Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kuri seima visgi stipriausia?

Balsavo
53. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • SSD-ATK SEIMA

22 41.51%
  • SIRSIU-BICIU SEIMA

28 52.83%
  • PR SEIMA

9 16.98%
Įvairių pasirinkimų apklausa.
7 puslapis iš 37 PirmasPirmas ... 3456789101117 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 91 iki 105 iš 549

Tema: Lt4

Pagrindinis

Is patikimu saltiniu gauta informacija:

A.G.L.E (L.A) (dar kitaip vadinami sibiro mikimauzais) sibire stato mikimauzu kino teatra.Plusa vyrai kaip negrai, kad spetu baigti projekta ir turetu galimybe ziureti filmukus iki servo galo.Liudna gi jiems ten.
    Yra jau ir bilietai pasaulineje prekyboje- pazintine kelione y mikimauzija.Bus galima daryti rekonstrukcijas.Jei koks namukas nepatiks galima bus jy koreguoti.Jug nenorim kad kino teatras butu nepatrauklus turistams

Siuo metu sekmingai ygyvendinamas projektas (kury sudare- paramos centras mikimauzams) -isgelbek grauzikus nuo travian priklausomybes.Suteikiamos pilnos salygos sibire ysikurti visiems pilnu pajegumu.Naikinamos visos lusnos kad nereiktu laukti KT ir sibire padidetu grauziku populiacija.

P.S.trumpa info turistams: nepamirskit surio...speju jog ziurkiu ten irgi yra

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    rubliofkos bomžas...laisvė svarbiau už viską
    Žinutės
    335

Pagrindinis

lydimantukai tu ta žiurkytė kuri ten grindis pragrauš ? ....viskas gerai , teartas eina ir dūdos užgros , na kaip jūs to nekenčiate , bet kuo daugiau piaro tuo didingesnė kad ir sibire būdama .....bercuk tu teisus aš ateivis iš kito pasaulio .....jau toks ateivis kad kito tokio sunkiai ysivaizduotum .....mama pardaves tokio nenupirktum ...o kad asmeninės patirties neturi , nieko blogo tu ją ygysi .....suvyriškėsi laikui bėgant , visi mes tą stadija praėjome , kai kas netgi sumoteriškėjo ....štai ponaitis lydimantas jam tik paduok olvais paketuka ....iš karto pagal paskirtį .....didis travo žmogus
    Paskutinį kartą redagavo xxwxx : 2010-11-14 13:55

Pretorionas Chloras avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    O aš iš Ravnikos...
    Žinutės
    78

Pagrindinis

Nu ką jau, užklydau aš į šitą jūsų forumą, ir nepasigailėjau, pasijuokiau iš širdies.

Visų pirma, tai labai smagu žiūrėt, kaip aviliai iš visos širdies nervinasi dėl mūsų pasirinktos strategijos. Ačiū, ačiū, gėles ir tortus galite man asmeniškai paštu siųsti.

Šiaip, blevyzgos blevyzgom, ir nors nieko kas čia rašoma nepriimu rimtai, labai patiko Lydmino išmanymas, ir visko žinojimas. Labai gerbiu šitą žaidėją. Tikrai šaunus, gaila tik kad neraštingas žmogus, kuris žaisdamas dabartiniam s2 sugebėjo būti pagautas dėl bot'o naudojimo, išsitrynė account'ą, vėliau ėmėsi žaist su kitu, kurį beje irgi ištrynė, prieš tai dar nesėkmingai pabandęs užpulti aljanso narį, ir apkeikęs vieną geriausių to serverio žaidėjų, dėl to, jog jį neva paskundė naudojant bot'ą. Aišku, dabar pats to nežinodamas su tuo žaidėju viename aljanse lošia (ir apskritai, bitinai susirinko kažkur ketvirtadalį jiems nelojalių žmonių-šnipų, bet čia jau kita tema).
    Nežinau net kaip jį geriau kviest reikėtų. Lydminas, Amen, o gal Serchanas? Manau taikliausia būtų laido riteris. Ir jeigu jis realybėj toksai pat kietas, kaip ir forumuose, esu tikras, kad nebedaug jam gyvuot po šia saule beliko, nes paprastai tokie gudruoliai iš kerzo į dantis gauna patys pirmi (beje, labai norėčiau šitą vaizdą gyvai pamatyt(čia ne grasinimas)).

O Artūrui, kad ir kaip ten mūsų likimas šio serverio bebūtų susiklostęs, blogo žodžio sakyt negaliu. Jo pasisakymai tikrai maladiec, ne tokie subtilūs kaip mano, jis į pasaulį atviresniu žvilgsniu žiūri, ypač patiko paskutinė jo žinutė.

Tai tiek, atakymų jokių galit nerašinėt, nes vistiek greičiausiai jų nepamatysiu, mat kol s2 nesibaigė, į šitą forumą nosies beveik nekišu.
    Serveriai keičiasi, tik KKND išlieka.

Pagrindinis

OOO kas pasirode Mikimauzas Shloras o gal reiktu sakyt mikimauzas Skerdykas?
    s2 -neskleisk dezinformacijos nes tie kerzavai gali pataikyt ne y tuos dantis kaip noretum
    Ir tie kas skunde, zinomi nuo pat pradziu kuriuo niku jie s4 zaidzia mikimauzu vade Chlorai
    (matai as servu nemaisau,naujas servas nauja istorija).
    O jusu strategija super, man ji laabai patinka, bent yra is ko pasijuokti

na pradek dbr vartytis, bus vel is ko pasijuokti

P.S.ir kaip visad jusu strategija pasirodo - Š metymas y musu darza...ta jus tikrai sugebat.

pagautas dėl bot'o naudojimo, išsitrynė account'ą- tai tu apsispresk ar isbanintas del boto ar as isitryniau pats?kiek zinau uz botus MH isbanina.tai kaip cia tave suprast dbr?
    Paskutinį kartą redagavo Lydminas : 2010-11-14 17:15

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

tiek to aš tau lydimantukai deimantėli tu atsakysiu nes chloras neturi tam laiko (skuba gyventi ) šiaip yra gražu jei yra kas į tai sureaguoja vis šiokia tokia pramoga ir atrakcija , jei labai ligotai sureaguoja(tavo atveju ) tai dar vienas malonus pasišaipymas ilgais rudens vakarais ...... kareivėli tu virtualus kareivėli su prikrautomis kakų kelnytėmis ir sunkiu atodūsių travo platybėse ......beje mane irgi skundė jūsų ....saulelė mamelė ir jam visai neprastai sekėsi , tobulai padarytas veiksmas nieko ten neprisipi....pirinsi .....tik bac ir lauk iš žaidimo ..... tik armonika groja ir medus avilyje pašalinus tą parazita xxwxx bet vieno neyvertinta kad tas parazitas xxwxx , ne koks su trumpomis kelnėmis bešokantis į bala berniukas o Gvardijos vienas iš vadų kuris sugebės kad ir kituose acc bet savo komandai atstovauti ...ir šiaip besibaigiant žaidimui keleta diversantų bitininkų pasaulyje atskleisiu , keli yra tų kur niekad o keletas tokie kad negėda juos išstatyti viešai pajuokai tokie maži kekšiu(kikiliai )

Gladiatoriai aš jus gerbiu .... A.Gvardijos gladiatoriai aš vienas iš jūsų ir visad su jumis ir tokiu išliksiu ....mes didelė istorija , nei vienas aljansas to neturi ką turime mes

http://www.youtube.com/watch?v=IvTT2...eature=related

mirsime visi tik jei jau tai ne su primyžtomis kelnėmis

kažkoks sušiktas optimizmas , bet gerai kai jis yra be jo kaip lietuvis be emigracijos ....kaip marius mikutavičius amžinas jaunikis
    Paskutinį kartą redagavo xxwxx : 2010-11-14 21:12

Pagrindinis

Nors ir nezaidziu siame serve, galiu pasakyt tik tiek, kad Bites ir Sirses yra niekis palyginti su SSD- ATK seima. Ir tai paaiskes su laiku, dar tik pradzia servo. Aviliai pries ATK ir SSD seima neturi jokiu sancu, cia tas pats kas barsuko ir dramblio dvikova ;D
    Taip kad bites jei norit pastatyt stebukla galit kraustytis i kita serva su visais medaliais, adios
    Nenugalimumas slypi tavyje, o galimybe nugaleti slypi priese (SunTzu 500m Pr.Kr.)

"First they ignore you, then they lough at you, then they fight you, then you win"- Mahatma Gandhi

Pagrindinis

Citata SunTzu rašė Peržiūrėti žinutę
    Nors ir nezaidziu siame serve, galiu pasakyt tik tiek, kad Bites ir Sirses yra niekis palyginti su SSD- ATK seima. Ir tai paaiskes su laiku, dar tik pradzia servo. Aviliai pries ATK ir SSD seima neturi jokiu sancu, cia tas pats kas barsuko ir dramblio dvikova ;D
    Taip kad bites jei norit pastatyt stebukla galit kraustytis i kita serva su visais medaliais, adios
    Niekam tas tavo stebuklas nerupi

Pagrindinis

Nu ka galiu pasakyti. Drabstotes purvais vieni ant kitu, sakot kad vieni silpni kiti stiprus.
    Realiai tai paziurejau i skaicius, ir matosi, pakolkas stipriausios Bites-Sirses, ta rodo skaiciai.
    Ne pop, o puolimo ir plesimo reitingai.
    siam momentui manau jie stipriausi, kaip bus toliau niekas nezino, nes ne viskas priklauso vien nuo tos seimos.
    Yra ir tarp regioniniai susitarimai, jei visi regionai uzeis ant bet kurios seimos, nemanau kad ilgai temps, bent jau iskris is pirmaujanciu gretu.
    Jei atsakyti i temoje uzduota klausima: stipriausia Biciu-Sirsiu seima.

Senatorius
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    518

Pagrindinis

Cirkas be pinigu cia pas jus kazkoks . Rupi, rupi Lydminui matyt wonderis, pagal tai, kad 11:00 drasiai pasireiske forume, o jau 11:07 bego i ATK foruma pa*********iaut . Bet bijau, reikes jus nuliudinti... Vargiai duos jums A.G ji pastatyti, nors ir pranasuma turesit - sushikt reikalus jie jums sugebes. Su tuo ir sveikinu.
    har har!

Pagrindinis

Zaiskit Jus geriau visi Traviana, o ne forume organu dydi matuokites. Ar gal offus prapyle, kad forume ginklais mojuojat? Ne veltui sakoma, jog lojantis suo- nekanda.

Pagrindinis

Citata maddd rašė Peržiūrėti žinutę
    Cirkas be pinigu cia pas jus kazkoks . Rupi, rupi Lydminui matyt wonderis, pagal tai, kad 11:00 drasiai pasireiske forume, o jau 11:07 bego i ATK foruma pa*********iaut . Bet bijau, reikes jus nuliudinti... Vargiai duos jums A.G ji pastatyti, nors ir pranasuma turesit - sushikt reikalus jie jums sugebes. Su tuo ir sveikinu.
    Rupiu as tau rupiu kad net per visus forumus lakstai paskui mane oi jus vaikai vaikai....smagu su jumis
    Pamirsk tu ta savo wondery.negyvenk senienomis

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

tik pries tris dienas ismete xxwxx is Biciu forumo:
    Citata tanpa2 rašė Peržiūrėti žinutę
    tiesiog tavo verkslianimai yra visiems jau senai atsibode ir todel biciu forume jiems vietos nebera. sekmes tersiant kitus forumus.
    ir jau be jo gyvent nebegali - pastarasias kelias dienas cia dziaugiasi neatsidziaugia Arturo egzistavimu

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

tranas ....tik mano egzistavimas ir didelis skundimas ir norėjimas prisikabinti prie bet ko kad tik ir čia būčiau pašalintas , tik tiek , tai rodo didele baime , didelį saves nepasitikėjima , šiaip gražu kai virtualus priešas pridėjas kelnes , tada jis nors ir didis bet mažas net ir virtualus priešas ....neturintis psihologinės jėgos atsikirsti , bėgantis nuo nepatogių klausimų , vien tik save mylintis , dažniausiai tokie šaunuoliai save pražudo ....na ką darysi , belieka iš tokių tik pašaipa ir pasijuokimas ...sėkmės mūsiškiams , MŪSŲ GVARDIJAI ... dėl jūsų visad lenkiu galva kad ir kaip mane beskūstų aš visad ir visais laikais su jumis Gvardijos kapitonai , eiliniai ir generolai .....žemai lenkiu jums savo žila galva ....pagarba jums ......xxwxx užboluotas už nieka bet šidrimi visad su jumis GLADIATORIAI

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Citata xxwxx rašė Peržiūrėti žinutę
    tranas ....tik mano egzistavimas ir didelis skundimas ir norėjimas prisikabinti prie bet ko kad tik ir čia būčiau pašalintas , tik tiek , tai rodo didele baime , didelį saves nepasitikėjima , šiaip gražu kai virtualus priešas pridėjas kelnes , tada jis nors ir didis bet mažas net ir virtualus priešas ....neturintis psihologinės jėgos atsikirsti , bėgantis nuo nepatogių klausimų , vien tik save mylintis , dažniausiai tokie šaunuoliai save pražudo ....na ką darysi , belieka iš tokių tik pašaipa ir pasijuokimas ...sėkmės mūsiškiams , MŪSŲ GVARDIJAI ... dėl jūsų visad lenkiu galva kad ir kaip mane beskūstų aš visad ir visais laikais su jumis Gvardijos kapitonai , eiliniai ir generolai .....žemai lenkiu jums savo žila galva ....pagarba jums ......xxwxx užboluotas už nieka bet šidrimi visad su jumis GLADIATORIAI
    ;]]]]] bbz ka as ** cia darau ;]]

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

saadam manau tu teisingas žmogus

7 puslapis iš 37 PirmasPirmas ... 3456789101117 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės