Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kuri seima visgi stipriausia?

Balsavo
53. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • SSD-ATK SEIMA

22 41.51%
  • SIRSIU-BICIU SEIMA

28 52.83%
  • PR SEIMA

9 16.98%
Įvairių pasirinkimų apklausa.
3 puslapis iš 37 PirmasPirmas 123456713 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 549

Tema: Lt4

Pagrindinis

kazkoks labai jau liudnas tu
    gal kokia bite igele labiau nei kitiems?

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    rubliofkos bomžas...laisvė svarbiau už viską
    Žinutės
    335

Pagrindinis

viena ygylė suleido visus savo nuodus kiek tik turėjo .....esu blokuotas ....tuo pačiu ir jai dėkingas už tą geluonį nes būčiau čia įstriges ilgam ....o ji mane išlaisvino nuo šito ....dabar tik savaitgaliais ir tik iš neturėjimo ką veikti .....o jai dar visi nervingi metai ....ji padarė gera darba ne ji ten tai jis bet pasivadines ja ....jam už tai dėkingas.....o pasikalbėti malonu .....ir su tais kurie čia nieko nelemia ir su travo generolais .....šilti jausmai jie niekur nedingsta

Pagrindinis

netikiu kad dar zmoniu yra, kurie negirdeje xxwxx arba kitaip judo postringavimo
    Pagrindinis kelias visuomet tas, kuriuo vaziuoja tankas

CheMist,
    The One From SoulScar's

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Citata Skirgaila rašė Peržiūrėti žinutę
    Chf teisingus pastebejimus padarė del artų. Nes per jų emimą pasimatys kas kokius ofus užkaupęs, kaip organizuotai jie surenkami , veiksmų koordinavimas einant i kitus regionus jų vogti . Dabartinis etapas ,tai pop auginimas , sostinių kelimas ,bei isitvirtinimas regionuose kaip vyraujančios jėgos. Ir tik kova tarp regionų parodys kas geresnis ,drąsesnis ,stipresnis ir iausias...
    del tokiu vadu travianas ir mirsta ;] puse servo kaupi ofa artam, puse wonderiui ;] isvis artai sugadino zaidima, stipresnis pasidare dar stipresnis, o mazesniam sansai sumazejo. veiksmu koordinavimas imant artus irgi keistai skamba ;]

Pagrindinis

saadam tu teisus siuo atzvilgiu, bet ne mes tuos artus sukurem

o del veiksmu koordinavimo, tai tiesiog pagal koord pvz musu aljansas s5 ime artus kam arciausiai, kad kuo greiciau paimt tik poto dalinomes.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

CheMist tu vienas iš tų travo generolų ....labai gerbiu tavo nuomone ....skirgaila irgi didelis travo generolas .......aš irgi ne leitinantas trave .....kartu paėmus mes visi čia turinys savo nuomone ir visad tokie būsime ....ir tokie liksime ....sunku ysivaizduoti mus bendrame kryžiaus žygyje .....bet jei likimas suvestų ....tokių kaip mes trave vienetai kiekvienas su savo mintimis ir su savo morale su didingu savo ego turėjimu ,.....būtume ta komanda kurios niekas ir niekada ....super jėga ....bet mes per daug skirtingi ......ir kiekvienas iš mūsų turi to šarmo kurio neina pakeisti .....o norėtūsi kažkada su super žmonėmis į vienus vartus mušti

Pagrindinis

Citata xxwxx rašė Peržiūrėti žinutę
    CheMist tu vienas iš tų travo generolų ....labai gerbiu tavo nuomone ....skirgaila irgi didelis travo generolas .......aš irgi ne leitinantas trave .....kartu paėmus mes visi čia turinys savo nuomone ir visad tokie būsime ....ir tokie liksime ....sunku ysivaizduoti mus bendrame kryžiaus žygyje .....bet jei likimas suvestų ....tokių kaip mes trave vienetai kiekvienas su savo mintimis ir su savo morale su didingu savo ego turėjimu ,.....būtume ta komanda kurios niekas ir niekada ....super jėga ....bet mes per daug skirtingi ......ir kiekvienas iš mūsų turi to šarmo kurio neina pakeisti .....o norėtūsi kažkada su super žmonėmis į vienus vartus mušti
    ideja tokia butu gera sulost kokiam com serve. visai buciau uz
    Pagrindinis kelias visuomet tas, kuriuo vaziuoja tankas

CheMist,
    The One From SoulScar's

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

lietuvis už lietuvį ....nuskriausti kokį olanda ar zanzibarietį .....būti tai kas ysimintų ne vien tik čia toje košėje verdantiems būtų didelis dalykas ,suvienyti savo prota ir savo jėgas ......com pajustų didele lietuvos jėga.....mes tai galėtume ....generolai ir kapitonai .....lietuva prieš .....ne ne mes net neturėtume priešų ....tai būtų mūsų solo partija

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

PukenasBBD ......o ką tu tautieti apie tai supranti ....tik pažvengti gabus .....tik pasijuokti ir tik tiek ......yra čia ir kitaip mastančių mielas žmogau ....daug didesnių už tave ne ūgiu bet pasaulėžiūra o tau tik augti ir augti kol tai suprasi BBD greitai galima bet nuo saves nepabėgsi....o kad užbanintas nei man nei tam skundikui tai šlovės neprideda ....man nepatogu kad aš jį išvadinau tuo kuo tai yra , jam irgi gal nepatogu kad jis tapo tuo kuo tapo .....visko būna toks gyvenimas jis ne tik gražus jis yvairiapusiškas .... tokius kaip xemist kaip skirgaila ....mes niekad draugai nebuvome ....bet jie dideli travo žmonės ....juos labai gerbiu o tu iki to pukėnuk dar augti ir augti
    Paskutinį kartą redagavo xxwxx : 2010-10-18 16:31

Pagrindinis

Citata xxwxx rašė Peržiūrėti žinutę
    Arturai, kazkur jau girdeti man sitie zodziai

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

Taikusis ..ačių už tai jei jie girdėti ....taip aš Artūras ir savo vardo neatsisakau, ką motina davė tą tik mirtis išlygins ....savų tų dėl kurių viską niekad nepamirštu ....kiekvienas tą kelia kartu einantis labai brangus ir visą savo virtualia dūšia dėl to kiekvieno bendrakeleivio aukoju ......man tai dideli žmonės bendru taku einantys ir dėl jų viską , visad ir viską....ir kai taip elgiamasi tada ir tampama tais travo generolais kurie turi pagarba o kartu einantys žino jų verte

http://www.youtube.com/watch?v=bcZE_...eature=related
    Paskutinį kartą redagavo xxwxx : 2010-10-20 16:02

Pagrindinis

vos ne monologais.... apie s4 suprantu kad po 2 men nera per daug ka pasakyt, bet nors forumo neterskit savo iskalbingom mintim. esu kaip zinoma is SSD. bet pasitengsiu buti objektyvus sitoi temoi. taip Bitutes, Sirses ir dar ten bala zino kokios kamanes kolkas ant skaiciuku atrodo graziai tikrai respect saikai, bet ne skaiciukuose esme, o ka su jais iseis padaryti gale servo. ateis laikas ir suzinosim kas geresni. kaip ir visada SSD WW nestatys. mes naktim miegot norim o ne WC statyt. gaunam is zaidimo tik malonuma, o ne monotonija. va kur zaidimo esme. o ar jus cia generolai ar letenantai tai tik parodo, kad neturit svarbesniu uzsieminu nei travis. atsipuskit sekmes...
    Dejau, dedu ir desiu pastangas atimant is erodu resus

http://www.speedtest.net/result/1131637810.png

Pagrindinis

Prie ko čia namelių statymas. Pažiūrėk į geriausiai atakuojančius aljansus. Bičių aljansas SSD namelių statytojus trigubai lenkia .
    Kai atsirado artefaktai, atsirado daugiau veiksmo, aš už artefaktus

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata rrromanas rašė Peržiūrėti žinutę
    Prie ko čia namelių statymas. Pažiūrėk į geriausiai atakuojančius aljansus. Bičių aljansas SSD namelių statytojus trigubai lenkia .
    truputeli aiskumo:
    Bites/Sirses 119acc, 97.5k pop, vidurkis 819. Off taskai ~85k
    SSD/ATK 108acc, 87k pop, vidurkis 806, Off taskai ~54k

pagal off taskus pleviasparniu seima lenkia visus, bet ne trigubai. Tik siam etape tas skirtumas ner reiksmingai didelis. Off taskus ir plesikavimo pasiekimus galima ivairiai paaiskint, jei labai norint - techninem priemonem, uzsiaugintom fermom ir t.t (tai tik prielaida).

Aisku tik viena - abi seimos rimti priesininkai bet kam, ir vieni kitiem.

Užuomina

suprantu kad sitas zaidimas paremtas skaiciavimais ir apskritai skaiciai sudaro sita zaidima, bet nesuklyskit skaiciuodami. nevisi moka tuos skaiciukus tinkamai ir laiku panaudot. cia tk siaip i bendra konteksta rasau.
    Dejau, dedu ir desiu pastangas atimant is erodu resus

http://www.speedtest.net/result/1131637810.png

3 puslapis iš 37 PirmasPirmas 123456713 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •