Rodomi rezultatai 1 iki 6 iš 6

Tema: Reputacijos nęsąmonė.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis Reputacijos nęsąmonė.

Sveiki, kažkokia nesąmonė įvyko, dėjau GoDBeaR +r3p, bet žiūrau, kad 5 taškus nuėmiau, nor tikrai buvau pasirinkęs, kad pridėt. jau ne pirmas kartas taip, bet dabar nusprandžiau parašyti, kas gali būti per nesąmonė? Reikia sutvarkyt.

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Pirmiausiai, gal iš tiesų ten minusas buvo, ne pliusas, net jei ir esi įsitikinęs (taip jau būna). Antra, paklausk GoDBeaR, koks kvadratėlis (spalva). Jeigu raudona, tai atėmei, o klaidos gal ir nėra (pražiopsojai, kad pasirinkai neigiamą vertinimą ar pnš).

Karžygys vasiliauskas avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Lietuva, prie juros
    Žinutės
    3,527

Pagrindinis

Citata Pjautuvas12 rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki, kažkokia nesąmonė įvyko, dėjau GoDBeaR +r3p, bet žiūrau, kad 5 taškus nuėmiau, nor tikrai buvau pasirinkęs, kad pridėt. jau ne pirmas kartas taip, bet dabar nusprandžiau parašyti, kas gali būti per nesąmonė? Reikia sutvarkyt.
    Aš abejočiau, ar tu gali nuimt 5 taškus, nes tavo įtakingumas mažas. Galimas daiktas, kad kažkas uždėjo jam minusą tuo pačiu metu gal?

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Citata mapsai rašė Peržiūrėti žinutę
    Pirmiausiai, gal iš tiesų ten minusas buvo, ne pliusas, net jei ir esi įsitikinęs (taip jau būna). Antra, paklausk GoDBeaR, koks kvadratėlis (spalva). Jeigu raudona, tai atėmei, o klaidos gal ir nėra (pražiopsojai, kad pasirinkai neigiamą vertinimą ar pnš).
    Tikrai nepasirinkau, kad - dėt, kai spaudžiau mygtuką buvo pasirinkta ''pridėti''

Citata vasiliauskas rašė Peržiūrėti žinutę
    Aš abejočiau, ar tu gali nuimt 5 taškus, nes tavo įtakingumas mažas. Galimas daiktas, kad kažkas uždėjo jam minusą tuo pačiu metu gal?
    Gali būti.

Pagrindinis

Citata vasiliauskas rašė Peržiūrėti žinutę
    Vasiliauskas teisus.Taip ir yra.
    Citata Forum Paulina rašė Peržiūrėti žinutę
    dariuxas tau paciam 10 metu, snargly tu. man 18, as gimusi 1996-01-19 ir jus patys cia trolinat asilai

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Nu aišku, rakinu temą.

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose