Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kaip įvertinate Travian komandos darbą?

Balsavo
240. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • [Support - a] Žaidimo pagalbos tarnybą (Support) vertinu teigiamai, ji man padėjo.

133 55.42%
  • [Support - b] Nesulaukiau iš Support tarnybos reikiamos pagalbos žaidimo klausimu.

47 19.58%
  • [MH - a] Multihunter'ius įvertinu teigiamai, jie gerai dirba.

70 29.17%
  • [MH - b] Multihunter'ius įvertinu neigiamai. Jie per mažai gaudo taisyklių pažeidėjų.

103 42.92%
  • [MH - c] Multihunter'ius įvertinu neigiamai. Jie per griežtai baudžia už taisyklių pažeidimus.

64 26.67%
  • [Forum - a] Forumo moderatorius įvertinu teigiamai, jie gerai dirba.

91 37.92%
  • [Forum - b] Forumo moderatorius įvertinu neigiamai. Jie nepakankamai imasi reikiamų veiksmų.

58 24.17%
  • [Forum - c] Forumo moderatorius įvertinu neigiamai. Jie per griežtai baudžia forumo dalyvius.

69 28.75%
  • [Bendra - a] Bendras Travian komandos įvertinimas - teigiamas

134 55.83%
  • [Bendra - b] Bendras Travian komandos įvertinimas - neigiamas

75 31.25%
Įvairių pasirinkimų apklausa.
12 puslapis iš 13 PirmasPirmas ... 28910111213 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 166 iki 180 iš 194

Tema: Apklausa dėl komandos darbo kokybės

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2012
    Žinutės
    1

Pagrindinis

Aga,traviano politika visad buvo kad butu ligybe tarp zaideju,tikiuos atsimenat pirmus metus,buvo papildomas karzigiu bonusas uz auksa,pasalino paskui motivuodami neligybe,bet ka dabar matau t4 tai absurdas,ligybes visai nera,tik pinigai,nes bet koks bambukas nevalges mokykloje nusipirks visus pribambasus kralikui per para,o tai jau ne zaidimas,traviano komanda gal uzmirso kad mes mylejom jus uz tai kad reikejo nusipelnyti,o ne nusipirkti viska....ir pagarba,ir jega ir sekme...liko tik parodija...labai gaila...

Pagrindinis

Kas lietuvoj blogai tai kad visi gymines esam , nepaslatis ir tai kad meetai viksta yra kvieciami mh i jos ir ne vienam pats esu dalyvaves ir ten buna mh , taip yra uzmegamos pazintys su jais ir pradejus zaisti zaidima ten kur yra pazistamas mh tai faktas tai kad pagalba sulaukiama , ir prie mano akiu yra matyta kaip yra padedama ir man pacia yra padeja , tai todel ir sakoma kad lietuvoj vien gymines ,tai 100% saziningumo niekad nebus ir su to reik susitaikyti , anta patarciau mh susirasti modernesnes programas nes kaip parduoda pleistra uz 50k sidabro tai cia jau ir durnam aisku kad zmogus plauna ji ir turi ne viena acc , as asmeniskai pradedu su 20 acc ,o kaip zinote pradzioj labai brangus daiktai ,esme ta kad nereik nei kelti nieko tik i nuotykius ir deffo turi, ir per 1 men tiek sidabro turi kad puse servo nereik nei pirkti jo , tai jai tokiu kaip as yra 100 zmoniu tai koks cia biznis jiems

Imperionas BackOnTop avataras
    Prisiregistravo
    May 2010
    Vieta
    Sexlandija
    Žinutės
    448

Pagrindinis

Support vertinu gerai, MH blogia, nes negaudo multi-acc ypac daug buna negaudo, forumo moderatoriai irgi siena ravi, siaip vertinau neigiamai, nes travian ritasi zemyn.
    Hardest part of shooting kids was reloading the gun - A.Breivik

Pagrindinis

pritariu 100% ir kiek zinau rimtu zaideju kurie jau mete vien del tos t4 vaikiskos versijos....... geriau pasakykit kada paleis S3 ir tikiosi kad bus t3,6 jai ne pasiusiu visa traviana ant 3 zodziu

Pagrindinis

Man tai viskas gerai visus a) paspauciau

Pagrindinis

Citata JEGA vadas rašė Peržiūrėti žinutę
    Kas lietuvoj blogai tai kad visi gymines esam , nepaslatis ir tai kad meetai viksta yra kvieciami mh i jos ir ne vienam pats esu dalyvaves ir ten buna mh , taip yra uzmegamos pazintys su jais ir pradejus zaisti zaidima ten kur yra pazistamas mh tai faktas tai kad pagalba sulaukiama , ir prie mano akiu yra matyta kaip yra padedama ir man pacia yra padeja , tai todel ir sakoma kad lietuvoj vien gymines ,tai 100% saziningumo niekad nebus ir su to reik susitaikyti , anta patarciau mh susirasti modernesnes programas nes kaip parduoda pleistra uz 50k sidabro tai cia jau ir durnam aisku kad zmogus plauna ji ir turi ne viena acc , as asmeniskai pradedu su 20 acc ,o kaip zinote pradzioj labai brangus daiktai ,esme ta kad nereik nei kelti nieko tik i nuotykius ir deffo turi, ir per 1 men tiek sidabro turi kad puse servo nereik nei pirkti jo , tai jai tokiu kaip as yra 100 zmoniu tai koks cia biznis jiems
    daug tavo zodziuose tiesos yra. sakyciau kad net labai daug beje sveikas. jo kas del MH susije noreciau ir savo komentara palikti. zmogus kuris niekam kaimo nebuvo atidaves o man pavyko is 7 bandymo kaima atimt ir iskart mane blokavo prikisdami nelegalius auksinius ir pan, tai per admina atsiblokavau tik pralosiau 5 dienas ir mzd 25k kariu praradau nes po atblokavimo kol prekeiviai suvaiksciojo ir pan o atblokavo kai miegojau tai ir buvo nuostoliu... o seip as tau noriu priekaistauti per daug neizeidziant taves o ypac valdzios.. taip su mh pats buvau susitikes bet tik po servo pabaigos ir realiai as pats su 2 mh kureis teko susipazinti nejau i kalbas nes laikau as asmeniskai principa ZAISTI tik saziningai, ir ziunau ko MH neisprendzia visada ispres adminas tad mano manymu zaideju pazintys su MH nk nereiskia jei tai pastebi ir parasai adminuii emeila. nors pries jam rasant gereu reikia isitikinti ar tikrai yra reikalas jam rasyti. toliau del sidabro sakyciau kiekvieno sazines reikalas. as apart ***** kurima servo pradzioj nusiperku 600 auksiniu ir man uztenka pradzioj ju, o paskui pagal poreiky. jei tau malonu lauzyti taisykles(bandyti jas apeiti) niekas nieko tau nesakys, nes kiekvienas savo gyvenimo kalvis yra, vieni turi proto kad suzaisti saziningai kiti turi proto apsimesti kad suzais saziningai. o realiai kiekvieno asmeninis reikalas yra. o del MH pazinciu pazinok ka reikia lai ir kiti pazysta bet as geriau asmeniskai susilaikysiu nuo komentaro kad neisdetum tu ir visi kiti manes i suns dienas...
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Čia gal ir ne visai į temą, bet banai neveikia. Adminai, tvarkykit ką nors .

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    pasakų ir nusišnekėjimų
    Žinutės
    375

Pagrindinis

Kartais moderatorių veiksmai stebina. Paima ir pratrina keletą žinučių. Paskutinį kartą, kai su tuom susidūriau (nežinau, koks tai moderatorius), tokį pratrynimą užskaičiau, nes tai buvo teisingas veiksmas, - tad kartais ir gerai moderatoriai dirba! ()
    Asmeninė Travian forumo ir žaidimo "užrašų knygutė". ♥: Ahmedinejad, Kingo, pyplys, ispanas, Glorita, No_Name, Aiva

Pagrindinis

Aprasysiu trumpai situacija
    Ir patys ivertinkit MH darba

Serveris pasibaiges tai nebeturi jokios reiksmes bet bus galima aiskei susidaryt nuomone apie MH darba

1 acc pajunktas *****, suportinamas is dar 5 acc resursais, karzigeis, deff,u
    2 acc pajunktas *****, suportinamas is dar 5 acc resursais, karzigeis, deff,u
    3 acc definis zaidziama pilnai pagal taisykles

1 ir 2 acc viename tinkle nakcei pajungemi is vieno kompiuteriu ir nevisados padaroma vieno kompiuterio naudotojai ar pavaduotojai (kad elektros maziau prisukt) na zodziu akivaizdzei tai vieno zaidejo registracija. Tos registracijos mano

BET

2 ir 3 acc nikai panasus skiresi tik 1 raide. Terp siu acc buvo risys tik pavadavime ir tai tik pora trejeta kartu. (slaptazodziu nezinojau ress nesisiunciau pastiprinimu taip pat)
    Ir kagi, MH blokuoja 2 ir 3 acc uz multi ir ipareigoja viena istrint. Beje 2 acc kuriau as, 3 acc sukure ir zaide zmogus gyvenantis Anglijoi

Laukiu komentaru

Buvęs komandos narys
    Prisiregistravo
    Aug 2010
    Vieta
    Vilnius, Lietuva
    Žinutės
    189

Pagrindinis

Tiesiog pasisekė, kitą kart būsi blokuotas raundo pradžioje.

Pagrindinis

Citata Polonis rašė Peržiūrėti žinutę
    Tiesiog pasisekė, kitą kart būsi blokuotas raundo pradžioje.
    Kurioi vietoi sekme?
    Ir jai cia sekme tai 3 acc nesekme. Tame acc zaide visiskai atskiras zmogus ir dar anglijoi. Acc buvo registruotas savaite veliau nei pirmi 2. O pavaduot nedraudzia taisykles. Beje acc savininkas jungesi kelis kart i diena ir zaide pats Zodziu ruose man deff acc.

Buvęs komandos narys
    Prisiregistravo
    Aug 2010
    Vieta
    Vilnius, Lietuva
    Žinutės
    189

Pagrindinis

Citata siaulietis30 rašė Peržiūrėti žinutę
    Kurioi vietoi sekme?
    Ir jai cia sekme tai 3 acc nesekme. Tame acc zaide visiskai atskiras zmogus ir dar anglijoi. Acc buvo registruotas savaite veliau nei pirmi 2. O pavaduot nedraudzia taisykles. Beje acc savininkas jungesi kelis kart i diena ir zaide pats Zodziu ruose man deff acc.
    Matyt vis tiek kažkoks pažeidimas buvo, registracijos nėra, todėl daugiau nieko negaliu pasakyt.
    Paskutinį kartą redagavo Polonis : 2012-08-02 12:22
    [CENTER][B]Turite klausimų? Čia rasite atsakymą:[/B]
    [URL="http://t4.answers.travian.lt/"][COLOR="#B22222"][B]T4 answers[/B][/COLOR][/URL]

[URL="http://forum.travian.lt/showthread.php?t=5925&highlight="][B][COLOR="#FF0000"][COLOR="#B22222"]Forumo taisyklės[/COLOR][/COLOR][/B][/URL][/CENTER]

Pagrindinis

Citata siaulietis30 rašė Peržiūrėti žinutę
    Kurioi vietoi sekme?
    pries kiek metu zaidei sitaip? kas susije su ****** ir pan nenoriu sneketi ka man sake adminai, man uzteko kad 3 kartus mokino juos pasijungti ir vis nesekmingai tad nusprendziau "pyp" man botai- jie neprilygsta zaidejams, jie kaimu neapsaugos, jie kariaut nemoka ir dar daug minusu ivardinciau. o polonis teisybe tau pasake kad pasiseke tau paprasciausiai... as labiau susiduriu su situacijom kai nekaltai blokuoja(nelegal auksiniai) aisku del sito nesunkiai issiraitau pateikdamas mokejimus bet kol acc blokuotas grudu mazeja o atblokuoja be jokios kompensacijos pasakydami kad jei ivyko klaida mes atsiprasome o tas ju atsiprasymas naktiniu atblokavimu pavirsta iki 30k kariu praradimu del grudu minuso. as labiau del to kelciau klausima, kodfel niekuom neprasizenges zaidejes turi gaut vistiek nuobauda( nors tipo nera nuobaudos) bet kariu mitimo atveju tas jauciasi ir zeuriai. man kaip buvo situacija visada is saves pirkausi auksinius truko 4 dienu iki algos o man reikejo 100 auksiniu kad prasukti tai ko noriu, tai nupirko aljanso zaidejas ir po dienos blokavo uz nelegal auksa. tad tavo vietoj naudodamasis ****** ir pan tyleciau arba kalbeciau zaidimo eigoje o tada patikrins o uz patikrinima manau adminai tau neatsakys nes registruodamasis sutinki su visom taisyklem kuriu 97% zmoniu net nepaskaito, ka jau kalbeti apoie permetima akies
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

tai kad išvis čia nesamoningai blokuoja žaidėjus, vieną draugą blokavo tai net priežasties pateikti nesugebėjo kodėl, atsakymai būdavo registracija nebus atblokuota... arba tai kokį šabloną copy paste ir viskas... Parašius Vokiečiams laišką kažkodėl viskas pasikeitė labai gretai, tik va vėl pradėjo kaltint nelegaliu auksu... nusiuntus print screen su pavedimais atblokavo ir dar vistiek dėjo per pop baudą... ir visa tai truko kelias savaites... tai kaip jaustis? Multihunteriui parašai noramlų laišką gauni atgal šabloną.. Pinigus moki o paslaugų kokybe prasta gauni...

Pagrindinis

Citata eCos rašė Peržiūrėti žinutę
    tai kad išvis čia nesamoningai blokuoja žaidėjus, vieną draugą blokavo tai net priežasties pateikti nesugebėjo kodėl, atsakymai būdavo registracija nebus atblokuota... arba tai kokį šabloną copy paste ir viskas... Parašius Vokiečiams laišką kažkodėl viskas pasikeitė labai gretai, tik va vėl pradėjo kaltint nelegaliu auksu... nusiuntus print screen su pavedimais atblokavo ir dar vistiek dėjo per pop baudą... ir visa tai truko kelias savaites... tai kaip jaustis? Multihunteriui parašai noramlų laišką gauni atgal šabloną.. Pinigus moki o paslaugų kokybe prasta gauni...

man ne kareta panasi situacija budavo kai uz nelegal auksa blokuodavo. man tokias atvejeis mh net per 2 paras atrasyt nesugebedavo tekdavo su adminu iskart aiskintis... nors man buvo sake kad registracija nebus atbvlokuota ir pan net tris kartus(jei ketvirtas pasidarys pasiulysiu lazintis) nzn kaip su tavo situacija bet maniske budavo ta kad jei trukdavo laiko is algos man nupirkdavo auksiniu kolega kuris anglijoj gyvena paskui ta pacia auksiniu suma jam atpirkdavau, o del to mane iskart blokuodavo, suprantama del ko nes pastoviai is savo saskaitos perki auksa ir staiga is is uzsienietiskos korteles nusiperki ir jiems itarimas turi kilti. bet vistiek pries blokuodami turetu isitikinti ar tai tikrai nelegalu buvo ir tik tada daryti blokada. o seip kiek zinau jei tikrai nelegaliai auksiniu nusipirkai LT adminai atblokuot negali net su geriausiais norais(bet mane visais atvejais admin atblokuodavo sakydamas kad registracijos blokavimas nutraukiamas kolkas bet viskas bus dar karta patikrinta, o kai realiai maniskis su nelegal auksu prasidejo adminai pasake kad niekuom padeti negali, kalbek su vokieciais. atsipirko tik tu nelegaliu auksiniu panaudojimo atsipirkimu. tai klausimas ar musu administracija nesinaudoja korupcija siuo klausimu? nes kas liecia nelegalius pinigus galima byla iskelti tad jie neturi tureti teises kazka atblokuoti be vokieciu del tariamu nelegaliu auksiniu, ar klaidingai mastau?

P.S. galetu kas ir is valdzios kazka pakomentuoti tokiu atveju, istiek kas su tuo yra susidure jiems idomu butu zinoti ar tai korupcija ar eilinis "bajeris" is Jusu puses

12 puslapis iš 13 PirmasPirmas ... 28910111213 PaskutinisPaskutinis

Temos raktiniai žodžiai

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •