Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kuri seima visgi stipriausia?

Balsavo
53. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • SSD-ATK SEIMA

22 41.51%
  • SIRSIU-BICIU SEIMA

28 52.83%
  • PR SEIMA

9 16.98%
Įvairių pasirinkimų apklausa.
6 puslapis iš 37 PirmasPirmas ... 234567891016 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 76 iki 90 iš 549

Tema: Lt4

Imperionas Tėwas68 avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2010
    Vieta
    Be pastovios gyv. vietos
    Žinutės
    123

Pagrindinis

Citata tanpa2 rašė Peržiūrėti žinutę
    kodel kazkas turetu taves bijoti?
    psichologines problemos neuzkreciamos, o ir virtualios kariuomenes didysis generolas neturi(kiek pamenu dar pries bloka tavo kuokos krito savo namuose)

tiesiog tavo verkslianimai yra visiems jau senai atsibode ir todel biciu forume jiems vietos nebera. sekmes tersiant kitus forumus.
    Tas pliurpentis zmogutis kaip minejo Skirgaila vardu Arturas labai man primena viena itin idomiai liguistai paranojiska veikeja is pasibaigusio raundo s5. Buvo ten toks Toras ally Olimpas vadas. Musu ally KHORNE, veliau Vasaros5 rase tiradas forume nesuprantama paprastam pilieciui kalba, bet suprasti galima buvo jo keiksmazodzius bei zonos zargona. Nezinau sedejo jisai ar ne bet kalbet mokejo kaliniu zargonu. O stai sio piliecio vardu arturas pasisakymu as visiskai nesuprantu. Man juos beskaitanta pradeda galva skaudeti, sustoja skrandis bei pradedu pagirioti kaip po savaites pjankes. Ziuriu atsikrate Arturiuko Biciu ally tai tas isdykelis isisuko i ATK ..... chmmm teks kazkokiu budu iskrapstyti. Uzsiundinsim ant priesu kaip psichologini ginkla.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata tanpa2 rašė Peržiūrėti žinutę
    kodel kazkas turetu taves bijoti?
    psichologines problemos neuzkreciamos, o ir virtualios kariuomenes didysis generolas neturi(kiek pamenu dar pries bloka tavo kuokos krito savo namuose)

tiesiog tavo verkslianimai yra visiems jau senai atsibode ir todel biciu forume jiems vietos nebera. sekmes tersiant kitus forumus.
    specialiai nuejau paziuret kas te pas jus tokio - iskart uzkliuvo forumo viesos skilties pavadinimas:

Avilys
    Plunksnos meistrų arena

...jei jau taip pavadinot, tai tokius plunksnos meistrus kaip xxwxx reik skatint o ne trint

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    specialiai nuejau paziuret kas te pas jus tokio - iskart uzkliuvo forumo viesos skilties pavadinimas:

Avilys
    Plunksnos meistrų arena

...jei jau taip pavadinot, tai tokius plunksnos meistrus kaip xxwxx reik skatint o ne trint
    Toli jam iki meistru , tuo labiau plunksnos... "zmogui" truksta demesio , jis rasineja nesamones jus kalbat apie ji , o jis tuo metu is to pasitenkinimo kad kalbama apie ji....

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    rubliofkos bomžas...laisvė svarbiau už viską
    Žinutės
    335

Pagrindinis

Grizli aš nesiekiu to dėmesio kaip tu sau ....tiesiog yra tam tikra komanda (ji susiburia ) kuri išreiškia savo nuomone (ji ne visad ta pateptoji nuomonė ) ...gal aš joje buvau toje komandoje .... tas kuris nepatingėjo rašalo bendrai nuomonei išreikšti ? gal tik tiek ....neesu nepataisomas egoistas , visad suprantu kur vėjai pučia bet ne visad turiu eiti ten kur jie pučia ..pagalvok apie tai , aš per daug senas esu kad šiukšlinčiausi šiame travo pasaulyje ....o tampa , bitininkas .....bijai tu manes žmogau ..bijai už aštrų žodį , nekenti manes .. tai tavo virtualus pasaulis....tu jį eini gėdingai ...gal ir su didelia virtualia kariauna bet GĖDINGAI , neturiu ir prieš tave blogo žodžio lai tau pasiseka ....bet tu su tokiu arogantiškumu niekad neyeisi į travo istorija NIEKAD ....man ir mano kolektyvui (buvusiam kolektyvui kuris visad buvo tas kurį žino ir daugelis gerbia ) .... tau to nelemta .....na nes nenusisekė A.G šį serva , sibiras jų tėvynė , mūsiškia save gerbia kad ir retai žaidime bet tai jų gyvenimas be pasipūtimo , be ......tiesiog projekto partneriai geriausi pasaulio filmai apie raganas ir lapkričio filmai per LNK ... bet bent jau save gerbk ....xxwxx Artūras TAK ŠTO TAK ŽMOGAU

Pagrindinis

zinai, svarbu dar ir KAIP ieini i travo istorija.
    pvz tave zmones zino kaip "sibiro mikimauza"(terminas, beja, ne musu serve kiles). kiti zino kaip tiesiog juokdari, treti kaip zmogeli su psichologinem problemom.
    o pasiekti realiai zaidime tu nieko nesugebi nes esi visiskai niekam tikes zaidejas. matyt todel ir bandai cia verkslenti ir aiskinti kaip taves visi bijo.

beja, sitam zaidime "sekme" yra labai saliginis dalykas ir pilnai priklauso nuo komandos darbo. nors jusu komanda ir buvo nelabai stipri, turejot visus sansus islikti. bet ne, norejosi pavaidinti kietus ir suzlugdyti NAP su mumis. va dar galesit keletu def medaliu pasidziaugti ir trunyti sibire likusi zaidima.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

matai mielas žmogau tanpa2 , mane žino o tave ar žino ? ar žinos ateityje ? užduok sau tą klausima tampa , nepasikuklink ....ne visad sekasi , būna šlovė būna ir nuopuoliai (kartais ir sibiras ir jį reikia praeiti norint suprasti kas tave supa ,taip būna ) , tik tiek kad aš niekad savos virtualios komandos nekeičiau ir ją nepardaviau už abejotinos vertės resursus ar kitokius didybės ženklus ..toks ir skirtumas , tik tiek suprask ir jei kitame serve išliks šis bitininkų pavadinimas tai bus didelė garbė , bet manau jo neliks ...ar aš neteisus ? ...o A.Gvardija ji bus , ji visad atgimsta gal ir ne taip sėkmingai kaip norėtūsi bet ji ta kurios dvasia laisva ir tuo tas mūsų kolektyvas ir didis.....o aš šiuo metu laisva dvasia ir niekas nežino kur aš apsistojas ir kokia to kur esu būklė ...laisvas kaip vėjas laukuose šiaip visad į trava užeinu kaip xxwxx , šį nelemta pagal tą xxwxx pakovoti nes nusmeigė blokas ( daugelis nori kad manes nebebūtų ), bet dvasios tai daryti niekas nesugebėjo ištrinti

Pagrindinis

ne blokas tave pasmeige, o nemoksiskumas. kuokas namie ir be jo sugebejai palaidoti, o savo diplomatija visa rounda savo aljansui sugebejai pasikt.

o jei tau taip demesio truksta tai eik gamtiniu reikalu prie prezidenturos atlikti - ir realiam pasaulyje panasiai kaip traviane isgarsesi.

o man asmenines sloves nereikia, zinau kad panteone yra WW kuri su savo komanda staciau, taip pat yra ten ir zmones pas kurios mano defas pastoviai aukodavosi. man to pilnai uztenka.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

na tai tik tavo nuomonė , tik tavo tanpa2 .....mano kuokos niekad ir niekados nemirė besigindamos ....norėčiau nusišvilpti ant tos prezidentūros kaip tamsta mini ....realiame pasaulyje tau dar augti ir augti iki to xxwxx Artūro .....o WW panteone jums linkiu kad pasisektų ( mes to niekados net mintyse neturėjome ) tai jūsų privilegija ,nes jūs tie vienadieniai viščiukai ...broileriai ,.. didelės krūtinėlės turėtojai išauge iš savo vištidės bet taip ir nesuprate dėl ko tai darantys , jūsų kolektyvui tai didelė sėkmė o A.G tik gladiatoriai ...na lai pasiseka .....ir tik neaiškink man mažas būdamas kaip man elgtis toje ar kitoje situacijoje ...ačių ..dėl dėmesio , dėl jo tu teisus , jo kiekvienas norime todėl mes ir žmonės , antilopės jos jo nenori , žmogus jo nori jis toks pagal prigimtį

Pagrindinis

ne nuomone, o faktai:
    1. ofa praradai pries bloka
    2. NAP buvo pasiulytas musu iniciatyva, bet jum nelygis buvo ir Sirsiu nepult
    3. tamsta turi psichologiniu problemu

p.s. gal moderatorius nesupyks del seno log'o kuris dabar naudingas tik xxwxx apsimelavimui(mano kuokos niekad ir niekados nemirė besigindamos) pademonstruoti:
    http://www.travian-reports.net/lt/report/105261c0e3e
    Paskutinį kartą redagavo tanpa2 : 2010-11-12 11:39

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

tanpa2 tik tu baig ....iki bloko mano karžygys buvo 1 arba antras (ir globalus veiksmas ) ir niekad savo komandos nepavedžiau ..ėjau į ten , į pragara kur nelabai kam ranka kilo eiti ....tu manes į šūdo dėže nestumk mielas žmogau .....xxwxx visad buvo tas kuris dėl saves ir dėl savo komandos ....tai mūsų komandos palikimas , niekas nenorėjo mirti į panteona neidami,... didingi ir daugelį servų ta nekenčiama A.Gvardija ..... kad ir nesėkmėse ji yra , yra tarp lyderių 20šimtuko ji bus o ar bus bitės ? ....na apie tai istorija nutyli

tavo logas teisus ....ten mirė mano kuokos ................na mirė tai mirė ...pagavot .,...tikra tiesa žaidimo pradžioje didelis nuostolis ....bet dvasia nemirė....ji visad išliks o jūs ar išliksite ? nužudėte mano kuokas ankstyvame amžiuje bet kam reikėjo pasišiukšlinti ir blokuoti ....katomis reikėjo išnešioti ne tik kuokas nužudyti ......toks veiksmas būtų daug garbingesnis nei neduoti to ko nedavėte ponaiti bitininke ....dėl to jūs kad ir dideli bet jus neina gerbti nes jūs tokie ....švelniai pasakius trintukai ir šūdžiukai
    Paskutinį kartą redagavo xxwxx : 2010-11-12 12:33

Pagrindinis

Gražiai atrodo savaitės geriausiai besiginančių TOP 3, žiūriu Bitės/Širšės rimtai nusprendė užsiimti su A.G. Kiek žiūrėjau jau kažkur 3 dienas tie puolimai vyksta ir kiekvieną dieną griūna, bent po 10 - 15 A.G(L.E) (L.A) (L.B) miestai. Taigi Artūrai, ruošiat kokį atsakomąjį smūgį, ar taip ir sėdėsit sibire, iki visiško sugriuvimo?
    Dar prie aljanso Migla pastebėjau ™ ženkliuką, tai gal prasidėjo tarpregioninės sąjungos ar kaip šitą suprasti?

Pagrindinis

Artūrai, pabėgimas į sibirą, tai dar ne žaidimo pabaiga, turit gi jūs dar gerų žaidėjų, sakei ir pats dar žaidi, taigi gali juk atgaivinti kovinę A.G dvasią? Paruošti vyrus kovai, prieš Bites/Širšes? Kas kad jūsų atakos eis ilgiau, svarbiausia, kad jos eitų, o ar jos bus sėkmingos čia tik laiko klausimas.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

nieko nepakeisi A.Gvardija visad turėjo priešų ..tai ne karmelitos ar rozalijos , tai ne ta būklė užmušanti pencininkų laika .....nieko mes neruošiam nes šiame esame bėgliai į sibira ....tai kaip ir moralės patikrinimas ....sekančiame (jei iki to išgyvensime ) bus ta kova ,pasimokinta iš klaidų iš to ko nereikėjo .......na gal kitame Gladiatoriai eis didesne jėga manau ji bus ...negali reguliarioji Armagedono armija nešti tik šlove .....šiame tik gynyba , kartais tai būna ir tai reikia kad suprasti tai kas mes esame ....dievas tik vienas ir jis su mumis ...amen ......neliks sekančiame nieko ..tų tik šiame esančių šeimų kurių svajonės tik statybos , nes jie tik užmarštis o Gvardija ji visad .....nebus manes bus kitas , bet ji visad Gvardija ....didis jausmas kai tai yra .....labai didingas ..... o tai ir sėkmės ir nuopuoliai bet ji visad GVARDIJA .....tai testinumas kurio nei vienas neturi , o mes tai turime.....tai kitas pasaulis ....tai ne švogerių ir švonderių pasaulis .....Gvardija ji per amžius , smukusi , kilusi bet ji ta kaip tų 300 spartakiečių .....dėl saves dėl to kad tokia , dėl savo didybės ..amžinieji medžiotojai kurių krislas akyje yra viltis ....nesiskundžianti savo likimu MH ..tai mūsų didybė ir mūsų jėga tame , ir mes tai atstovaujame ....viskas tik laikina o A .G tai didelė istorija ...didelė nes einanti per servus , ne visad sekasi bet ji visad tokia didinga ir einanti

http://www.youtube.com/watch?v=IvTT29cavKo

tai turėtų buti su raidele S tik suaugusiems
    Paskutinį kartą redagavo xxwxx : 2010-11-13 22:13

Pagrindinis

As cia visiskai ne prie ko S4, bet kazkaip uzklydau ir paskaitinejau cia kelis postus, tai tas "gvardietis" biski tikrai ne is sio pasaulio svelniai tariant... Zmogau atsigauk, cia tik zaidimas ir nereikia cia sudievinti kazko, kas tikrai toks nera Jei cia Jus kalbat apie ta pati A.G ar kaip ten kuris buvo is 3x serve cia kazkada, tai is asmenines patirties neturiu ne vieno gero zodzio apie juos... Tik arogantiski, pasikele zmones ar zaidejai ar vadovybe ir tiek, susispiete savo pausolelyje ir zaidziantys savo zaidima.... Tai tiek ir tenorejau pasakyti, jei cia tie patys Armagedonieciai

Bercas
    Too Old for This...

Pagrindinis

Tikriausiai ne tie patys Gvardiečiai, arba tai - tavo fantazijos vaisius.
    Jeigul mes nebaigsime karo, karas pribaigs mus.
    Papopoman

6 puslapis iš 37 PirmasPirmas ... 234567891016 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •