Rodomi rezultatai 1 iki 4 iš 4

Tema: Windows 7 ir Windows XP viename kompiuteryje

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis Windows 7 ir Windows XP viename kompiuteryje

Sveiki, tai va kaip yra. Turiu windows 7, bet užknisa, kad neina daugelio senesnių žaidimų pasileist. Su Windows XP Mode programa irgi nieko nesugauna. Pas mane yra C diske Windows 7 ir nuspręndžiau į D diską įrašyt Windows XP. Įrašau - Pradėjo mėtytis errorai, visokios nesąmonės ir niekaip nėjo windowsais naudotis normaliai, beto nėjo pasirinkt, kurią os ukraut, ar windows 7 ar xp. Galvoju kas per š. Bandžiau kitus windowsus XP įsirašyt, bet tas pats. O jeigu ištrinu Windows 7 ir į C diską įrašau XP viskas be problemų. Įmanoma gal kaip šitą nesąmonę išspręst?

Karžygys HAVAJAI avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    vodka
    Žinutės
    1,134

Pagrindinis

Citata Pjautuvas12 rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki, tai va kaip yra. Turiu windows 7, bet užknisa, kad neina daugelio senesnių žaidimų pasileist. Su Windows XP Mode programa irgi nieko nesugauna. Pas mane yra C diske Windows 7 ir nuspręndžiau į D diską įrašyt Windows XP. Įrašau - Pradėjo mėtytis errorai, visokios nesąmonės ir niekaip nėjo windowsais naudotis normaliai, beto nėjo pasirinkt, kurią os ukraut, ar windows 7 ar xp. Galvoju kas per š. Bandžiau kitus windowsus XP įsirašyt, bet tas pats. O jeigu ištrinu Windows 7 ir į C diską įrašau XP viskas be problemų. Įmanoma gal kaip šitą nesąmonę išspręst?
    Ir per win7 gali zaisti zaidimus kurie pasileidzia ant xp tiesiog jei nepasileidzia zaidimas spaudi ant jo su pele desini peles mygtuka ir po to spaudi suderinamumo trikciu diagnostika ir toliau manau mokesi naudotis . Bent jau man daugelis taip zaidimu susitvarko

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Citata HAVAJAI rašė Peržiūrėti žinutę
    Ir per win7 gali zaisti zaidimus kurie pasileidzia ant xp tiesiog jei nepasileidzia zaidimas spaudi ant jo su pele desini peles mygtuka ir po to spaudi suderinamumo trikciu diagnostika ir toliau manau mokesi naudotis . Bent jau man daugelis taip zaidimu susitvarko
    kai kurie susitvarko, bet yra tokių, kurie ne. O labai norisi pažaist

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Pirma kompe turi buti idiegti win XP - po to diegi win 7 ir kai paklausia ar upgreidinti sistema atsakai kad ne ir kad instaliuosi lygegriaciai. Beje, winXP ir Win7 negali buti vienam diske ir WinXP nematys to disko kur yra Win7. Siaip tai toks dalykas nepatogus, visvien naudosi tik viena OS, kita tik uzims vieta kompiuteryje. Siaip as ant vieno kompo laikau net Win3.11 Kai nostalgija uzlauzia pasileidziu pirmu kompiuteriniu zaidimu, kurie nenori eiti ant aukstesniu versiju arba luzineja

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •