių programų, viskas tvarkoj. Skelk diską į tris dalis: 1. Win7 2. WinXP 3. Failai.
    Citata Marionete rašė Peržiūrėti žinutę
    jo, sutinku, bet man juodas kietesnis, malonesnis, geresnis ir visokesnis

Pagrindinis

Nežinau gal kaip yra Win ir Win nereikia, betkaip pas mane buvo Win ir Linux reikėjo.

Imperionas Brownas avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2010
    Vieta
    Plungė
    Žinutės
    140

Pagrindinis

Tai win ir linux dvi skirtingos os

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Citata demoxz rašė Peržiūrėti žinutę
    Pas mane du buvo, be jokių programų, viskas tvarkoj. Skelk diską į tris dalis: 1. Win7 2. WinXP 3. Failai.
    Tai aš taip ir padariau

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Citata Pjautuvas12 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai aš taip ir padariau
    EDIT : Nu va, viską supratau. Reikia pirmiau įrašyt Windows XP, prieš tai ištrynus 7. Po to įrašyt 7 Ačių tiems, kurie bandė padėti. Rakinu temą.

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •